Opinie o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLKAM sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLKAM sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Paweł k. (maister z Wrocławia)

I co wasz pip nam zrobił:) możecie pisać donosów ile chcecie! i tak nam nic nie zrobią:)hehehe wasze dni są juz policzone,dostaniecie waszą kase i [usuniete przez moderatora] gdzie pieprz rosnie!!! Baletnica będdzie następna do odstrzału i zostanie tylko wasz nie dorobiony Batman ale on chyba juz na emeryture sie wybiera hehehe POZDRAWIAMY WAS [usuniete przez moderatora] :)

Scyzoryk

Marek zapomniałeś napisać ze Różowa Napinająca się Koszula chciała zrobić redukcję z 36 na 24 pracowników a teraz ma razem z dwóch firm tylko 50 pracowników.To się nazywa oszczędność ....

Ciekawski Marek

Do Majster z Wro,Krak,Zbrojarz,Pracodawca,Pacownik M - mamy już połowę lutego a z załogi Bowimu udało Wam się tylko dwie osoby zwolnić a tylko 3 osoby same się zwolniły.Pisaliście jak to szybko się nas pozbędziecie,że będą odprawy a tu [usuniete przez moderatora].Nie ma takiej mozliwości aby nas zwolnić,pokazuje to jacy to jesteście bezsilni wobec zwiąków zakładowych.A na dodatek już paru pracowników z Polkamu zapisało się do związków-nie macie żadnej możliwości sprawdzenia kto się zapisał:)Dyrektor handlowy wyliczył jako to będzie miał oszczędności jak już nie będzie pracowników z Bowimu a tu znów [usuniete przez moderatora] - nie dość że musi opłacić Polkam to jeszcze płaci pracownikom z Bowimu a roboty nie ma :) To tylko pokazuje,że niektóre osoby na wysokich stanowiskach są poprostu niewykształcone.Trzeba znać kodeks pracy aby wiedzieć co można a co nie!!!

PRACODAWCA

Ani te Wasze [usuniete przez moderatora] związki ani ten durny Batman nie przeszkodzą nam w pracy.Poczekamy na der.Handlowego i się Was od razu pozbędziemy!!!

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POLKAM sp.zoo na stanowisko operatorów maszyn zbrojarskich i suwnicowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Kozak

Pracownik M - 2012-12-09 09:52:10 Nieroby z BOWIMU weźcie się do pracy a nie do pisania bzdur. Czekacie tylko na osłony socjalne, prawo pracy itp.. A jesteście zwykłymi obibokami. Gorszymi darmozjadami niż kolejarze, nauczyciele czy górnicy. Interesuje was tylko jak zgarnąć kasę, a zaangażowanie w prace na poziomie 0. Weźcie przykład z pracowników z Polkamu czy innych podobnych firm. Oni wiedzą, że ile zrobią tyle zarobią. Czysty układ. A pretensje, że Was zwolnili (bądź zwolnią) z BOWIMu miejcie tylko do siebie. Po prostu byliście za słabi i mało wydajni. Podwykonawcy tez by chcieli płacić swoim pracownikom na zbrojarniach płace w pełni ozusowane + wszystki możliwe dodatki i przywileje. Tylko jak to zrobić przy stawkach, które płacą Zleceniodawcy (czyli. np. BOWIM???Posluchaj PRACOWNIK M, przez takie miernoty jak ty nie sznujace sie w tym kraju jest tak zle, a pracodawcy robia co chca z ludzmi.Pracujecie za marne grosze a prezesi spijaja smietanke to swiadczy o waszej inteligecji ktora znajduje sie na poziomie mopa do mycia podlogi.Jestescie zwyklymi nieudacznikami ktorzy [usniete przez moderatora] na widok takich jak Rozowa koszula PS. Spotkamy sie kiedys

Kozak 1

Niestety taka prawda człowiek się starał jak mógł aby było dobrze.Nagle [usniete przez moderatora] się w głowie (usunięte przez administratora) prawdopodobnie sterydy starły się z jego mózgiem.[usniete przez moderatora] to jedynie figurant i straszy ludzi swoja peleryną Zorro.A kierownik Baletnica to tylko konfident,który umie tylko (usunięte przez administratora) ludzi bo jest frajerem.

