Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji

Kalisz

Opinie o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji

Życzliwy Były Pracownik.

A ja się wypowiem co do pracy w serwisie sprzątającym. Nie polecam nikomu tam pracy. Wynagrodzenie 1350zł. Ludzi traktują jak śmieci, każdy każdego podpieprza. Co by się nie zrobiło to i tak jest źle. Brygadzistka często jest pijana, zresztą jak niektórzy pracownicy, koordynator jest bardzo "pedantyczny". Pracownicy patrzą wykorzystać nowych, żeby za nich robili, a a oni chodzą spać na saune. Są takie dni że chemii idzie litrami, nie zwracając czy ta chemia leci do basenu czy nie, a są takie dni że wszystko jest robione samą wodą. Codziennie o 5 rano się chodzi na parking i wybiera z koszy śmieci (każdy śmieć po kolei rękoma, aby je sortować). Dużo ludzi przychodzi i po jednym dniu odchodzi bo jest tak ciężko, a jak ktoś się nada do pracy, to nawet potrafią zwolnić kobietę w ciąży nie podając powodów

praca jest ciężka a brygadziska zboczona nie wyżyta mało robi a dużo gada atmosfera nie ciekawa.Iza mysli tylko o seksie a nie o robocie

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw opinię o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji