Opinie o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji w Kalisz

Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji
0 0 11 5 1
SamaPrawda Nowy wpis

Żal i nic więcej że można trafić na taką pracę z takimi ludźmi w takich warunkach za takie pieniadze, sama praca znośna ale atmosfera i chorzy psychicznie ludzie to cierń która kłuje za każdym razem jak się tu przychodzi już lepiej sobie oszczędzić nerwów i w magazynie zapieprzac (mowa o serwisie sprzatajacym)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak ze studentami w Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji? Chętnie zatrudniają?

Robert Nowy wpis

Jakie zarobki? Są zniżki dla pracowników ?

Igor Nowy wpis

Zastanawiający spokój na forum. Pewnie jest dobrze wiec nie ma co pisać?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Życzliwy Były Pracownik.

A ja się wypowiem co do pracy w serwisie sprzątającym. Nie polecam nikomu tam pracy. Wynagrodzenie 1350zł. Ludzi traktują jak śmieci, każdy każdego podpieprza. Co by się nie zrobiło to i tak jest źle. Brygadzistka często jest pijana, zresztą jak niektórzy pracownicy, koordynator jest bardzo "pedantyczny". Pracownicy patrzą wykorzystać nowych, żeby za nich robili, a a oni chodzą spać na saune. Są takie dni że chemii idzie litrami, nie zwracając czy ta chemia leci do basenu czy nie, a są takie dni że wszystko jest robione samą wodą. Codziennie o 5 rano się chodzi na parking i wybiera z koszy śmieci (każdy śmieć po kolei rękoma, aby je sortować). Dużo ludzi przychodzi i po jednym dniu odchodzi bo jest tak ciężko, a jak ktoś się nada do pracy, to nawet potrafią zwolnić kobietę w ciąży nie podając powodów

Tak9Nie

Wera
@Życzliwy Były Pracownik.

Opinia wyrażona ponad 2 lata temu . Moje pytanko czy ktoś coś wie czy sytuacja w jakiś sposób sie zmienila? Obecnie poszukują osób do pracy do sprzątania. Chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera tam panuje , jakie mają podejście do nowego pracownika , gdyż nie chciałabym się wpierdzielić w jakieś kolejne g**no po pracy na stanowisku pomoc kuchenna w pewnej restauracji w Kaliszu.

TakNie

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak1Nie

praca jest ciężka a brygadziska zboczona nie wyżyta mało robi a dużo gada atmosfera nie ciekawa.Iza mysli tylko o seksie a nie o robocie

Tak4Nie

@anonim

Naruszenie mienia drugiej osoby.

Tak1Nie

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Tak1Nie

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw opinię o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji - Kalisz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie