Opinie o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markslojd Sp z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Markslojd Sp z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Piotr - HUN

na reszcie! :) moglo to byc inaczej tez, ale ta trójka...

mariusz

czy ja dobrze czytam? czy to prawda? nie ma już wspaniałej trójki? niemozliwe jest możliwe???

były....

ale to co W zrobiła z firmą tego się nie da opisać. tam w tej chwili wszystko leży co prawda tego parszywego zarządu nie będzie ale jednak zniszczyli dobre imię tej wspaniałej marki. to przez nich tam jest taki bałagan i teraz wszystkich ludzi zostawili na lodzie żal żal i jeszcze raz żal się na serce ciśnie jak tam można z ludźmi postępować. współczuje pracownikom M.

Wierny

Jednak Bóg istnieje WBW to już przeszłość !!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje modlitwy zostały wysłuchane:)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Markslojd Sp z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
katarzyna

coś się stało? Jakiś przełom w firmie? Czy nie ma już [usunięte przez moderatora] ?

łza dla cieniów minionych

Wstępnie 9 kwietnia szykujemy zlot M-firmy.....

CZ

chyba wylano ich...mam nadzieje

dz

a co sie stalo z [usunięte przez moderatora] ? lub tez z całą świętą trójcą ?

cz

Markslojd do boju! :D :D :D

byla pracownica

Witam wszystkich bylych pracowników M. Zawsze podziwialam, jak to wytrzymujecie. Przewinelo sie przez ta firme mnostwo wspanialych osób, zdolnych i oddanych pracy. Mocodawcom, a w zasadzie jednej osobie, nie odpowiadali. Byli wyrzucani za to, ze posiadali zdolnosci organizacyjne, wiedze, byli mili dla klientów i wspólpracowników, a na dokladke byli szczerzy, lecz nie donosili. Wiekszosc z nich po wyrzuceniu ich z tej "oswieconej" firmy zrobila kariery w innych firmach,i to tylko dzieki swym zaletom i wiedzy, a nie protekcji. W tej firmie jest to grzechem,mozna stanowic potencjalnie zagrozenie dla wielokrotnie wymienianej tu pani [usunięte przez moderatora]. Ja tez pracowalam, nie wiedzac co to znaczy miec czas wolny na zycie osobiste. Trzymala mnie wspaniala zaloga. Dzieki, ze moglam byc z Wami. Szoda waszego wkladu pracy, szkoda produktów, bo tez niezle byly: Szkoda, ze wszystko to co sie tam zlego dzialo, bylo spowodowane niewiedza jendej osoby i bezwzglednym, egoistycznym stosunkiem do ludzi ze strony pozostalych dwóch osób. Dziekuje Wam kochani, za to, ze moglam Was poznac.. Zaszczytem i przyjemnoscia byla wspolpracowania z Wami. Tej przyjemnosci nie byly w stanie zepsuc mi nawet kary udzielane mi za oddana prace i przepracowane nadgodziny, których liczba przewyzszala chyba czas przepracowany "w trybie normalnym". Pozdrawiam Was serdecznie i z chcecia dolacze do "zlotu" bylych markslojdowców.

zmęczony pracownik - 2010-03-12 00:08:45 ludzie a ja tam pracuje i z dnia na dzień mi siwych włosów przybywa... potwierdzam to wszystko co jest wyżej napisane doświadczam to na własnej skórze. To prawda jesteśmy 3 miesiące po inwenturze a magazynierzy towaru nie mogą znaleźć albo okazuje że zamiast białej lampy X jest na danym adresie lampa czarna Y ale gdzie jest lampa X tego nikt nie wie a na stanie w systemie masz 100 szt które już obiecałeś klientowi i znów śmiech na sali... pani szanowna [usunięte przez moderatora]. oh..!. czy ktoś może mi potwierdzić czy to aby na pewno człowiek bo żadna z jej wrednych cech charakteru na to nie wskazuje. Jedna jest prawda jeśli zarząd jest do [usunięte przez moderatora].. ( a w M to można śmiało napisać nawet do h...) to ludzie są wspaniali i za to Ludziska wielkie dzięki. PS powinniśmy się wszyscy razem złączyć i żądać od Państwa odszkodowania za prace w cholernie szkodliwych warunkach bo po odejściu z M świat już nie jest normalny... pozdrawiam wszystkich którzy przeszli albo i przechodzą przez obóz pracy M. Kolego...po odejsciu z tej firmy bedziesz wolny jak ptak...jak my. Teraz wszystko jest tak kolorowe jak bym byl na LSD.

zmęczony pracownik

ludzie a ja tam pracuje i z dnia na dzień mi siwych włosów przybywa... potwierdzam to wszystko co jest wyżej napisane doświadczam to na własnej skórze. To prawda jesteśmy 3 miesiące po inwenturze a magazynierzy towaru nie mogą znaleźć albo okazuje że zamiast białej lampy X jest na danym adresie lampa czarna Y ale gdzie jest lampa X tego nikt nie wie a na stanie w systemie masz 100 szt które już obiecałeś klientowi i znów śmiech na sali... pani szanowna [usunięte przez moderatora]. oh..!. czy ktoś może mi potwierdzić czy to aby na pewno człowiek bo żadna z jej wrednych cech charakteru na to nie wskazuje. Jedna jest prawda jeśli zarząd jest do du... ( a w M to można śmiało napisać nawet do h...) to ludzie są wspaniali i za to Ludziska wielkie dzięki. PS powinniśmy się wszyscy razem złączyć i żądać od Państwa odszkodowania za prace w cholernie szkodliwych warunkach bo po odejściu z M świat już nie jest normalny... pozdrawiam wszystkich którzy przeszli albo i przechodzą przez obóz pracy M.

ulubieniec Pani "W"

...aha no to może zorganizujemy jakiś zlot byłych pracowników eMki (mile widziani tez obecni :P), jest tyle wspomnień którymi mozna sie podzielić... jest okazja aby to opić Weteran...

ulubieniec Pani "W"

Jak ja tęsknię za tymi wyczerpującymi rozmowami z Panią [usunięte przez moderatora] Ona wszystko wiedziała.. co myślę.. co robię.. co będę robił przez najbliższe nadgodziny i "nieobowiązkowe weekendy w pracy". Tęsknię za inwenturami, które dawały tak piękny obraz niekończącego się chaosu w postaci gigantycznych rozbieżności stanów magazynowych. :) Marks.. Jest wzorcowym przykładem firmy która poprzez nieudolne zarządzanie zniechęca do swojej marki klientów jak i zatrudnianych pracowników. Wiązałem naprawde duże nadzieje w to, że coś się tam zmieni na lepsze ale... no cóż Brakuje tam najprostszej organizacji stanowisk, wyznaczenia odpowiedzialnosci na dane działy. Chaotycznie realizowane zamówienia na tak zwane "Huraa!" byle pobic kolejny rekord sprzedazy... [usunięte przez moderatora] Niepolecamjaknajbardziej :) Weteran M-firmy :P

Dżem

Ja też tam pracowałem........Cztery lata wyciągnięte z życiorysu....Praca w pocie czoła za free....najśmieszniejsze, że miałem nawet zakaz rozmowy z przedstawicielami handlowymi, którzy chcieli spytać o stan magazynowy............Porażka....Ale za to Fajni ludzie pracowali wtedy w magazynie, dziale handlowym etc. O najwyższych stanowiskach nie chce mi się gadać....Pozdrawiam tych ludzi, którzy przychodzą na M-pikniki byłych pracowników tej firmy.

jakub

nie wiem o co Wam chodzi !!! ja zarobiłem w miesiąc około 1650 zł netto, po przepracowaniu 248 godzin !!! Co starczyło na całkiem pokaźne zakupy w Lidlu i Biedronce , jak również na bilet miesięczny na PKS na dojazdy do D, po czym zostało mi całe 900 zł za które mogłem zapłacić czynsz i opłaty, mało tego zostało mi jeszcze na nowe buty w CCC za 30 zł i na około 3,5 kg ubrań w lumpeksie

Cyrk na maxa. Wioli nie było przez 2 tygodnie i było tak fajnie(usunięte przez administratora)

Maciej

Dziękuje Wszystkim Sympatycznym Ludzikom za współpracę podczas mojej 5 - letniej walki w M lampach, zmieniłem pracę, lepiej żyje, [usunięte przez moderatora], Tes, pozdrawiam

Wegry

Witam z Wegry! Ja tez pracowalem w MS. Plany byly, ale do realizowania juz zaden pomoc. Warunki pracy? Pracuj, pracuj bo nie realizujes plany. Zarzad chcal po swoim na Wegrzech dzialac, bez zadnych informacji o rynku i warunkach, a pracowników zmósili do tego.

niedobra

zgadzam się z powyższym, [usunięte przez moderatora] na maksa, Szwedzi do tego nie za wiele mają do powiedzenia - sami wszystko produkują na Dalekim Wschodzie gdzie jest prawdziwy [usunięte przez moderatora] i z czegoś/kogoś muszą żyć, poza tym to nie jest Markslojd Polska , tylko prywatna polska spółka kilku osób

Zostaw merytoryczną opinię o Markslojd Sp z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Markslojd Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markslojd Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markslojd Sp z o. o.?

Markslojd Sp z o. o.