Opinie o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BANCO SP.Z O.O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BANCO SP.Z O.O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BANCO SP.Z O.O w Rusocin

Angelica

zainteresowany - 2010-08-12 09:05:23 Czy możecie coś więcej napisać o tej firmie. Najlepiej tam sobie popracuj .Wtedy przejdziesz to praktycznie a za ten czas bazgrania zrobił byś dwie szafki.

GAWRON

MAJ - 2010-08-14 18:33:56 Bardzo miło wspominam .Pełen luz ,robiłem tam co chciałem ale to tylko do czasu. Ty a MAJA znasz.

RUDOLF

zainteresowany - 2010-08-12 09:05:23 Czy możecie coś więcej napisać o tej firmie. Nie bądź taki cwany i bądź mniej zainteresowany a dobrze na tym wyjdziesz.

E nalepiej się nie interesuj

zainteresowany - 2010-08-12 09:05:23 Czy możecie coś więcej napisać o tej firmie. Po prostu sobie odpuść

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BANCO SP.Z O.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
MAJ

MARCIN

anonim - 2010-08-04 13:53:47 Wietrzne pretensje bo ciągle za mało zrobione.Jak trzeba robi się tak długo aż będzie załadowany TIR wykonując w pośpiechu niedokończone detale.Jak wysyłka to 24h albo i więcej tu nie liczy się człowiek tylko wysyłka.Ludzi zawsze można zmienić albo sami odejdą jak się ich dobrze przyciśnie.Nigdy nie wiadomo jaka będzie wysokość wypłaty bo ciągle szuka się pretekstu jak zmniejszyć jej wysokość. W dzień wypłaty wszyscy liczą ile tym razem poszło z wypłaty,i latają wyjaśniać dlaczego i za co. Ludzie wiedzą za ile się przyjęli i na jakich warunkach a jak się nie podoba to za bramę, bo mnie tu dobrze.

bobek

KOLUNIA - 2010-08-14 00:48:44 zainteresowany - 2010-08-12 09:05:23 Czy możecie coś więcej napisać o tej firmie. Tu niema o czym pisać,komu tam dobrze to siedzi nawet ponad 10 lat a reszta nie wchodząca nikomu do [słowo niecenzuralne usunięte przez admina]dalej nie pracuje.Rotacja pracowników na przełomie 10 lat była dość spora.Ale takie mamy czasy, bo za bramą czekają następni więc można zwalniać do woli, to tylko zwykła zabawa zwykłymi ludźmi. Tak jest tylko do czasu .Kiedy rynek pracy się ustabilizuje ta firma będzie już miała kłopoty z zatrudnieniem nowych bardziej wydajnych ,mniej cwanych pracowników.Zaufanie i wiarygodność firmy buduje się latami.Okoliczni mieszkańcy jak i byli pracownicy zrobili już odpowiednią reklamę. Chytry dwa razy traci.

blaszany książe

anonim - 2010-08-14 00:27:08 Fajny pracownik - 2010-07-31 18:29:46 Fajni ludzie ,fajni koledzy ,fajna ciekawa praca.Jeżeli jesteś fajny to koniecznie tu pracuj. TAK MYŚLĘ ŻE [usunięte przez moderatora] JEST FAJNY inni też są fajni ale [usunięte przez moderatora] NAJFAJNIEJSZY Tak muszę potwierdzić TAM JEST FAJOWO

KOLUNIA

kolega

[usunięte przez moderatora] jest fajny!

zainteresowany

Czy możecie coś więcej napisać o tej firmie.

anonim - 2010-07-31 16:10:11 Byłem ,przepracowałem tydzień i zrezygnowałem.Tam się nie da pracować. Mamy za duże bezrobocie żeby tak grymasić.

anonim - 2010-08-04 13:53:47 Wietrzne pretensje bo ciągle za mało zrobione.Jak trzeba robi się tak długo aż będzie załadowany TIR wykonując w pośpiechu niedokończone detale.Jak wysyłka to 24h albo i więcej tu nie liczy się człowiek tylko wysyłka.Ludzi zawsze można zmienić albo sami odejdą jak się ich dobrze przyciśnie.Nigdy nie wiadomo jaka będzie wysokość wypłaty bo ciągle szuka się pretekstu jak zmniejszyć jej wysokość. W dzień wypłaty wszyscy liczą ile tym razem poszło z wypłaty,i latają wyjaśniać dlaczego i za co. Wypłata dziesiątego przeliczymy zobaczymy.

pracownik - 2010-07-24 08:30:15 Pracuje w BANCO.Czasami jest ciężko ale nikt nie powiedział że będzie łatwo.Nie ma co narzekać a co do kierownictwa to jest jakie jest.Takie mamy czasy ,trzeba zacisnąć zęby i robić.Nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje. Tu przychodzi się pracować a nie obijać.

anonim - 2010-08-07 09:10:32 anonim - 2010-08-07 09:04:36 Zakład bez przyszłości, zresztą szykujące się kontrole mające twarde podstawy dowodowe (były księgowy)przyniosą odpowiednie efekty. Konkurencja czuwa i dobrze płaci. TEN CAŁY KSIĘGOWY TO BYŁ DOBRY MODEL ALE SPORO WIE A INFORMACJE KOSZTUJĄ Na złodzieju czapka gore.Najpierw kasa potem informacja.

MIREK - 2010-03-23 12:16:17 OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ JAK MOŻECIE WYZYSKUJĄ PRACOWNIKÓW Tak stanowczo radzę omijać.

Zostaw merytoryczną opinię o BANCO SP.Z O.O - Rusocin

• Jak się pracuje w BANCO SP.Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy BANCO SP.Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BANCO SP.Z O.O
1.4/5 Na podstawie 316 ocen.
  • Gdańska 16
    83-031 Rusocin