Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

emo

To chyba lepiej

jaro

Teraz [usunięte przez moderatora] jest logistykiem

eti

A czy [usunięte przez moderatora] dalej jest logistykiem?

Eno

NIe polecam!!!! niskie zarobki praca w srodku nocy czesto po 12 godzin

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
misiek

takiego lajtowego szofera nam potrzeba...........................................------[usunięte przez moderatora]

merc

Tam słowa o kombinacji nie jest napisane tylko o smiesznie niskich zarobkach jak na prace w srodku nocy i po tyle godzin, piszesz ze sobik uczciwych docenia a w jaki sposób? klepie po plecach czy daje wysokie premie bo tu jest zasadnicze pytanie

Tady

napisze Tak praca jak praca ,jak uczciwie chcesz pracować to robota jak robota.Sobik uczciwych docenia a kombinatorów wywala i tyle.pozdro a jak chcesz kombinować to ....zmień robotę i tyle...

OK

jest OK

Emu

To wyjdzie po jakieś 8 zł na godzine a prawko z kursem to jest jakies 7000zł za tyle to mozna robić na magazynie bez kwalifikacji, wiem juz skad ta rotacja wsród kierowców

zylu

Na początek 1800, potem 2000 + premia ( z tym to rożnie, niby zależy od wywózki, z naciskiem na NIBY), początki są ciężkie, ale potem jak chcesz pracować to jest ok.

franko

Dalsze trasy przyjeżdżają na 2 i nie rzadko wracają po 14.

f1 driver

Przyjeżdżasz na 4-5 wracasz najwcześniej o 14. Zarobek 1800. Kierownictwo [usunięte przez moderatora] spoko goście. Ale nigdzie nie ma miodów bo to Polska

Olo

Pytam poważnie ile jest tej premi i co mozna powiedzieć o pracy kierowcy C kat w tej firmie

kierowca

premie sobie sam wypłać !

Olo

Hej zrobiłem C i kurs na przewóz myśle sie wybrac do Sobika do pracy jako kierrowca co sądzicie bo podobno strasznie kierowcy rezygnuja jakie sa zarobki jakie premie itp?

mały

nigdy nie robiłeś 12 godzin to chyba tam nie robisz albo bardzo krótko a co do [usunięte przez moderatora] jest OK wszystko zależy od trasy od 7 do 13 godzin zależy gdzie jedziesz

bono

ozi - 2012-11-04 18:00:45 12 godzin? chyba żartujesz pracuje tam już parę lat i jeszcze ani razu nie robiłem tyle. No tak jak się pije kawkę na każdym sklepie to może i tak:)Chyba chłopczyku jeździsz po Bielsku robiąc całe 40km dziennie.

no cóż

Panie i Panowie, gdyby do dnia dzisiejszego żył śp. Kanik to każdy znał by swoje miejsce w tej firmie. Większość tych wypowiedzi nie mam sensu bo i tak są nieszczere. A tak na marginesie, jeszcze "najecie" się p.[usunięte przez moderatora]. Pozdro

ozi

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK