POLKAM sp.zoo

Włocławek

Opinie o POLKAM sp.zoo

still 2016-05-06 22:42:57
Na pewno można liczyć na ponadminimalną stawkę krajową zarobki, bo jeszcze dochodzą do tego odpowiednie premie w tym zakresie, ale czy wypłata jest terminowa?
filo 2016-05-11 19:36:54
dzieki za odp Suzuki i MAx , pracuje w konkurencyjnej firmie i widze ze wszedzie jest podobnie , ale gorzej niz w mojej to sie juz chyba nieda
MARCIN 2016-05-12 08:46:56
a w jakiej pracujesz?
filo 2016-06-02 18:08:07
all-service
andrzej 2016-06-17 21:41:24
witam, wlasnie wszedlem przekonac sie czy warto do nich słac swoje aplikacj cv, wiadizlaem ogloszenie, ze suzkaja wlasnie operatorów maszyn zbrojarskich, uwnic do Niemiec ale w ogłoszeniu nic nie ma ani bowiazków ani wynagrodzenia,nic, powiecie jak to wyglada?
Nowy 2016-07-27 20:58:14
Podobno Polkamu już nie ma we Wrocławiu bo załogę przejęła tamta firma co u nich Polkam robił robotę. Podobno wszyscy pracownicy przeszli na stronę nowej firmy bo zaproponowali lepsze warunki pracownikom. Przez Polkam już nie da rady ale czy może ktoś wie gdzie tam do kogo można bez konsekwencji dzwonić, żeby dowiedzieć się szczegółów?
tak 2016-07-27 21:45:37
Dobrze, że oprócz podstawy jeest jeszcze szansa na jakieś premie do tego. Ale ciekawe jaka jest wypłata, wiecie? Pozdrawiam
warszawiak 2016-07-28 10:24:29
Podobno to polkam wypowiedział umowę!!! Już widzę te lepsze warunki i premie. Pewnie będzie to samo co w Warszawie czyli po 15 i po 8 godzin
matek 2016-07-28 12:51:37
@warszawiak jak to po 15 i po 8 godzin? Trochę nie rozumiem
Gientacz 2016-08-01 16:25:49
Tobie chodziło o to że do 15:00 i po 8h?
Nic z tych rzeczy. Dowiadywałem się.
Tam roboty to jest tyle że na 8h to nikomu się nie opłaci maszyny właczyć.
Jebiom 24h na dwie zmiany po to żeby nie pracować w soboty ale czy to się im uda to sami nie wiedzom bo pracownicy to by chcieli bo za Polkamu to wszystkie soboty pracowali i mojom dosyć.
Mi nie pasuje bo na umowie wysokie stawki a mnie komornik ściga i za dużo bym stracił.
matek 2016-08-01 16:29:45
@Gientacz no ale może szybciej spłaciłbyś długi? Pierwszy raz widzę, żeby ktoś narzekał, że stawki są za wysokie. Fenomen :) A dokładniej o jakich sumach mówimy?
Gientacz 2016-08-01 20:23:47
( usunięte przez administratora ).. Komornik zabiera mi już teraz 800zł a jak bym dostał na umowie 4000 brutto to zabierze mi 1600
Nie doczekanie jego.
Gientacz 2016-08-01 20:37:14
Ogulnie to pracuje w zawodzie od 6 lat i głównie na giętarce ale wiele innych maszyn też umiem i jak pytałem to miałbym stawke 18,30 na godzine
Pracujom po 12h na dwie zmiany
Łatwo policzyć ze do reki daliby mi 4300 o ile nie byłoby pracującej soboty bo ich nie licze teraz bo mówili, że chcom odejść od pracy w soboty. Jak by była praca w sobotę to dochodzi to.
edek 2016-08-01 21:41:59
nie wiem zbytnio o co wam wyżej chodzi dajcie znac jakie zarobki są u nich i ile tych godzin pracy w końcu
anonimowy 2016-08-02 07:49:16
WROCŁAW - KS w chwili obecnej
12h na dwie zmiany od Pn do Pt + ew. sobota po 6h
stawka netto od 12,00zł do 18,00zł w zależności od umiejętności
---------------------------------------
Przy dwóch sobotach pracujących wychodzi w miesiącu ok 276h co daje od 3312 zł (najsłabsi) do 4968zł (najlepsi)

Bardziej czytelnie już się chyba nie da.
Tołdi 2016-08-02 08:07:29
WROCŁAW AKTUALNIE!!!
12 h dziennie na dwie zmiany + ew. sobota po 6 h
Stawka netto* od 12 zł do 18 zł
Jak patrzę na kalendarz to średnio miesięcznie w sierpniu wychodziłoby ok 270 h licząc tylko dwie soboty
12 zł x 270 = 3240 zł
18 zł x 270 = 4860 zł

netto* - oznacza, że tyle dostajesz do ręki
edziu 2016-08-02 09:20:27
to już wolę u nich do Niemiec jechać to zarobią 2 razy więcej i wszystkie soboty wolne.
olo 2016-08-02 09:24:52
18 zł to tam tylko dla starych pracowników. Nowy ma 13 max 14 i długa droga do podwyżki bo kierownik pod górę robi, że szok! 3 miesiące tam robiłem i zbywał mnie cały czas więc przeniosłem się gdzie indziej
marek 2016-08-02 10:09:43
Wszędzie piszą, że stawka zależy od umiejętności @olo jak ktoś się sprawdza i potrafi robić to ma te 18 zł a jak nie no to co szef ma zrobić..nie podwyższy ci za nic
jeden z wielu 2016-08-02 17:06:21
dziadostwo hamstwo i bezczelność ,ludzie wykorzystywani na maxa zmęczeni i złośliwi białe kaski panoszą sie i świrują ile mogą odradzam ostatnia żecz to robota tutaj gdzie tak naprawde jesteś nikim
2 2016-08-02 19:43:07
Ja tam uważam, że warto próbować, każda firma zasługuje na szanse
czech 2016-08-03 08:10:48
dokładnie, a nie oszukujmy się polkam to jedna z lepszych firm. nikt nie ci uwali jak allservice czy izomoncie
czech 2016-08-03 08:11:16
matek 2016-08-03 11:05:04
Ja ogólnie słyszałem, że nie jest tu źle. Szukam pracy w tych okolicach i w sumie chętnie bym zgłosił swoją osobę do pracy, a czy będzie teraz jakaś rekrutacja?
KS Wrocław 2016-08-03 11:35:34
Cały czas trwa. Zapraszamy
rick 2016-08-03 12:25:20
no to świetnie teraz, ale zastanawiam jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre stawki w firmie.
Majster DG 2016-08-03 13:19:11
to dzwoń do biura do Włocławka i składaj CV a nie tu miejsce zabierasz!!!
Mikser 2016-08-03 13:52:02
Moim zdaniem warto próbować, wiaodmo że nie zawsze jest łatwo i jakoś pięknie, ale jest dobrze często
sola 2016-08-14 18:06:18
wiesz nie obwiniaj przyjacielu firmy za to że może na kwaterze trafili się kiepscy współpracownicy, firma solidna
Spawacz 2016-08-17 22:20:03
Witam
Były pracownik firmy POLKAM Włocławek praca Niemcy (DORMAGEN)
Tragedia....zarobki około 1400 -1500 Euro ,przy 300 godzinach praca na dwie zmiany całą dobę system 12na 12 djazd do Niemiec i zjazdy na swój koszt ,maszyny zajechane na śmierć ,przerób oko ło 1 tony/h
czyli jakieś 10 ton dziennie...ciuchy własne (chyba że już chodzisz jak łapciuch) t coś dadzą..Hotele istny koszmar ...3-4 osoby na 10 m..jedna łazienka na 10 -12 osób i wiele więcej....Kwitując idealna robota dla bezdomnych i wykolejonych...Stanowczo odradzam ...dadzą rade nieliczni...
