Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Dawid Poznań Kolejorz

Czytając Wasze wypowiedzi w części macie rację w części się mylicie, Pozdrawiam Pana który wziął L4 i się śmieje i ma zabawny humor z tego wszystkiego pamiętaj że firma ma wgląd do tego i potem się nie Ciesz jak Tobie podziękują ( po co bierzesz chorobowe jak później wracasz i narzekasz) ale zabawny Jesteś tyle Tobie powiem :) nie Musicie pisać na forum że Macie L4 i ludzie klamki całują kogo to obchodzi :D Wy Chcecie 3 pracownika na punkt a ciśniecie na go-->worku że jest źle To się dziwicie że nikt nie chce przyjść pracować po Waszych opiniach jak Bym tu nie pracował to nawet bym olał jak Ci ludzie co chcą podjąć pracę... Też MI się nie podoba to jak traktuje Nas firma i zapewne po Mojej opinii ktoś się spruje i Naciśnie na Mnie anonimowo bo po co się przyznawać to jest Ta Wasza Subtelność do Ludzi Pozdro Poznań Pozdrawia :)

@Dawid Poznań Kolejorz

Mam w (usunięte przez administratora)czy mnie zwolnią czy nie, na razie muszą mi płacić za to ze walę w (usunięte przez administratora)i to jest dla mnie plus. A Ty kolego możesz im dalej się nadstwaiac i(usunięte przez administratora) Bez pozdrowień tym bardziej dla poznaniaków.

@Dawid Poznań Kolejorz

Nie jestem z Poznania ale zgadzam się z tobą. Jest takie rosyjskie przysłowie, piszę wersję spolszczena :"ticho budiet, dalsze jediosz". Czyli - bądź cicho (nie gadaj za dużo) więcej zyskasz. Nie musimy być szczerzy aż do bólu, firma jest taka jaka jest, ale nie dawajmy im argumentów aby traktować nas jeszcze bardziej perfidniej.

Dawid Poznań
@Pracownik TOTO

Witaj napinaczu z internetu po pierwsze nie Jesteśmy kolegami po drugie nikomu w tej firmie nie wchodzę w (usunięte przez administratora) Idź może się przejdź do lekarza jak masz problemy emocjonalne ze Sobą może leki Tobie zapiszą.. i może znowu jakieś chorobowe Tobie wpadnie. Życzę Tobie żeby ktoś Cie kiedyś zgłosił za to co piszesz tutaj.. sory ja Ciebie nie zgłoszę bo nie Jestem ze środowiska konfidentów. ale powinni Tobie dać zakaz zbliżania sie do komputera sądownie i jakiąś może karę finansową na dom dziecka albo hospicjum i prace społeczne. I BIJ DALEJ W TĄ KLAWIATURĘ. Przeczytaj może warunki umowy jakie Podpisałeś a potem pokżycz Sobie na podwórku z kolegami nikt nie Zmusza nikogo do pracy. a Jak Masz problem to się można w 4 oczy spotkać

@Dawid Poznań

Nie ma problemu możemy się umówić jak jesteś taki kozak.

Dawid
@Pracownik TOTO

Kozaka to Będziesz Miała jak sobie kupisz. Ale jesteś słaby Człowieku nic dziwnego że chorobowe masz. (usunięte przez administratora)

@Dawid Poznań Kolejorz

Ile macie na godz ?Bo ja ciągle proszę o podwyżkę A słyszę że później..

@Dddf

16,50 zł /h i pona 10 lat pracy. A Ty?

@ZORRO

Pracuje 7 lat. Mam mniej niż najniższa krajowa wychodzi mi na godz 14.30 zł.

@Dddf

W urzędzie pracy powiedzieli że kuruniowka mi się nie należy...pracuje prawie 8 lat A że zarabiam mniej niż najniższa krajowa to nie przysługuje mi kuruniowka

@Dddf

Jakim cudem masz mniej niż najniższa krajowa? To nie jest możliwe. Nie ściemniaj.

@1234

Najniższa krajowa to 2250 zł brutto czyli 14.70 na godz brutto A ja mam 2000 brutto .

Czym się różni pracownik Totolotka od balkonu? Balkon jest w stanie utrzymać 4-osobową rodzinę...

Kbufcb
@Piotr

Humor mi poprawiłes ale co racja to racja

Pracownik TOTO

Czołem brygada. Co dobrego słychać. Ja w poniedziałek wracam z chorobowego ale będę codziennie o godz 17 wywieszal kartke "lokal nieczynny z powodu awarii prądu". A na chorobowym wypoczywalem, zwiedzalem, zaliczyłem urlop a co stać firmę hehehe. Nie ma opcji żeby moja szlachetna część ciała tam gdzie kończą się plecy siedziała dłużej niż do godz 17. Najwyżej będziemy się chwilę boksować z szlachcianka a może i samą hrabina. Pozdrawiam i namawiam do jakiegoś pospolitego ruszenia - mam na myśli strajk włoski.

Nowa
@Pracownik TOTO

Ale jak zauwazylas wypowiedzi sa ludzi ktorzy tu pracowali.jezeli odpowiada wam praca za takie pieniadze bez umowy o prace .obiecywanie wysokich gor zero rozwoju doslownie zero!.rabanie po 12h to przeciez nikt ci nie zabrania!!!Zycze powodzenia !!!Jest tyle pracy na rynku ze plakac Napewno nie bede !!!a te kilkanascie lat w tej firmie szybko wymarze z pamieci

@Nowa

Ja też się powoli czuje byłym pracownikiem. Nie interesuje mnie już nic w tej firmie. Jeszcze tylko skończę nerwowo moją z nazwy kierowniczke i jak to mówią: każdy dzień gdy zrobię w ch....mojego pracodawcę to dla mnie na plus

Jasia78
@Pracownik TOTO

Jak wróciłeś z l4 sam jestes na punkcie?czy masz zmiennika?

@Pracownik TOTO

Hahahahha dobreee :D tak trzymać :)

@1234

Pewna pani dyr. G - naciska na pracowników punktów w których nie ma 3- ciego "wyrobnika" aby pracowali wg. nowych godzin. Patrz grafik na czerwiec. Do nas jeszcze nie dotarła. I oby nie. Ktoś realizuje swoje chore wizje, wykorzystując do tego swoje stanowisko. Ciekawe komu i co chce udowodnić. To jest mobing na Maxa.

@TOJA

Boze Ciało do 21:30 Brawo Totolotek!!!!!

@M

I cały czas na kolanach wznosząc modły dziękczynienie w intencji pomysłodawcy....

@Jasia78

Szczerze nie wiem czy jest i nie bardzo mnie to interesuje. Kierowniczka ma na mnir foch i się nie odzywa, a czy otwarte jest czy nie to mam to daleko w pewnej tylnej części ciała. Wczoraj zamknąłem o godz 17:15 po Teleexpressie. Nie mam zamiaru siedzieć dłużej jak nie ma nikogo. Nie dajecie się brygada. Walczcie o siebie

@M

Nie tylko Boże Ciało bedzie do 21:30, ale jeszcze: wigilia, Boże Narodzenie, Szczepana, Sylwestra, Nowy Rok i Wielkanoc

@Pracownik TOTO

I we wszystkie pozostałe dni ustawowo wolne od pracy też. Kreatywność pewnych osób, w sposobie gnebienia podległych im pracowników nie zna granic ani umiaru. Co by było gdybyśmy wszyscy rzucili wypowiedzenia w jednym dniu?

Tomasz
@ETAM

Wystarczy ,na początek ze w określony dzień nikt nie przyjdzie do pracy zleceniobiorcy nie przychodzą a umowa urlop na żądanie .W określonym dniu wszystkie punkty zamknięte ????

@Tomasz

Żeby takie coś zrobić to 90% tu wypowiadających się musi mieć "jaja" Jest to do zrobienia ale to muszą wszyscy w jeden dzień zrobić np 1 czerwca, taki dzień dziecka. Bójcie się chamy pierwszego czerwca zamykamy!!!

@Tomasz

Po dzisiejszej i wczorajszej "prasowce" znalazlam rozwiązanie braków kadrowych. Niech firma ztrudni skazanych pedofilii. Kajdany na nogi i niech pracują za 13 zł/h brutto albo i mniej przez 12 h dziennie. Na żadne pokusy nie będą wystawienie nie będą, bo wstęp do bukmachera mają tylko osoby pełnoletnie. Jednym słowem CZYSTY ZYSK. A my mamy luzik....

