Opinie o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Kalisz

baner wywiady
SamaPrawda Nowy wpis

Żal i nic więcej że można trafić na taką pracę z takimi ludźmi w takich warunkach za takie pieniadze, sama praca znośna ale atmosfera i chorzy psychicznie ludzie to cierń która kłuje za każdym razem jak się tu przychodzi już lepiej sobie oszczędzić nerwów i w magazynie zapieprzac (mowa o serwisie sprzatajacym)

Karolina Nowy wpis
@SamaPrawda

@SamaPrawda Piszesz o niezbyt przychylnej atmosferze pomiędzy pracownikami Aquapark, czy na stopie pracownik - przełożony? Są w firmie organizowane spotkania integracyjne?

ola Nowy wpis
@SamaPrawda

właśnie atmosfera pracy budzi wiele wątpliwości

Robert Nowy wpis

Jakie zarobki? Są zniżki dla pracowników ?

Igor

Zastanawiający spokój na forum. Pewnie jest dobrze wiec nie ma co pisać?

Życzliwy Były Pracownik.

A ja się wypowiem co do pracy w serwisie sprzątającym. Nie polecam nikomu tam pracy. Wynagrodzenie 1350zł. Ludzi traktują jak śmieci, każdy każdego podpieprza. Co by się nie zrobiło to i tak jest źle. Brygadzistka często jest pijana, zresztą jak niektórzy pracownicy, koordynator jest bardzo "pedantyczny". Pracownicy patrzą wykorzystać nowych, żeby za nich robili, a a oni chodzą spać na saune. Są takie dni że chemii idzie litrami, nie zwracając czy ta chemia leci do basenu czy nie, a są takie dni że wszystko jest robione samą wodą. Codziennie o 5 rano się chodzi na parking i wybiera z koszy śmieci (każdy śmieć po kolei rękoma, aby je sortować). Dużo ludzi przychodzi i po jednym dniu odchodzi bo jest tak ciężko, a jak ktoś się nada do pracy, to nawet potrafią zwolnić kobietę w ciąży nie podając powodów

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wera
@Życzliwy Były Pracownik.

Opinia wyrażona ponad 2 lata temu . Moje pytanko czy ktoś coś wie czy sytuacja w jakiś sposób sie zmienila? Obecnie poszukują osób do pracy do sprzątania. Chciałabym się dowiedzieć jaka atmosfera tam panuje , jakie mają podejście do nowego pracownika , gdyż nie chciałabym się wpierdzielić w jakieś kolejne g**no po pracy na stanowisku pomoc kuchenna w pewnej restauracji w Kaliszu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK TECHNICZNY - ELEKTRYK w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy SPAWACZ
Kalisz
PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. K.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant ds. Sprzedaży
Kalisz
Polskie Sklepy Odzieżowe Sp. z o.o.
(452 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim

praca jest ciężka a brygadziska zboczona nie wyżyta mało robi a dużo gada atmosfera nie ciekawa.Iza mysli tylko o seksie a nie o robocie

1
anonim
@anonim

Naruszenie mienia drugiej osoby.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Czy coś nowego wydarzyło się w firmie Aquapark Kalisz Sp. z o.o. w Organizacji ? Jeśli znasz sytuację firmy, napisz o tym i pomóż potencjalnym pracownikom!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Aquapark Kalisz Sp. z o.o. - Kalisz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Aquapark Kalisz Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sportowa 10
    62-800 Kalisz
  • NIP: 6182107013 REGON: 301188999 KRS: 0000340359
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Aquapark Kalisz Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii