Opinie o POLKAM sp.zoo w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy POLKAM sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLKAM sp.zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLKAM sp.zoo w Włocławek

To co piszą ludzie o tej firmie to prawda. Praca po 12 godzin od poniedziałku do czwartku a w piątek i w sobotę po 8 godzin. Oczywiście zapłacone jest tylko za 40 godzin tygodniowo reszta godzin i soboty są w gratisach. Przeciętnie godzin w miesiącu 260 godzin i przeciętna wypłata to 1700 euro,więc łatwo jest to policzyć. Za mojego czasu było trochę lepiej na kwaterach,teraz to podobno jest porażka. Kierowniczek jest jaki jest. Wiadomo jak z robola ktoś dostanie trochę władzy,to się dzieje jak się dzieje. Tam kiedyś za mojego czasu kierownik Kuba był normalny i majster Stachu. Były również knagi zwane majster kupa lub obora,mowa o Tomusiu.Ten był prawdziwkiem jakich mało.Wodnik szuwarek to po prostu zwykły głab więc trzeba było jemu to wybaczyć. Daruś jako majster był zwykłym (usunięte przez administratora),ale jak dostał kierownika to do reszty zgłupiał. Zastanawiam się jak można w ogóle tak ludzi traktować. To co napisałem to jest święta prawda. Mam nadzieję że ta opinia pomoże ludziom którzy wybierają się tam do pracy. Bo jeśli nie to potem sami będą pisać takie opinie jak ja,bo będą pelni złości tak jak ja. Wierzę w to,że kiedyś ktoś się za to weźmie i zrobi tam porządek. Ludzie jeśli to czytacie a chcecie jechać tam do pracy,to proszę was nie róbcie tego. Pozdrawiam

Witek

Były tu wcześniej asy, co pisały, że swoje niezadowolenie z firmy wyrażają zwolnieni z własnej winy pracownicy. Także nie wiem, czy i Twoja opinia nie zostanie pod to podciągnięta? :/ I może daj parę argumentów, że jak rozumiem, nie zachwalasz tam roboty? Co konkretnie Ci nie podpasowało, jeśli kasa, to jaka stawka tu teraz obowiązuje i jaka jest płacona za nadgodziny? Poza tym, w jakim standardzie jest zakwaterowanie?

MASA

Co wy wiecie o dobrze wykonywanej pracy. Super firma polecam.

@Arni

a gdzie ty niby pracowałeś?

Kazimierz

Napisali w świeżym ogłoszeniu, że przyjmą do pracy operatorów maszyn zbrojarskich (bigiel EVG) i suwnicowego. No ja na suwnicę bym chciał. Przyjmą, przeszkolą i wyślą na szkolenie, bo pewnie, jakieś uprawnień potrzeba? I jak tu jest z kasą? Nie napisali.

Były kierownik
@Kierownik

Jak się nie ma umiejętności to najlepszym sposobem na podbicie stawki jest kablowanie majstrowi co ludzie szepczą na stołówce.

Henia

Mają obecnie ogłoszenie na swojej stronie, gdzie szukają nowej osoby na stanowisko spawaczy z uprawnieniami podstawowymi. Mam chłopaka, który właśnie chciałby pojechać i dobrze zarobić. Nie ma tam podanych warunków finansowych. Ktoś wie, jaka jest pensja miesięczna netto? Ile z tej pensji trzeba zapłacić za mieszkanie, ubezpieczenie, jakieś rachunki?

Lukasz Nowy wpis
@Henia

Daj se spokuj,wyzysk, brak bhp ,a w razie wypadku liczysz na siebie.taka to polka w polkamie.

@Lukasz

Przecież podają w ogłoszeniach, ile płacą, więc skąd ten wyzysk nagle Ci się wziął? Choćby teraz piszą, że przyjmiemą do pracy na zbrojarni w Niemczech operatorów maszyn zbrojarskich (bigiel EVG) i suwnicowego. Wynagrodzenie 1800 - 2500 euro/m-c netto. Fakt jest natomiast taki, że nie wiadomo nic o zakresie obowiązków, czy warunkach na miejscu.

