Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Znudzona Pracownica

Czy ktoś już miał remont w punkcie? Lub wie na kiedy jest zaplanowane? Pytam głównie pracowników z regionu rzeszowskiego :D

Pd
@Znudzona Pracownica

Malopolska, slyszalem ze jesien. Mi Jarek mowil cos o Wrzesniu, zamyka na 1-3dni i otwiera na nowo. Byli u mnie w zeszlym miesiacu i robili inwentaryzacje lokalu pod nowe reklamy.

Samotnawpracy

Kolejny dzień bezsensownego siedzenia w pracy przez 12h. Od 16:30 - nikogo. Wcześniej też nie lepiej. Gdyby nie lotto... Dla dosłownie kilku klientów siedzieć tyle godzin! Chwała pomysłodawców, wiedza jak "umilić" życie pracownikom

zazenowana wspolpracownikami

Masz zapłacone? Poczytaj książkę albo co. Wiecznie narzekacie. Nic od siebie

@zazenowana wspolpracownikami

Przed chwilą skończyłam czytać drugą. Gazet nie liczę. W odróżnieniu od ciebie manikiur nie robię.

zazenowana wspolpracownikami
@SAMOTNAWPRACY

Ja staram się na maksa wykorzystać czas, który mam w pracy właśnie na pracę. Gdy nie ma ludzi robię porządki, plan sprzedaży analizuję, jakieś stare kartki wyrzucam, czytam o tym czego mogę jeszcze nie wiedzieć (nie twierdzę, że jestem alfa i omegą), przeglądam regulaminy, czytam książki (głównie o rozwoju osobistym) i ucze się angielskiego. Nie narzekam, ale staram się najbardziej jak tylko mogę. Powiesz po co? Nie dla dyrektorki czy kierownika. Dla siebie. Abym niczego nie mogła sobie zarzucić. Ten system ma też swoje zalety. Mam też więcej wolnych dni, a to oznacza, że moge się też realizować na innym polu. Manikiur robię w domu :P

A
@zazenowana wspolpracownikami

Ile mozna sprzatac,regulaminy czytac itp przestan wypisywac glupoty.Mam nadzieje ze firma strzelila sobie w kolano i pozaluja zmian.,Co z tego ze mamy zaplacone jak nasze zdrowie w (usunięte przez administratora) dostanie.A pozatym co to za pieniadze nie badz smieszna

M

Brawo

@zazenowana wspolpracownikami

Świetnie ,popieram lubię to co robię godziny mam zapłacone więc o co chodzi?jednak regulamin za chwilę będzie nieważny ,lepiej się przygotować na nowy

@A

Punkt sprzatamy na bieżąco, książki, prasa, regulaminy itd. czytane na bieżąco. Zostaje patrzenie na ściany. Tak jak piszesz - forsa, nawet nie najniższa krajowa, z której wysokości śmieje się cała Europa. Tak na marginesie, najniższa płaca w Polsce jest NAJNIŻSZA w całej Europie. Ale jednym możemy się pochwalić : godziny pracy mamy najdłuższe że wszystkich bukmacherów.....

@zazenowana wspolpracownikami

Jesteś do tyłu - nie musimy JUŻ robić planów pracy.

Ziom
@SAMOTNAWPRACY

Nigdy ich nie robilem .totalna glupota

@A

ja nie narzekam

@SAMOTNAWPRACY

nikt o tym u nas jeszcze nic nie mówił.....

@Ziom

No właśnie to nie jest głupota

@zażenowana współpracownikami

RKS już czerwcu nas o tym fakcie powiadomił.

Pstryczek

Robicie sobie 30 minut przerwy?Jak reagują klienci?

Pati
@Pstryczek

Przy tym ruchu co teraz jest to takich przerw w ciągu dnia mam xxx razy XD Aż nie wiem na co mam spożytkować tą „przerwę”, czy iść do sklepu na zakupy koło mnie, czy na drugim końcu miasta, bo nawet tam bym zdążyła... Więc nie rozumiem ciągle tych pytań...

ETAM
@Pstryczek

Tydzień temu, w sobotę zrobiłam przerwę. Poszłam na pizzę. W lokalu było gorąco, więc wzięłam na wynos. Ledwo zdążyłam otworzyć drzwi do punktu a tu jakaś łajza pakuję się za mną. Mówię, że mam przerwę a ten że sobie pooglada a pani niech je. Po upływie 2 min i dwóch kęsach pizzy łajza pyta się czy może już puścić kupon bo mu się spieszy.... Nie ma głupich - jutro wychodzę na przerwę. Kartka na drzwi o której wracam i niech się pluja.

