FHU SOBIK

Jarocin

Opinie o FHU SOBIK

mistrz paleciaka 2014-09-02 14:58:13
A masz wyższe wykształcenie bo jak nie to cie nie przyjmą nawet za sprzątaczkę albo ciecia na portierni.
Do paleciaka w dzisiejszych czasach jest wymagane magisterium do tego angielski biegle żeby czytać etykiety na słoikach i komputer trza umieć obsługiwać biegle najlepiej programować ,wskazane przynajmniej Java,C++,C#,Assembler,PHP.
A tymczasem Tusk będzie zarabiał 100 tysięcy miesięcznie a potem dostanie emeryturki 80000 zł a nie umie nawet angielskiego.
Jego robota to wpierdalanie ośmiorniczek z kolegami i pierdzenie w stołek.
Cała nadzieja w ruskim atomie i że rozpierdoli ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiat.
H.W.D.P is back 2014-09-02 15:02:36
Dawno mnie tu nie było.
Co tu ( usunięte przez administratora )tak cicho .Czyżbyście zarabiali już po 5 tysięcy?
Albo ci niewygodni dla firmy,którzy pisali na gowork już w firmie nie robią.
Nie martwcie sie wujek Putin tuż tuż.
H.W.D.P 2014-09-02 15:07:58
Najważniejsze uprawnienia to psychiatra i zezwolenie od niego.

waldek 2014-09-13 13:41:35
Dla tych co chcą przyjść tu do pracy: Mamy fajne socjalne-13, 14, wczasy pod gruszą, talon na mleko. Kierowca zarabia 5500 netto, magazynier 6600 netto. Raz w roku impreza w gołębiu, i bilet na F1. A i bym zapomniał w 2015r. będzie podwyżka.
Najlepiej żeby dostać tu pracę trzeba napisać list motywacyjny, to tak na marginesie.
Mistrz owijania folią 2014-09-13 13:46:47
Szukam pracy jako mistrz owijania folią palet, jestem wydajniejszy niż owijarka.
lecho 2014-09-13 14:02:10
Mam na imię Leszek chciałem pozdrowić Mamę, Tatę, kolegów z pracy. Szukam pracy jako pomocnik paleciakowego, mam uprawnienia na paleciaki- czerwone, zielone, oraz czarne. Stawka nie gra roli.
pogromca 2014-10-12 23:53:33
Proszę informację, szukam pracy jako Przedstawiciel Handlowy i słyszałem, że nowo zatrudnieni Przedstawiciele mogą zarobić około 4 tys nie wiem czy to prawda czy tylko taki wybieg aby zwabić chętnych.
nowy 2015-01-01 22:51:46
dobrze ze sie przyjolem do tej pracy.spokojna firma-mozna pogadac popracowac posmiac sie.jest meeeegggaaa warto .pozdrawia szefuf ;)
ifor 2015-01-25 18:14:29
słyszałem, że szanowny pan dyrektor zaciska pasa, szuka oszczędności może niech przestanie rozdawać towar na prawo i lewo za grosze
DEADLY GRAND 2015-02-26 21:11:28
Dlaczego nie udzielicie koledze informacji jak pyta może chłopak na prawdę szuka pracy za małe pieniądze bo jest w takiej sytuacji a wy się śmiejecie a on chce pracować nie ładnie tak:)
DEADLY GRAND 2015-02-26 21:27:54
widzę że aktywność na forum zerowa wszyscy chyba pokochali Sobika:) no tak w sumie jest za co 2500 za latanie z kiwajką tam i z powrotem to można go pokochać hehe Grochol też go kochał tak bardzo go kochał że zwaryjował od tej miłości i się pogubił w tym wszystkim a to przez to że nie miał wystarczająco dużo wsparcia w tym swoim sprytnym przyjacielu z wielkim mózgiem Gustawie;)ten to ma taki mózg że jest wartych wszystkich pieniędzy ja się dziwie że go do rządu nie zabrali jeszcze ale to pewnie kwestia czasu tylko:)
informatyk inżynier 2015-03-05 13:22:55
No tak w tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kraju to te 2500 zł to rarytas.