Mona Nowy wpis
@Lukasz

Mój maż miał wypadek przy pracy i nie nażekał - pani karina i kierownik pomogli we wszytskich formalnościach. a 12e na godz netto to wyzysk? Wyzysk to 2e na godz bez żadnej umowy, ubezpieczenie kwatery itp. A w polkamie wszystko jest jak byc powinno

@Mona

Piszą zresztą w ofercie, że zarówno operator maszyn zbrojarskich, jak i suwnicowy ma robić na umowie o pracę. Ale co z bezpieczeństwem w trakcie pracy, na ile dbają tu o życie i zdrowie pracowników? Co Pani wie od męża?

Zainteresowana

Widziałam tu, że ktoś już pytał o pracę, były pytania o spawaczy, operatorów maszyn i ja też widziałam te ogłoszenia na ich stronie internetowej. Ale ja jestem ciekawa pracy w biurze tej firmy. Mam licencjat z zasobów ludzkich i szukam pierwszej pracy. Znam niemiecki. Ktoś wie, czy zatrudniają takie osoby bez doświadczenia? Interesuje mnie praca np. jako researcher.

Bob

Dlaczego opinie o tej firmie są takie słabe i za co płacone ma kierownik?

Czy wiecie coś o posadzie operatorów maszyn zbrojarskich i suwnicowego?? Praca jest za granica i chciałbym pojechać, ale no ciekawy jestem warunków wyjazdu. Podana jest pensja 1800 - 2500 euro/m-c netto Czy z tej kasy trzeba sobie samemu opłacić mieszkanie? Czy firma to zapewnia sama i ta cała pensja jest tylko dla pracownika i nie ponosi kosztów mieszkania?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie POLKAM sp.zoo na stanowisko operatorów maszyn zbrojarskich i suwnicowego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Specjalistka/ Specjalista ds. Przetargów
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
Kazimierz

Molly
@Kazimierz

Nie radzę, mój mąż też pojechał na operatora maszyn, na miejscu okazało się że szukają spawaczy. Co do kwatery blok socjalny, i 3 osoby w pokoju, ogólnie ciasno, gorzej jak w internacie. Żałuję, że opinii tutaj nie poczytaliśmy, szkoda zachodu i kasy na badania.

@Molly

na badania??? - przecież firma zwraca kasę za badania, albo sama od razu za nie płaci - kolejny fejkowy komentarz.

Wiesio
@Kierownik

O dobrze wiedzieć. Wie Pan widziałem, że od dziś poszukiwani są operatorzy maszyn zbrojarskich i suwnicowi ale jest napisane, że do Niemiec. Na umowę o pracę i za 1800 - 2500 euro/m-c netto. To z kim jest wtedy podpisywana ta umowa o pracę z firmą Polskam, czy tam u Niemca z kimś po ich stronie? I z czego wynika różnica, bo co innego zarobić 1800, a co innego 2500 euro?

@Wiesio

Umowa o pracę z firmą Polkam. Niemcy bezpośrednio u siebie nie zatrudniają. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania.

Były kierownik
@Kierownik

Właśnie szukają do pracy do Niemiec na posadę operatora maszyn zbrojarskich i suwnicowego. Sami napisali o kasie, że jest to wynagrodzenie 1800 - 2500 euro/m-c netto. No ale to praca za granicą, to z tej kasy trzeba samemu opłacać? Czy firma opłaca zakwaterowanie?

Obecny pracownik

To co tu ludzie piszą niestety nie jest prawdą - podejrzewam, że piszą to ludzie wywalenie za dragi, gorzałę itp. Prace cieżka, jak to na werku. Ale jak nie ściemniasz to stawka jest ok, i firma płąci za ciebie podatki i chorobówki - wiec nie ma oszustwa jak w innych firmach. 2-2,2 tys spokojnie wyciągniesz

Tomasz M.

ostatnia wypłata 2348E. Praca nie najlżejsza, ale jak chce mieć lekką prace to pracuj w urzędzie miasta - tam tyo tylko kawusia i pogaduchy

@Tomasz M.

To fajnie tylko jaka stawka i ile godzin harowki przy tej wypłacie

wściekly

Witam mówie jako były pracownik tej firmy z Bruhl i Dormagen to co tu opisujesz na ten temat firmy i pracy tam to jest w 100procentach święta prawda i naprawde odradzam każdemu tak jechać i nie wierzcie w to co wam obiecują we firmie bo to są tylko puste słowa z inny strony

pomoc
@wściekly

nowi zwolnieni za alko i prochy i już sa nowe wpisy na tym fajkowym portalu. Zbieg okoliczności? - nie sądzą. Ha Ha Ha.