Były

Dziwię się wam, że wciąż tam siedzicie...a powiem wam dlaczego to robicie- szkoda odejść z roboty, w której NIC nie robicie, tylko 10h siedzenia, teraz by był ból, gdyby ktoś kazał wam popracować...pomijając to, firma ma was kompletnie w tylnej części, dajecie sobą pomiatać za marne grosze. To praca przejściowa, dla studenta, emeryta, więc jeśli ktoś w sile wieku siedzi tam i jęczy, to sam tak wybrał. A firma ta to dno i kilometr mułu. Parę lat tam pracowałem i o parę za długo, na szczęście zdobyłem nowy zawód i tyle mnie widzieli. Każde święto wolne, tylko czasem sobota w pracy, jak sobie pomyślę o jeleniach w totolotku siedzących w święta, niedziele itp całe dnie, to tylko śmiech przychodzi..Ludzie nie siedźcie w tym (usunięte przez administratora)

@Były

Ja jeszcze czerwiec i zmykam.Robie sobie 2 miesiace wolnego i na spokojnie sobie poszukam innej pracy.,A nie siedzenie po 12h ,a ludzi zerooo.Obiecanki oni sami chyba w to nie wierza.

@Były

Cala prawda!! Nie rozumiem ludzi ktorzy tam pracuje za te marne grosze i to w swieta i niedzielę... Ja tam pracowalam 2 lata i bardzo zaluje, siedzialam tam bo mi bylo wygodnie bez kierownika nad glowa i myslalam ze nie znajde lepszej pracy.... Teraz mam ponad 2 tys i weekendy i swieta wolne. Mam urlop i wszystko zalicza mi sie do emerytury. Ludzie pracujacy tam nie myślą co bedzie jak sie zachoruje... Na unowie zlecenie nie nalezy ci sie nic!!! A ta firma tylko duzo obiecuje a tak naprawdę nigdy nie dostaniecie umów!!! Zamiast siedziec tutaj zacznijcjd wysylac cv, moze jak ludzie zaczna odchodzic to beda miec inne podejście do pracownika. Teraz jest mnustwo lepszej pracy niz totolotek i lepiej platnej!!!! Trzeba tylko sie ruszyc.

@1234

Zapomniałaś, że WSZYSTKIE! umowy są oZUS-owane. Umowa zlecenie liczy się do emerytury. Można zrezygnować tylko z chorobowego ale nie polecam, bo idąc na zwolnienie nie zapłacą za nie. Ale najlepiej omijać totolotek szerokim łukiem. Ja jestem na emeryturze i czekam tylko na dogodny (dla mnie) moment i pa pa....

@ZORRO

Hmmm to juz w sumie nie wiem czy sie liczy czy nie.... A jesli sie liczy to dlaczego nie dostajemy swiadectwa pracy po jej zakończeniu? :)

@1234

Liczy się. Na emeryturę przeszłam pracując w tej firmie. Z kadr wzięłam zestawienie o przepracowanym czasie, wysokości zarobków itp. Muszą to wystawić, łaski nie robią,. Papierki o zatrudnieniu trzeba zbierać, liczy się każdy miesiąc. Teraz na początku roku idę do ZUS-u, bez żadnych papierkow i wypełniam druczek aby przeliczyć emeryturę. Mam nadzieję, że nie będziecie tkwić w tej firmie aż do emerytury. Szkoda życia.... na tę firmę.

@ZORRO

To w sumie tez bym wziela takie zaświadczenie na przyszłość :) co jesli nie pracuje tam juz od jakiegos czasu?

@1234

Piszesz list, (jeśli nie pracujesz), najlepiej polecony, do kadr, podajesz swoje dane, oraz okres w którym pracowalas i dodajesz, że potrzebne jest to obliczenia emerytury. Z każdej pracy zbieraj "papierki" o zatrudnieniu i zarobkach.

@ZORRO

Dziękuję za pomoc.tak wlasnie zrobie :) swoja droga powinni odrazu wystawiac taki dokument, wiem ze nie maja obowiązku na umowke zlecenie ale jesli ktos pracuje rok czy dwa to jest bardzo wazne. Później jak firma nie bedzie istniec to moga byc problemy zeby takie cos dostać. Pozdrawiam :))

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Znudzona Pracownica

Ostatnio miałyśmy wizytę RKS. Z opowieści wynika, że lokal ma być na najwyższym poziomie po remoncie. Najpierw wjedzie 8 telewizorów, nowe biurko i dwa terminale + prawdopodobnie całkowicie nowy system, na którego naukę mamy jeden dzień! A dopiero później teoretycznie ma odbyć się remont. My z koleżanką zostalysmy zatrudnione na nowych zasadach. Z ciekawości, jakie stawki zaproponowano innym pracownikom i po jakim czasie obiecano umowę o pracę? My siedzimy tu za 15 brutto/h, a o umowie o pracę możemy myśleć po 12 miesiącach pracy (!). Długi ten okres próbny ;)

