Opinie o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLKAM sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLKAM sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLKAM sp.zoo w Włocławek

2016

pierwsze miejsce w rankingu złodziejska firma 2016 ,

Złodzieje !!!!! kantują na wszystkim !!!!

wydymany

Złodzieje znów szukają do pracy !!!! chyba załoga poszła po rozum do głowy !!!!Polecam wszystkim zarobek realny jakieś 5-6 euro na h zmiany dwie 12 na 12 sobota za darmo = 280 godzin tyrki za jakieś 1500 euro dla niektórych to raj !!!Jeśli coś potraficie to olać tych złodziei ,kwatera to blok tzn mieszkanie 3 -pokojowe dla 8-10 chłopa oczywiście jeden kibel ....lub szopka obok zakładu (podobno to dom) tak to nazywają Powodzenia i przyjemnej tyrki życzę !!!!!

se

a tak w ogóle to czy jako niewątpliwie płeć piękna mam u was szansę na zatrudnienie na stanowisku spawacz, zbrojarz, suwnicowy? kusi mnie z wami wyjazd do Dormagen ale nie wiem czy kobieta ma jakieś szanse

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POLKAM sp.zoo na stanowisko operatorów maszyn zbrojarskich i suwnicowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
s o l

do mila mi iloraz inteligencji diademka czyli sebastiana nie pozwala mu sie konkretnie wyrażać potrafi tylko panikować i lizać dolne tylne części ciała pajaców trybonów

s o l

daje banie ze to ten kundel i konfident sebastian pisze te zachęcające teksty do podjęcia pracy w polkamie gnoisz chamie ludzi swoimi fochami i chęcią podlizania sie kierownikowi ty spanikowany dupowłazie nie majacy pojęcia o robocie jeszcze tu wytrzymuje ale nie wiem jak dlugo z takimi pajacami jak ty

nowy

miałem chęć zaryzykować ale tylu negatywnych opini nie ma żadna firma dziękuje nie wchodze w to

olc

kolejni muszą na własnej skórze poczuć co to znaczy robić w polkamie :)robić za siebie norme i za rodzine trybona i kujawy którzy niekoniecznie mają chęć robić , dogadują się z majstrami podrzucając ci robote w ten sposób tyrasz za siebie i tych dałnów z tym że rodzina ma zawsze większe pieniądze a tobie urywają z nimi w kasie sie nie zrównasz patola kolesiostwo awansujesz jak dobrze donosisz

seba

jedzcie do dormagen zobaczycie na własne oczy i odczujecie na własnej skórze co dziadowska firma polkam dla was przygotwała

Szymol

Słyszałem że na początek umowa na trzy miesiące martwi mnie, że wszystko na swój koszt trzeba tzn.badania,dojazd

Szymol

Podobno jest szansa musiałbyś jutro się do nich osobiście udać i wszystko powiedzą

Szymol

A czy ktoś może był lub jest z polkamu w Koloni czy tam okolicy co budowe mają? bo tam właśnie mam niby jechać czasu do zastanawienia nie mam dużo

były niewolnik
@Szymol

wszyscy tam byli bo to nie żadna budowa tylko typowa produkcja (usunięte przez administratora) oni nic nie budują (chyba że swój majątek)typowy (usunięte przez administratora) jedziesz za swoje i zapierniczasz ile dasz rade ,albo sam się wykruszysz albo ci życie umilą (zostaje niewielu) no i zarobisz fortune jakies 5 -6 tysięcy przy 300 godzinach i nieziemskim przerobie ...jedz i dorabiaj cwaniaków chyba że masz szacunek do samego siebie

Szymol

Mam okazje sie w Polkamie zatrudnić do przyuczenia na Niemcy ,ale jak to czytam co piszecie to zwątpiłem.Poważnie to tacy wyzyskiwacze i takie warunki bytowe?

1 zmiana

to nie rekrutacja -) to wyrok-)-)

hpl

ha ha dodalem swoj komentarz 2 lata temu-) wszedlem teraz i widze ze kolejni naiwniacy dali sie wkręcić do obozu pracy polkam .nauczka na cale życie.(usunięte przez administratora)z taką firmą

Seba

pożal się boże polkam to typowy przykład cwanej polskiej firemki w Niemczech wkorzystującej na maxa kruczki prawne i polskich roboli , syf totalny, praca dla wazeliniarzy , lizusów( część pracowników ,wszyscy majstrowie) i rodziny , na hotel i przejazdy do roboty robisz 4 godz za darmo w soboty nie przychodzisz zarobić ,jak nie przyjdziesz zabiorą ci 70 euro pajace i oszuści na kwaterach syf trafisz na patole która tu jest wszechobecna firma denna nie polecam

Tom

obiecują - i jak jesteś fachowiec to jest ok. a jak ściemniasz jak ostatnia młodzież co do bryl przyjechała to co się dziwić. Nikt za darmo pieniędzy nie rozdaje. Weźcie się chłopcy do roboty bo jak na razie to od cycusia mamy odeszliście i myślicie że dalej wam mleko w nieba będzie płynąc za darmo!

olx

Bo to nierób pisze, co kasę chce za darmo.

w.....ny

zgadzam sie z wami chłopaki miałem epizod z polkamem dno kasa sie nigdy nie zgadzała robota po 12 godz fakt ciężka trudno zgodzilem sie i dawałem rade ale jak oni mają niby darmowe zakwaterowanie i przejazdy do pracy opłacac moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi płacąc mi za 8 godz a każąc charować po 12 to już przegięcie nie polecam tych cwaniaków i oszustów

Zostaw merytoryczną opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek

• Jak się pracuje w POLKAM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy POLKAM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLKAM sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLKAM sp.zoo