MarcinMt

A mnie jakoś ta opinia nie pomogła.

Tali

Trzeba stosować się do brudu który utrzymują na hotelach starzy pracownicy bo inaczej cie zwolnią a o zmianie mieszkania nie ma mowy. (usunięte przez administratora)

Witek

arni

A jak można nazwać prace po 11 godzin dziennie nie liczac przerw po 30minut dwa razy ,harówka i terror ,mordęga

Elżbieta

Co powiecie o stanowisku operatora maszyn zbrojarskich? Firma teraz kogoś szuka, ogłoszenie wystawili. Ale bardzo zwięzłe, nawet zarobków na tym stanowisku nie podali. Wiecie może jakie to stawki? mąż szuka pracy i nie wiem czy mu podsyłać tą ofertę. Czy poza tym jakis pakiet socjalny tu jest?

@Elżbieta

Polecam, ciężka praca ale dobrze płacą.

Elżbieta
@Olek

Możesz podać jakieś konkretniejsze dane? Widełki płacowe lub cokolwiek? Chcemy porównać z inną ofertą. I czemu uważasz ze praca ciężka?

MASA

Co wy wiecie o dobrze wykonywanej pracy. Super firma polecam.

@MASA

Super firma do strzyżenia pracowników z wypłat. Ja popracowałem 3 miesiące i po okresie próbnym nie przedłużyłem umowy z firmą Polkam. Rozumiem, że na okresie próbnym kokosów się nie zarobi, ale następna umowa polegająca na wypłacaniu części pieniędzy w kopercie bez odprowadzenia składek to już delikatna przesada. Wolę poszukać gdzieś indziej pracy niż tracić zdrowie w pseudo firmie.

Katarzyna
@MASA

Szkoda, że napisałeś to tak ogólnie :( Powiesz co jest na plus w pracy w tej firmie? Chętnie się dowiem czegoś więcej właśnie.

@Arni

Bzdura - czyli co na próbnej miałeś skłądki a na stałej nie masz - barna i (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Arni

o zaczęło - zjechali na święta i "najlepsi" alkoholowi przodownicy pracy zabierają głos. Porażka. A że dostaliśmy premie i dodatek na świeta to co, zapomniałeś napisać, burku!

@Łukasz

Dostałeś premię i dodatek na święta z twoich zarobionych pieniędzy głupich i naiwnych nie sieją sami się rodzą

@Kierownik

Chyba nie wiesz co piszesz albo masz problem ze zrozumieniem kilku prostych zdań. Po okresie próbnym zaproponowano mi 600zł więcej, ale całość miała być dawana do koperty - a z tego co mówią inni pracownicy zawsze były koperty mniejsze niż było to ustalone. Postawa na okresie próbnym tak samo jak przy nowej umówie byłaby normalnie wyszczególniona na pasku. Mam nadzieję, że udało Ci się to zrozumieć. Ale jeśli tym kierowniczkiem jesteś Ty Paweł to wątpię aby cokolwiek zrozumiał bo nawet to 10 nie umiesz dodawać.

@Arni

a gdzie ty niby pracowałeś?

Czy pracownicy POLKAM sp.zoo mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tygrys

Tak, Kilka razy w roku są takie spotkania integracyjne - pod nocnym w piątek po 12 godzinnej pracy. Wylewamy tam wszystkie żale, fajnie jest wtedy posłuchać, że większość się zwalnia od poniedziałku. A jak przychodzi poniedziałek to pierwsi są w pokoju zwierzeń u kierownika - ciekawe co tam robią ?

Jarek

Cześc, Czy w firmie Polkam są dawane jakieś premie świąteczne i czy występują benefity : Wczasy pod gruszą ? Pozdrawiam

Smutny Tygrys
@Jarek

Aleś wypalił z tym pytaniem :) Wczasy to są, ale chyba pod nocnym po pracy 12 godzinnej. Pracuję tu już kilkanaście lat i nigdy takiego czegoś nie było. Jak nie choruje się przez cały rok to premię Max 200zł do koperty dostaniesz i tyle. Mnie tu tylko trzyma ta firma, że płace alimenty a tutaj cześć wypłaty dostaję pod stołem i nigdzie nie muszę tego wykazywać

