POLKAM sp.zoo

Włocławek

Opinie o POLKAM sp.zoo

xxx x2 2013-11-15 21:52:32
Podobno różowa koszula nie tylko zbrojarnie rozłożył na łopatki ale i nową INSIGNIE która dostał od prezesów a tak w ogóle ciekawe za co?
Trafiony 2014-06-24 09:16:19
Chciałem się dowiedzieć jakie warunki oferują teraz nowym pracownikom i czy w ogóle planują jakieś przyjęcia? Dziękuję.
Michał 2014-08-02 18:40:50
pracowałem w polkamie prawie 2 lata najpierw w dąbrowie potem we wrocławiu potem przyszedł nowy brygadzista przy okazji rodzina szefa Maćka i powiedział że będę robił nocki na początek miesiąc a potem się zobaczy więc postanowiłem się zwolnić za to szef powiedział że jak ja potraktowałem firmę tak ona potraktuje mnie i zabrał mi z wypłaty 920 zł dając ochłapy na(usunięte przez administratora)póki robisz na nich jest dobrze gdy chcesz sobie polepszyć to cie okradają taka prawda
MAJSTER 2014-08-04 13:58:50
( usunięte przez administratora ) - BZDURA!!!
A co do zwolnienia - to było niestawienie się w pracy a nie zwolnienie - czyli art. 52..
Dla pracowników, którzy w sposób cywilizowany się zwalniają nigdy nie ma problemów, a dla tych, którzy, tak jak ty, cichcem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i zostawiają firmę z dnia na dzień należałoby nie 900 a całą wypłatę zabrać!!!
Michał 2014-08-04 18:33:11
tak tylko że ja 2 tyg wcześniej zadzwoniłem do biura i powiedziałem że się zwalniam a gdy wręczyłem brygadziście pismo że zwalniam się w trybie natychmiastowym on świadomie nic nie powtórzył w biurze i dlatego dostałem dyscyplinarkę podobno to jego nie pierwszy raz,swoją drogą piękne słownictwo Paweł,znowu w pracy zamiast pracować siedzisz na necie i oglądasz pornole a co tam w OBI nie ma promocji po co takie przekleństwa,niedługo przecież przyjadę do chłopaków to mi będziesz wszystko mógł opowiedzieć,,,poza tym stary Kamiński jest uczciwy każdy tak mówi a PAN Maciek niestety nie
adm 2014-08-04 21:02:56
Daj spokój chłopie! Wszyscy wiedzą, ze chciałeś wydymac firmę. Juz na początku roku tez z dnia na dzien z Returna i wyjechałeś za granice. Wtedy z tego co wiem nikt ci problemow nie robil, pomimo ze uciekłeś porzucając robote. I po miesiącu zes wrocil bo cię wyrolowali. I to wlasnie ten "niedobry" Pan Maciek cię przyjal znów, choć mógl cię olać tak ja ty ich olałeś. A ty koles miesiąc później wywijasz ten sam numer w szczycie sezonu i płaczesz, ze ktoś ci stawke obciął. A zastanowiłeś sie głąbie na jakie straty, w wyniku nie wykonanej produkcji, naraziłeś firmę?? Ogarnij sie trochę i przestań kompromitować!
Były 2014-08-13 17:56:02
Pan Paweł - ksywa Parówa.
Pracując w Sosnowcu na zbrojarni znaczy siedząc bo on nigdy nie pracował był największym debilem jakiego znałem.Całymi dniami siedział w biurze i bawił się swoim sisiorkiem oglądając spoconych pracowników pracujących na hali przez dziurkę od klucza.Wychodził tylko jak był wołany do Batmana na ruchańsko to wtedy musiał się wypinać.
Kimberly 2014-09-05 00:02:42
@byly Myślę, że nie na miejscu jest wyciąganie takich 'pikantnych' szczegółów. Niestety nie nam oceniać pracę innych ludzi. Wszystkiemu temu powinien się przyjrzeć ktoś, kto ma moc decydowania o zajmowanym stanowisku. Wydaje mi się tylko, że niektóre stanowiska zajmowane są przez niewłaściwe osoby - czy tylko ja to widzę?
tolilli32 2014-09-20 05:52:32
nie chce wam sie robic nieroby tylko czekać na kase
Jajdzio 2014-09-23 09:43:32
@Tolili32 Twoje podejście jest nieco śmieszne. Po to ludzie przychodzą do pracy, żeby osiągać realne zarobki. Nie da się ich inaczej osiągnąć jak przez normalną, rzetelną pracę. To, że jest spora grupa ludzi, która narzeka na swoje życie to inna bajka. Chociaż POLKAM nie stwarza złych warunków w stosunku do konkurencji.
