Opinie o Marcpol S.A. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Marcpol S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marcpol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcpol S.A. w Łomianki

glomby...

I o to w tym chodzi. To jest jego firma a nie pracowników. On tu ustala zasady a nie ty " Brawo ja". Może robić co mu się podoba a tobie wara od tego. Jak się komuś nie podoba może szukać szczęścia w innych firmach. Mając na uwadze przemawiającą przez ciebie złość i brak dystansu do pewnych spraw na pewno nie zagrzejesz długo miejsca w żadnej firmie.

Bylynaszczescie

Brawo Ty i brawo ja, po co te dyskusje i spory. Firma ma jednego właściciela, ktory jednocześnie ja zarządza, wiec moze i robi co mu sie podoba, jego prawo, jego pieniądze, i nikt nikogo nie zmusza tam do pracy. A, ze firma faktycznie słaba, bez perspektyw, to inna sprawa.

BRAWO ja
@Bylynaszczescie

Po te te dyskusje i spory ponieważ po to jest stworzone to forum! Każdy może wyrazić swoją opinię na temat każdego z pracodawców. Żadna z firm w dobie internetu nie może czuć się bezkarnie, a za łamanie praw pracowników tak jak w powyższych postach można zakładać sprawy w sądach. Co do Marcpolu i pseudo pozytywnych wpisów to jak mniemam z poziomu wypowiedzi, piszą je zawistni nieudacznicy i ćwoki którzy nie mają własnego zdania. Tacy o to ludzie pozostali w tej firmie ponieważ tak jak napisał "BRAWO JA" cyt: Rządzą ci którzy klękają na kolanach i przytakują miłościwie panującemu właścicielowi, a ten otacza się jedynie takimi którzy przytakują i nie mają swojego zdania bo własne zdanie w tej firmie to wyrok do zwolnienia.

brawo ty

Nie musisz nikogo uświadamiać bo wszyscy to wiedzą. Masz problem z urażoną dumą. Pracuj gdzie pracujesz i ciesz się życiem i zdrowiem swoim i twoich najbliższych. W każdej firmie są problemy mniejsze i czasami większe i trzeba to uszanować i żyć swoim życiem a nie firmy. Dbaj o posadkę którą teraz piastujesz bo nigdy nic nie wiadomo. Może i tu coś się wydarzy...... Pozdro, buziaki, papatki i bez odbioru.

Brawo JA

Ja atakuję agresywnie? Ale, że niby w którym fragmencie mojego postu? Ja jedynie prostuję fakty tak żeby każdy miał świadomość co się dzieje i jak się traktuje ludzi w tej firmie. Zatem kolejny fakt - to w jaki sposób właściciel potraktował wieloletnią pracownicę z Centrali która dbała o firmę jak o swoją zakrawa na skandal. Kobieta otworzyła większość sklepów, nadzorowała wszystko co do niej należało, a na koniec tuż przed emeryturą najpierw dostała w policzek bo zabrano jej część wynagrodzenia, potem odebrano jej samochód który swego czasu otrzymała do korzystania z niego za swoje poświęcenie i ciężką pracę dla firmy, następnie na koniec jakby wszystkiego było mało zmieniono jej stanowisko z dyrektora na specjalistę - czy to jest ta dobra strona tej firmy? Takich faktów jest więcej i chętnie wiele osób się nimi podzieli z innymi.

Sprzedawca

Zostałem zaproszony do pokoju, dowiedziałem się na czym polegać ma praca, dowiedziałem się co mam zrobić, dostałem skierowanie na badania i "Do Widzenia".

Brak pytań.

logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
brawo ty

Racja. Ja pracuje jako magazynier, kasjerka i sprzedawca. Nie przeszkadza mi to bo po prostu robię swoje. Co będzie dalej... Nie wiem ale życzę prezesowi dużo cierpliwości i wytrwania w dążeniu do polepszania sytuacji tej firmy na rynku.

hehhhh...

