Opinie o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lenze-Tarnów Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. w Tarnów

Weronika

@Obiektywny ? bardzo dziękujemy za Twoją szczegółową ocenę. Może być ona cenna dla przyszłych kandydatów. A o warunkach na jakim stanowisku piszesz?

Obiektywny ?

Nie czytając wcześniejszych komentarzy postaram się w miarę obiektywnie przedstawić pracę w Lenze Tarnów: + dobra atmosfera wśród załogi, + stosunki operatorów z kierownikami można utrzymać na dość dobrym poziomie, zwłaszcza kierownik produkcji to osoba, która idzie bardzo na rękę, bardzo dobrze rozumie problemy pracownika, + warunki sanitarne dobre - ogólnie duży porządek (szatnie z prysznicami, schludne szafki, jadalnia z mikrofalówką, lodówką etc.), temperatura na hali w porządku (w zimie się nie zmarznie, w lecie - jak to przy maszynach - można się zgrzać ;-), + wszystkie nadgodziny wypłacane bez problemów, chociaż nie jest to "normalne" 200% (w rzeczywistości wychodzi coś koło 170%), + prawa pracownika bardzo dobrze przestrzegane (urlopy wypoczynkowe, chorobowe, krwiodawstwo, opieka etc. - wszystko respektowane bezproblemowo), + w większości już nowe maszyny, stare są sukcesywnie wymieniane, + wynagrodzenie wzrasta wraz ze starzem pracy jeśli ktoś się stara i mu zależy, + dużo nadgodzin - nikt do nich nie przymusza, jak ktoś chce, to przychodzi i zarabia - jak nie to ma wolne w łikendy, + bony na święta końcem roku, "wczasy pod gruszą", + stabilna praca, nikt nikogo nie straszy zwolnieniem, wystarczy normalnie produkować detale, + czasami można się "pozbyć" premii, ale nie jest to nagminne; w większości przypadków zależy to od pracownika, czasami jednak nie ma się na to większego wpływu (odpowiedzialność zbiorowa), + firma z przyszłością - niestety polskie wynagrodzenia nie są jeszcze na tyle wysokie, żeby niemcom nie opłacało się produkować w naszym kraju, - na naukę programowania czy czegoś "ambitniejszego" raczej nie ma co liczyć - charakter produkcji raczej nie przewiduje czegoś takiego, choć jak ktoś chce może się tego nauczyć samemu (przynajmniej wiedzy teoretycznej),

@Obiektywny ?

Ja, ja! I koniecznie należy używać wazeliny, dużo wazeliny.

Weronika

Dla ciekawskich - na stronie internetowej firmy znajdziecie nowe oferty pracy - http://www.lenze.com/pl-pl/o-firmie-lenze/lenze-w-polsce/praca/oferty-pracy/

Kucharz

ale psioczycie, przecież to "dobra zmiana" wg Lenze - czyli wycisnąć jak najwięcej z pracownika żeby dyrektor miał się czym pochwalić przed Niemcami

Mechaniczny
@Kucharz

Żebyś dalej mógł mieszać w tych swoich garach a nie stać na ulicy i żebrać o bułkę.......

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lenze Tarnów Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. BHP powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Zniesmaczony

System pracy 4 brygadowej. Kolejny "wspanialy " pomysl Pana dyrektora...

ollo
@Zniesmaczony

System pracy 4 brygadowy za 1700zł ciekawe a ludzi to chyba z poprawczaka wezmą tacy są przyzwyczajeni pod kamerami pracować i za darmo. Brawo ty dyrektorze

Mechaniczny
@Zniesmaczony

Ja czekam na 5 brygadowy, wtedy lenie docenicie prace na 3 zmianówce hehehe

Mnich

Daj spokój, przecież nie od dziś wiadomo, że Lenze Polska to jest potęga i wszystko w pracy jest tutaj na swoim miejscu, bardzo sensowna sprawa, rozwijająca, zwłaszcza zapewniająca bezpieczeństwo, chyba wiadomo

Pyton
@Mnich

Co ty opowiadasz stary? Bezpieczenstwo to umowa o prace? Bo chyba nic innego. Jesli chodzi o lenze tarnów to z zewnatrz pewnie to wyglada tak ze sie zaklad rozwija a normalni ludzie pracujacy tam raczej widza ze to dąży do upadku. Absurdalne pomysly, olewanie ludzi którzy nie spowiadaja się w biurze i nie obgaduja innych. Jak słuchasz władzy to się zastanawiasz kiedy leki odstawili.

