Opinie o Doradztwo Personalne Ilona Lizak w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doradztwo Personalne Ilona Lizak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Doradztwo Personalne Ilona Lizak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradztwo Personalne Ilona Lizak w Toruń

Akacja

Kompletny nieprofesjonalizm, brak szacunku, minimalizm.

KP
@Akacja

brak etyki, kompromitacja. Nie polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Co jaki czas w Doradztwo Personalne Ilona Lizak można ubiegać się o podwyżkę?

Akacja

Kompletny nieprofesjonalizm, brak szacunku, minimalizm.

KP Nowy wpis
@Akacja

brak etyki, kompromitacja. Nie polecam

Czy firma Doradztwo Personalne Ilona Lizak kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jan Nowy wpis

Dzień dobry. Czytam i mam dokładnie takie same doświadczenie. Wszystkie opisy jak najbardziej oddają charakter rozmów rekrutacyjnych. Szkoda czasu i nie ma co robić sobie nadziei

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Doradztwo Personalne Ilona Lizak odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
mal

Kilka tygodni temu miałam kontakt z panią Lizak. Szukałam pracy i znalazłam ofertę która mogłaby spełniać moje oczekiwania a na pewno taka, do której byłam w pełni wykwalfikowana. Praca na stanowisku specjalista ds. ekspozycji i dekoracji sklepu Mrówka PSB w Myszkowie. Ponieważ ukończyłam odpowiednie szkoły, mam odpowiednie umiejętności, doświadczenie oraz zainteresowania, czułam że jest to oferta pracy skierowana w 100% do mnie, świetnie bym się sprawdziła na tym stanowisku. Wysłałam więc cv + list i wiedziałam- czułam to, że kontakt będzie szybki. Faktycznie, już na następnego dnia, skontaktowała się ze mną mailowo pani Ilona która zaproponowała mi rozmowę przez dowolny komunikator. Oczywiście się zgodziłam i byłam szczęśliwa bo czułam że może się udać. Rozmowa przebiegła bardzo pomyślnie, pani była bardzo miła, uprzejma, wyraziła duże zainteresowanie kwestią mojego dojazdu do pracy (bo nie prowadzę auta), sprawiała wrażenie bardzo zainteresowanej moją osobą i zatrudnieniem mnie. Dała mi dużą nadzieję. Rozmowa zakończyła się tym, że pani Ilona miała przygotować się do spotkania na żywo i odezwać się do mnie w ciągu najbliższych kilku dni celem umówienia się na konkretny dzień i godzinę. Czekałam z niecierpliwością. Minął tydzień więc zaniepokojona brakiem kontaktu, sama postanowiłam się odezwać i zapytać czy oferta jest wciąż aktualna bo miałam otrzymać informację a tu cisza. Pani Ilona odezwała się do mnie mailowo, że bardzo mi dziękuje ze zainteresowanie ofertą ale ma już innych kandydatów- opadła mi kopara. Jak to?- przecież byłyśmy już praktycznie umówione na rozmowę na żywo a tutaj że mi dziękuje ale ma już innych kandydatów- jak to?, jakich? - ''mietków'' którzy nie rozróżniają koloru niebieskiego od czerwonego? Dlaczego skoro umawiała się że da mi znać odnośnie spotkania. Było to dla mnie podwójnie szokujące, po pierwsze dlatego że wyciągnęłam z tej sytuacji wniosek że wykształcenie, umiejętności i doświadczenie nie są w ogóle istotne przy wyborze pracy i kandydatki do pracy. Obiecywanie czegoś komuś a potem niegrzeczne milczenie, brak kontaktu i wyjąśnienia. Sama musiałam dopytać mimo że to był obowiązek pani Ilony. Dawno nie spotkałam się już z takim chamstwem, brakiem szacunku dla osoby z którą się rozmawiało, brakiem szacunku do poświęconego przez tę osobę czasu. Nie wiem czy pani Ilona ma tak specyficzne ''poczucie humoru'' i lubi robić ludzi w ciula, z czego widzę po poniższych komentarzach, nie jestem jedyną osobą którą potraktowała w ten sposób. Pani Ilona jest na pewno osobą zupełnie nieprofesjonalną, niesłowną, nieuczciwą, nie zasługuje na szacunek i zaufanie. Jeśli czyta pani ten komentarz, sugeruję pani zmianę profesji, może malowanie pasów na jezdni byłoby dla pani rozsądniejszym zajęciem- tam nie trzeba wchodzić w żadną interakcję z drugim człowiekiem, nie trzeba z nikim rozmawiać więc w pani przypadku kłamać. Wystarczy dobrze machać pędzlem/ wałkiem. Takie doświadczenia i sytuacje sprawiają że moje nastawienie do obcych ludzi jest coraz gorsze bo z góry nikomu nie ufam. Dzięki tej pani właśnie. Tak więc mam nadzieję że tych mietków których pani zatrudniła, lada moment pożałuje bo nie wiem kto lepiej by się sprawdził na takim stanowisku niż absolwent architektury. Mam nadzieję że jak kiedyś zaboli panią brzuch i pójdzie pani do lekarza, spotka się pani z mocno wyciągniętym w pani kierunku palcem środkowym. Karma wraca i prędzej czy później, wróci też do pani. Stanowczo odradzam kontakt, współpracę z panią Iloną Lizak, jest to osoba niekompetentna, nieuczciwa, nie godna uwagi i zaufania. Pozostał duży niesmak i niezrozumienie.

