Opinie o Ceko S.A. w Goliszew

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ceko S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ceko S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ceko S.A. w Goliszew

Czy zarobki w firmie Ceko S.A. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Szczególnie polecam pracę z ludźmi za których musisz pracować ,myśleć i naprawiać, zakład do polecenia, zwłaszcza że się docenia ludzi którzy to wszystko robią za kogoś i uwaga bonus za najniższą krajową, a Góra udaję że tego nie widzi,polecam bo dostaniesz płacę za bycie kierownikiem a ludzie za Ciebie będą myśleć i robota się zrobi

Pracow

Czy w tym zakładzie można zarobić więcej niż najniższa krajowa czy wypłata jest ponad 5000zl na miesiąc

Aro
@Ktos

Jak już płaca to nadgodziny są liczone jako setki?Ludzie nie mają pretensji że jednym płacą a inni tylko do odbioru? Przecież to może podzielić pracowników.

Polar Nowy wpis

Na temat tego zakładu to szkoda pisać i gadać ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) a jak przyszłam do pracy to wszyscy mili i dobrzy a po jakimś czasie się okazało za dobrać to człowieka traktowali gorzej niż psa i za plecami się wyśmiewali ale teraz mam lepszą pracę i potrafią człowieka docenić

Lidia Nowy wpis
@Polar

To możesz przywołać jakieś konkretne zachowania, jeśli chodzi o złe traktowanie pracowników, jeżeli faktycznie tak jest? Jak długo tam pracowałeś? Na jakie zarobki mogłeś liczyć?

Ja pracowałem w tym zakładzie jest bardzo ciężko i za molo płacą na te czasy

A za mało to ile? Jednemu minimalna krajowa 3,600 brutto bedzie za mało, a drugiemu i 10,000 brutto nie dogodzi. Może konkretnie peeleny napisać, chyba nie macie zakazu, co?

Wiem

Minimum mają podstawowi,którzy udają że pracują,nie myślą i są obecni, najlepiej mają starzy pracownicy, co w święta mają wolne,albo są ekstra płatne to pierwsi do pracy,chodzą jak święte krowy, wychodzą kiedy chcą i przychodzą jak chcą, kto dobrze orze i donosi jeszcze ma dobrze

@Wiem

Niby @Wiem, ale nie za bardzo pomogłeś. Co mi z tej wiedzy, jak mają starzy pracownicy. Jak się zatrudnię to będę nowym i o zarobkach dla siebie chcę wiedzieć. A nie jestem taki jak ci, co piszesz, że udają, że pracują.

Jak jest z pakietem medycznym w Ceko S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Adek

Brak kompetentnej osoby by udzielic podstawowych wiadomosci na temat plac w zakladzie,rozlaczenie sie w czasie rozmowy,masakra!.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Ceko S.A. na stanowisko Kierownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

No to napiszcie, ile konkretnie elektromechanik ma podstawy, bo jeszcze jest trochę czasu na wysyłanie papierów. W ogłoszeniu piszą wprost, że podstawa+nadgodziny, jakby to jakiś rodzaj premii był. Ile ich trzeba zrobić, żeby godziwie zarobić i jak są płacone, setki? Sto piećdziesiąt procent?

Pracow

@Pracow

Wybrani i z nadgodzinami

Karolka
@On

W jaki sposób można zostać takim wybranym i mieć szansę na tak dobry zarobek? :D Jeśli chodzi o nadgodziny, to jak często się zdarzają? :) Dużo więcej płacą za pracę po godzinach?

Ktos
@Karolka

Zdarzają się, ale wybranym płacą, a reszcie wydawają dzień, dwa wolny

Aro

Ktos

Najniższa krajowa,płaca nieadekwatna do zarobków, wstyd,żeby za tak ciężką pracę praktycznie w każdą sobotę i święta płacić taką pensję

@Ktos

w te święta co teraz były także? :( a napiszesz wprost jaki jest zestaw obowiązków wraz z warunkami i to ile ostatecznie za to zapłacą? Tak już dla jasności po prostu

Yyy

Najniższą zarobisz

On

Warunki ciężkie, praca nie odnosi się co do wynagrodzenia, najniższą krajowa, zero nagród doceniania, jedynie biuro i wbrani,zakład kupiony a zasady stare,nie smarujesz nie jesteś w rodzinie nie jedziesz

@On

no na zakładzie pewnie ciężko skoro robota fizyczna, a nie macie żadnych ułatwień czy czegoś? i tak z ciekawości tylko to jakie te nagrody w biurze by były?

Aleksander

To prawda, że nie spełnia ... Rozumiem, że pracujecie też w święta i weekendy, ale chyba macie za to dodatkowo płatne? Mogę wiedzieć ile? Są też nocki i czy dorzucają coś za nie?

@Aleksander

Za 30 zł dodatku w swięto jednak każdy wolałby siedzieć w święto w domu ,ale wyboru się nie ma

Jolka
@On

30zł za dodatku za cały dzień pracy? Według kodeksu pracy praca np. w soboty przecież jest inaczej rozliczana, jakim cudem płaca minimalna? Ta stawka stoi twardo, nie ma możliwości negocjacji, np. ze względu na staż pracy? Moze chociaz oferuja jakies benefity czy socjal?

Ogłoszenie na Kierownik Produkcji do Ceko S.A. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Iza

Przeczytałam tutaj od was, że praca jest praktycznie codziennie, w sensie że pracuje się w święta i weekendy, a do tego ktoś napisał że są problemy z umową, i to właściwie chciałam wyjaśnić najbardziej. Mam pewność, że pójdę do pracy i dostanę umowę czy raczej nie?

Ptacownik
@Iza

Jeżeli dostaniesz się do pracy to napewno jest umowa od pierwszego dnia w którym zaczynasz.. Bzdury wypisywane ze bez umowy i trzeba prosić się o wypłatę zarobionych pieniążków

Bart

Pracowałem onegdaj w CEKO i było to doświadczenie, które na całe życie zmieniło mój światopogląd na rynek pracy w Polsce u tzw. prywaciarzy. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywano sporo. Pierwsze rozczarowanie było po miesiącu pracy, gdy zapomniano o wypłacie. Przez cały drugi miesiąc właściciele chodzili opłotkami, byle tylko uniknąć tematu pensji. Trzeciego miesiąca rzuciłem ręcznik. Brutalna prawda o tym miejscu była taka, że był to zakład pracy chronionej, co oznaczało, że jeszcze okradali te biedne kaleki. Cały szereg osób zatrudniano na grupę inwalidzką z literką "P", czyli chory psychicznie. Z takimi pracownikami ubijano najlepsze deale, na przykład każąc im podpisywać umowy pracy na 200 zł miesięcznie. I teraz pracowało sobie takie małżeństwo niepełnosprawnych umysłowo, dostawali ze dwójkę renty oboje, a tu jeszcze z zakładu dorzucili 400 zł miesięcznie i było jak znalazł! Gościnni i dobrzy właściciele dbali nawet o odwiedzających; Na przykład goście z Inspekcja Pracy albo z Inspekcja Weterynaryjna zawsze wychodzili z zakładu z reklamówkami pełnymi sera! Praca w CEKO dała mi dobrą szkołę na całe życie: Nauczyła mnie nieufności do pracodawcy, upominania się o swoje, nie angażowania się w pracę, bo i tak nikt za to w tym kraju nie dopłaci. Nauczyła też mądrej życiowej prawdy, że nawet głuchy może cię zakapować - nawet szybciej niż inni ;)

Karol
@Bart

Wspomniałeś, że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywano sporo, a dokładnie? Co takiego obiecywano? No i co, okazało się ze nie jest tak jak obiecali czy o co chodzi

@Karol

@Karol już Ci piszę: - (ja) Na jaką pensję mogę liczyć? - (pan 1) Od najniższej do nawet najwyższej! - (pan 2) Pracuj pracuj, a o pieniądze się nie martw! Po czym pierwszy miesiąc bez wypłaty, drugi tak samo, a w trzecim kazałem im (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Bart

Co Ty mówisz... Miałeś w ogóle jakąś umowę spisaną z nimi?

@Małgorzata

Nie miałem żadnej umowy. Zatrudnili na gębę na miesiąc próbny, po miesiącu powiedzieli, ze zatrudniają i żeby przychodzić dalej, ale umowa gdzieś utknęła. Tak trwało do trzeciego miesiąca. Jak już pisałem: szkoła życia. Po tej lekcji u każdego następnego pracodawcy domagałem się umowy zanim w ogóle kiwnąłem palcem/

Jaki jest system pracy,ile jest zmian,praca tez jest w soboty i niedziele?

@Anna

Swiatek , Piatek i Niedziela !!!

@Maryla Rodowicz

Slyszalam ze sporadycznie tylko weekendy to się chyba zmieniło w takim razie.Jak w ogole tam praca sa dwie zmiany tak?i każda sobota i niedziela?