Natalia
@Smutny Tygrys

Te nadgodziny, o których wspominasz, to na stałe? Daj znać, czy normalnie dzień w dzień trzeba na 12 godzin przychodzić do pracy. Czy to tylko dla chętnych czy obowiązkowe?

arni

Witam są prace w kraju za minimum 20pln a godzine netto plus kartki po 35 pln za dzień i nietrzeba akurat robić w Niemczech w (usunięte przez administratora) firmie takiej jak np.Polkam

Maciek
@arni

Nie firma tylko pseudo firma. Dziwi mnie to, że ludzie tak siebie nie szanują i pozwalają sobie aby Polkam płacił im część pieniędzy pod stołem. Ta firma jest dobra tylko dla alimenciarzy, aby zataić zarobki. Później będą płakać jak nasi celebryci, że głodowe emerytury mają. Pracownicy z Polkamu - już niedługo święta, może dostaniecie po jednym kilogramie ryżu i mąki od swojego ulubionego pracodawcy - ale nie martwcie się - będzie to odliczone w kopercie.

W końcu!
@Maciek

Okazuje się jednak, że przedsiębiorcy już teraz mają nie tylko prawo, a wręcz obowiązek badać trzeźwość pracowników. Sąd Najwyższy potwierdził to w wyroku w sprawie kierowcy autobusu komunikacji miejskiej. – Pracodawca prowadzący zakład komunikacji miejskiej ma prawo i obowiązek wiedzieć, czy pracownik kierowca nie jest w stanie po spożyciu alkoholu – stwierdził Zbigniew Korzeniowski, sędzia SN w uzasadnieniu do wyroku. – Jeśli pracownik odmawia, to pracodawca może wymagać tym bardziej takiego sprawdzenia. Pracownik może ponownie odmówić, ale wtedy to na nim spoczywa ciężar dowodu, że nie jest w stanie po spożyciu alkoholu. W przeciwnym razie może nie być dopuszczony do pracy i utracić wynagrodzenie. Brak ustawowego uregulowania obowiązku poddania się prewencyjnej kontroli na trzeźwość potwierdza, że ustawodawca ma na uwadze, iż pracownik jest odpowiedzialnym podmiotem w stosunku pracy, co nie wyłącza adekwatnej oceny przez pracodawcę zachowania pracownika – dodał sędzia.

EB

Witam czy wy tu faktycznie piszecie o firmie polkam z kapitulnej 72 ? 7.30-16 godz pracy a wy tu po 12-14g ? Chyba pracownicy fizyczni tu opisują . Nie widze żadnej kobiety. W siedzibie firmy tez takie godziny ? Nie sądzę.

Kadrowy
@EB

Tak, Wszyscy piszą o tej magicznej firmie, gdzie im więcej nadgodzin zrobisz tym więcej pieniędzy znika Ci z koperrty.

Ojciec Dyrektor
@Kadrowy

To pisze Kopro..ski - zwolniony za wódę

arni74
@EB

wzystko co pisze o firmie Polkam z Włocławka jest szczerą prawdą

Kilka słów tej pseudo firmie. Właśnie wróciłem z rozmowy o pracę z firmy Polkam na stanowisko - operator maszyn i suwnicowy. Jako że mam 14-letnie doświadczenie w tym zawodzie bardzo zdziwiło mnie, że potraktowano mnie jak nową osobę do przyuczenia, która nie widziała nigdy na oczy prętów zbrojeniowych. Stawka 3300 brutto na okres 2 lat + niewiadoma jaka premia, która będzie uzależniona od wyników i płacona do ręki. Myślałem, że już firmy odchodzą od płacenia pod stołem pieniędzy ale jednak Polkam prowadzi tak swoją politykę. Nie polecam tej firmy, chodź w niej nie pracowałem, ale po rozmowie każdemu odradzam.

@Marcin

Kolego, ściemniasz. W Polkamie nie ma premii uzależnionych od wyników. Również umowa dla nowych pracowników jest na okres próbny na 3 lata. Wiec skucha. Znów fakeneews. I jeszcze jedno - to, że pracujesz 14 lat w zawodzie nie znaczy, że coś potrafisz. Może jesteś po prostu alkoholikiem i nie chcą Cię do pracy

Dobry
@Kierownik

Może kolega Marcin przyszedł na bani na rozmowę :) i czegoś nie zrozumiał. Ale faktycznie - co do płacy to kiepsko jest w Polkamie, no i te koperty pod stołem. Może dlatego tylko tacy przychodza na rozmowę bo szanujący się pracownik nie pozwoli sobie na pieniądze pod stołem.