Atakujesz agresywnie czyli znaczy że mam rację. Ciężko jest się przyznać.... Że niby pomówienia? Heh... Mało jesz i mało wiesz o takich firmach. Że niby kwalifikacje menadżerskie...dobre...że biją się o ciebie....ha....dobre...chyba w zatrudniaku. Tylko współczuć ale bezrobotni tak mają. Nudy doskwierają.

Brawo JA

Widać, że wynajęty pijarowiec nie ma pojęcia o tym co się dzieje i co się działo w tej upadającej firmie. Otóż jeśli to tacy jak ja nie nadawali się do pracy, bo byliśmy leniwi to dlaczego my którzy odeszliśmy z tej śmiesznej firmy robimy kariery w innych firmach o zasięgu europejskim, a z większością marcpol rozstał się z art.52. czyli dyscyplinarne zwolnienie??? Dlaczego inne koncerny zabiegały o to żeby nas zatrudnić ku chwale i rozwojowi tych organizacji, a teraz marcpol ma z nami problem w sądzie pracy bo raz za razem wygrywamy swoje sprawy i jeszcze marcpol płaci nam odszkodowania :-) To chyba nie wiesz zbyt wiele o tej firmie bo pracowici i lojalni to według ciebie pewnie tacy którzy odpowiednio korzystają z wazeliny, bo o ile się nie mylę to ostatnio pozbywacie się wielu długoletnich pracowników. Co do Pani V-ce Prezes to prostując twoją wypowiedź - nie została zwolniona bo o ile mi wiadomo dalej jest pracownikiem marcpol bo jej stosunek pracy nie ustał więc nie wpisuj fałszywych informacji bo za pomówienia może cię spotkać zasłużona kara. Każdy myślący i inteligentny człowiek nie da się nabrać na te oszczerstwa bo nie ma żadnego wyroku w sądzie i to akurat można sobie sprawdzić. Właśnie tacy ludzie jak ty, piszący takie brednie spowodowali że grupa osób o wysokich kwalifikacjach menedżerskich, z ogromnym zaangażowaniem i kompetencjami znalazła pracę w innych firmach bo nie dali się besztać i gnoić w tej niby firmie. Ty zapewne zaliczasz się do używających potężnej dawki wazeliny i trwasz dalej w tym co się tam dzieje bo tak ci wygodnie.

Bravo_ty

Pełna racja, cos o tym wiem:-)

brawo ty

Widać że nie nadawałeś się do roboty. Leniwi nieszczęśnicy jak ty chcieliby leżeć pępkiem do góry i żeby kasiorka sama się zarabiała. Niestety za leżenie nikt w tym kraju nie płaci...no chyba że zus jak masz rentę. Mało pracowałeś i mało wiesz. Dla sprostowania prezesowa nie odeszła została zwolniona za mobbing.... Zdarza się to wszędzie. W żadnej firmie nie jest różowo jakbyś nie wiedział wszędzie są dobre i złe strony i tylko pracowici i LOJALNI ludzie zostają na dłużej i są zadowoleni. Ja jestem i chociaż nigdy się nie modlę to teraz zacznę modlić się o tą firmę żeby wykaraskała się z długów i istniała na rynku jak najdłużej. PS ... Brawo

Brawo JA

Witam, o tej chylącej się ku upadkowi firmie można napisać nie tylko wpis ale całą książkę bo historia traktowania ludzi i cały obraz tej firmy to temat rzeka. Miałem to nieszczęście w swoim życiu zawodowym być przez krótki czas pracownikiem ale to co się dzieje wewnątrz tej firmy śmiało można nazwać skandalem. Zwolnienia dyscyplinarne są na porządku dziennym, a ilość spraw sądowych która toczy się pomiędzy marcpolem a byłymi już pracownikami jest tak olbrzymia, że zabraknie chyba czasu w sądach żeby wszystkie się odbyły zanim firma ostatecznie ogłosi upadłość. Kierownictwo sklepów na potęgę składa wypowiedzenia bo ostatnimi czasy zarządzanie firmą zeszło całkowicie na psy. Zabieranie premii regulaminowych jest na porządku dziennym bo zawsze przyda się te kilka tysięcy na towar a nie dla ludzi, bo towaru coraz mniej w ich sklepach. Nie może być dobrze w tej firmie skoro ostatnio nawet sama odeszła kobieta trzymająca wszystko w ryzach i będąca V-ce Prezesem :-) Widziała co się dzieje i wolała odejść niż trwać dalej w tym chorym układzie jaki tam panuje. Rządzą ci którzy klękają na kolanach i przytakują miłościwie panującemu właścicielowi, a ten otacza się jedynie takimi którzy przytakują i nie mają swojego zdania bo własne zdanie w tej firmie to wyrok do zwolnienia. Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym pracy w tej firmie bo ani to prestiż ani wizja kariery. Wszystkie pozytywne wpisy to ludzie wynajęci przez agencję public relations po to żeby choć w małej części ograniczyć ten zły wizerunek którym ta firma szczyci się na rynku :-) Więc teraz czas na komentarze do mojego posta od ludzi z agencji pijarowskiej - już się nie mogę doczekać :-)