lukason 2014-10-03 16:52:29
a ja powiem tak,znasz niemiecki to zyjesz,trzeba bylo sie uczyc,teraz mam nato (usunięte przez administratora) jestem na niem, warunkach,niektorym jednak wspolczuje majac jak np,kredyty,sa zmuszeni zapierd.....u polskich posrednikow,
max 2014-10-05 16:59:30
Nie u pośredników ale w firmach biorących cale kontrakty. I to dlatego, ze Niemcom sie nie chce ciężko pracować. Polskie firmy pracują na całym świecie płacąc podatki i zobowiązania w Polsce. A Ty dorabiasz Helmuta. Bo mąż kilka euro więcej.
Gratuluje
OPI 2014-10-21 15:20:58
WYZYSK WYZYSK W NIEMCZECH NA URLOPY JEŻDZĄ TYLKO CZESTO KONFIDENTY RODZINA NORMALNI PRACOWNICY NIE UZALEŻNIONE OD NAJWIĘKSZEGO ZEZOWATEGO IMPOTENTA TRYBON KIEROWNIKA DWIE BABY JUŻ GO ZOSTAWIŁY TO POMYSLCIE SOBIE JAKA PARÓWA TO ZEZOWATA JEST
Zdzi 2014-11-19 14:31:22
Myślicie, że lepiej się zgłosić osobiście do pracy w POlkamie czy lepiej sobie darować i ewentualnei wysłać maila ze swoim CV. Ktoś ma jakieś doświadczenia. Powiem wam szczerze, nie ważna dla kogo pracuje tylko ważne ile za taka pracę dostaje za godzinę. W końcu będize dobrze mam nadzieje i dostaę pracę.
MER 2014-11-19 15:14:44
Zgłoś się osobiście. A dostaniesz tylne, na ile masz wiedzy umiejętności.
Jesteś dobry = dobrze zarabiasz.
Jesteś słaby = będzie pomagierem ze minimum
MAŁYALEBYK 2014-11-19 15:15:14
CV online zawsze traktowane jest jak jedno z wielu.
Jak Ci zależy, to staw się osobiście lub skieruj kroki bezpośrednio do zakładu, gdzie POLKAM ma swoich pracowników. Tam lepiej Ci wytłumaczą na czym rzecz polega niż te panienki w biurze.
222 2015-03-26 17:25:12
uwaga na b.a.m. stahl z pod lipska,barbara i mlody bajera super,a pozniej nie wyplacalni,ludzie tylko sie zmieniaja,nie polecam.
ktos 2015-04-09 08:25:57
może ktoś cos więcej wie o firmie b.a.m.stahl spod Lipska?
zly 2015-04-09 13:04:22
Maja tylko dobra bajere i dar przekonywania.umowa niem.w ktorej nic ci sie nie nalezy.
Niemieckiego nie znaja maja tlumaczke.za urlopy nie placi.nie znaja sie kmpletnie na niczym
Jezdza po zbrojarniach i daja najnizsze ceny.to skad ma miec na wyplaty,totalna porazka,
Firma kogucik,a w pl.do tego sa oskarzeni.i dlatego firma na mlodego a stara zadzi,hehe
ktos 2015-04-09 22:29:30
A jakie warunki mieszkaniowe?jak dokładnie ta firma się nazywa bo nic w necie nie mogę znaleźć?
zly 2015-04-10 02:39:39
Daj na luz.W necie ich nie znajdziesz.
MAX 2015-04-10 07:19:10
Panowie, przestańcie tu pisać o lipnych firmach - tu ma być informacja o Polkamie a nie o jakiś oszustach.
dino 2015-08-19 12:15:49
no wlasnie zgadzam się z @MAX, czytam i zaden komentarz nie ma zwiazku z firmą POLKAM. no ale nawiazujac do jeszcze wczesniejszych wpisow, wlasnie chcialem wyslac swoja aplikacje do firmy i super ze wczesniej wszedlem i zauwazylem ze lepiej osobiscie sie zglosic do siedziby. w taki razie wydrukuje i jutro sie wybiore do firmy porozmawiac z osoba kompetentna. ale moze mi ktos odp jakiej wysokosci mniej wiecej sa tam zarobki?
