Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

django

a poje.. myjka nic tylko chodzi i [usunięte przez moderatora].po mrowie,wojownikowi z MMA:D:D to on jest najelpszy w podpieprzaniu.tylko wten sposoib broni swoja (usunięte przez administratora) a glupek chodzi i kozaczy ze robote ma wszedzie ZAL MI CIE GOSCIU!!jak masz tyle robot nagranych to wez sie zwolnij pajacu i bedzie swiety spokoj!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie laź na gore i nie sciemniaj,tylko powiedz jak [usunięte przez moderatora] towar ze spadow!!!!!!!!!!!

żubr

jak to jest mozliwe ze M.O zawsze od inwentury sie wymiga??? smieje sie ludziom prosto w oczy ze oni beda (usunięte przez administratora) od rana do wieczora a on bedzie lezal (usunięte przez administratora) do gory nogami.Przez takich jak on to pracownicy pracuja po 16 godz i licza do upadlego.a ten przyjdzie od pon i zas bedzie szpiegowal i lecial do wujka z nowosciami!!!Przypatrzcie sie co on wyprawia w ciagu minuty to chyba z 5 razy wyciaga tel i glownie tak wyglada jego praca z tel w rece.Z taka jego praca to najnizsza krajowa to dla takiego jest za duzo!!!

H.W.D.P.

To co to [usunięte przez moderatora] za umowy macie, jakieś śmieciowe? Robią z wami co chcą kolesie z PO > . Normalnie musi być jakiś powód zwolnienia napisany , redukcja etatu itp. co to za wymysły w tym ogródku. Prawo tam widzę w ogóle nie obowiązuje. Ale to normalne w tym POjebanym kraju ,kto ma kasę ten może wszystko. Deadlygrand coś taki nerwowy ziomek Respect

Rocco 25

Ciekawe po co im inwentura w środku roku. Pewnie znowu trzeba zrobić " przewietrzenie" magazynu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
hhh

a ja tam skladalam 3 razy i mnie nie przyjeli hm... beznadzieja sami chyba nie wiedza kogo chca a mieszkam blisko firmy pieszo mozna zajsc

jupikajej

zgadzam sie z poprzednikiem narobil sie taki syf ze dyrektor uciekl na urlop,zeby to wszystko ucichlo i mysli pewnie ze jak wroci to bedzie znowu robil to samo co wczesniej.Tylko ze to juz mu sie nie uda stosowac [usunięte przez moderatora] bo pracownicy juz nie pozwola sie wten sposob traktowac.Zobaczymy co bedzie jak wroci i czy zacznie swoje fanaberie wymyslac

DEADLYGRAND

a prezes to jest największy [usunięte przez moderatora] w tej firmie o 20 lat ta firma ma opinie że jak kierowca już nie może nigdzie dostać pracy to niech do sobika przyjdzie za kółko nigdzie niema takiej rotacji na kierowcach jak w tej firmie. prezes chętnie bym wam jeszcze zabrał a nie dał naiwniacy

Artak

Normalni ludzie odchodzą z tej firmy za niecałe 2 tys zaczynasz prace w srodku nocy i jezdzisz od 8 do 14 godzin a Twoim szefem jest były prezes społem obecny dyrektor firmy Sobik który nie nadaje sie do kierowania ludźmi sprawdza czystośc samochodów a w tym czasie przedstawiciel rabie firme na grubą kase no ale dyrektor sciagnął 50 zł kierowcy za bruden auto BRAWO!!!!! nie polecam pracy w tej firmie plus to terminowa wypłata minusów szkoda wymieniać dwa najwieksze to godziny pracy i zarobki

aaa

Musicie pamiętać o ważnej sprawie dotyczącej tzw kopert ,jeżeli nawet je ktoś odebrał to niech zada sobie pytanie czy odprowadził za nie podatek dochodowy ,jest taka rubryka w zeznaniu PIT w której należało te kwoty wpisać a jeżeli tego nie zrobił to najlepiej niech o tzw kopertówkach nie wspomina bo będzie miał kłopot, będzie musiał zmieniać zeznanie, zapłacić podatek wraz z karnymi odsetkami !!!

xxx

Jeżeli osoba z gazety jest nadal zainteresowana opinią na temat słynnej Firmy Sobik to proszę o info na forum..jestem osobą kompetentną i bardzo chętną do opowiedzenia światu co dzieje się w tej firmie...a wiem wiele..:) może P.Sobik przeczyta coś w gazecie o swojej Firmie skoro go forum nie interesuje...pozdrawiam wszystkich pracowników

Misio Pysio

Musisz spróbować, niektórym pasuje nie którzy uciekają po tygodniu. Jedno jest pewne, praca za kółkiem w Sobiku nie dla mięczaków, a płaca kiepska ale regularna i premia jak wywalczysz to coś tam masz. Generalnie lipy nie ma ale szału tez nie:)

XXX

Koledzy a jak tam wygląd kwestia pracy jako kierowca jak to wogule sie tam ma. Ile godzin jaka płaca czy cos mozna zarobic wiecej , albo jakas premia mozna sie czegos spodziewać ?

jn

Pan dyrektor powinien podac sie domysji,ale wiadomo ze on zadnego honoru nie ma.jedyne co chce to zniszczyc ta firme tylko czemu??Panie [usunięte przez moderatora] n0iech pan powie wszystkim czemu pan doprowadza do upadlosci firmy?????taki ma pan cel??dodam tylko ze wykorzystywanie pracownikw oralnie jest karane!!wyjawmy wkncu cala prawde i pana brudy!!

ALAMO

nierówne traktowanie pracowników jeżeli na całej firmie jest kategoryczny zakaz palenia który każdy musiał podpisać osobiście to dlaczego są ludzie których on nie dotyczy? np. Pan pusunięte przez moderatora] . swobodnie przechadzają się po terenie firmy paląc sobie jeden za drugim. Pan pusunięte przez moderatora] Odnosi się do pracowników w bardzo wulgarny sposób. na Pana pusunięte przez moderatora] były skargi do dyrekcji że zajada sobie słodycze firmowe i co zrobiła dyrekcja? ten co przyszedł złożyć skargę usłyszał że ma się w to nie wtrącać. a innych ludzi wcześniej za coś podobnego od razu się zwolniło ale pan pusunięte przez moderatora] jest tam po znajomości pusunięte przez moderatora] WIĘC ON MOŻE czy to nie jest nierówne traktowanie pracowników Panie redaktorze????????

mrówa

a ja już to mam wszystko w pusunięte przez moderatora] bo i tak wiem że po inwentaryzacji mnie zwolnią wiedz jestem jak najbardziej za strajkiem. przepraszam wszystkich których w jakiś sposób uraziłem

jn

strajk jest najlepsza opcja z mozliwych bo pan dyrektor jak widac znow zaczyna czuc sie bezkarny i kwestia czasu jak znowu cos nawywija!!

mercedes

panowie trochę ucichliście nie poznaje was dacie sobie w kasze dmuchać a oni się z was tylko śmieją na tym forum że nie macie nic do gadania no i co zmieniliście nic jak był syf tak jest pozdrawiam wszystkich jeszcze pracujących narka

mrówa

zróbmy strajk grupowy i nie wydawajmy towaru przez 2 dni to się wtedy ktoś tym zainteresuje

xxx

Pytanie czy wogóle interesuje pan prezesa co się dzieje w firmie?? Może jemu pasuje taka polityka w firmie

Kierowca

Czy nie ma żadnej mozliwości żeby dać znać Sobikowi co się dzieje na firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK