Opinie o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLKAM sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLKAM sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLKAM sp.zoo w Włocławek

tak netto ,a jest nas 36

A .... ilu was było ?

KRAK

Rozumiem, że netto, tak ?

pracownicy bowimu

40 godzinny tydzien pracy+1 sobota w miesiacu, (2500 stawka) zarobki w granicach (2600-3000) przy przerobie ok (2800)ton , świadczenia socialne

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POLKAM sp.zoo na stanowisko operatorów maszyn zbrojarskich i suwnicowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
KRAK

Ile zarabialiście jako pracowni(ce) Bowimu ? Netto ? Ile godzin pracowaliście ?

pracownicy bowimu

firma POLKAM to okaz (usunięte przez administratora) stwa i niewolniczej pracy,kodeks pracy! a co to takiego jest?? Praca 12 godzin płatne tylko 11, soboty 8,5 godziny płatne 8 , wypłata z najniszej stawki a reszta w kopercie!! panowie w jakich my czasach żyjemy!! Postaramy sie zeby państwowa inspekcja pracy usłyszała o was,pozatym w firmie TYSEN i MITTAL pracownicy juz tez zaczynają działać!

taki tam sobie \\\"chop\\\"

Popieram \"zbrojarza\" . Bowimowi na rękę jest oddać zakład pod obsługę innej firmie i nie mieć na karku siły roboczej. To taka łatwa droga do pozbycia się nie rentownej załogi. Bo wiadomo, że firma przejmująca zakład - w tym wypadku Polkam - ma własną siłę i własne moce na zabezpieczenie produkcji pod kątem obsady. I nie musi wcale a wcale posiłkować się nieznanymi sobie pracownikami z Bowimu. Tak było w Returnie we Wrocławiu. Też Polkam przejął zakład z częścią pracowników Returna. I co? I po krótkim czasie okazało się, że większość z nich to nieroby, ot tyle.

zbrojarz

Człowieku, tak na prawdę to pracowników pozbył się Bowim, a nie Polkam. Polkam co najwyżej może pracowników po Bowimie zatrudnić! Zatem pretensje swoje nie w tą stronę kierujesz. Taka jest prawda, że twoja stara firma nie chce cię zatrudniać dalej i woli wziąć podwykonawcę.

pracownicy bowimu

POLKAM przejeła kolejną zbrojarnie tym razem Bowim z sosnowca i juz sie pracowników pozbywa:( Tragedia ze Polskie prawo pozwala istniec takiej firmie ,łamią kodeks pracy pod kazdym wzgledem a ludzi maja za nic:( ale kiedys ich ktoś rozliczy z tego:)

Co to jest ten Return i jak się tam robi ? Ktoś wie ?

Zaznaczam tylko ze ludzie nie sa zgrani i dlatego jest jak jest na hotelu wszyscy to bohaterowie a jak przyjdzie sie odezwac w jakiejs istotnej sprawie to glowy w dol i poszli jak cielaki

....

ludzie nie badzmy dziecmi wszedzie trzeba robic kazdy narzeka ale wszyscy ,,pracuja " nikt slubu nie bral z polkamem zamiast tracic czas na gadanie o tym jak jest zle lepiej sie nie przejmowac tym co kto gada tylko zrobic swoje [usunięte przez moderatora] 12 h i zostawiac robote w pracy kazdy narzeka jak mu zle co zwami szanowac sie trzeba a nie gadac tylko o tym w jednosci sila a ludzie tworza firme czas sie xastanowic ludziska nad tym.....

obserwatorek

Urwałem się z konkurencyjnej firmy i chciałem podjąć pracę w Polkamie ale jak czytam o takich jak ten cały Fuga to mam wątpliwości . Czy na wszystkich zbrojarniach są tacy [usunięte przez moderatora] czy ten gość to wyjątek ? I na jaki zakład ew. reflektować ?

cichy wielbiciel
@obserwatorek

lepiej żebrać na dworcu Kolego...niż rypać dla tych (usunięte przez administratora) chyba że pasuje komuś tyrka za 20 zł w DE robisz 12 płacą za 8 soboty za free lub na minusie będziesz ,hotele jak obory 2m na osobę a kibel jeden dla 15 ...rewelka ,nic tylko zapindalać albo lizać upe...Polecam..idealne miejsce dla bezdomnych i tępych..

Zostaw merytoryczną opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek

• Jak się pracuje w POLKAM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy POLKAM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLKAM sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLKAM sp.zoo