@ETAM

O jakich przerwach mówicie?

Wkurzona Paula

Szkolenia, a po szkoleniach? Szkolenie Naszych kochanych klientów, w taki kur3wski upał, że idzie się (usunięte przez administratora) Pierw to się powinniście wziąć za remonty i montaż klimatyzacji bo idzie przysłowiowego pierdolca dostać. Pani Podyma sobie (usunięte przez administratora) swoich pracowników, siedzi w klimatyzowanym pomieszczeniu kilka godzinek dziennie i spokój, a my kisimy się tutaj, szczególnie Panom współczuję wysokiej temperatury dla krocza. Ja się stąd zwalniam z dnia na dzień, plusy umowy zlecenie. Szczyt bezczelności żeby w takie gorące dni siedzieć tutaj po 12 godzin. (usunięte przez administratora) firma. Nie wiem kto wami zarządza, ale też musi być nieźle stuknięty.

dziewczyna z Totolotka
@Wkurzona Paula

No to idź. Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Poradzimy sobie bez Ciebie. Życzę Ci samych sukcesów zawodowych :)

TEZWKURZONA
@Wkurzona Paula

Masz 100% racji. Lizusami się nie przejmuj, po paru latach siedzenia po 12h, zaczną kwekac i narzekać na bóle kręgosłupa, kiepski wzrok i innymi dolegliwościami, może przypomną sobie o sadystce której to zawdzięczają. Również to, że dzięki tej osobie nie dostajemy prowizji za prowadzenie kolektory lotto.

dziewczyna
@TEZWKURZONA

ogarnijcie się

TEZWKURZONA
@dziewczyna

Prawda w oczy kole....

@Wkurzona Paula

Ja tam siedziałem 2 dni po 12 godz j jakoś wytrzymałem ????sezon urlopowy i dlatego mało klientów ,rusza ligi i czas poleci

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Czy region Rks Piotr P dostał podwyżki- zlecenie?

Aleks546
@4578

Nie

Samotnawpracy

Jakieś wnioski po lekturze lipcowego TOTOPLOTKA?

dżesika
@Samotnawpracy

Pozytywnie jestem nastawiona. Od nas to będzie też wymagało dużo pracy, aby pomóc klientom nauczyć się tego nowego systemu. Punkty będą piękne i już nie mogę się doczekać. Tutaj liczę na górę, że bardzo nam w tym pomoże i będą nas wspierać w działaniu, bo przecież dla nas ten system też będzie nowy i też będziemy musieli z nim się oswoić.

??
@Samotnawpracy

Ja nie moge go wogole odpalic he

@dżesika

Na pomoc z góry nie ma co liczyć. Będzie tak jak dotychczas - masz problem licz na siebie ew. dzwoń do innych punktów może Ci pomogą jak będą wiedzieć. Ale może dzięki temu pozbędziemy się namolnych graczy, którzy grają virtual po 1.02 zł i stoją przy ladzie, nie dopuszczając innych..... Ale mimo wszystko myślmy pozytywnie....

@Samotnawpracy

Również jestem pozytywnie nastawiona, punkty są mega, wygląd minimalistyczny, skromny, Fortuna i STS będą mogły nam buty czyścić, jednak mam nadzieję, że idąc naprzeciw klientom wyjdą też do nas, pracowników, żeby mieć mobilizację, aby tych klientów przyciągnąć

@Monika

Wątpię., aby wyszli naprzeciw nam. Etatowcy podwyżki nie dostali, Lotto zostaje, a należną nam prowizję zbiera Góra.

Wiosnahej

Punkty piękne ale remonty maja się skończyć na wiosnę 2020 haha

Pati
@Wiosnahej

No jak masz 260 punktów w Polsce to wszystkich na raz nie mogą raczej robić

Wiosnahej
@Pati

Więcej robotników i wszystko można

Polska południowa
@Monika

Nie zesraj się czasami. Na papierze wszystko wyglada cacy , a wszystko wyjdzie w praniu.

Monster
@dżesika

Jakie pomóc klientom? Ogarnij się. Ja tam klientów pier... Gracze kur....za 2zl puszczajcy taśmy. Papier toaletowy jest tańszy.

sunny
@Samotnawpracy

a co tam ciekawego? jestem na krótkim urlopie a w punkcie zastepstwo i nie mam kogo podpytac...

nadzieja

do naszych kochanych klientów: błagam piszcie wyraźniej. Będzie mniej nerwów i dla nas i dla Was.

