Opinie o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markslojd Sp z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Markslojd Sp z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

MariKa

Wie ktoś coś o pracy biurowej? Jakieś oferty/ogłoszenia?

Ryszard
@MariKa

Niestety w sieci nie ma żadnych ogłoszeń rekrutacyjnych z firmy Markslojd. Może ktoś z obecnych pracowników znający firmę od wewnątrz będzie mógł Ci pomóc i napisze coś o wolnych wakatach w biurze. Piszcie jeżeli firma będzie prowadzić nowe rekrutacje.

@Ryszard

Wiem, dlatego właśnie zadałam pytanie tutaj ;)

sin

nie ma, z tego co wiem

@sin

No nic, skoro tak, to trudno. Dzięki.

ołoł
@MariKa

jak sie tu przyjmowalam to tez ogloszen nie bylo wiec mozesz mino to probowac co ci zalezy

@ołoł

Myślisz, że w przypadku biura też ma to prawo zadziałać?

enadzi
@MariKa

nie chce byc niemily ale skad my to mamy wiedziec?

Ricky

Co taka cisza? wszyscy na urlopach?

brooke
@Ricky

no i po co zagadales?? znowu telenowela sie zaczela

Moda na sukces

Tutaj jest istna telenowela. (usunięte przez administratora)

k123

normalna robota nie ma sie co rozwodzic

bonozu2
@k123

odważnie, ja bym sie bal, ze zaraz zaczną mi wmawiać, że wcale tak nie myslisz hehe

WITUS
@bonozu2

Ja tam pracy samej w sobie też się nei czepiam

aptim
@WITUS

no i spoko

nick

No cóż 99% opinii napisanymi poniżej zgadza sie z realiami tej firmy...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Markslojd Sp z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Luigi

Witam. Właśnie się przeprowadzam w okolice i szukam pracy 'na już'. Jako, że po rozeznaniu wyszło na to, że do was będę miał naprawdę blisko, to postanowiłem, że trochę was podpytam, bo najlepiej zaczerpnać wiedzy prosto od pracowników. Przede wszystkim, czy przyda się jakiś dodatkowy zawodnik? Tak naprawdę mogę robić na każdym, nawet najprostszym stanowisku, zależy mi tak naprawdę na czasie...ktoś coś wie i poratuje informacją?

Kire
@Luigi

oficjalnie nie widzę żadnych ogłoszeń ale jak tak wygląda sytuacja to może po ludzku podejdź do biura

Tin
@Kire

Nie wiem czy coś to da ale zgadzam się z Kire

@Kire

Hmm, no rozważałem to i tak też pewnie zrobię, ale wolałem się najpierw zorientować.

Kire

Spoko, zrozumiałe

Mario
@Luigi

sory, że nie na temat, ale powodzenia w przeprowadzce, wiem ile z tym pierdzielenia czasem, trzeba dużo cierpliwosci

o
@Luigi

daj znać jak już wszystko ogarniesz Luigi i powiedz jak poszło z załapaniem się na robote

Luo duo
@Mario

(usunięte przez administratora)... żenujące są te twoje konwersacje z samym sobą . To naprawdę nie wygląda dobrze już być mogl odpuścić

@Luo duo

Nie wiem o co chodzi, ale chyba bierzesz mnie za kogoś innego, ale nieważne, w każdym razie dzięki wszystkim, którzy mi odpowiedzieli

KasiaK.

Wiecie czy nie szukają kogoś do pracy biurowej? Dzięki z góry.

Fox Forever
@KasiaK.

Raczej szykują kolejne zwolnienia. Cięcie kosztów jak to zwykle bywa w polskich pseudo firmach.

Andrut

cześć, na ile zmian pracujecie i w jakich godzinach?

@Andrut

na jedną w standardowych godz

Andrut
@funti

w standardowych, czyli jakich dokładnie?

Funti
@Andrut

8-16

@Funti

zgadza się, 8-16, ale nie ja to napisałem, ktoś użył mojego nicka, żeby odpowiedzieć... niby spoko, bo sam napisałbym to samo, ale jakos tak słabo się podszywać

@funti

słabe tu tu jest wszystko na tej stronie ... haha a najbardzej te sztuczne konwersacje ktore pisze jedna zdesperowana osoba bo juz na wsi dopiewo i okolicach wszyscy wiedzą jak sie u niego pracuje, wiec nikt nie przychodzi .. ale czytac bedziemy jeszcze dlugo jak to w firmie markslojd nie jest(usunięte przez administratora)

funti

Ty za to wyrażasz swoje emocje z klasą i w niezwykle wyniosły sposób :) czas zacząć sie uczyc od ciebie........

@funti

dostosowuję się do poziomu, bo inaczej nie dociera :)

HAHAHA

Ciekawe, dlaczego większość tych opinii piszą osoby których już nie ma w naszej firmie. Czyżby tak źle było? No tak korzystaliście jako świta przy swoim (usunięte przez administratora)opiekunie. To teraz niech was nauczy jak robić kasę. Amber Gold, Bitcoin, Allegro

@HAHAHA

Ja to mam wrażenie, że większość tych opinii piszą życiowi frustraci, którzy nie potrafią zdania sklecić, a wulgaryzmów używają częściej niż znaków interpunkcyjnych Sorry, ale moim zdaniem dobry pracownik zazwyczaj jest zadowolony z pracy. A jak ktoś w pracy chce leżeć i pachnieć...no cóż

TLK
@HAHAHA

Napisz dokładnie z czego tak korzystali: z wypłaty?, z samochodu służbowego? O nich się nie martw, spoglądaj uważniej pod swoje nogi na drodze... Nie zapomnij porównać wyników sprzedaży jeśli potrafisz.

Ten
@HAHAHA

Bo my byśmy chcieli jeszcze więcej , sam wiesz jak to jest z zachłannością . Nie każdy może tak jak Ty iść na siłownie w czasie pracy , przyjechac na 10 i wyjść o 14 . Kto by tak nie chciał. ? I myślisz ze kto z nas tego nie widzi ? Cały dół .. cała góra

Rdei

odcinajac sie, ciesze sie ze zmian. Oby wszsytko szlo ku lepszemu

Muniec
@Rdei

Dokładnie :)

Jp
@Rdei

Ogarnijcie się jak idzie ku lepszemu ? Zwolnienia tzw” cięcia kosztów”, sugerują coś innego .Czas...wiać ????

lol
@Jp

to wiej, tylko sie ubierz cieplo

@lol

hehe, właśnie nie wyczuwam wielkiej straty

troche klasy

przeglądam ostatnie posty i jest mi po ludzku wstyd. Też się ciesze ale nie tu i nie tak jak...

troche klasy

doceniam troskę ale nie musisz się niepokoić o moje żyłki czy gumki w majtkach. Po prostu jak się wkurzam, to odreagowuje inaczej niż lepienie kulek z goowna i rzucanie nimi na około jak małpa, podobnie mam z radością. Nie mówię żeby nie okazywać czy dusić w sobie emocje, zgadzam się że to bardzo nie zdrowe ale ostentacyjne ich okazywanie jest trochę - przepraszam nie mówię do nikogo konkretnego - prymitywne. Bez obrazy.

Gregor
@troche klasy

Rozumiem, że tłumisz swoje emocje bo tak masz; nie dawaj innym przepisu i nie ucz jak mają się cieszyć. Każdy okazuje swoje emocje wg własnego uznania i nam nic do tego; szanuje i tyle. Zrób to samo.

troche klasy c.d
@Gregor

primo, nie mówię nigdzie, ze tłumię emocję, mówię, że odreagowuję w inny sposób, nie zależy mi na tym, żeby kogokolwiek urazić,bo zdaję sobie sprawę, że nawet ktoś kogo nie lubię wciąż jest człowiekiem, który czuje w ten sam sposób co ja, nawet jak nie był zawsze fair i ma swoje za uszami, taki publiczny lincz nie jest dla mnie dobrym rozwiązaniem, a wręcz przeciwnie. secundo, kurcze, po prostu mierzi mnie jaki wizerunek pracowników to tu tworzy- banda ordynusów, prymitywów, którzy cieszą się z czyjegoś nieszczęścia i przyklaskują sobie wzajemnie, kiedy tylko ktoś wyceluje swój śmierdzący pocisk w kierunku "ofiary". Nie uważam prywatnie nikogo za "ordynusa i prymitywa", ale tutaj, z perspektywy osoby trzeciej, no nie wygląda to dobrze, po prostu.

tk

Ale ja nikogo nie bronię, (usunięte przez administratora) Odnoszę się tylko i wyłącznie do poziomu wypowiedzi. TYLE.

Ridż

Znowu wchodzę na ten profil i słyszę w głowie muzyczkę z Mody na sukces... ludzie, super, że się cieszycie ze zmiany, ale odrobina kultury nikomu nie zaszkodziła, to nie jest miejsce na takie komentarze...

P

Straszysz...haha

Robert de Niro

Dziś usłyszałem wspaniałą wiadomość!!! NOSIŁ WILK RAZY KILKA....(usunięte przez administratora) Czekam na dalsze informacje zniecierpliwiony. Nareszcie....

Harry Poter
@Robert de Niro

Tak się kończy pchanie do władzy; a podobno za poprzedniego szefa było aż tak źle- to jak jest teraz? Od dna się nie odbijemy, bo dno już było rok temu.

Do Administratora
@Robert de Niro

Usunąłeś BABA Z WOZU KONIOM LŻEJ... nie znasz człowieczku takiego przysłowia? Aż mi Cię żal!!!

oli

tyle szczescia spłyneło na nas ostatnimi czasy... (usunięte przez administratora)! jeszcze jest jeden pan na odstrzał i tak siedzi tylko na siłowni i sieje zamęt, a wystarczy Ci na zatrudnienie dwoch/trzech osob do działu handlowego jak sie go pozbedziesz! szkoda ze dopiero teraz taka decyzja, ale i tak dziekujemy, wszystkim nam sie bedzie duzo lepiej pracowac ! (usunięte przez administratora)

mas

(usunięte przez administratora) że musicie reklamować swoje produkty na GoWork :D ??????????????? (usunięte przez administratora) może tak zamiast rozwijać dział ksiegowości , to mniej płacic tym na szczycie i nie zmnijszać działu handlowego.. (usunięte przez administratora)

Tilt

Gdzie można znaleźć jakąś rozpiskę sklepów?

pikpok
@Tilt

no jak wpiszesz "markslojd sklepy" w google to wychodzi przecież cała długa lista sklepów, w których możesz dostać produkty chyba, ze potrzebujesz jakąś dokładną rozpiskę, to to już nie wiem gdzie zdobyć

zoloz

kurcze, pracowalem tu i to nie tak krotko wcale i mam dobre wspomnienia zwiazane z ta pracą aż się przykro robi jak sie czyta te wszystkie komentarze, ciągle jakies osobiste przytyki itp. wiadomo, ze nie bylo idealnie i pewnie nadal nie jest, ale to akurat wszedzie... jak dla mnie to solidna firma i nie mialem powodow, zeby jakos bardziej narzekac

Korov

dlaczego odszedłes/as?

zoloz
@Korov

los bywa przewrotny :) powody niezwiązane z praca, sprawy osobiste tylko i wyłącznie, ale pozwól, ze nie będę się rozpisywać na ten temat

Korov
@zoloz

rozumiem, sorki, ze tak wypytuje, po prostu bylem ciekawy czemu juz nie pracujesz, skoro praca ci sie podobala

Katz
@zoloz

Ja tez ze starej gwardii tyle że dalej na starych śmieciach, jest jak jest da sie żyć

Mirko
@Katz

W sensie, że raczej jesteś zadowolony, czy na zasadzie "ujdzie od biedy"?

Katz
@Mirko

nie no zadowolony raczej

Puciek
@Katz

Ja też zadowolony :)

Arni

strona internetowa bardzo ładna szkoda że bez ofert pracy, ktoś ma pomysł gdzie szukać albo czy nie szukają kogoś na produkcje

buła
@Arni

no szukac to na typowych serwisach gdzie sie pracodawcy oglaszaja, to raczej oczywiste na produkcje mysle najpredzej sie cos pojawi, a jak ci zalezy to sam podbij lub zadzwon to bedziesz miec pewne info ale zawsze jest ryzyko ze cie z kwitkiem odprawia

Arni
@buła

w sumie nie większe niż jak wyśle cvw ciemno. No nie wiem. Oferty jak już są to jakieś archiwalne dlatego was pytam czy ktoś moż słyszał

Pinio
@Arni

Uderzaj na magazyn

Bb

Designe może i szwedzki ale jakość chińska i to coraz gorsza ,bubel.Kupilam i reklamacji nie było końca ,nie polecam.

buła

glupi skrot myslowy, zasugerowalem sie pytaniem Arniego, ale oczywiscie chodzilo o robote na magazynie przy produkcji ekspozytorow

@buła

O ile się nie mylę, to właśnie jest prowadzona rekrutacja na wakacje.

Arr

na wakacje już? gdzie szukać info? bo na stronie nic nie ma

Bull
@Arr

W internecie akurat cisza pod tym względem, ale jak ci zależy to może przedzwoń?

Winteriscoming

Prawda jest taka, że osoba zajmująca najwyższe stanowisko w firmie, zrobi wszystko, żeby utrzymać się przy stoliku jak najdłużej. Każdy miesiąc to kolejny przelew. Chwilowo uspokoił swoich przełożonych ale patrząc w szerszej perspektywie czasu, takie ruchy ciągną tę firmę na dno. Ludzie czas otworzyć oczy. Źle się dzieje w biurze.

@Winteriscoming

Strach pomyśleć jakie będę kolejne działania, żeby przeżyć :(

Alan

(usunięte przez administratora)zajmuje mu to chwilkę.

Uuuu

(usunięte przez administratora).zwolniłas koleżankę?,(usunięte przez administratora)

Chrobry
@Uuuu

Wkrótce w tym swoim amoku rządzenia sama sobie wypisze dyscyplinarkę (usunięte przez administratora)

Cornie

Przecież trzeba doić do końca, do ostatniej złotóweczki, po trupach i z rozmachem. Brak wiedzy i umiejętności nie ma znaczenia,tylko kto wyłączy światło jako ostatni?

modanasukces

teraz to normalnie trza się tu przebić z jakąś sensowną opinią o pracy… w ogóle z jakąkolwiek opinią o pracy. nie róbmy tu forum towarzyskiego, serio, ludzie którzy tu wchodzą szukają info o robocie, a nie o personalnych perypetiach jej pracowników. jak ktoś niżej słusznie zauważył- no telenowela...

Cork
@modanasukces

W godzinach pracy na Goworku??? cóż za złamanie obowiązków służbowych!!!!!!!!!!! Jak Cię szczupła dopadnie to finish hihihi

Skaj
@Cork

hehe wszystkim nam się jakoś udało ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Markslojd Sp z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Markslojd Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markslojd Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markslojd Sp z o. o.?

Markslojd Sp z o. o.