Nowator
@Marcin

Marcin. Ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę z poszukiwaniem pracy i chyba bym spróbował. Możesz mi napisać dokładny adres gdzie ty na tej rozmowie kwalifikacyjnej byłeś i na jaką część etatu chciałeś się tam zatrudnić. Wiem od kolegów, że w tej firmie nowe osoby bez doświadczenia dostają 25zł netto na godzinę na początek. Dlatego biorąc pod uwagę twoje 14-letnie doświadczenia w poszukiwaniu pracy to zaproponowana stawka jest niezła.

Tygrys
@Nowator

Gościu, ale ściemniacz z tym 25zł netto - chyba, że chodziło za dwie godziny taka kwota. Nawet osoby tu pracujące kilka lat nie mają takiej stawki - (nie wliczam Andrzeja i Krzyśka bo oni mają za donosy taką kwotę albo i większą) Nikt jeszcze tu nie wspomniał, że praca po 12 godzin dziennie i nie ma płaconych nadgodzin(tylko stawka podstawowa i tyle) Stawka brutto ciut wyższa niż minimalna krajowa a reszta płacona do koperty na koniec miesiąca. Nie polecam

yURII
@Tygrys

(usunięte przez administratora)spokojnie 27/godz

Kadrowa
@Marcin

Jestem ciekawa u kogo Marcinie byłeś na tej rozmowie o pracę w dniu wczorajszym, bo na pewno nie w biurze firmy, gdyż w ostatnim czasie nie było kandydatów na suwnicowego !!! Także życzę powodzenia w dalszym pisaniu głupot.

Azel
@Kadrowa

Ot, w końcu informacja z pierwszej ręki obrażająca kłamców i oszustów na tym pseudo portalu

Jack Strong
@Azel

Popieram. Kadrowe są ok. Zresztą firma też. Sam pracowałem w Niemczech Austrii i trochę w Polsce i zawsze to co było umówione było dotrzymane. Więc nie bardzo rozumie niektóre wpisy tutaj.

To przykre jak można tak niszczyć wszystko i wszystkich. Dla tych narzekających: dlaczego nie założyliscie własnych firm? Dlaczego nie zaryzykujecie? Ciekawe jak Wy poprowadzilibyscie swoje interesy? Łatwo mówić, że wykorzystywani, że marne zarobki, że szefowie się dorabiają... Też się doróbcie. Odwagi panowie i do urzędu rejestrować własne firmy!

Gregory

Tylko trzeba się liczyć z tym, że jak zakładasz firmę to masz też pewne obowiązki wobec pracowników - płacić tyle ile jest warta ich praca - ale na legalu a nie tak jak jest teraz - (usunięte przez administratora)

@Gregory

To Polska - małe firmy tak działają, bo duże nie chcą im dać więcej, więc mali kombinują a duzi się bogacą kosztem małych.Ale i tak jest lepiej bo na ukrainie kszytko pod stołem i mało płacą. A ty ukraincy z poznania który to piszesz - jak się nie podoba to spieprzej do domu

@Olek

Olek - tyle błędów w kilku zdaniach - po pijanemu to pisałęś ? Jak ktoś prowadzi tak biznes, że musi płacić po stołem a dodatkowo mniej niż powinien to niech zamyka tą pseudo firmę i niech idzie do kogoś innego pracować na legalu. Dawanie kopert jenym kosztem innych powoduje,że dobrzy i myslący pracownicy odchodzą a zostają w firmie tylko takie Kmioty jak Ty Olek. Nie pozdrawiam stary grzybie.,

@Gregory

idź pracować na legalu za 13zł natto a resztę oddaj na ZUS

@Olek

Minimalna krajowa teraz wynosi prawie 14zł netto, i to jest kwota przeznaczona dla osób, które są nowe w danej branży i się przyuczają do danego zawodu. Jak ktoś szuka fachowców w danej dziedzinie to i musi godnie dać zarobić na legalu. (usunięte przez administratora)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w POLKAM sp.zoo?

