Opinie o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markslojd Sp z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Markslojd Sp z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

stern

szkoda czasu na spekulacje narazie robota jest a kto w jakich gaciach chodzi mnie akurat interesuje jak zeszloroczny snieg nie siejmy paniki

Cork
@stern

Szkoła w Twoim wypadku to była ewidentna strata czasu; (usunięte przez administratora)

ściemniający z magazynu

Potwierdzam????

Rudy
@ściemniający z magazynu

Przypomnieć Ci ?

Docenia każdego dnia :)

Oj
@Oni

docenia? Zobaczymy jak doceni...

@Oj

Ok:)

Oj
@Oni

Formy powiadomienia będą zróżnicowane i rozłożone w czasie ,póki co miłego weekendu.

@Oj

Wzajemnie :)

Smarta

A czy to jest forum walki w kisielu,czy mozna odnalezc merytoryczna opinie? Posty sa moim zdaniem dalekue od regulaminu. Prosze o usuniecie ich,bo ludzie szukajacy pracy nie pitrzebuja takich telenowel.

Mc Donalds
@Smarta

Wpadłem tu na chwilkę poinformować pewną osobę, że mam czas i poczekam aż zmieni pracę, by jej nowemu pracodawcy przesłać dokumenty ukazujące jakich (usunięte przez administratora) się dopuszczała. Co sie tyczy tych wpisów... jest super.

Greg
@Smarta

Merytoryczna opinia? (usunięte przez administratora)

Smartaa

???? absolutnie nie siedze. Chcialam wyslac cv,ale opinie,jakie slyszalam (z zupelnie roznych zrodel) mnie na maksa zniechecily. To forum potwierdza tylko wszystkie te opinie z nadwyzka. Nikt przy zdrowych zmyslach juz sie u Was nie zatrudni. A szkoda,bo podobno kiedys to fajna firma byla,a zle zarzadzanie ja zniszczylo.

Wiosna

Może zrobimy sobie jakiego grilla firmowego w niedziele ma byc cieplo

Chudex
@Wiosna

To o której ten grill? Kiełbasa firmową czy własną

Volvo
@Wiosna

Wiadomość dla portalu Gowork jest to opinia zarówno pomocna dla szukających pracy jak i rekomendacyjna. W bieżącym tygodniu zakończył się pewien etap w firmie Markslojd, dziś doszło do zwieńczenia. Nowy roczny "dyrektor" otrzymał nowe uprawnienia, dostał WarWszawik w końcu władze nie tylko występowanie i prezencje w gaciach od Vuittona u klientów z rynku których on wszystkich zna a jak się okazuje jego nie zna nikt. Redukcja kosztów? Wystarczy oddac własne 10% z wynagrodzenia i tak powyżej średniej krajowej wyjdzie. A może zle rozporządzanie majątkiem i nie ma z czego wypłat płacić, może za drogie samochody, iphony. Taka anegdota dla szukających pracy przedstawicieli handlowych czy tez w biurze, dział magazyn w firmie prosperuje póki co WarWszawik nie będzie chciał dosiąść drugiego dolnego stołka. Co do pracy atmosfera była, nie wróci, sprzedaż też była nie wróci, kwestia kolejnego roku zarządzania z obecnym dyrektorem nie wiąże przyszlosci. Jak chcecie prace na chwile, sezonowo to się opłaca! Polecam!

Pp

To było do przewidzenia, z taką „kadrą”zarządzająca ????.

japek

Te nadgodziny czasami (usunięte przez administratora)ratują od razu wyplata wyglada inaczej. na plus jasna sprawa

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Markslojd Sp z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Mick

Zatrudniłem się i nie żałuje

gratki
@Mick

nie ma czago, mi sie wypłata podoba ;)))

@gratki

haha no tak, ale atmosfera też "robi robote", że tak kolokwialnie to ujmę

HJ
@Mick

Jak nie wrednoscią to sztucznością zajerzdza tutaj.... żal!

@HJ

HJ chcesz mi wmówić że żałuje? :D

haha
@Mick

jeszcze na pewno bedziesz;)

Tito
@haha

dajże się cieszyć chłopakowi

TakaPrawda

Śmiech na sali te wasze żale i wyssane z palca ploteczki, prawda jest taka że na jaką pensje sobie człowiek zapracuje taką ma więc innymi słowy, ja nie narzekam bo ogarniam życie.

szczera prawda
@TakaPrawda

niestety tendencja u nas idzie w złą strone... im mniej robisz tym wiecej zarabiasz, są i tacy którzy nic nie robią, a stawka rośnie razem z ego...przeogromnym ego

Db
@szczera prawda

Niestety potwierdzam aż żal patrzeć na to wszystko ,(usunięte przez administratora)

yHM
@Db

Do widzenia

Milutka

(usunięte przez administratora)I co sobie maja o nas pomyśleć ludzie którzy chcą tu przyjść do pracy? Powiem tak: Nie zniechęcajcie się tymi farmazonami, firma jest całkiem porządna

Pan Pikuś
@Milutka

co w niej porządnego? nie ośmieszajcie się!!!!!!!!!!!