@Znudzona Pracownica

A po roku i tak nie dostaniesz umowy jedna wielka sciema!Ludzie maja po 16 zł ,a nie zdziwie aie ze niektorzy nawet wiecej

@Znudzona Pracownica

W moim regionie nowemu dają 16 zł /h i 3 m-czny okres na um. zlecenie. Pomimo tak "oszalamiajacych warunków" chętni jakoś nie walą drzwiami i oknami. Pracownicy ze stażem ponad 1o lat 16.5o zł bez szans na podwyżki. Poza tym wątpię, żeby dz. tech. był w stanie wprowadzić nowy system do wszystkich punktów w tak krótkim czasie. A remont pewnie będzie polegał na tym, że ktoś mokra szmatką przeleci po ścianach, przemaluje biurka, być może dadzą nowe krzesło kolektorów, nastawiaja nowych gadżetów i znikną. A ty się martw człowieku jak to ogarnąć.....

Znudzona Pracownica
@ZORRO

O proszę, ciekawe od czego zależą te różne stawki ;) A w jakim regionie pracujesz?

Bardzo północny zachód.

Oburzony
@ZORRO

Ja pracuje koło 10 lat i mam niespełna 15 zł czyli tyle co daje Państwo przy umowie 7/8 !!!

Ewka

Jeśli jest tak źle to po co tu pracujecie? Idealnie nigdzie nie jest

Kontaktowali sie albo byli u was w punktach rks od czasu wprowadzenia zmian?

Cisza!!!!!!zero zainteresowania.

Ola
@M

Każdy tak gada na tych kierowników, a może nie przyjeżdzają, bo też są uje*bani po uszy w robocie, rekrutacje itp. jeździć z punktu do punktu rozmawiać z nowymi pracownikami...

Haha
@Ola

Wkoncu wzieli sie do pracy!!!!!

ETAM

Wczoraj byli, bo poumawiali się z chętnym do pracy. Jeśli do innych punktów zgłaszają się osoby z takimi cv-kami jak u nas to czarno to widzę. Nowy ma dostać 16/h i um. zlecenie na 3 m-ce. Potem ma być um. o pracę. Mnie też tak obiecywano a jest zlecenie od lat....

Pati

Oni sami jeszcze nic nie wiedzą, bardziej bym się czepiła „góry”, że nie informuje kierowników, tylko jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę...

@Ola

(usunięte przez administratora) Jaką robotą? Oni mają wszystko w (usunięte przez administratora) Za coś biorą pieniędze więc dziwi mnie stwierdzenie, że są (usunięte przez administratora)robotą.

@Pan Pracownik

Fakt. Nareszcie pracują ale i tak decyzję kogo przyjąć zwalaja na nas. Fakt 2-gi - są tak samo zdezorientowani jak my. Raz mówią, że będą podwyżki, a teraz robią wielkie oczy "jakie podwyżki?!" . Mam wrażenie, że wiedzę o zmianach w tej firmie czerpią z naszego forum

@Pan Pracownik

(usunięte przez administratora) to sobie możesz w domu, to że jesteś tu tutaj anonimowy, nie znaczy, że możesz sobie tak mówić do kogoś, kultury trochę.

@Monika

Co prawda w oczy kole? Przecież to banda nierobów caly czas im to powtarzam prosto w twarz, ale to tak wyglada jakby im pluc w twarz a oni się cieszą, że deszcz pada, więc zejdź w końcu na ziemię chyba, że jesteś jedna z tych osob co wchodzą do (usunięte przez administratora) Bez pozdrowień

@Pan Pracownik

PS. Wielce zapracowani przyjedzie do punktu i pół dnia na telofonie z koleżankami a drugie pół dnia kawka. O czym Ty mówisz

@Pan Pracownik

I jeszcze narzeka, że kawa którą chcemy mu zrobić nie nadaje się do picia...

@ZORRO

Hee Noo co ty???To mogl swoja dac .Ja bym juz kawy mu nie zrobila!!!

Blabla
@ETAM

Podwyżki dla wszystkich maja być od czerwca. Aneksy maja przyjsc pod koniec maja. Info od rks

@Blabla

Chyba dla RKS bo ciężko pracują jak tu ktoś zauwazyl.

ZORRO

Potwierdzam, to samo mówił nasz RKS...