misia

Jak pracuje się?Warto tam pracować?

Ktos

Żadnych podwyżek nie bedzie, prosze sie nie ludzic

naiwna

hej ludziska czy na któreś placówce była już rzekoma podwyżka

nowa

Też pracuje w marcpolu i zajmuję się tylko swoimi obowiązkami a nie tym czy ktoś ma lepiej czy więcej i dzięki temu nie odczuwam takich negatywów jak wy. Praca uszlachetnia a szlachta...(wy) nie pracuje. Pozdrawiam.

to ja

Pudło nieszczęśnicy. Nie noszę szpilek. He he.... To tylko wasza wina że życie wam się nie skleja. Jesteście mało wiarygodni pisząc te bzdety. Robić wam się nie chce i tyle.

Mala

Och Filipie...jaki sprawny z ciebie obserwator...podziwiam...a nawiasem mowiac to ze sklepy trzymaja rzekomo poziom...i ze tradycja i takie tam pierdoly...to wcale nje znaczy ze pracodawcy sa w porzadku...jak jestes taki Polski to kup sobie Poloneza...telefon Myphone...wode kolonska Wars i ubieraj sie tylko w polskie ciuchy...powodzenia polski tradycjonalisto

Bakfaj

Ciekaw jestem jak ta Iza wyglada.Bo z tego co czytam to mam obraz tlenionej blondynki z odrostami z tipsami na paznokciach w mini spodniczce i z dekoltem do samego pepka.W reku oczywiscie Iphone i szpile 25 cm.Specjalista logistyczny.Faszyn from Raszyn

Fhjajdjfj

Marcpol...srakpol...co z tego ze marka...ze tradycja...ze brak jakosci...ze przeterminowane towary...MTV od dziesieciu lat nie gra muzyki i ktos sie czepia?Ludzie ogarnijcie sie!A w pracy to musi byc mobbing bo jak Polakowi sie na zbyt duzo pozwoli to pozniej przesrane...pojdzie taki do sadu pracy i bedzie na kostzty narazal.Biedny poszkodowany

Stanisław

Zbyniu ty nie pisz tego na forum.Obiecales mi ze pary z geby nie puscisz łajzo!Chcesz zeby stary nam sie do (usunięte przez administratora) dobral za ten numer?

Pallacha

A ja tam nie wiem o czym wy piszecie.Pracuje na magazynie w Marcpolu juz dwa lata i jest ok.Robota dobra.Palety sie wozi.Czasem jakis browarek z widlaka spadnie to mozna se wzionć do domu.Stary nie wkurza sie przymyka oko.A raz nawet na hali se ze Staszkiem pyknelim po zgrzewie i malo zesmy regalow wozkami nie poprzestawiali.Ale mielim farta ze Stachem i nic sie nie stalo.Stary akurat na jakims spotkaniu byl to przespalim miedzy paletami do poludnia procenty wywietrzeli i sie obylo sie bez konsekfencji.Nawet i dobrze bo nawet papierow na widlaka nie mam i by sie wszystko ryplo.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcpol S.A. - Łomianki

• Jak się pracuje w Marcpol S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marcpol S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcpol S.A.?

Kandydaci do pracy w Marcpol S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcpol S.A.