Opinie o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLKAM sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLKAM sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Czarna

Hej , takie pytanko :) , czy to firma przyjmujaca tylko męzczyzn ?:)

Patrycja

@wiokos Czyli rozumiem, że Ty jesteś zadowolony z warunków, które oferuje POLKAM? Co Ci się najbardziej podoba? @Antywiokos Czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat urlopu? A jaką umowę zaoferowała Ci firma? Być może z tym ma to związek?

Antywiokos

Flector Podatek za rok 1500-2000e Chorobowe w granicach 2200-2500zl Urlop 57e za kazdy dzien Stawka na początek dla doświadczonych operatorow 9e. I wszystko wyszczegolnione przy wyplacie, takze wiesz konkretnie na co sie godzisz i za co pracujesz. Zjazdy do domu co 3 tygodnie na tydzien. A w polkamie podatek ok- pelny 3000-3300e, chorobowe 2200-2500 A co do urlopu to nie jestes w stanie sobie go wyliczyc bo polkam nie placi na godz tylko stala pensja. Wiec tlumacz sobie ze masz platny urlop pod warunkiem ze wyjdzie ci stawka pewnie ok.7e. A co do tej dobrej stawki to liczysz ja sobie po 8h od poniedziałku do piątku. A pracujesz po 12. No i musisz siedziec minimum ze 2 miesiace żeby wyprosic tydzień urlopu. Takze bron tego swojego polkamu i pracuj tam sobie dalej. Jak ktoś ma swoj rozum i sobie to wszystko przekalkuluje to napewno podejmie sluszna decyzję co do wyboru pracodawcy. Jeszcze jedna prośba- jesli nie pracowales we flectorze to poprostu się nie wypowiadaj, bo tacy przeważnie maja najwięcej do powiedzenia. Pozdrawiam

młody

negatywy piszą te (usunięte przez administratora) które w życiu nie narobili sie i nie znają życia bo myślą że ich problemy są najważniejsze a w każdej pracy jakto w pracy trzeba sie umieć dostosować kto jest lekko mówiąc (usunięte przez administratora) to se rady nie da normalne jak wszędzie a pisać na kogoś ;zmyślać ;oczerniać ; to tylko te (usunięte przez administratora) potrafią bo ryja nie umią otworzyć a potem między kolegami" to ja im powiedziałem " itp .itd cieniasy dawać na" solo" przyjedz , popracój i potem pisz ale o sobie pizdo a nie o kimś pamiętaj że góra z górą sie nie zejdzie a człowiek z człowiekiem .......... no i co strach cie obleciał

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POLKAM sp.zoo na stanowisko operatorów maszyn zbrojarskich i suwnicowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
MotoFan