Hahahaha widzę nie tylko mnie omijają

Mariola
@Blabla

Mój RKS również to samo powiedział, że już dla nas złożył o podwyżkę

Tomasz
@Mariola

Złożyć mógł ale wiadomo ,ze M podpisuje podwyżki :D

Ulka
@Blabla

Jaki region? Bo u nas ani widu ani slychu...

@Blabla

Noo zobaczymy.Ja nic nie wiem od 2lat pisze o podwyzke i zero odzewu totalna zlewka ,a nie wierze ze kierownik to ogarnal.rejon. trojmiasto

@Tomasz

Bo to jest tak. Jak mówią, że nie będzie podwyżek, to nie będzie. Jak mówią, że będą to tylko mówią

Pan Pracownik

Zamykam dziś maksymalnie o godz 17 mam w(usunięte przez administratora)co sie bedzie dzialo skoro od 2 godz nie bylo nikogo.

Ciekawa
@Pan Pracownik

Czy ktos wie kiedy szkolenia, remonty?? Bo siedzimy dluzej beszczynnie zadnych nowosci Nic .

@Ciekawa

Czeski film nikt nic nie wiem wszystko yeblo na pysk zostały tylko godziny otwarcia. Góra ma wyybane na nas - miejmy i my na nich.

@Pan Pracownik

Aktualnie szukają 3-ciego pracownika. Potem będziemy pracować na 6h zmianach. Ciekawe jak to będzie gdy 1 pracownik będzie zatrudniony na um. o pracę. Poza tym będą zmienione wszystkie systemy bukmacherskie za wyjątkiem T-L i T-G. A w związku z tym czekają nas szkolenia, szkolenia..... I cała masa innych pierdół

Ma
@ZORRO

Tylko kiedy te szkolenia??Juz bym chciala te zmiany bo nie mam wogole ludzi doslownie wogole!A A takie siedzenie po 1h i zero ludzi nic fajnego

Nowa

Czy komuś już remontuja punkty? Czy to taka ściama.. Bo tyle się o tym mówi...I sama jestem ciekawa

Julka25

Hej mam pytanie do osób ktore zostały we 2 same na punkcie i mają um.zlecenie. Jak pracujecie?Po "staremu" poki nie ma 3 osoby?czy pracujecie w nowych godz czyli po 12h do 21.30

Ooooooo
@Julka25

Po staremu puki nie trafi się 3 osoba

Pan Pracownik

Mam pytanie do dyrektorki i RKS - wiem, że czytajcie. Czemu ma służyć wydłużenie godzin otwarcia? Kto dokłada do interesu, bo obroty spadły, teraz kończą się ligi, nie będzie żadnej wielkiej, powtarzam wielkiej imprezy sportowej, to jeszcze obroty spadną. Niektóre punkty nie zarobią nawet na prad? Kto dołoży do interesu? Jeśli dyrektorka z własnej kieszeni np za prąd to jestem nawet za otwarciem całodobowym. Bez pozdrowień

Acgrf

Masz 1000% racji ;)))

@Pan Pracownik

Jak to czemu - zrobienia z nas niewolników.

Długoletni pracownik
@Pan Pracownik

To pytanie to raczej do nowego szefa powinno być skierowane z tego co wiem to ani RKS ani pani dyrektor nie mają z tym nic wspólnego co do kosztów to co nas to obchodzi ? To przecież nie nasze rachunki.

@Długoletni pracownik

Z tego co wiem mialy byc nowe godzin otwarcia od miesiaca września z tego co ktoś przebąkiwał, niestety znalas się nadgorliwy co chcial zrobić "nowenu" szefowi przyslowiowego "loda". Niestety nie liczcie na mnie ja nie klekne.

@Pan Pracownik

Od wrzesnia moze i to by byl dobry pomysl bo punkty byly by wyremontowane pracownicy przeszkoleni zatrudnieni nowi ludzie ,a co najwazniejsze byly by ligi do grania.A wiadomo kto musial sie poxlizac hehe

Mądry
@Pan Pracownik

Oczywiście że tak było. Teraz udawanie ze nie no niestety myślę że nowy właściciel szybko się zorientuje i powymienia rks a w pierwszym rzucie dyrektor od najgorszych wyników

@Mądry

(usunięte przez administratora) Czekam na szkolenie i pojadę po bandzie na forum uch...

inspektor

Ciekawe kto będzie sprzątał po tych remontach????

@inspektor

Noo kto??? MY!!!przeciez jestesmy od wszystkiego.