Kozak

Normalnie (usunięte przez administratora) najebalbym ci pomordzie (usunięte przez administratora) Pracownicy Bowimu mało wydajni??? P 3tyś ton robilismy w tym kurniku na (usunięte przez administratora) maszynach i bez zadnej pomocy ze strony kierownictwa a juz o dyrektorach nie wspomne, gdyby nie my to juz dawno temu nie bylo by ich na rynku,mowie tu o sytuacji kiedy odeszli [usniete przez moderatora] palcem do (usunięte przez administratora) sobie nie mogli trafic mowie tu o [usniete przez moderatora] i tym drugim alkoholiku [usniete przez moderatora] czy chyba [usniete przez moderatora],chodzili po hali i sie prosili POMOZCIE, a teraz tak sie odplacaja

Pracuje już trochę w Polkamie i jakoś ani razu nie miałem problemu z wypłatą.Ile przerobiłem godzin tyle miałem zapłacone więc ludzie nie piszcie,że firma nie płaci.Jak nie lecisz w [usniete przez moderatora] to firma też nie leci.Co do kierownika " Parówa " to o wiele ma więcej wiedzy niż Wasi przełożeni w Bowimie.Weźmy Waszego kierownika " Niedorozwinięta Baletnica " - drze tą mordę na lewo i prawo chodzi na palcach jakby miał jeża między palcami a nawet nie umie wykręcić jednej śrubki z blachy,ponad 10 minut mu to zajęło a okazało się,że kręcił w złą stronę hahahahaha...Jak taki człowiek może wydawać polecenia pracownikom??Widzimy jak pracownicy z bowimu śmieja się z niego!!!Następny to [usniete przez moderatora],który wygląda jak anemiczny Batman chodzi oberwuje próbuje jakies ironiczne teksty rzucać do nas a nie umie zobaczyc na kartkach numeru zleceń.Tak rozdziela robotą , że zamiast nam pomóc to tylko nam przeszkadza.Więc ludzie z Bowimu opamietajcie się i przestańcie nadawać na naszego kierownika a zobaczcie jakich wy macie [usniete przez moderatora] przełożonych

nieznajomy

Różowa koszula?? - przecież to istne [usniete przez moderatora] !!!

PRACODAWCA

CAŁA POLSKA ZBROJARNIA WROCŁAW I POZNAŃ

zbrojmistrz

A gdzie to ma być? Podaj miejscowość.

Majster

Z oficjalnych wieści. Polkam będzie pracować w Bowimie tylko do końca roku. [usunięte przez moderatora]

zbrojarz

Jestem tego samego zdania. Bowimowcy to po prostu nieroby. Są zwyczajnie rozgoryczeni, że czasy [usunięte przez moderatora] się skończyły i trzeba się wziąć do roboty. Będą robić "pod górę" myśląc, iż może wrócą "dobre" czasy obijania się - ale one się skończyły. Bowim miał dość strat i braku wydajności. PS. Wydajność w granicach 570/h jest jak najbardziej możliwa i do tego nie trzeba sobie żył "wypruwać" - wystarczy tylko chcieć pracować.

KRAK

Jeszcze jedno .... A ile Polkam teraz robi przerobu ?

zbrojarz

Jak wam się Polkam nie podoba to sobie weźcie All Service Ha,ha,ha

mr x

570kg/h Polkam-owskie jakos nie chce sie sprawdzic. Moze chodzilo 57kg/h :)

Majster

KRAK gdzie jesteś??I gdzie są Twoje fantastyczne wyliczenia??Polkam miał wejść i robić takie same przeroby jak Bowim albo i nawet większe z mniejszą ilością ludzi.Niestety rzeczywistosć szybko sprowadziła wszystkich na ziemię,faktycznie Polkam robi większe przeroby ale w ZŁOMIE.

mr x

zeby Bowim mial wieksze pieniadze musza byc wieksze przeroby a panowie z Polkamu skutecznie je zanizaja wiec puki co Polkam przynosi wieksze straty dla Bowimu.

drucik

podarzajac wasza logika panowie z bowimu za kilka miesiecy wyladujecie na bruku z wysokimi odprawami bo Bowim od dluzszego czasu doklada do zbrojarni i przestal byc konkurencyjny Bez ciec czy reorganizacji zbrojarni nie ma szans przetrwac W tej chwili inne zbrojarnie maja cene wyjsciowa za tone zprefabrykowanej stali okolo 10% nizsza BOwIM musi cos zrobic z wami lub bez was

pracownicy bowimu

panowie z POLKAMU poczekamy ...zobaczymy!!! czas pokaże co potraficie, bo na razie nie macie czym sie chwalic. Pozatym wasi pracownicy mówia, ze chcą tu tylko przezimować a więc- o co w ty chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek

• Jak się pracuje w POLKAM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy POLKAM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLKAM sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLKAM sp.zoo