Opinie o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Kalisz

Anonim Nowy wpis
Były pracownik

Praca fajna ale gdyby nie pracowała rodzinnka pl to by było wszystko w porządku nie byłoby awantur i ludzie by byli spokojniejsi na pewno lepiej by się pracowało a one robią wszystko żeby kłody pod nogi podkładać i wymyślają nie stworzone kłamstwa na inne osoby a pani koordynator zamiast pomagać słabszym to się wyśmiewa z takich osób i nie potrafi zawołać zmiany i pokazać jak się obsługuje maszyny i jaka chemia się pracuje żadnego szkolenia na temat maszyn i chemi .najlepszym sposobem będzie jak zmienicie panią koordynator i rodzinnie jej cala bo ludzie chca pracować ale nie znimi nie dopóki one tam będę to ludzie będą ochodzić

SamaPrawda Nowy wpis

Żal i nic więcej że można trafić na taką pracę z takimi ludźmi w takich warunkach za takie pieniadze, sama praca znośna ale atmosfera i chorzy psychicznie ludzie to cierń która kłuje za każdym razem jak się tu przychodzi już lepiej sobie oszczędzić nerwów i w magazynie zapieprzac (mowa o serwisie sprzatajacym)

Karolina Nowy wpis
Inne
@SamaPrawda

@SamaPrawda Piszesz o niezbyt przychylnej atmosferze pomiędzy pracownikami Aquapark, czy na stopie pracownik - przełożony? Są w firmie organizowane spotkania integracyjne?

ola Nowy wpis
@SamaPrawda

właśnie atmosfera pracy budzi wiele wątpliwości

Robert
Inne

Jakie zarobki? Są zniżki dla pracowników ?

Igor
Inne

Zastanawiający spokój na forum. Pewnie jest dobrze wiec nie ma co pisać?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Aquapark Kalisz Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Warszawa
GoWork.pl
(540 opinii)
Wyślij CV
logo firmy E-learning Content Creator
Kraków
Polscy Inżynierowie Rafał Janowski
(3 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Gdańsk
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Wyślij CV
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Życzliwy Były Pracownik.

A ja się wypowiem co do pracy w serwisie sprzątającym. Nie polecam nikomu tam pracy. Wynagrodzenie 1350zł. Ludzi traktują jak śmieci, każdy każdego podpieprza. Co by się nie zrobiło to i tak jest źle. Brygadzistka często jest pijana, zresztą jak niektórzy pracownicy, koordynator jest bardzo "pedantyczny". Pracownicy patrzą wykorzystać nowych, żeby za nich robili, a a oni chodzą spać na saune. Są takie dni że chemii idzie litrami, nie zwracając czy ta chemia leci do basenu czy nie, a są takie dni że wszystko jest robione samą wodą. Codziennie o 5 rano się chodzi na parking i wybiera z koszy śmieci (każdy śmieć po kolei rękoma, aby je sortować). Dużo ludzi przychodzi i po jednym dniu odchodzi bo jest tak ciężko, a jak ktoś się nada do pracy, to nawet potrafią zwolnić kobietę w ciąży nie podając powodów

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wera
@Życzliwy Były Pracownik.

Opinia wyrażona ponad 2 lata temu . Moje pytanko czy ktoś coś wie czy sytuacja w jakiś sposób sie zmienila? Obecnie poszukują osób do pracy do sprzątania. Chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera tam panuje , jakie mają podejście do nowego pracownika , gdyż nie chciałabym się wpierdzielić w jakieś kolejne g**no po pracy na stanowisku pomoc kuchenna w pewnej restauracji w Kaliszu.

anonim

praca jest ciężka a brygadziska zboczona nie wyżyta mało robi a dużo gada atmosfera nie ciekawa.Iza mysli tylko o seksie a nie o robocie

3
anonim
@anonim

Naruszenie mienia drugiej osoby.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. - Kalisz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Aquapark Kalisz Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Aquapark Kalisz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aquapark Kalisz Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Sportowa 10
  62-800 Kalisz
 • NIP: 6182107013 REGON: 301188999 KRS: 0000340359
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Aquapark Kalisz Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii