Opinie o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BANCO SP.Z O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BANCO SP.Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. Tak ten cały TERMINAL można oszukać.

pracownik - 2010-09-04 11:21:32 Ta praca bardzo mi odpowiada .Pracuję bez pośpiechu spokojnie nikt mnie nie popędza .Jak brakuje mi godzin to odbijam na terminalu z innej karty ,a jak trzeba to cofam cały zegar. A co na to[usunięte przez moderatora] .Jak zwykle zakręcony.

Krawiec - 2010-08-23 17:53:47 anonim - 2010-08-23 15:34:14 Norbert - 2010-08-22 04:18:43 Kolega - 2010-04-22 12:29:26 Pracowalem jak w w tej firmie przez parę lat. Duzo się nauczyłem i pracę mile wspominam choc czasami bylo roznie jezeli chodzi o szefa (ale tak to jest z szefami). Fajni ludzie, koledzy z biura. Fajna ciekawa praca. Jak jest teraz - nie wiem. to było jakies ....5-6 lat temu. Ja jednak miło wspominam. Ach te wspomnienia Pamiętam te wielkie imprezki nad stawikiem i tą wspaniałą atmosferę choć nie do końca wiem kto je finansował. Jak to kto finansował?ZŁOMIK

Halina - 2010-08-25 17:46:25 pracownik - 2010-08-23 18:21:44 były pracownik - 2010-08-14 19:02:54 MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Potwierdzam ,dla mnie to były wczasy i wielka przygoda. Pełen luz i nikt do mnie się nie sadził. Wspaniała organizacja pracy,mili i serdeczni ludzie.Wielki luz,pełna swoboda.Naprawdę jestem pod wrażeniem. Tak tu po prostu chcę się pracować . Halina daj spokój

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BANCO SP.Z O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
LANSIK

KOLUNIA - 2010-08-14 00:48:44 zainteresowany - 2010-08-12 09:05:23 Czy możecie coś więcej napisać o tej firmie. Tu niema o czym pisać,komu tam dobrze to siedzi nawet ponad 10 lat a reszta nie wchodząca nikomu do [słowo niecenzuralne usunięte przez admina]dalej nie pracuje.Rotacja pracowników na przełomie 10 lat była dość spora.Ale takie mamy czasy, bo za bramą czekają następni więc można zwalniać do woli, to tylko zwykła zabawa zwykłymi ludźmi. GRUNT TO DOBRA ZABAWA

Patryk

Ja lubię tą pracę ,bo dobre zarobki i pełen luz .

A mnie tu dobrze nikt mi nie wadzi ,stawkę mam dobrą.Bardzo dobrze współpracuję z kierownikiem, on to zresztą docenia wysoką premią. Wystarczy wyrabiać swoją normę i tyle .Proste co nie.

pracownik - 2010-08-27 16:25:13 Rozglądam się za nową pracą. No i jednego obiboka mniej.

Alkochol

Mniej cwany - 2010-08-14 19:28:21 Fajni ludzie ,fajna ciekawa praca. Ciekawe

DOKTOR POWAŻNY

anonim - 2010-08-24 14:58:49 Pracuje tu od wielu lat obserwując dynamiczny rozwój zakładu. Na rozwój ten ma decydujący wpływ jego właściciel [usunięte przez moderatora] jak i członkowie załogi.Produkcję cechuje wysoki poziom organizacyjny i jakościowy.Atmosfera pracy to przede wszystkim wzajemna życzliwość ,koleżeństwo i wzajemna pomoc.Właściciel stara się pozytywnie motywować działania pracowników poprzez szkolenia,wprowadzanie nowych technologi. Wspaniała rodzinna atmosfera pracy,zresztą pan [usunięte przez moderatora] na swoim porannym obchodzie wita się z każdym żartując i pyta jakie ma problemy w pracy.Szalenie miły i ciepły człowiek ,właściwie odnosi się wrażenie że rozmawia się z super kolegą. NIE WIEŻĘ

pracownik - 2010-08-27 16:25:13 Rozglądam się za nową pracą. No w końcu

FIONA

anonim - 2010-08-24 14:58:49 Pracuje tu od wielu lat obserwując dynamiczny rozwój zakładu. Na rozwój ten ma decydujący wpływ jego właściciel PAN (usunięte przez administratora) jak i członkowie załogi.Produkcję cechuje wysoki poziom organizacyjny i jakościowy.Atmosfera pracy to przede wszystkim wzajemna życzliwość ,koleżeństwo i wzajemna pomoc.Właściciel stara się pozytywnie motywować działania pracowników poprzez szkolenia,wprowadzanie nowych technologi. Wspaniała rodzinna atmosfera pracy,zresztą pan WŁODZIMIERZ na swoim porannym obchodzie wita się z każdym żartując i pyta jakie ma problemy w pracy.Szalenie miły i ciepły człowiek ,właściwie odnosi się wrażenie że rozmawia się z super kolegą. I tu jest pewien mały myk.

JASIO

Byly pracownik - 2010-08-15 11:44:59 Popiszcie jeszcze troche ciekawych rzeczy. Dawno sie tak nie ubawilem jak czytajac te komentarze. Chociaz to w sumie nie jest smieszne ... A cię to chłopaczku bawi,żebyś nie płakał.

MOCNY FUL

MARCIN - 2010-08-14 18:29:13 anonim - 2010-08-04 13:53:47 Wietrzne pretensje bo ciągle za mało zrobione.Jak trzeba robi się tak długo aż będzie załadowany TIR wykonując w pośpiechu niedokończone detale.Jak wysyłka to 24h albo i więcej tu nie liczy (usunięte przez administratora)Ludzi zawsze można zmienić albo sami odejdą jak się ich dobrze przyciśnie.Nigdy nie wiadomo jaka będzie wysokość wypłaty bo ciągle szuka się pretekstu jak zmniejszyć jej wysokość. W dzień wypłaty wszyscy liczą ile tym razem poszło z wypłaty,i latają wyjaśniać dlaczego i za co. Ludzie wiedzą za ile się przyjęli i na jakich warunkach a jak się nie podoba to za bramę, bo mnie tu dobrze. A JAK TAM MOTOR CHODZI.

DOROTA

pracownik - 2010-08-28 07:35:16 Mnie tu dobrze i będę robił do emerytury a kto chce niech sobie odchodzi. A RÓB SE DO KOŃCA ŚWIATA

JASIO

pracownik - 2010-08-27 16:25:13 Rozglądam się za nową pracą. ŻEBYŚ NIE ŻAŁOWAŁ

kolunia

Halina - 2010-08-25 17:46:25 pracownik - 2010-08-23 18:21:44 były pracownik - 2010-08-14 19:02:54 MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Potwierdzam ,dla mnie to były wczasy i wielka przygoda. Pełen luz i nikt do mnie się nie sadził. Wspaniała organizacja pracy,mili i serdeczni ludzie.Wielki luz,pełna swoboda.Naprawdę jestem pod wrażeniem. Tak tu po prostu chcę się pracować . Żadna praca nie hańbi.

RUDOLF

pracownik - 2010-08-28 07:36:28 Mnie tu dobrze i będę robił do emerytury a kto chce niech sobie odchodzi. Ty pracuś na emeryturze możesz jeszcze tam robić na pół etatu.

Mnie tu dobrze i będę robił do emerytury a kto chce niech sobie odchodzi.

Mnie tu dobrze i będę robił do emerytury a kto chce niech sobie odchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o BANCO SP.Z O.O - Rusocin

• Jak się pracuje w BANCO SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BANCO SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BANCO SP.Z O.O
1.4/5 Na podstawie 316 ocen.
  • Gdańska 16
    83-031 Rusocin