PRZEGRZANA

Czy w tej firmie ktoś (kierownictwo) się nami przejmuje? Wydaje im się, że 2 zgrzewki niegazowanej wody to najlepszy środek na koszmarne upały. U mnie w cieniu, na zewnątrz jest 35°C. W środkiu gorzej bo sprzęt grzeje. Niech posadza swoje 4-litery na naszych krzesłach, przez 12h w te upały,.

emi
@PRZEGRZANA

Dodaj do tego jeszcze smród od klientów i lepiace sie lapska. Niech przyjda i posiedza w takim klimacie.

@PRZEGRZANA

U mnie chodzą 3 wiatraki i nic to nie daje, a mam punkt w cieniu... drzwi cały dzień zamknięte, żeby gorące powietrze nie wpadało... od siedzenia koło wiatraków jestem przeziębiona, bo jeden na mnie wieje... przecież tym się powinna zająć jakaś inspekcja, bo to jest chore

@Ola

U mnie podobnie, wiatraczek mieli duszne powietrze, dmuchajac mi w uszy, nieważne jak go ustawię. Od tego warkotu boli głowa, mozna tak ciągnąć dalej... A kierownictwo wczoraj integrowalo się z zarządem W-wie w dużo bardziej komfortowych warunkach...

Tomasz
@PRZEGRZANA

Ruda tańczy jak szalona ....

ZORRO

Jednym słowem "dziel i rządz", a raczej "jak ci się nie podoba to spie.....". U mnie też nie ma podwyżek dla etatowcow.

@PRZEGRZANA

Polecam cyrkulator powietrza na fakturę

@12457

Niestety, w ub. roku, w czasie upałów pozwolono nam na kupno wiatraka, max. do 100 zł. Cylkulator był droższy. Firma zawsze oszczędza na nas.

@PRZEGRZANA

Ja kupiłem cyrkulator za 140 a mówił mi rks ze mam kupić do 100 i nie robił problemu wystarczy się odezwać. Inne punkty w okolicy tez przekraczały kwotę 100 i nie ma problemu.

Starszypan

Myślę że nie jest tak źle ,wiadomo że pracuje się w święta bo wtedy najwięcej zdarzeń sportowych to normalne ale myślę że powinny być targety kwartalne a nie jak teraz ,zrobię premie to zaraz podnoszą targety ,coś nie tak

Polska południowa
@Starszypan

Jakich zdarzeń masz najwięcej w święta? Co bylo do grania w Boże Ciało? Co było do grania 3 maja? Co będzie 1 i 11 listopada? Chyba czaszka Ci się przegrała,że takie bzdury piszesz

123hop

Macie juz trzecią osobę?

@123hop

Tak, ale jest na dwa punkty. I bądź tu mądry człowieku i ułóż grafik tak aby pasował wszystkim....

normalna
@Cojaturobie

ale jesteście marudy. to źle tamto źle. nic własnej inicjatywy nie macie. jak tak Was czytam, to samej mi się odechciewa...

Tomasz
@normalna

Bo tak wszystko jest dopracowane.Jakiś głupol wymyśla głupoty a na nas spada wszystko ,my sobie ze wszystkim musimy poradzić .Ktos kto bierze (nie małe )pieniądze ,powinien wszystko dobrze zorganizować .Powinni wysyłać komunikaty a nie żebyśmy dowiadywali się z forum .

Niki
@Tomasz

Tutaj wszystko jest nie tak, jak powinno, zachciało się zmian, a nawet nie mają żadnego zalążku pomysłu co z tą firmą zrobić, najgorzej to teraz my wychodzimy przez chore pomysły pani dyrektor, inni bukmacherzy mają dzisiaj krócej, upał nie z tej ziemi, a tylko my mamy do 21:30...

ETAM
@normalna

Wróć do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem....

@normalna

Wysyłam Ci podpowiedź : ułóż grafik dla:1- osoba niepełny etat, 2-osoby zleceniobiorcy, przy czym jedna pracuje w dwóch punktach, w różnych miastach. W odległości ok. 36 km. Dopasuj to dla dwóch punktów, aby wszyscy byli zadowoleni..... I przestań być takim wlazid....