Jerzy
@Maryla Rodowicz

Płacą chociaż więcej za świąteczne dni i niedziele? Można dostać setki? Wiesz coś?

@Jerzy

Mi placa 500 % a wam to chyba zaplaca jak w normalny dzien !!!

Maryla Rodowicz

A z pracownikow to bym dala podwyzke dwom Panom - Panu Zbyszkowi i Panu Arkowi ,oni sa bardzo sumienni i pracowici !!

@Maryla Rodowicz

A co z całą resztą? :/ Ktoś się zbuntuje może?

Maryla Rodowicz

Ja bym dala podwyzki ale niektorym pracownicom - Pani Anecie , Pani Marioli , Pani Gosi i Pani Ani - reszte pracownic bym zostawila na "poprawe"

@Maryla Rodowicz

A ile jeszcze innych pracownic tutaj jest tak w ogóle?

Maryla Rodowicz

Zaklad nie najlepszy ale tez nie najgorszy - tak w srodku !!!

@Maryla Rodowicz

Na Multiwagu jak dziewczyny sie rozkreca to gnaja jak Robert Kubica na wyscigach

@Maryla Rodowicz

Piękne porównanie. ;) A kiedy odbędzie się kolejny koncert? A tak poważnie, to rozumiem, że tu pracowałaś tak? Wiesz może czy te podwyżki, których życzyłaś tu na nowy rok się ziściły? ;)

Brr

Dobry zakład. A ten głuchy z mozzarelli nie jest taki zły!

Weronika
@Brr

A możesz konkretniej? Nie wiem o co chodzi z mozzarellą no ale w sumie bardziej to mnie interesuje czemu uważasz, że zakład dobry - jakie zalety mają?

Kamila 008
@Weronika

Na temat tego co na mozzarelli się dzieje to szkoda pisać jak pracowałam tam rzadzi najstarsza pracownica a jak się coś nie podoba to leci do kierownika a on jej słucha jak Boga niech każdy na nią uważa bo dosyć że wszystko mówi czy to prawda czy nie ale w torebkach lubi przejrzeć bo miałam taką sytuację

Kamila 008
@Kamila 008

A przez tą pracownice wyleciałam z pracy ale mam nadzieję że kiedyś ja też spotka to samo życzę jej tego i ostrzegam uważajcie na nią

@Kamila 008

Nie powinno się komuś życzyć źle, bo niestety karma serio wraca. :/ Szkoda, że wyleciałaś, ale może w przyszłości wyjdzie Ci to na dobre jednak. W sumie lepiej tak, niż siedzieć w tej atmosferze i znowu się stresować, że na Ciebie będzie donosić. Szukasz teraz roboty gdzieś indziej?

Czy Ceko S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Byly pracownik

W tym zakładzie nie ma określonych godzin pracy wychodzi jak się chce i o której godzinie się chce

@Byly pracownik

Co, serio? Skąd niby taka samowolka? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć i niby o której Ty sobie przychodziłeś do pracy?

MIchał

ja pracowałem w tej firmie i nie ma co liczyc na lepsze pieniazki taka prawada co moga dac to nawał pracy pozdrawiam wszystkich pracujacych

Oliwka

Ogólnie Firma jaki tako nie jest zła ale co prawda nie ma co liczyc na duże zarobki ale jak to się mówi jaka praca taka płaca

Maryla Rodowicz

W Nowym 2022 roku Wszystkim Pracownikom i tym sumiennym i tym leserom , ktorych jest wiecej Zycze Duzo Zdrowia i PODWYZEK !!!

boomerang

Bardzo trudna firma, polityka kadrowa nastawiona na szukanie tanich pracowników i[usunięte przez moderatora] ich. Nie ma mowy o docenieniu czy inwestycji w pracownika. Brak jasnego podziału obowiązków. Brak wsparcia kierownika - szczególnie w dziale sprzedaży. Bardzo wysoki wskaźnik rotacji pracowników. Szefowie składają jedynie nieszczere obietnice. Odradzam.

@boomerang

Według mnie jak procowalem to rotacja pracowników jest i będzie czy w biurze czy na produkcji to tylko kwestia finansową bo tu tylko płacą najniższa krajowa bez żadnych premii i dodatków tylko jak pracownika przyjmuje to tylko obiecują nikomu nie życzę w tym zakładzie pracowac a jeszcze dodatkowo (usunięte przez administratora) na wypłatach

Zostaw merytoryczną opinię o Ceko S.A. - Goliszew

• Jak się pracuje w Ceko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceko S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ceko S.A.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • 3A
    62-817 Goliszew