On 2016-08-17 22:53:30
Mi się tak wydaje, że chyba wszystko jest taka jak powinno byc, w porządku czyli, wiadomo że do zarobienia jest sporo pieniędzy i nikogo to chyba nie powinno specjalnie dziwić, normalna sprawa, całkowicie to pochwalam, zdecydowanie i naprawdę szanuję
Spawacz 2 2016-08-18 08:07:15
Widać, że jakiś idiota pisze - pewnie na polecenie konkurencji!
matek 2016-08-18 11:55:22
@On sporo pieniędzy - co to dokładnie znaczy? Dla każdego zupełnie coś innego, a ja bym chętnie poznał konkrety. Wolałbym wiedzieć, na czym stoję przed aplikacją na stanowisko, a w sumie nie wiem kiedy będą też rekrutacje
fizyczny 2016-08-18 21:51:40
Spawacz dokładnie tak jak piszesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za psi hajs,też kiedyś tam pracowałem...zapamiętam tą firme na długie lata....totalna padaka...
Miron 2016-08-18 21:56:39
No powiem Wam, że wszystko jest tak jak trzeba tutaj
afp 2016-08-18 22:04:50
dziadostwo do szescianu nie zapewniają niczego mowa o bhp normy wyśrubowane do granic absurdu zachorujesz czy stanie ci sie cos w pracy odsylaja do kraju jedziesz na swuj koszt najlepiej zeby sie zacharowal (usunięte przez administratora)to malo powiedziane praca po 12 godz w noc czy dzień bez różnicy płacą ci za 8 bylem w szoku brak rozliczen falszujesz na koniec m-ca karte pracy podpisując 8 godz w sobote musisz przyjsc do roboty bo jak nie potrą cą ci 70 euro z wyplaty kumoterstwo rodzinne kujawy i trybona (usunięte przez administratora)tempych
niewolnik 2016-08-18 22:18:08
dokładnie tak tam jest ....no i co tydzień nowa dostawa niewolników...
Lucky 2016-08-18 22:21:35
Stanowczo odradzam prace w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Mam doswiadczenia z Niemiec.Jest to praca dla desperatow,patologii i ludzi bez minimum inteligencji.Praca w systemi 12 na 12.Przerwy 2 po 0,5 h.Najgorsza jest atmosfera w pracy.Lizustwo malych,zakompleksionych ludkow osiaga gorna granice.Nie wazne czy mieszkasz z tym czlowiekiem to w robocie bedzie na Ciebie donosil i zgrywal bohatera.To najorszy sort niby ludzi.Placa okolo 5,5 euro za nocki i 12 godzin wiec sami sobie odpowiedzcie czy to duzo czy malo.Genetalnie nie jest to miejsce dla ludzi szanujacych swoje kwalifikacje i godnosc czlowieka.Klamstwo i obluda na kazdym kroku.Ludzie skatowani i czesto skacowani ale co tam tyrac trzeba.Ja szczerze odradzam i przestrzegam przed ta firma.Nie masz tu zadnych praw,ciuchy trzeba wyblagac.Warunki na hotelu tragedia-cipanie i picie to norma.
fajny 2016-08-18 22:35:22
chyba sam jesteś idiotą ,lub masz w tym całym dziadostwie jakiś interes ! popieram spawacza w 100%
Irek 2016-08-19 08:32:45
Wiadomo kto te bzdury pisze - banda nierobów. Do pracy jedziecie, a nie na wakacje. Do pracy w budownictwie na produkcji a nie jako ratownik na plaży. Chcesz pracować po 8 h 5 dni w tygodniu - to przyjmij się do Urzędu Miasta jako umysłowy! Najpierw uczyć się im nie chce za młodu a potem wymagania mają jak Prezydent. Porażka. Cieszcie się chłopcy, że w ogóle ktoś z wami chce rozmawiać. Jak zaczynałem od najniższego stanowiska. Kilka lat i jestem w dowodzeniu firmy. W Polkamie pracowałem i jest tam tak jak w innych firmach budowlanych - z tą różnicą, że kasę którą zarobisz dostaniesz. Co nie jest takie oczywiste u innych. Więc do pracy - a nie (usunięte przez administratora) po tygodniu bo się po prostu nie chce!
OMZ 2016-08-19 08:46:01
Wszyscy opisują Niemcy to Ja napisze o pracy w kraju.