Ogórek

Może w niektórych firma tak , ale w Polkamie jest odwrotnie. W Polkamie nie ma atmosfery, jest tylko wyzysk i (usunięte przez administratora)

Patrycja

@realista, z tych powodów staram się dopytywać innych użytkowników dlaczego mają takie, a nie inne zdanie na temat POLKAMU. Skoro Ty uważasz inaczej niż inni to może napiszesz dlaczego godzisz się na takie warunki pracy i jakie one są dokładnie?

Kierownik

Kolejny "pracownik miesiąca". Popracował jeden dzień i stwierdził, że za ciężko. Chłopie - na ryneczek marchewke sprzedawać, a nie produkcję się rwać!

Św. Augustyn
@Kierownik

Zgadza się, tu tylko ci "pracowici piszą". Ten portal to porażka. Wiadomo, że ten co pracuje nie napisze bo nie ma kiedy i nie ma po co. A lewusy i nieroby piszą - a żeby tylko zaszkodzić i oczernić firmę.

Mandarin
@Św. Augustyn

Popieram. Tacy ludzie są po prostu szczęśliwi. A lewusy i nieroby... no cóż. W każdym państwie są jakieś (usunięte przez administratora)

Szkieletor
@Mandarin

Tylko ciekawe co robi połowa pracowników na zakładzie. Chodzą te platfusy i śmierdziele do kierownictwa na bajerę a inni muszą za nich robić

Byly pracownik

Jak tam? Byly jakies podwyżki czy dalej 1700 euro za 260h???

maxiu

A pracownicy z większym stażem? Też tyle? :/

Wwert
@Weronika

@Wwert

I tyle dosłownie na max się wychodzi? Bo premii nie ma w końcu?

@Byly pracownik

Podwyżki są comiesięczne - ale normy do zrobienia. Jeśli norma nie będzie zrobiona wszystkie koperty za nadgodziny są chowane do sejfu kierownika i przekazywane prezesowi aby wydał je na felgi do 15 auta które posiada jego dziecko. A jeśli norma jest zrobiona to w kopertach znajduje się kwota od 50zł do 100zł. To wszystko zależy ile godzin przepracowałeś. Jeśli masz minimum 250h do 100zł jest Twoje.

@Peni

Statystycznie częściej udaje się wyrobić normę czy niekoniecznie?

@Gabriela

Jeśli cały miesiąc się przepracuje po minimum 12 godzin to normę się wyrobi. Najlepsze jest to, że jak masz tydzień urlopu to potem musisz to nadrobić i przez dwa tygodnie pracuje się po 16h

mez
@Peni

Co za bałwan pisze takie brednie - no ale cóż - jaki portal takie opinie!!!

fff

10-12/h netto

@mez

Tak wygląda praca w Polkamie, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Nie dziwię się, że wszyscy porządni pracownicy odeszli a pracują tam tylko alkoholicy i alimenciarze. Po pracy razem z kierownikiem chodzą a wódeczkę a po kilku głębszych się zaczyna - jeden na drugiego donosi aby zabłysnąć. A najlepsze jest to, że razem do pracy jeżdżą.

Katowiec
@Peni

Piją i potem chodzą w krzaki aby targać sobie pytąga :)

@fff

Czyli po dwóch miesiącach o 1 euro podskoczyło, dobrze widzę? Można się spodziewać dalszych zwyżek?

@Gabriela

Można się spodziewać - ale normy do zrobienia. Ludzie już nawet na przerwę śniadaniową nie schodzą, tylko cały czas przy maszynie stoją aby zrobić normę. A co niektórzy to idą i w ubikacji pokryjomu jedzą aby nikt inny nie osądził ich, że są spowalniaczami produkcji. Polkam ponad życie :)

@Peni

Chyba żartujesz z tą toaletą i jedzeniem w niej. Bo nie żeby coś ale to już chyba moment, w którym jednak powinno się zareagować na takie coś?

Gabriela

Wiesz co, przez moment myślałam, że na poważnie będzie pisana ta odpowiedź... Ostatecznie ktoś ma faktycznie więcej kasy czy nie?

@Gabriela

Niestety nie ma i nie będzie żadnych podwyżek. Majster buduje 3 dom dla swojego kochanka i potrzebuje pieniędzy na materiały budowlane. Dokóki nie skończy to można zapomnieć o podwyżkach.

@Gryzigrosz

Ok czyli krótko mówiąc jak na razie nie ma co liczyć na podwyżkę. Nie wiem skąd bierzecie te pomysły z tymi kochankami / domami. Od stycznia pewnie finansowo sporo się tu pozmienia?

@Gabriela

Podwyżkę dostaną tylko te osoby, które pracują za minimalną krajową - ale to dopiero od stycznia. A takich osób jest ponad 80% w firmie. Niestety ale taka prawda jest, że pieniądze dla pracowników sa ulokowane w inne niepotrzebne miejsca i rzecy. Sam majster się chwalił o budowanym domu a ostatnio pokazywał, że kupił skuter aby z Kochankiem jeżdzić na zachody słońca nad polskie morze. Taki to pożyje a my musimy na minimalną pracować :/

Gryzigrosz

Też własnie się dziwię, że co niektórzy takie bzury piszą - jak można zachwalać firmę gdzie ludzie pracują na minimalną krajową i reszta ochłapów jest dawana w kopercie. Nie dość, że koperty się nie zgadzją to jeszcze majster przez rozdaniem ich pracownikom zabiera część pieniędzy na benzynę aby miał jak z Kochankiem nad może pojechać.

O uwaga
@Gryzigrosz

O uwaga. Mamy do czynienia z Panem, któremu w życiu się nie ułożyło i wyżywa się na kim popadnie.

@O uwaga

Zgadza się, majster nie umiał znaleźć kobiety to za chłopaków się bierze - i się wyżywa na reszcie pracowników kradnąc im ich zarobione pieniądze.

@Gryzigrosz

Tyle, że on to robi legalnie? w sensie z własnych tak jakby funduszy i prawnie nie ma co mu zarzucić? Bo jeśli tak to co poradzisz? Każdy ma swoje priorytety, dobrze że tych 80% ludzi może liczyć na więcej, chociaż ciekawa jestem co pozostałe 20 na to... :/

Czy udaje się choć trochę wprowadzić zabezpieczenia dla pracowników w związku z epidemią.

Pracowity
@Marek

Cześć Marek, Niestety nie, firma nie może sobie pozwolić na dodatkowe koszty. Najważniejsza jest produkcja - jeśli ktoś z pracowników zachoruje to znajdzie się następna osoba chętna to pracy, która będzie pracować po 12 godzin aż do utraty zdrowia. Trzeba pamietać że szefostwo musi spłacać swoje kredyty za mieszkania i domy - i to jest najważniejszy priorytet w tej firmie. Słyszałem propozycję kierownika aby zmniejszczyć ilość gotówki w kopertach aby za zaoszczędzone pieniądze kupić każdemu pracownikowi 10 maseczek szpitalnych na cały miesiąc. Pozdrawiam

KIEROWNIK
@Pracowity

Widać, że pracowity został zatrudniony do napisania tego postu przez konkurencję, ponieważ całkowicie mija się z prawdą. Idiota.

Pracowity
@KIEROWNIK

Nie zostałem przez nikogo zatrudniony aby napisać odpowiedź do pytania zadanego przez (usunięte przez administratora). Jedynie co mogę dodać to tyle, że zostałem zadrudniony do firmy Polkam gdzie pracowałem przez 4 lata. Może przypomnę, że miałem wypadek podczas pracy nie z mojej winy i kierownictwo grożąć mi zwolnieniem z pracy nakazało abym nie zgłaszał wypadku a udał sie na tygodniowy urlop. Dobrze, że tak nie zrobiłem bo okazało sie, że mam złamane 2 palce u nogi i musiałem być na chorobowym ponad 2 miesiące. Po przyjściu do pracy, po 3 tygodniach zostałem zwolniony z pracy, a na pytanie do kierownika na jakiej postawie - to dostałęm odpowiedź "bo jesteś niewygodny, i jest to przykład dla innych pracowników" Szczerze (usunięte przez administratora) pracy w tej firmie. Kierownictwo w ogóle nie dba o bezpieczeństwo pracowników, najważniejsza produkcja - po trupach do celu. Pozdrawiam

Mandarin
@Pracowity

10 to i tak super. Inne firmy nawet tego nie zapewnią.

Zostaw merytoryczną opinię o POLKAM sp.zoo - Włocławek

• Jak się pracuje w POLKAM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy POLKAM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLKAM sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042