Opinie o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Nie Pani ale kobieta Jak Pan albo Pani ma coś do Styrny i wie że ma racje czemu nie napisze wprost. Czemu lepszy anonim gnojący człowieka. Lubię Go ale mam respekt,ale mówie co mnie boli On rozmawia a nie olewa jak wspólpracownicy

Pracuje tam 9 lat Styrna jest lepszym człowiekiem niż my wszyscy To jest praca nie przedszkole On nie ma być mamusią tylko szefem

Jak źle tak w lenze u Styrny, niech pokażą kwitki z wypłaty są ok albo nawet lepiej. Szkoda że nikt nie pisze o dobrych rzeczach.

:-)

Nie jesteśmy kwita i nie będziemy dopóki nie naprawisz swoich błędów...

hokuspokus

Orientuje się ktoś jak wygląda praca w biurze?

Krystyna
@hokuspokus

A jakie stanowisko Cię konkretnie interesuje w firmie Lenze Polska? I jakie aspekty związane z zatrudnieniem chciałabyś poruszyć na forum? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lenze Tarnów Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

bratalbert

A kto by chciał tam pracować? Zakład ładny, maszyny spoko a atmosfera jak w kołchozie.

Mnich
@bratalbert

Jeżeli przychodzisz do pracy by wypić kawkę i zapalić cygara, to nie ma się co dziwić, że krzywo patrzą na takie osoby :), a przyjęcia, z tego co wiem to nadal są, z resztą wystarczy sprawdzić oferty pracy...

bratalbert
@Mnich

Kawka i 'cygar' to mi się kojarzy raczej z biurem :D

Firma ma dobra opinię jako pracodawca. Może ktoś podpowie czy prowadzą aktualnie rekrutacje? Jaką umowę proponują?

Weronika

@Waldi, @Igor, widzę, że jesteście zadowoleni z pracy w Lenze Polska. Może wymienicie zalety pracy w tym miejscu? @ojciecdyrektor, niestety Twój komentarz niewiele mówi o pracy w Lenze. Jeśli jesteś pracownikiem w tej firmie to proszę podaj więcej informacji o warunkach zatrudnienia lub o atmosferze pracy.

Waldi

Dobra firma zawsze znajdzie dobrych pracowników. Komu nie odpowiada może odejść!!

pimpek
@Waldi

Jaki dobry pracownik chce przyjść tam pracować? Trzeba się szanować. Praca na 3 zmiany i pieniądze jak w lidlu na kasie. Tylko w lidlu przynajmniej podnoszą płace. Obróbka precyzyjna za marne grosze. Właśnie odszedlem bo mi nie odpowiadało. Łby sobie pourywajcie za tą najcudowniejszą firmę. Pozdrawiam

Igor

Może zacznijcie doceniać, że pracujecie w dobrej firmie! Idealnych nie ma

zenekbzdenek
@Igor

Kolega widzę z poczuciem humoru. Masz rację, lepiej pożartować niż się wkurzać :)

Weronika

@Pracownik, na forum może wypowiadać się każdy - również umieszczać krytykę wobec firmy, o ile jest przemyślana, merytoryczna i napisana w sposób kulturalny. Dawno już nikt nie wypowiadał się na wątku na temat tego jak pracuje się w Lenze Polska. Macie jakieś opinie? Czy coś się zmieniło? Wcześniej @brygadzista pisał że firma daje darmowy posiłek w soboty i atrakcyjny dodatek za pracę w weekendy. Czy tak jest dalej?

ojciecdyrektor
@Weronika

Pani, szkoda gadać :D

Mario

Nie narzekajcie tyle na pracę tutaj. Bo nas tez kiedys zaobraczkują heh https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,24,0,2397464.html?src01=6a4c8&src02=facebook_finanse

bigcycu
@Mario

Spoko, to pewnie tylko kwestia czasu :)

W każdej firmie mogą zdarzyć się trudne momenty. Dobrzy pracownicy nie mają zwyczaju skarżyć się na forum!!

buźka

WTF? Proszę nie piszcie takich bzdur. Bo jeszcze ktoś jest skłonny w to uwierzyć i w ogóle przestanie komentować. Jak nie narzekać na forum to gdzie? Gdyby wszyscy którzy narzekają w pracy komentowali na forum to było by tu grubo bo jest o czym pisać. Także nie płaczcie że ktoś się skarży.