Mr. Big
@Pan Pikuś

Pikuś znaczy mały, nieważny

potencjalna

Chcialabym sie zatrudnić w firmie markslojd w magazynie i mam kilka pytan. Czy nadgodziny sa platne? Jakie benefity? Jakie godziny pracy/zmiany? Jaka umowa i na jaki czas?

omg

Dziewczyna chciala sie dowiedziec czegos wartosciowego! zajmij sie sobą jak nie masz nic do powiedzenia W TEMACIE to sie nie odzywaj tylko spamujesz... jak nudne masz zycie ze w innych wchodzisz z buciorami! Nikogo z zewnatrz nie interesuja wasze glupie ploteczki a juz na pewno nie powinny miec wplywu na nowych pracownikow...

omg
@potencjalna

Praca jest nie na zmiany tylko 8-16, nadgodziny ZAWSZE platne i sa fair. Ja mialam pierwsze 2 umowy na czas okreslony jakby na probe ale pozniej juz na nieokreslony o prace. Z benefitow to np paczki na swieta luxmed nauka angielskiego - dla ambitnych :) zapraszamy

No mnie ruszyło
@omg

Zapomniała dopisać: miła i przyjazna atmosfera; kompetentny, uczciwy, sprawiedliwy (usunięte przez administratora)

potencjalna

i bandy ordynusów jak można wywnioskować z goworka. Dzięki za merytoryczną odp.

lol

ale generalnie to widzicie różnicę między forum a blogiem?

@lol

Definitywnie niektórzy nie widzą. Może jakbyś napisał/a z capslokiem ??

oni

blogow nikt nie czyta..a tutaj mozna ustrzec potencjalnych pokrzywdzonych przed praca w dziczy

moje zdanie
@oni

@oni chciałabym wierzyć że wszyscy tacy zagorzali są i piszą żeby ustrzec innych, że podejmują trud pracy wmakslojdzie żeby inni nie musieli sie tu męczyć itdale sory nie wierze. nie mówie że wszyscy ale realnie patzrąc ludzie wylewają tutaj swoje frustracje i czekają aż ktoś ich poklepie po ramieniu i powie jak im ciężko i nic nei zmieniają w swoim życiu, ba oni nawet nie chcą nic zmieniać tylko się poużalać i zrobić z siebei ofiary. tyle

@moje zdanie

Co za bzdury!!!! Praca w naszej firmie jest ... kiepska. Zapytacie dlaczego tu pracuje. Może dlatego, ze lepszy swój wróg niż obcy i nawet inny kolor włosów czy waga przełożonej tego nie zmieni. Intensywnie szukam pracy i ufam, że wkrótce ją zmienię. Nauczyłem się ich ignorować i mieć głęboko ich zdanie, w przeciwnym wypadku już bym nie żył. Obojętnie przechodzę obok zakładowych romansów, zakupów bez przetargów,... takie modne teraz RODZINA NA SWOIM czyli co zakładowe to moje. Zadziwia mnie jedno: szkoda, że nikt sie tym uwłaszczeniem nie zajmie.

tim
@Gość

Bzdury to tu wypisujecie! zamiast sie skupic na opiniowaniu pracy pracodawcy warunkow czy co tam to jedyne co tu mozna sie dowiedziec to jakies ploty ploteczki ale szacunek za to ze jak ci sie nie podoba to nie rozpowiadasz kto z kim sypia ani tu nie placzesz tylko szukasz innej pracy gdzie ci bedzie dobrze

Gregor
@tim

Wszystko co tu napisane to SZCZERA PRAWDA!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Salk

przeczytałeś regulamin czy za długi był i ci sie nie chciało? powinni dodać jeszcze w formie audiobooka ;]

Kolejne wpisy ale żadnych nowości :( To wszystko to my wiemy. Nuda...

???

Pranie brudów publicznie, lubię to ????

Co tak cicho? Tyle fajnych rzeczy się tu dowiedziałem; chętnie poczytam i może skomentuje coś nowego!!

Obserwator

Jaką niską samoocenę trzeba mieć, żeby komentować byłego pracodawcę okresie swiątecznym. Chyba kogoś naprawdę boli du*ka, że został zwolniony.

Ona
@Obserwator

Masakra!Ludzie,co z Wami?Umówcie się na piwo i pogadajcie!

On
@Ona

Szkoda czasu na piwo w takim towarzystwie ...

@Ona

Boli Cie prawda?

Gość II

Czas najwyższy napisać do Szwecji gdzie ucieka nasza kasa. Finansista tez nie ogarnia tematu, ale to już nie dziwi. Brawa dla Rolanda za wpis o firmowej wyprawce, tez dorzucę grosza.

Jack

Śmiało pracy jest dużo,a przecież w/w poradzą sobie sami????

Pa

Także nie polecam,kiedyś pracowałem duży błąd ale cóż zdarza się.Teraz mam prace w której szef szanuje pracownika ,pyta ,martwi się ,pomaga ...jest człowiekiem a w Markslojd?rzadzi kto chce chociaż to za duże słowo(rządzi),najważniejsze jest i było nowa fura itp,a tak na marginesie na początek w nowej firmie dostałem lepsza kasę i to sporo także nie zawracajcie sobie głowy Markslojdem.

@Pa

Dlaczego nikt nas nie obroni w tych opiniach z dyrekcji???

AD

Ogólnie nie polecam ,zarobki mizerne a zarządzanie bez komentarza i tu ....smiech????

Hal

Nadal szukają księgowej, jaka sytuacja w biurach?

Nie zachecacie do zlozenia cv:( a kusiło mnie ze jak szwedzka firma to może będzie lepiej

gosc

firma ma takie opinie ze musi potajemnie kandydatow szukac : https://www.pracuj.pl/praca/export-manager-poznan-okolice,oferta,6226072

Julita

@Ewa, jeżeli zauważyłaś brak dodanej przez Ciebie opinii, to musiała zostać usunięta przez administratora, ponieważ łamała zasady regulaminu tego forum. Mile widziane są wszystkie opinie, nie tylko te pozytywne. Jednak warunkiem ich obecności w tym miejscu musi być kultura wypowiedzi. Nie może m.in. być obraźliwa i zawierać słów niecenzuralnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Markslojd Sp z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Markslojd Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markslojd Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markslojd Sp z o. o.?

Markslojd Sp z o. o.