Praca po 12h + soboty jak jest robota, liczone z takiej samej stawki jak w tygodniu. Lista obecności podpisywana na 8h. Część kasy na konto a część w kopercie pod stołem. Preferowane osoby chętne na najniższą krajową, inteligenci i bardziej kumaci odsyłani są z kwitkiem.
Brak wydajności wyśróbowanej do granic możliwości to odpowiednio niższa pensja. Ciągle tylko szybciej, więcej za jak najmniej. Kasa mimo, że słusznie przepracujesz cały miesiąc nigdy nie zgadza się z tym jak policzysz sobie ile miałeś godzin razy stawka. Zawsze coś szef urwie. Raz stówkę, raz dwie a innym razem trzy.
Najbardziej odpowiedni ludzie do pracy w tej firmie to głąby z komornikiem za alimenty na karku lub jak ostatnio modne, Ukraińcy bo robią tanio.
Głodne kawałki wciskane w biurze o stawkach i premiach to kłamstwa bo po przyjeździe na miejsce i tak stawkę ustala kierownik wg siebie. O obiecanych szybko podwyżkach zapomnij. Hołota, pijaństwo i ćpanie są na porządku dziennym a sam szef nie dostrzega powagi sytuacji jak któryś przyjdzie do pracy na totalnej bani i z braku rąk do pracy za takie numery nie zwalnia. Dla lubiących zaćpać lub wychlać jest to świetna opcja.
OMZ 2016-08-19 08:46:25
Wszyscy opisują Niemcy to Ja napisze o pracy w kraju.
mateusz 2016-08-19 11:33:38
Czytając to nie powiem zaczyna się odechciewać @OMZ ale czy wy nie możecie pogadać z tym kierownictwem? Powiedzieć jak jest, może to coś da? No bo tak to raczej być nie może
OMZ 2016-08-19 13:34:46
Rozmowy tego typu kończą się zawsze tym samym, czyli w krótkim czasie taka osoba jest kopana w dupę bo jest uznawana za "zbyt mądrą". A jeśli pójdziesz grupą, to przez miesiąc/dwa jest jakaś mała zmiana na połaskotanie ego ale w tym czasie i tak osoby które udzielają się najbardziej są oddelegowywane gdzie indziej i sprawa zatacza koło. Wracasz do punktu wyjścia i dalej kopią Cię w dupę. Reszta przez długi czas nie odezwie się wcale. Ci którzy odważą się powiedzieć cokolwiek mają krótkie kariery. Reszta to niewolnicy którym wszystko jedno kto ich okrada.
gumbi 2016-08-19 14:20:59
Praca w drukarni rzeczywiście nie należy do najprostszych zwłaszcza, że taki falcerz musi się przygotować do pracy 3-zmianowej. Pewnie i tak zarobki są wtedy adekwatne do stopnia zaangażowania w firmie.
w.....ny 2016-08-19 22:08:30
zgadzam sie z wami chłopaki miałem epizod z polkamem dno kasa sie nigdy nie zgadzała robota po 12 godz fakt ciężka trudno zgodzilem sie i dawałem rade ale jak oni mają niby darmowe zakwaterowanie i przejazdy do pracy opłacac moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi płacąc mi za 8 godz a każąc charować po 12 to już przegięcie nie polecam tych cwaniaków i oszustów
matek 2016-08-21 10:35:39
Piszesz o pracy w Niemczech @w....ny? Jeśli tak to jestem zdziwiony bo wiem, że jadąc tam oni podpisują z Tobą kontrakt więc chyba warunki masz jasno określone
w....ny 2016-08-30 15:14:59
polkam- miejsce pracy dla naiwnych obiecują i czarują we w-wku przy podpisaniu umowy zamydlają ci oczy kwotami jednak na miejscu szybko zrozumiesz jak ciebie wrobili jak oszukali i jacy z nich złodzieje
w....ny 2016-08-30 15:15:20
wedf 2016-08-30 15:25:17
@w...ny no a dlazego tak uważasz/ mzoesz rozwinąć?
Zostaw swoją opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLKAM sp.zoo