Mechaniczny

„Gdybyś włożył jedną dziesiątą energii, jaką wkładasz w narzekanie, w rozwiązanie swojego problemu, byłbyś zaskoczony, jak dobrze mogą wyglądać sprawy… Narzekanie nie sprawdza się jako strategia. Mamy ograniczony czas i energię. A każdy czas spędzony na marudzeniu nie zbliża nas do osiągnięcia naszych celów. I nie czyni nas szczęśliwymi” Randy Paulsch

brygadzista
@Mechaniczny

Zgadzam się w pełni z ,,mechanicznym,,. jak widać narzekają te osoby co już nie pracują. Buhahah.!!! i nie wiedzą nic o firmie. Wszyscy wiemy że firma nasza rozwija się w pełni i co roku są inwestycje, teraz budujemy nowa halę produkcyjną i tak jak napisał kolega ,,obiektywny,, wszystko idzie co roku ku dobremu. Wszystkie punkty zostały opisane. Dodatkowo do tego jeszcze firma daje darmowy posiłek za sobotę i specjalny BONUS ZA KAŻDY WEKEND dla każdego pracownika który pracuje w sobotę czy w niedzielę!!

Kolo2
@brygadzista

Nie narzekają bo się boją

byly pracownik kołchozu

jakżesz sie ciesze ze zwolnilem sie z tego zakladu....to co teraz czytam a przede wszystkim słysze od kolegów ktorzy tam jeszcze pracuja nie napawa opytmizmem i utwierdzilo mnie w przekonaniu ze podjalem najlepsza decyzje na dana chwile jak i na dalsza swoja przyszlosc. Cała ta smietanka nierobów jak i lizusów czyt. bracia M ( kto pracuje ten wie o kogo chodzi ) to cyrk i zaklamanie typowe dla takich kołchozów ktore zatudniaja po kilkuset pracownikow. Kierownictwo jesli chodzi o nie ktorych bardzo spoko, jednak sa tłamszeni za bycie fair i wymuszana byla na nich presja, domniemywam ze teraz jest z tym gorzej ale moge sie mylic. Nie polecam, chyba ze chcesz zrobic sobie doswiadczenie i pojechac za granice lub masz ambicje zarabiac 2 tys na reke, na trzy zmiany bez wiekszych perspektyw na lepsze jutro. Pozdrawiam.

Operator

Ostatnio był wypadek w Lenze - posrednio z winy pracodawcy gdyż klatka robota miała wyłączone zabezpieczenie wyłączenia w momencie otwarcia bramki, operatorka weszła nie spodziewała się że robot ruszy i ja przygniotl. Szkoda poszkodowanej ale przede wszystkim nie rozumiem jak dyrektor i jego kierownicy mogli dopuścić do takiego łamania zasad BHP !!! Widocznie nie dorośli jeszcze do swiatowych standardów bezpieczeństwa pracy...

oldman
@Operator

Jak stare przysłowie mówi, dzban wodę nosi dopóki się ucho nie urwie. Teraz pewnie nagle zaczną zwracać uwagę na odkręcone 'zamki' w drzwiach maszyn czy inne niesprawne zabezpieczenia. Dawno tam już nie pracuje ale zakładam że taka teraz paniki nastąpi. Życzę powrotu do zdrowia poszkodowanej osobie.

BHP
@Operator

Dodam, że to pracownica weszła w miejscu, które nie było przeznaczone do wejścia, a nie z winy pracodawcy. Szanowni Państwo, dodać należy, że brygadziści olali sprawę i sobie demontowali śruby zabezpieczające i pozwalali na takie samowolne wejścia swoim pracownikom, czyli inaczej mówiąc narazili swoich pracowników na zagrożenia utraty zdrowia. Co lepsze jeszcze sami wchodzili i przy pracującym robocie stali obok podajnika. Zanim coś napiszecie zastanówcie się 10 razy czy zawsze jest wina pracodawcy a nie opisujecie nieprawdę, o której nie macie nawet pojęcia. Skoro ktoś widzi demontaż przez brygadzistów to jego OBOWIĄZKIEM jest to przekazać do Dyrektora Zakładu czy Działu Utrzymania Ruchu

patrycjusz
@BHP

A przepraszam, kto zarządza? Nie wiedziałem że brygadzista jest teraz wyżej w hierarchii od kierownictwa. Jak zarząd nie wie jak jego firma funkcjonuje to kto ma wiedzieć?

Operatorka
@BHP

Dyrektor sam pośrednio wymuszał nieprawidłowości w przestrzeganiu zasad BHP (nie zdawajac sobie o tym sprawy gdyż zaślepiony byl wewnętrzna konkurencja w koncernie), ponieważ stale naciskał na zebraniach o tym jaka to ważna jest dla zakładu PRODUKTYWNOSC. Wszelkie przestoje były zle widziane. W zachodnim swiecie wszelkie czynniki mające wpływ na koszt produkcji są uwzględniane z najważniejszym czynnikiem jakim jest BHP. W tym wszystkim zapomina się ze zwykły operator jest tylko człowiekiem, do tego zarabiającym pewnie z 5 razy mniej niż szacowny dyrektor (który tutaj jeszcze ma służbowy samochod wart ponad 100000 pln na dojazdy do pracy) i ktos chce zrzucić odpowiedzialność jedynie na brygadzistow? Jeśli się dużo wymaga od swoich pracowników trzeba tez wziac na klate wszelkie porazki, a nie jak kapitan wloskiej Concordi zwalać winę jedynie na podwładnych http://telewizjarepublika.pl/kapitan-wloskiego-statku-costa-concordia-skazany-na-16-lat-wiezienia,17093.html

