Amed Robert Ochędzan

Opinie o Amed Robert Ochędzan

Ania

Prawdziwa Ania
@Ania 18.10.2017 22:33
jedno wielkie dno, firma się wypaliła. Odechciało się tam pracować bo ludzie zachowują się dziwacznie. Nie polecam!...

Jestem w tej chwili jedyną Anią, która pracuje w Amed i nie zanosi się na to, żebym miała odejść. Szanownej konkurencji polecam weryfikację danych.

Była pracownica

Pracowałam w tejże firmie i wcale nie jest tak pięknie jak mówią podczas zatrudnienia. Jedna wielka klapa! Odradzam komukolwiek zatrudnianie się na jakimkolwiek stanowisku.

Dr

Popieram zdanie przedmówcy. Jakość firmy pozostawia wymówkę do życzenia. Odradzam zakup w tej firmie. Pracownicy na konferencjach za plecami właściciela też nie są zadowoleni, ogólnie firma się psuła.

lekarz

Nie polecam firmy, brak profesjonalizmu. Jakość obsługi naprawdę spadła. Wolałem znaleźć ludzi bardziej przyjaźnie nastawionych do klienta. Odradzam jakiekolwiek kontakty!

Zostaw opinię o Amed Robert Ochędzan - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amed Robert Ochędzan