romek 2015-09-18 15:54:03
tez mi się wydaje, ze niektórym osobom pomyliły się chyba firmy, bo nazwy są podobne. Wiem, ze na pewno jak się do nich przychodzi jako nowo zatrudniony pracownik, nawet na okres próbny to od razu ma się szkolenie u nich, no i nie trzeba się prosić o umowe, tych procedur to akurat dobrze przestrzegają z tego co wiem.
jarek 2016-01-14 16:59:31
Witam .Mam pytanie czy są przyjęcia w firmie na Niemcy. Pracuję w podobnej firmie w Niemczech, i jestem zainteresowany pracą ,nie wiem na jakich warunkach tam pracujecie. Sory ale nikt nie napisał żadnego ciekawego spostrzeżenia odnośnie pracodawcy czy wypełnia warunki umowy o ile taka jest jak z urlopami ,co ile zjazdy i inne rzeczy , jak rzeczywiste zarobki ,po ile pracujecie ,jak sytuacja na hotelu
zen 2016-01-14 17:01:11
sa przyjecia na niemcy
jarek 2016-01-14 20:53:02
Dzięki Czy wiadomo coś o zarobkach i urlopach
gronik 2016-01-16 23:14:33
@jarek jeśli masz podpisaną umowę o pracę to przysługuje Ci urlop tak jak w każdej firmie, natomiast same zarobki nie są skonkretyzowane, od 2000 w górę.
filo 2016-01-17 19:04:00
hej , mam i ja pyt , czy sa moze przyjecia na terenie polski ? a kakretnie chodzi mi o Poznan lub Wrocław ???????????????????????
MAX 2016-01-25 08:35:46
są przyjęcia
ktoś 2016-02-17 19:45:24
2000 i jeszcze w górę ??? ha ha ha,dobre,2000 ale brutto
SuzukiSwift 2016-02-18 07:51:07
@Ktoś, nie siej zamętu bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zjadłeś i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gadasz. Poznań, Wrocław i Dąbrowa zarabiają przy pełnym miesiącu w granicach od 3000zł (13zł/h) do ponad 4000zł (17zł/h) NETTO. Więc ( usunięte przez administratora )głupot bo 2000zł brutto to zarobi gnojek taki jak Ty, co przepracował pół miesiąca za najniższa stawkę bo na więcej go nie stać i to jeszcze jak zrobi reklamację i zostanie za nią obciążony.

@filo, Tak, są przyjęcia na Polskę.
kris 2016-02-18 08:11:32
2000 brutto to zarabia sprzątaczka a nie operator maszyn zbrojarskich
Diademek 2016-02-19 20:42:40
No chyba trochę nie bardzo kris, akurat sprzątaczki zarabiają dużo mniej, no chyba, ze pracują w kilku miejscach naraz, ale zwykle tak nie jest, a tu jest i 4000zł ponoć
ktoś 2016-03-14 11:09:22
czytajcie ze zrozumieniem a nie się irytujecie,Jarek zapytał o zarobki i warunki w Niemczech,górnik odpowiedział ze 2000 w górę,więc moja odpowiedz dotyczyła ze w Niemczech nie zarobi 2000 euro,(chyba że brutto).Trudno uruchomić szare komórki?
ktoś 2016-03-15 07:47:31
Przepraszam miało być gronik a nie górnik
gumbi 2016-03-16 14:58:21
właśnie zastnawiam się jak będzie teraz u nich wyglądała praca, bo w sumie można się zatrudnić, ale jest tylko niepełny etat, a to nie każdemu pasuje wiem.
danuta,konrzewska 2016-04-13 21:09:00
jesli chodzi o warunki mieszkaniowe i sanitarne TRAGICZNE syf w szczególności w czasie weekendu ,syf kila i bród większości to nie przeszkadza , bo przyzwyczaili sie chyba juz i uważają ,ze takie warunki są norma:( co do ludzi to o dziwo w wiekszosci sa (nawet) w porządku ,choc trzeba bardzo uważać gdzie i o kim sie mówi prawem serii większość tajemnic i sekretów wyjawianych w jednym pokoju przy wodce wypływa za chwile w innych miejscach:)lepiej gębę trzymać cicho i nie wywewnetrzniac sie , jest ogolnie kilka med pokroju ... ,ale to syn ......i zawsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skonczy:))))))))teraz praca , w sumie jak na kazdym werku ciezka po 12 godzin ,chyba w piatek jest 9 ,ale za to sobota tez jest 9 -tka takze na jedno wychodzi , ale już sam system podpierd..... jest ogromny ,majster i kierownik psy karwa gończe w sumie to az smieszne ,goscie maja za zadanie walke z wiatrakami :)))))) chyba tępi są ,bo sam w sobie system cetli i załadunków eliminuje nieróbstwo , ale tutaj jest to podpięte do granic absurdu w sumie wypowiadam się ogólnie ,ale bylem tylko w Brühlu wiec wiedze mam okrojona :( no i co najważniejsze ,jeśli chodzi o wypłacalność , rozliczanie sie ze swoich obowiazkow finansowych wzgledem finanzantz o pity skladki terminowosc , to jedna z lepszych firm Polskich na rynku niemieckim do 10 masz , co masz w umowie i to jest na 100% za to mozna tylko chwalic i nic dodaj lub ujac..... porada :)jezeli znasz chociaz komunikatywnie jezyk niemiecki to szukaj roboty na niemieckim werku , gdzie pracuje jak najmniej polakow:) pracuj z ruskimi , murzynami i niemcami inna atmosera nie ma podpi.....sie na wzajem jest normalnosc usmiech z rana i czesc na wieczor , finansowo i godzinowo nie spodziewaj sie tez cudow mozesz wyciagnac 2300 ale placisz wiekszy podatek wtedy i tez pracujesz po 12 godzin za normalny miesiac po 8 godzin od 7 do 16.30 w tym 1.5 h przerwy zarabiasz okolo 1700 na reke zreszta chcesz to pisz danuta.konrzewska @tlen.pl moge rowniez wyslac zdjecia o warunkach sanitarnych firmy Polkam:))))))))pozdrawiam rodakow hej
Stefan 2016-04-14 08:07:00
danuta.konrzewska @tlen.pl - UWAGA USZUSTKA!!! Bierze niby do pracy a potem kasy nie ma!!!
A co do warunków sanitarnych - to przecież ludzie ja tworzą a nie firma.
Warunki są ok, tylko niektórzy ludzie to brudasy.
tomek 2016-04-15 15:01:56
POLKAM poszukuje do pracy zbrojarzy do zakładu prefabrykacji zbrojeń, wymagana znajomość obsługi maszyn do cięcia i gięcia stali, nic więcej nie podają w ofercie a ja chciałem się dowiedzieć na jaką umowę mogę liczyć i orientacyjnie coś o zarobkach na tym stanowisku
danuta,konrzewska 2016-04-15 21:32:11
nie jestem USZUSTKA ośla łąko jak to napisałes ,nikogo nie zatrudniam nic nie wyplacam ,jest to tylko post odpowiadajacy na powyzsze pytania:)
still 2016-05-06 22:42:57
Na pewno można liczyć na ponadminimalną stawkę krajową zarobki, bo jeszcze dochodzą do tego odpowiednie premie w tym zakresie, ale czy wypłata jest terminowa?
filo 2016-05-11 19:36:54
dzieki za odp Suzuki i MAx , pracuje w konkurencyjnej firmie i widze ze wszedzie jest podobnie , ale gorzej niz w mojej to sie juz chyba nieda
MARCIN 2016-05-12 08:46:56
a w jakiej pracujesz?
filo 2016-06-02 18:08:07
all-service
andrzej 2016-06-17 21:41:24
witam, wlasnie wszedlem przekonac sie czy warto do nich słac swoje aplikacj cv, wiadizlaem ogloszenie, ze suzkaja wlasnie operatorów maszyn zbrojarskich, uwnic do Niemiec ale w ogłoszeniu nic nie ma ani bowiazków ani wynagrodzenia,nic, powiecie jak to wyglada?
Nowy 2016-07-27 20:58:14
Podobno Polkamu już nie ma we Wrocławiu bo załogę przejęła tamta firma co u nich Polkam robił robotę. Podobno wszyscy pracownicy przeszli na stronę nowej firmy bo zaproponowali lepsze warunki pracownikom. Przez Polkam już nie da rady ale czy może ktoś wie gdzie tam do kogo można bez konsekwencji dzwonić, żeby dowiedzieć się szczegółów?
tak 2016-07-27 21:45:37
Dobrze, że oprócz podstawy jeest jeszcze szansa na jakieś premie do tego. Ale ciekawe jaka jest wypłata, wiecie? Pozdrawiam
warszawiak 2016-07-28 10:24:29
Podobno to polkam wypowiedział umowę!!! Już widzę te lepsze warunki i premie. Pewnie będzie to samo co w Warszawie czyli po 15 i po 8 godzin
matek 2016-07-28 12:51:37
@warszawiak jak to po 15 i po 8 godzin? Trochę nie rozumiem
Zostaw swoją opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLKAM sp.zoo