Pani bardzo mało oddana swojej pracy, nie polecam

Iza

@Akacja, Twoja opinia jest napisana z perspektywy klienta czy osoby zatrudnionej w Doradztwo Personalne Ilona Lizak? Jeżeli jesteś pracownikiem, to zachęcam Ciebie byś rozwinęła swoją wypowiedź. Na forum pomocne są wpisy dotyczące warunków zatrudnienia i atmosfery panującej w pracy.

Wiki

Pierwszy raz spotkałem się z tak nieprofesjonalną rekrutacją, umawianie się, odmawianie.... cisza.... nie rozumiem takiego zachowania.

Iza

@Misza a czy miałeś jakieś konkretne doświadczenie z Doradztwo Personalne Ilona Lizak? Szukałeś za jej pośrednictwem zatrudnienia? Rozwiń swoją myśl, Twoja opinia będzie ciekawa dla osób zainteresowanych współpracą z tą firmą.

Jerzy

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko zagadacie na forum?

Misza

Hohsztaplerka. Udaje wielkiego rekrutera, a jest zwyczajnym przebierańcem w krótkich kieckach... ciekawe jaką ma skuteczność. Sądząc po "badaniach" ktore szufladkuja ludzi wg jej kryteriow... niewielkie. Szkoda czasu

Jacek

Czy firma normalnie działa? Jaki jest powód tej ciszy na forum?

Jolanta

Generalnie katastrofa....Pani się umawia, potem nie odbiera telefonów, potem oddzwania po kilku tygodniach i umawia się na spotkanie na którym mówi, że jednak się wahała......ekhm....wszystko ładnie pięknie...rozmowa nawet nawet, spotkanie u pracodawcy też wydawałoby się ok....po jakimś czasie mail - sztampa, że dzięki i papa szanowna Pani....gorąco nie polecam tej Pani....jak ktoś trafi na rekrutacje.com.pl to proszę mieć na uwadze, że wszystkie poprzednie komentarze na jej temat to niestety prawda....a ten test-----ktoś powinien powołać komisję śledczą:)

Zgadzam się z przedmówcami, Pani pseudo psycholog - drzewka, układanki, zagadki. Jak tak wygląda dzisiejsza rozmowa rekrutacyjna, to się nie dziwię, że nie możecie znaleźć pracowników.

majk

A ja mialem mily kontakt z p.Ilona.Porozmawialiśmy kilka minut przez telefon i umówiła mnie na spotkanie z pracodawca.No i ....niedługo zaczynam prace.

keks

@Żołądź i co powiedział Ci pracodawca? Raczej tą brałbym pod uwagę ;) I na jakie stanowisko chcesz aplikować? Ja widzę ciekawą ofertę dla koordynatora cieci sklepów (Łódź). Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produktów spożywczych jest niezbędne, ale akurat takie mam

Żołądź

Odnośnie warunków zatrudnienia usłyszałem dwie różne wersje. Jedną od Pani Ilony, drugą od pracodawcy ?

yyyee

Śmiech ta firma nie wie co to profesjonalizm

ookkkiiiju

PANI ILONA REKRUTUJE OBECNIE W ROPCZYCACH-ŻENADA I TAK JAK WYŻEJ WPISY NIE INFORMUJE CZY MASZ TĄ PRACĘ CZY NIE ALE ZA TO NOWE OGŁOSZENIE NA TE SAME STANOWISKA

UFF

Szkoda czasu na rekrutację z tą Panią. Rekrutacja nie ma nic wspólnego z propozycją współpracy. Jeśli zależy Wam na pracy, to na pewno ją zdobędziecie ale nie z pomocą tej kobiety. Podejrzewam jakąś budowę bazy klientów, która jest później odsprzedawana.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradztwo Personalne Ilona Lizak - Toruń

• Jak się pracuje w Doradztwo Personalne Ilona Lizak?

Zobacz opinie na temat firmy Doradztwo Personalne Ilona Lizak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Doradztwo Personalne Ilona Lizak