Opinie o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia ''Mazowiecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia ''Mazowiecka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Oszukana

Czy ktoś jedzie podpisać jutro liste obecności???

pliszka

Zgadzam sie ze starszy pan [usunięte przez moderatora] nie widzi co sie stalo z dorobkiem jego zycia ktory oddal synom . najpierw [usunięte przez moderatora] zaszalal przewalil wszystko ,zostawil zone marnotrawna z interesem , ktora tylko patrzec jak tez zamknie piekarnie bo ludzie ja zniszcza sprawami w sadzie pracy . No i teraz [usunięte przez moderatora] zaszalal porazka miec podane na tacy i nie chciec tego uszanowac PORAZKA

kasiorek

wszyscy ktorzy pracowali w pm moga złozyc pozwy do sadu pracy po 10 listopada o swiadectwo pracy,wypłaty i odprawy zgłaszajcie sie do panstwowej inspekcji pracy pomoga napisac pozwy zus płacony ale składki na ofe pewnie nie trzeba sprawdzac w swoich funduszach

?

wszyscy pracownicy !!!powinniśmy sie skrzyknąć i założyć sprawe w sądzie o odszkodowanie za takie traktowanie nas.To dzięki nam zyli sobie tak dobrze,do dzięki naszej krwawicy stać ich było na samochody itp....a nawet nie stac ich było stanąc przed nami i powiedziec PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia ''Mazowiecka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Nie płacił na czas walił w [usunięte przez moderatora] ogólnie miała wszytko w poważaniu ważne żeby kasa na pokerka była i na zapchanie noska i na sam koniec załatwił wszystkich bez mydła bo od 24,07,2013 firma z dnia nadzień się zamknęła i 180 osób zostało bez pracy i płacy. Jak ktoś spotka właściciela w las vegas to niech go ciepło pozdrowi od pracowników...

******

no prosze firma zbankrutowała

?

I co teraz do sádu musimy isc,bo inaczej nie dostaniemy kasy.Tylko pewnie pan [usunięte przez moderatora] juz wyemigrowal za granice i nie bedzie jak odzyskac kasy :(

?

wiadomo o kim o baranach dobrze wiedzieli co sie szykuje tylko udawali głupich greków a teraz płacza nad rozlanym mlekiem dobrze im tak za krzywde wyrzadzana nam......

POLSKI kowalski

Ostrzegałem , a nie chcieliście mi wierzyć , ze jest ON i jego pomocnicy nieuczciwymi cwaniaczkami . Wiedzieli że nie zapłacą a wyłudzali towar. Teraz udają też poszkodowanych bojąc się odpowiedzialności ? Trzeba było wcześniej pomyśleć o uczciwości i krzywdzie wyrządzonej uczciwie prowadzącym rodzinne biznesiki . Teraz rżniecie GŁUPA że o niczym nie wiedzieliście? Wszyscy wiedzą o kim mowa ?

artur

Może mi ktoś wyjaśnić w jakim to cudem? sposobem jedno-osobowa działalność gospodarcza zatrudnia ponad sto osób????które z dnia na dzień zostały bez środków do życia?! I że nikt tego nie sprawdził żadna kontrola itp???!!??

Czyli że żadnych odpraw nie będzie? Możemy liczyć tylko na wypłate którą są nam winni i kase z wypowiedzenia jedno miesięcznego?

Bezrobotna

Pan [usunięte przez moderatora] nasze wypłaty i firme zostawił w kasynie

?

Tak,jutro będzie do odebrania : Oświadczenie o rozwiązaniu umowy o prace z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Ci którzy mają podpisane umowy na czas nieokreślony i obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia w tej sytuacji morze być skrócony do jednego miesiąca i to jest zgodne z przepisami.Piekarnia była zarejestrowana jako działalność gospodarcza jedno osobowa co teraz skutkuje tym że w tej formie nie działa Fundusz Gwarantowany Świadczeń Pracowniczych - niema trzymiesięcznej odprawy - Taką dostałem dziś informacje na Lindleya w Państwowej Inspekci Pracy.

Piekarnia padła ...

ikar

Nie ma mowy o upadłości. W niedzielę "mówiło się", ze szef jest poszukiwany przez policję i prokuraturę. W poniedziałek odesłano nas (pracowników) do domu około południa. Dziś na Borsuczej uzyskaliśmy jedynie zapewnienie, że jutro wszyscy dostaną wypowiedzenia. Ciekawe co tam nam naskrobią. O kasie możemy pomarzyć a na świadectwo pracy zapewne długo poczekamy. Dobrze, że ojciec tego szefa już nie żyje i nie musi patrzeć jak syn rozwala firmę, którą on tyle lat tworzył.

````````````````

Co najgorsze ze własnie nie ogłosiła tylko juz nieistnieje a ludzie na lodzie bez kasy i papierów.

an

tak to prawda wczoraj firma oglosila upadlosc i ludzie zostali na lodzie bez kasy i pracy

ikar

No i firma padła. Reztę info na policji i w prokuraturze.

``````

Praca w Mazowieckiej jest ok.Pracuje tu trochę i nie narzekam.

księgowa

Potwierdzam ,nie płaci za zakupiony towar (czyli kradnie czy wyłudza ?)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia ''Mazowiecka - Polska

Piekarnia ''Mazowiecka