Pracowałem w POLKAMIE kilka lat i mogę z całą stanowczoscią stwierdzić, że firma jest wypłacalna i godna polecenia ale tylko w przypakach kiedy jest się pracownikiem rzetelnym i zdyscyplinowanym, sumiennym. Niestety jak w każdej firmie tak i w tej, w jej szeregach można spotkać różnej maści chłopaków, od tych porządnych i uczciwych po męty społecznie nieprzygotowane do życia. Niestety jak w każdej firmie tak i w tej, w jej szeregach kadry kierowniczej też można spotkać różnej maści kierowników, od tych uczciwych i fajnie traktujących podwładnych jak również k***rwy i podpierdalaczy jakich świat nie widział. Jadąc do pracy w Dormagen czy Bruhl'u należy z automatu przyjąć, że lekko nie będzie.... przynajmniej na starcie. Jeśli macie jakieś doświadczenie w produkcji zbrojeń, obsłudze maszyn i nie motacie się jak koty we wojsku to będzie wam łatwiej ale jak jesteście "zieloni" w temacie i jedziedzie do przyuczenia to musicie sie zastanowić czy macie jaja do tego by stawić czoła środowisku w jakie się pchacie. Sama robota jak to robota w stali... lekka nie jest ale da sie przezyć. Gorzej "po" robocie. Hotele i jej mieszkańcy to tak jak napisałem wcześniej - ludzie różni społecznie. Można trafić do pokoju z fajnymi, uporządkowanymi chłopakami i fajnie się z nimi dogadywać ale można też trafić do pokoju z ochlapusami, którzy stoją pierwsi w kolejce do lizania rowa kierownikowi a sami są brudasami, alkoholikami i śmierdzącymi leniami. Kwestia losu. Generalnie wyjazd do pracy na zbrojarni w Niemczech [i nie tylko] to decyzja słuszna ale nie dla "dziewuch" w rurkach na dupie. To robota dla twardych psychicznie i fizycznie ludzi. Powyżej jest wiele wpisów osób, które czują się oszukane albo roszczą sobie pretensje co do rzetelności firmy, itd. Takie opinie sie zdarzają i będą się zdarzać, bo będą je pisac osoby wywalone na zbity pysk za chlanie na umór, za nieobecności, za brak dyscypliny a nawet za to, że w opini kolegów jesteś "dziewucha" spowalniająca proces produkcyjny a co za tym idzie, obniżasz innym przerób od którego zależna jest wypłata. Takie osoby zawsze będą wytykały tylko błędy tej drugiej strony bo swoich oczywiście nie widzą. Uznają, że to uczciwe najeb***ć się jak szpak i leżeć trzy dni na hotelu we własnych odchodach gdzie inni muszą w tym czasie zapierd*****ć podwójnie przez jego nieobecność. Takie osoby uznają za normę ochuja****łe tempo pracy bo jak nie on to i tak kto inny daną robotę zrobi. Po co się męczyć. Dwa słowa o kierownikach. Tak samo jak z szeregowym pracownikiem, tak samo jest z kierownikami. Z tym, że tutaj trudniej trafić na kierownika uczciwego i dobrze traktujacego podwładnych. W dużej większości to tzw. "misiewicze" co myślą tylko o obstawieniu się kumplami albo rodziną i nie pozwalają im sie spocić a orają wszystkich pozostałych. Podpierdalacze, sprzedawczyki i zwykłe ludzkie kurw***y to znakomita większość kadry kierowniczej tej firmy. Mnie traktowano dobrze, płacono tyle ile miałem stawkę choć nie raz miałem zwady z kierownikiem i nie raz trafiłem na dywan do szefa. Ale, że na robocie sie znałem i nie chleje tyle co inni, to w wielu momentach to moje racje były na wierzchu. Odszedłem sam, nikt nie musiał mnie zwalniać, nawet wypłacono mi ekwiwalent za niewykorzystany urlop. Namawiano mnie, żebym wziął posadę kierownika ale odmówiłem, bo nie da się skutecznie dowodzić facetami z którymi wcześniej wypiło się kielicha i zna się ich tajemnice, które chowają przed przełożonym. Za dużo ludzi musiałbym targac za pusk. A to nie dla mnie. Pozdrawiam

@MotoFan

MotoFan. Podaj jak możesz jakiś namiar do Siebie . Mam sprawe ..:P

@MotoFan

Podaj jakiś namiar do Siebie jak mozesz . Mam ogolnie sprawe .

MotoFan
@Daniel

rusek7501@wp.pl

Daniel

A czy ktoś może był lub jest z polkamu w Dormagen czy tam w okolicy co budowe mają? bo tam właśnie mam niby . DajCie znac kto był od srodka czy warto ... Jaka to naprawde firma. Czy zatrudnniaja i zwalniaja ( i za co ) czy to praca na dluzej kjak ktos robi ? ...

Dormagen robi swoje - jest ok. Polecam

patryk

ACHTUNG!!! w MSB znów szukają łosi do zasuwania. Obiecują a potem lipa. Ostrzegam. Wolę w Dormagen pracować. To co obiecane to mam!

dd

To nie portal ogłoszeniowy (usunięte przez administratora)

abc

Do niemieckiej firmy zatrudnię operatora maszyn zbrojarskich typu automat MEP. Wymagane co najmniej roczne doświadczenie. Okres próbny- 4 tyg - 11euro na godzinę brutto. Po okresie próbnym stawka min. 12 euro na godz. brutto. Pełne ubezpieczenie AOK, zakwaterowanie, odzież robocza.Praca po 8 godzin, możliwe nadgodziny. Osoby bez doświadczenia prosimy o niewysyłanie CV. CV bez listu motywacyjnego prosimy składać na adres: a.meyer@msb-gmbh.info

Max Kolonko

Do młodocianych baranów, którzy tu hejtują: 1. Co można wiedzieć po 5 dniach pracy, z których 3 dni było się na chorobowym bo paluszek boli? Do mamusi idźcie, ucałuje, utuli. 2. Praca na zbrojarni jest dla mężczyzn a nie dla miękkich buł i maminsynków! 3. 230 stałym pracowników nie może się mylić. 4. Pozostałych 20 pracowników to lewusy wyłudzający zwolnienia lekarski i chorobowe. 5. Niech ZUS sprawdzi co taki matoł robi jak po tygodniu nic nierobienia w POLKAMIE zostanie wyrzucony z pracy - wiecie co robi? - hejtuje na GoWork i idzie na lewe zwolnienie - dostaje od Państwa sporo chorobowe i siedzi w domu i gra na plejaku. Oj Duda się za takich weźmie!!! Dla prawdziwych zbrojarzy - trzymajcie się chłopaki. Wiadomo, nie jest lekko. Ale odpowiedzialny facet pracuje - maminsynek popracuje tydzień i leci do mamy.