Mundek

niektórych trzymają geny, niewolnicza praca i Konstytucja

allala

gdzie do chin w chinach są lepsze stawki nie wyszli by na tym musieli by lepiej zapłacić za godzinę w chinach

Przenoszą się do Chin ponoć

Przenoszą się do Chin ponoć

hahahah

to jeszcze ktoś tam pracuje hahahahahahah

pracownik6

Jeśli dla kogoś monitoring jest czymś normalnym w tego typu firmie to normalnie ręce opadają , no ale to już zależne od pracowników, na co można się zgadzać to można .

Kucharz

Jaja na produkcji się kończą bo będzie monitoring i pełna inwigilacja

on

Nie róbcie sobie jaj z takich spraw bo ktoś jeszcze uwierzy haha.

solidearność 70

Z powodu pogarszających się warunków pracy w Zakładzie Lenze Tarnów sp.zoo. zostanią w niedługim czasie utwożone Związki Zawodowe celem ograniczenia przesaddnych aspiracji naswzych przełożonych.Przestrzegam o o chronie danych celem namieżenia.BO TO TYLKO FORUM DYSKUSYJNE.

Mundek

nie narzekać, robić co rozkazuje kierownik, siedzieć cicho, w robocie nie ma kolegów, nie podoba się to odchodzicie Tu nikt nie pomaga tu się wymaga a jedyne co można powiedzieć to "Jawohl, Mein Führer!"

byson

To że wypłata jest na czas to nie znaczy że zakład jest super. Nie porównujcie do patologii jak np. Infoster. Ci obrońcy to właśnie chyba przyrośli już do maszyn w Lenze i świata nie widzą poza tym. Jak jeden kolega wspomniał wyżej atmosfera to bolączka. Kiepsko się pracuje w takiej sytuacji. Tym bardziej że pracownik jest traktowany jako zło konieczne. Ludzie nie maja wielkich wymagań, zazwyczaj tylko chcą spokojnie pracować a tu nie zawsze się to da robić.

fb

ja też nie narzekam. wiadomo są lepsze i gorsze dni i każdy tak ma i w każdej pracy !!! praca po 8 godzin, weekend wolny -chcesz idziesz sobie dorobić w sobote, nie chcesz to nie, wypłata na czas zawsze,a gdzieniegdzie w innych firmach ludzie czekają po 3 miesiące na nią,tak naprawde ludzie narzekają tutaj a jak z nimi gadasz w pracy to mówią,że jednak w Lenze nie jest tak zle patrząc na tarnowskie zarobki i system pracy (a w sumie jak komuś tak zle i wyraza to na opiniach to czego sie z lenze nie zwolni?)...tylko by była bardziej przyjazna atmosfera w pracy to milej by sie pracowalo to jedyne "ale". także ludzie wszystko w naszych rękach. nie obgadywać sie i żyć w zgodzie

Sp11

Ludzie wypisujecie bzdury straszne. Chyba nigdy nie pracowaliscie gdzie indziej I dlatego narzekacie. Stala praca, zarobki jak na Tarnow calkiem przyzwoite. Dodatki jak bony I do wczasow. Imprezy firmowe sa. Premie zabieraja jak juz ktos zawali po calosci a nie za byle co ew jak sie ciagle to powtarza u pracownika. Zaklad godny polecenia

ja o stanowisko prezesa

Zostaw merytoryczną opinię o Lenze-Tarnów Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lenze-Tarnów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lenze-Tarnów Sp. z o.o.?

Lenze-Tarnów Sp. z o.o.