obserwator
@BHP

do pani BHP... pisze pani o tym co się działo od lat w lenze jakby pani staż w tej firmie był bardzo dłuuugi i wiedza na ten temat obszerna,a zaczeła pani w tej firmie prace tylko PARE DNI PRZED WYPADKIEM. ja rozumie,że chce sie pani wkupić w łaski firmy stając po stronie dyrekcji by zachować swój stolek,ale czy stanowisko BHPowca nie powinno być bezstronne??? pozatym będąc juz na stanowisku BHPowca powinna pani również nie dopuścić stanowiska owego do pracy nieprawdaż? a wcześniejszy BHPowiec dlaczego takie stanowisko dopuścił??? nie można zwalać winy tylko na jednych bo pracownicy dobrze wiedzą jaka jest prawda ,ja uważam że każdy tu ponosi winę łacznie z osobami zasiadającymi wysoko. a pani słownictwo że pracownicy "OLALI" SPRAWĘ to wręcz aż razi małym zasobem słow u pani. ps. małe "P" pisane świadomie

zenon

Z tego co mi się wydaje to bonus jest dlatego że wcześniej nikt nie przyszedł. I najpierw było samo jedzenie bez bonusa a gdy dalej była lipa to się pojawił bonus. Jeśli się mylę to mnie poprawcie

brygadzista
@zenon

...to ty chyba w firmie nie pracujesz jak nie wiesz. Zawsze byli ludzie w sobotę bo przychodzili i dlatego mieli też od strony firmy oferowane jedzenie. Nie znam firmy w Tarnowie która by oferowała darmowy posiłek w soboty. A teraz w związku z większym nakładem pracy dodatkowo każdy ma bonusa za każdy wekend. Piękny gest ze strony firmy. Wszyscy są zadowoleni. Jak byś przychodził do pracy to pewnie byś o tym wiedział. pozdrawiam

majsterklepka
@brygadzista

Przez pomyłkę wcisnalem że ta opinia jest pomocna :D

ooooo
@zenon

Jak jest taka dobra firma to dlaczego musicie przychodzić w weekendy dobra kasa powinna być bez nadliczbowych

Kolo

Także jestem byłym pracownikiem tej firmy i raczej odradzam(sam odeszłem), lepiej poszukać gdzie indziej,za takie pieniądze idzie znaleźć coś innego a w lenze to tylko sobie zdrowie zniszczysz.Od mojego odejścia minęło już troche czasu ale z tego co czytam to tak jak było tak jest dalej a nawet gorzej.Byle pod...ać i rozkręcić afere.W lenze człowiek zaczyna cofać się w rozwoju,dużo się nie nauczysz a tym bardziej nie zarobisz.

Mechaniczny

Pracy w Lenze się nie lękaj, Dużo rób, a mało stękaj, Nie krytykuj, nie podskakuj, Siedź na (usunięte przez administratora) i przytakuj, Nie przejmuj się czyjąś rolą, Rób swoje bo Cię op….olą! Przejmuj się tylko swoją pracą, Wtedy dużo premii Ci zapłacą, A wydajność Twojej pracy, reguluje fundusz płacy. Kiedy jesteś w niskiej klasie, awans czeka Cię w przyklasie, Za pięć druga bierz kapotę, Bo skończyłeś już robotę, Tak dożyjesz starczej renty, Nigdy w tyłek nie kopnięty. Praca w Lenze jest ciekawa, Socjal dobry, ciepła kawa. Tu wszystkiego Cię przeszkolą, Byś spełnił się ze swą rolą. A gdy przyjdzie pracy kres, powiedz wszystkim: Do jutra, Koledzy! Cześć!

Ollo

W Lenze jest tak dobrze że się pracownicy sami zwalniają wszystko przez dobre zarobki 1700 zł i praca na 3 zmiany i obiecanki o podwyżkach obiecywanych od 5 lat.

były

Trochę czasu tu pracowałem i ciężko mi uwierzyć w że nagle jest super i w ogóle gra i buczy. Ale każdy lubi co innego, niektórzy lubią sadomaso a inni spokojną pracę. Mam nadzieję że faktycznie jest lepiej ale trudno mi w to uwierzyć. Pewnie powinienem sam tam podejść i zobaczyć czy jest lepsza atmosfera i czy ludzie zarabiają więcej. Ale mam ten komfort że nie muszę i mój czas jest zbyt cenny żeby go na to tracić. Oby pracowało się ludziom jak najlepiej. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lenze-Tarnów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Lenze-Tarnów Sp. z o.o.