Dormagen
@Max Kolonko

dokładnie

AntonioFakalko
@Max Kolonko

Ty tepy zalosny pajacu pracowalem tam pol roku i mnie odpalili bo bylem dla tych smieci za dobry, mam nadzieje ze na koniec drogi zyciowej tRYBON kierowniczek posra z strachu bo ma za uszami kilo gowna.. takiego pajaca jak on nie widzialem odkad zyje a zyje juz dlugo i pracuje juz dlugo. do tego na nockach lata nacpany dzien w dzien majster ktory tylko glaska po glowkach tych ktorzy sa jego " kolegami " nie pozdrawiam Was pajace!! Odradzam tego dziadostwa!!

gp
@AntonioFakalko

Wiadomo, kto to pisał, ćpun nr 1 na Dormagen!!!

Tonik
@AntonioFakalko

Tutaj sie z kolega zgodze na nockach majsterek lata nacpany jak neserszmit.. Imbecyle POLKAMOWCY

AK
@Tonik

Ktorego tego majstra masz na mysli?

jan nowak

Hauhhahahahahah. Ciemnota ledwo mówiącą po polsku weszła w konszachty z niemieckim prawem żeby udowodnić swoje nieróbstwo. Huahahahahahaha

marcin

potrzebuje swiadkow ktorzy tam pracowali skontaktowalem sie z adwokatem w niemczech i potrzeba tylko osobyy ktore to wszystko potwierdza nie mozna dopuscic zeby ludzie nowi nadal byli tam wykorzystywani osoby prosze o kontakt na meila marcinrrrrrrrrr@wp.pl

Ucho Dormagen

sam jesteś krzak (usunięte przez administratora) Powyższy komentarz pisała osoba, która przyjechała do Dormagen, "popracowała" tydzień i zawinęła się. Z tygodnia pracy 3 dni na chorobowym i 2 dni ćpania na hali. A potem zdziwienie, że wypłata mała. Porażka

5.5euro :)

jazda po calosci chlopaki pedalą sie w kiblach aż strach tam.wejsc sie odlac widzialem jak mlody trybon dawal po zaworach sebastianowi z pozal sie panie majstrowi :) fe :)

Abelard Giza

1500-1950Euro netto + kindergeld i podatek w D

Dzięki Chłopaki za odpowiedz a może ktoś da znać co z zarobkami czy faktycznie walą po rogach na potęgę i zgodnie z prawem jak piszą wasi koledzy wyżej. Jarze że sezon się zbliża i pewnie potrzebują wszystkich co mają ręce i nogi.Dajcie znać

Witam Pracuję od kilku lat na zbrojarni w innej firmie ,na bigliu, gientarce manualnej i maszynie tnącej .Myślę o zmianie miejsca pracy .Zarobki w firmie trochę się zmieniły ,a i nie dokładnie wiem za ile pracuję .Jestem ciekaw waszego zdania czy ktoś po kilku latach pracy na maszynach zbrojarskich może myśleć o pracy w polkamie ,czy to prawda że podobno mają kamery i gonią jak w obozie .Przecież pracując na manualnej gientarce i wykonując figurę 4x w prawo i 4x w lewo gięcie ,to trzeba chwile pomyśleć . Jestem ciekaw co sądzicie o pracy ,jakie są zarobki pozdrawiam .

feel
@ja

kamery są na wszystkich zbrojarniach jako monitoring ale polkamowcy nie mają do niego dostepu

bomba
@ja

Pierdo. To bracie, same frajety i (usunięte przez administratora) br /> Dno dno dno.

Bombardier

Kierownik jedna wielka ku*** Pracownicy-pajace. Nie polecam tego dziadostwa. Bóg rozliczy tych skursynow.

Abelard Giza

nie wiem kto pisze te opinie. podejrzewam że te matoły co przyjeżdzaja bez żadnych umiejętności i chcieliby dostawać tyle co fachowcy. Chłopcy - trochę pokory. Cieszcie się, że macie się od kogo nauczyć fachy i przy okazji dostać za to jeszcze 1500-1600 Euro. Widząc wasze podejście nic bym wam nie dał!!! A co do Polkamu. pracuje kilka ładnych lat. Polecam. Przy rzetelnej pracy o kasę możecie być spokojni. I nikt was nie wyroluje jak to jest u konkurencji!

Zostaw merytoryczną opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek

• Jak się pracuje w POLKAM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy POLKAM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLKAM sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLKAM sp.zoo