Ludzie jesteście białymi murzynami a świat sie z was śmieje.
Polacy gdzie wasz honor jadąc do takiej np.Holandii wstyd sie przyznać że sie jest z Polski bo dla Holendra jesteśmy tym czym byli mieszkańcy ich kolonii w 17/18 wieku...
Co do sobika jeździłem tam wózkiem 2 lata temu na pewno mnie wszyscy pamiętają.... :).
informatyk inżynier 2015-03-05 13:58:50
Panie nie dziwie się że tyle Pan zarabia jak pisać poprawnie nie umie i ortografii nie zna.
wózkowy dziś informatyk 2015-03-05 14:06:30
I przez takich desperatów jak ten gościu jest źle na rynku pracy.
Korzystają na tym tylko prywaciarze tzn.pracodawcy bo mają taniego głupka
co dla paru groszy będzie tyrał i zdrowie tracił wykonując prymitywną robotę małpoluda.
wózkowy dziś informatyk 2015-03-05 14:25:15
Co sie dziwisz tych co tu pisali już w tej firmie nie ma.
Byli niewygodni to ich usunięto a że duże bezrobocie w tym niewolniczym narodzie to zawsze znajdzie sie "nowy"....wyrobnik.
Mnie tam uważano za głupka i wariata bo mówiłem co myślę i nie dawałem sie poniżać,bo taki mam agresywny charakter ale mam świadomość że walczę jak Don Kichot z wiatrakami, bo większość w tym kraju to potulne baranki idące na rzeź.
głupi i głupszy 2015-03-05 14:38:14
Facet naucz sie pisać,kolejny geniusz.
Widzę że firma Sobik przyjmuje analfabetów.
W sumie przykład idzie z góry- prezydent Bul.
Czyli firma idzie drogą; im głupszy i nie wykształcony pracownik tym lepiej.
mrówka 2015-03-05 23:23:38
no witam DEADLY GRANDA i INFORMATYKA milo was czytac, pamietam was jeszcze, a co to firmy to fajnie tu jest,dzieje sie cos zawsze,nowy kiero z dyrem robia drugiego ŁAKOCIA, chlopaki bardzio byscie cie przydali teraz tutaj zrobic rewolte,pozdro
sobik 2015-03-06 17:44:38
teraz łakoć robi inwenturę nazywając ją wdrożeniem nowego systemu i każe przyjść do pracy od 1 do 3 maja (za 12 zeta)ciekawe co na to pip baran nie ma rodziny i chyba żadnych znajomych bo kto by lubił takiego buca co myśli że wszyscy go w pracy lubią a za plecami wyją z niego
informatyk 2015-03-06 19:00:11
Dobrze że mnie tam już nie ma.
Teraz mam spokojną robotę a nie to wariactwo w handlu.
Pozdrawiam wszystkich moich kolegów - nie dajcie się.
jajko 2015-03-07 13:12:31
Że też wszyscy tacy mądrzy są w necie, a w rzeczywistości to się nikt nie odzywa.
DEADLY GRAND 2015-03-08 16:24:47
Na razie to możecie jedno głośnie powiedzieć że macie w du.... przychodzić 1 maja do pracy jak to zrobicie większą grupą to nikt wam nie każe przychodzić do pracy i nikogo z tego powodu nie zwolnią a nawet jak jednego zwolnią dla przykładu to i tak w endefekcie go uwolnią a nie ukarzą:) jeśli chcecie ich ukarać zacznijcie całą zmianą wydawać mniej pozycji to są dla nich straszne straty i wtedy zaczynają negocjować z pracownikami a jak wy im wydajecie pozycje ponad normę to oni mają was głęboko w du..... i przychodzą im takie pomysły jak praca 1 maja
mesjasz 2015-03-16 14:57:31
Widze że nie wygodne komentarze są usuwane.
Gorzej niż za komuny jest na tej zielonej wyspie styropianowców.
W Bielsku i okolicach fajnej roboty nie znajdziecie same obozy pracy
gdzie masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do upadłości i nic nie gadać.
Istny Kapitalizm z XIX wieku.
Dlatego wszystkie złe komentarze na pracodawców Gowork usuwa.
no name 2015-03-17 15:26:09
Za 12 zł to może w Łakociu się (usunięte przez administratora)w święta ,ale nie w Sobiku. Jeśli będzie trzeba zadzwoni się do PiP-u i zobaczymy co w tedy
asd 2015-03-20 07:51:13
Potwierdzam
no name 2015-03-24 17:12:14
ok 2000 idzie wyciągnąć ,ale w kodeksie jest napisane : "praca w święta w placówkach handlowych jest niedozwolona" . A skoro ktoś Tobie mówi,że jeśli nie przyjdziesz w w/w dni do pracy to zostaną wyciągnięte konsekwencje. To dlaczego kiero ma nie zostać pociągnięty do konsekwencji ?!
BB 2015-03-25 01:14:04
szczera prawda tylko co niektórzy tego nie rozumieją . Ja zrobiłem prawko C+E i pracuje w Niemczech za 1900 Euro i nie muszę rozładowywać solówek czy naprawiać palet.
EmCe 2015-03-31 15:54:55
A czy w Niemczech gdy porysujesz jakieś auto to ,tez robisz poprawki lakiernicze za pomocą markera ,tak jak zrobiłeś to podczas pracy w w/w firmie ? :)
no name 2015-04-29 16:00:38
A czy wiecie, że kiero ponoć ostatnio pojechał do Irlandii ,a tak naprawdę to zawarł związek małżeński ?
A czy wiecie jakie związki małżeńskie zostały zalegalizowane w Irlandii w 1993 roku ?
Sławek 2015-04-29 22:20:18
Niech nie zwiedzie nikogo ogłoszenie dam pracę zamieszczone przez FHU Sobik w Powiatowym Urzędzie Pracy.2500 zł to może kierownik Tomek zarabia za nic nierobienie.O przepraszam za skakanie jak małpka i klejenie kartek które i tak się nikomu nie przydadzą.To prawie 30 letni człowiek ślepo zapatrzony w siebie i uważający że jego decyzje są najlepsze a jak ktoś ma coś mądrzejszego do powiedzenia to zostaje usuwany pod byle pretekstem.Nadgorliwość Tomku jest gorsza od faszyzmu i jeszcze się o tym w życiu przekonasz.Ta firma była dobrym zakładem pracy ale jak fakty mówią już nie jest.Załoga z co najmniej kilkuletnim stażem z dnia na dzień odchodzi.Czemu???Nie po to żeby wam matoły miejsca ustąpić bo jeszcze nie odchodzą na emeryturę...tylko do innych zakładów pracy gdzie szacunek do czyjejś pracy jest inny.I przede wszystkim kierownictwo chcące być szanowane szanuje pracownika bo to przecież on generuje zyski gdy ono siedzi swymi zacnymi tyłkami w biurach.
Sławek 2015-04-29 22:28:26
Sobik będzie zatrudniał pracowników przez agencję pracy tymczasowej...
...niby ażeby okroić koszty związane z działaniem zakładu???
To mam pomysł dla Pana Wydmańskiego obecnego dyrektora tego tonącego już statku...
...na początek przez agencję pracy tymczasowej niech zatrudni kadrę kierowniczą to w głównej mierze obniży koszty.
rico 2015-05-09 12:30:43
Zarobisz 2500zł z nadgodzinami i nockami bo normalna wyplata to 1600zł i kręgosłup po roku do wymiany.Powodzenia
mr x... 2015-05-09 21:22:58
slyszalem ze kobiety wiecej zarabiaja w innych firmach niz w firmie sobik zal rozumie ze jest rownoupranienie ale bez przesady
mc 2015-05-10 13:21:05
O i w PUP pojawiło się ogłoszenie na kierowcę. Powodzenia dla nowych szoferów!!!
Pracownik 2015-05-10 18:58:39
Z tego co pamiętam to nowy dyrektor miał uzdrowić sytuację i poprawić konkurencyjność firmy, a tylko otoczył się ludźmi z Łakocia , a poprawy nie widać. Nie ma to jak umieć się dobrze sprzedać. Szkoda tej firmy:-(
BB 2015-05-11 13:49:08
A wiesz o tym że kontener stoi w złym miejscu i nie powinny być tam zaparkowane samochody.
zibi 2015-05-23 17:15:36
Jak tam sprawa z kierowcami bielsku wygląda? Bo widzę, że szukają. Często ogłoszenia się pojawiaja. Warto iść?
bolek 2015-05-24 09:52:36
praca pup, olx, praca.bielsko.pl na tych stronach sa.
mm 2015-05-27 14:36:12
W Biedronce na kasie więcej zarabiają niż kierowca w tej firmie, a przynajmniej na głowę deszcz nie pada.
Jwp 2015-06-23 07:10:43
Ja to slyszalem ze ostatnio w sobiku maja problem z wyplacaniem kasy, to o
Prawda? Bo nie wiem czy do nich isc do pracy a mam propozycje..
kolba 2015-08-26 09:20:12
pytanie czy naszych przedstawicieli też przeniosą na własną działalność taj jak to dyro zrobił w poprzedniej firmie
Norbi 2015-12-15 13:17:45
Odkąd tam pracuję ani razu nie miałem problemu z terminową wypłatą, stąd dementuje plotki na ten temat.
Stary 2016-01-09 11:44:01
Raczej nie ma problemu chyba, że Dyro zabiera syndyka na wyjazd z klientami no ale przecież twierdzi, że jest nie do ruszenia z tej firmy. Pytanie tylko jak długo właściciel pozwoli na prywatny folwark i rozdawnictwo, bo według mnie idzie to w złym kierunku już klienci się z nas śmieją, że ktoś ma coś z psychiką nie tak skoro cały czas myśli o byłym pracodawcy. Coraz więcej nas ma tego dosyć, czas chyba coś zmienić może pracę.
kuba 2016-01-14 13:04:51
ty ,,stary>> do czego bijesz? konkretnie opisz problem bo cos [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
a jak ci się nie podoba to się zwolnij
mnie się tu podoba
Stary 2016-01-21 12:27:49
ty kuba szkoda, że ktoś usunął całą moją odpowiedź ale widocznie miałem rację
Kuba 2016-03-09 07:35:29
Stary , daj jeszcze raz opis problemu z chęcią dowiem sie co jest na rzeczy bo nikt nie chce żadnych konkretów podać co jest złe
mały 2016-03-14 15:10:03
sądze że nie masz racji no ale może masz inne podejście do tematu wiec nie rozumiem czy masz takie samo odczucie pracy co ja . ale w miare jest ok z kasa.
dyro mnie nie obchodzi ja pracuje dla kasy i tyle
celowniczy 2016-07-21 20:49:03
A co tam słychać u dyrektora spełniły sie jego marzenia dotyczące rewanżu na poprzednim pracodawcy? Slychac na rynku, że to juz obsesja :-) no i jaki towary wyrwal ostatnio. Jakoś schował się i nie wiadomo co tam u niego.
Macy 2016-07-26 13:48:31
Ja mogę polecić pracę w Sobiku - godziwe zarobki i miła atmosfera.
stasek 2016-08-21 15:54:56
Wszystkim wypisującym takie pierdoły polecam piosenkę Big Cyca " Gówno Na Kole "
kamila 2016-08-21 17:51:00
a ndrzej jak ci tak zależy na zatrudnieniu u nich to na stronie internetowej mają dane do kontaktu, napisz do nich albo zadzwoń i się zapytaj o ewentualne rekrutacje i potrzeby kadrowe. a poza tym to zakład produkcyjny robi ich dobre produkty, najlepsza osełka
Zostaw swoją opinię o FHU SOBIK - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU SOBIK