Jagoda

Toto
@Ola

Stsy do 15.Fortuna 16.Totolotek 21 bo jest tyle do grania ze hooo

@Toto

Dokładnie, musimy pokazać konkurencji, że jesteśmy lepsi i więcej zarobimy hahahah

@123hop

My mamy

Zuz9

A czy wam też nie zgadza się saldo mimo że macie pewność że się nie pomyliliscie? Zresztą przy pięciu klientach dziennie ciężko się pomylić zwłaszcza gdy ma się już wprawę. Liczę kasę na zamknięcie i z nudów w ciągu dnia, wszystko idealnie się zgadza, a następnego dnia kolega zamiennik dzwoni na windykacje i okazuje się że saldo z mojego dnia nagle nie zgadza się o 70 zł?! Ja się pytam skąd?! To nie pierwszy raz, innym koleżankom z toto też się to zdarzało. Czy oni sobie sami zmieniają saldo żebyśmy płacili czy o co chodzi?

TOJA
@Zuz9

Rok temu z kawałkiem miałam taką sytuację. Średni ruch, liczę kasę 2 razy w ciągu dnia, jest o. k. Liczę kasę na zamknięcie i... nie zgadza się grubo ponad 100 zł. Sprawdzam wszystko raz i drugi i zrezygnowana biegnę do bankomatu. Wkładam do kasy. Po dwóch tygodniach, dzwoni zmienik. Po sprawdzeniu w wind. mamy za dużo o tyle ile włożyłam. Alemielismy też też taką jak mówisz. Po prostu czarna dziura, do tej pory nie wiem w jaki sposób, tak się dzieje. I dlaczego.

@Zuz9

Jeśli jest płatność kartą to się nie będzie zgadzać trzeba poczekać na zatwierdzenie

Ktoś wie dlaczego mają nas kontrolować - patrz komunikat w systemie.

zazdrosna
@53454

Jak kontrolować? Jaki to komunikat? Nie ma mnie dzisiaj w pracy...

@zazdrosna

Od wczoraj jest komunikat, że wrazie kontroli punktu przez osoby z firmy Totolotek należy ich wylegitymowac itd. itp

Gosia to moja idolka
@Cojaturobie

bierzcie się do roboty lenie

@Gosia to moja idolka

Ty też (usunięte przez administratora)

Gosia to moja idolka

nie jesteś godzien tu pracować

@Gosia to moja idolka

Chyba pomyliłas Totolotka z kosciolem...

Ciekawska
@53454

I co z tymi szkoleniami,zmiana lokali itp itp.I jeszcze jedno pytanko jak sie siedzi po 12h a ruchu zeroo

Wkurzona 88
@Ciekawska

Nie dzieje się kompletnie nic u nas od 17 nie ma ludzi ....w niedz byl rekord od 16 nie było nikogo....oni to zrobili po to żebyśmy już kompletnie nie mieli czasu dla rodziny.Na każdym kroku pokazują jak nas "szanują".My nawet 3 osoby nie mamy każdy kto przychodzi się dowiedzieć to ucieka odrazu bo firma takie świetne warunki proponuje.

@Wkurzona 88

U mnie to samo, sobota, niedziela do 16-tej jeszcze ktoś się przywlecze, najczęściej do lotto. Ale potem to można ze świecą szukać. W punkcie wytrzymać nie można, ale "warszawka" wie co dla nas najlepsze. Mam wrażenie, że jesteśmy dla nich problemem, którego trzeba się pozbyć.

Wkurzona 88

W jakich godzinach pracujecie jak nie macie 3 osoby?

Pawel

Super... Boże Ciało normalnie... brawo Totolotek hahahah

Mix
@Pawel

Spoko. Ja mam punkt obok kościoła to w przerwie między puszczaniem kuponów KENO pomodle się razem z całą procesją ktora stoi koło mojego punktu ;)

Mix
@Pawel

Może i ksiądz wpadnie do mnie po kasę na tacę;)

ZORRO
@Pawel

IG Nobel dla tej, która wymyśliła te "przyjazne" dla pracowników godziny pracy. Szczególnie w święta, w "sezonie ogórkowym" i w czasie gdy żar się z nieba leje

Zawiedzony
@ZORRO

Oferta bedzie tylko na stolikach.i to nie rozpisana w systemie bedzie.Licza tylko na mlodych ludzi bo jak uslyszalem starzy nie dlugo umra.Super Totolotek.Na podwyzki nie ma co liczyc skoro chca zainqestowac w punkty a to duzzzo kasy.

Xxx
@Pawel

Nie ma co liczyc na to ze siwieta beda wolne.wszystko pracujemy

erher

erher

gjsgj

gjsgj

gfj

gfj

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A