@Xxx

A nam punkt odpicowano 2 lata temu. Wpadła ekipa przed 18-tą i zaczęła mi sprzęt demontowac nie bacząc na klientów. Jeśli to ta sama ekipa, to czeka nas horror.

Beti
@TOJA

Ekipa miała poczekać do 19.30. Zrobić punkt w nocy i na 9.30 naszykowac do otwarcia...Niestety to też byli ludzie.

Ola

Wie ktoś coś na temat nowych psów i koni? Jak to będzie wyglądać?

Zozo
@Ola

A maja byc???A kiedy szkolenia i remonty lokali??Ktos wie? BO widze ze ja to o niczym nie jestem poinformowana ,ale taka prawda ze nie chce mi sie nawet z kierownikiem rozmawiac!!

@Zozo

Remonty mają niby być maj/czerwiec i wtedy będziemy jeździć na szkolenia, ale na 100% nic nie wiem... bo jeśli mają wprowadzić takie psy jak mają w Fortunie to od razu niech to wyrzucą, bo oni mają tragiczne te psy... od kolegi wiem, który gra w Fortunie, że w psy nikt tam nie gra

Ciekawa
@Ola

A jak myslicie Boze cialo tez bedzie do 21:30???Wiem ze dopiero Maj ale taka mys mi przyszla

@Zozo

Dopiero trenerzy będą się szkolić w Warszawie. Później pewnie oni nas.

@Ola

Dla mnie mogą nawet wprowadzić wyścigi ślimaków i tak nie pozwolę klientom grać w to, o ile wrócę z chorobowego. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało. Jak wrócę doprowadze do zamknięcia budy. Oczywiście winę zrzuce na Hrabiabki. Pozdrawiam Brygada.

Blondynka
@Ciekawa

Oczywiście, że będzie do 21.30. Jak majówka była w takich godzinach tym bardziej kościelnego święta firma nie uznaje.

Ona93

Hejka.Ile miesiecznie macie obrotu na virt?pytam bo my z koleżanką ledwo mamy 10tyś....

@Ona93

+- 2000 zł. Grają za 1 zł z groszami ...

Mix
@Ona93

My około 1000 bo nikt nie gra:)

@Mix

My nawet mniej niz 1000 zł.zero ludzi

U mnie więcej jak 400 nigdy nie było hahaha

Warrior
@Ona93

Około 38-40 tys miesięcznie.

Pracownik TOTO

Czołem brygada. Jak tam u Was, bardzo zapracowani? No ja jeszcze "uczulenie na pracę" chyba długo nie przejdzie jeszcze. Podwyżki jakieś się szykują? Wie ktoś może, bo chętnie przyrule kilka pln.- tylko nie jałmużne. Pozdrawiam i trzymajcie się. (usunięte przez administratora)

K
@Pracownik TOTO

Powiem wam ta To wszystko nie jest warte siedze ciemno jak w (usunięte przez administratora) na dworzu a jak przyjdzie zima to strach ,ja mam ryzykowac swoje zycie dla tych marnych pieniedzy Nieee!!!!!Od 18 zero ludzi a nawet gdyby tak ciemno ja bym miala siedziec sama z 10kolesiai.Firma spada na psy .

Kala

To kiedy te wypłaty zlecenia bo ja już nie kumam xddd

@Kala

Tak jak bylo.Nic sie nie zmienilo.Ludziska jak wytrzymujecie do 21:30.???Bo ja załamka psychiczna

Tajemnicza

Taka ciekawostka :) Ponadto zleceniobiorca powinien uważać, aby nie zostać wykorzystanym przez zleceniodawcę. Chodzi głównie o to, aby zlecenie wykonywane przez zleceniobiorców nie spełniało w rzeczywistości kryteriów stosunku pracy. Kryteria te to przede wszystkim:   stałe miejsce i godziny pracy, wykonywanie pracy w podporządkowaniu organizacyjnym i służbowym, bezwzględny wymóg osobistego świadczenia pracy. Jeżeli z treści umowy zlecenie wynika konieczność wykonywania pracy w warunkach podporządkowania, osobiście oraz odpłatnie, w określonym miejscu i czasie, to umowa ta jest w rzeczywistości umową o pracę. Gdy powyższe cechy występują w przypadku umowy zlecenie, pracodawca popełnia wykroczenie przeciwko prawom pracownika. W przypadku kontroli Państwowej Inspekcji Pracy może on zostać ukarany mandatem. Ponadto, jeśli inspektor stwierdzi wykroczenie, to zobowiąże pracodawcę do zawarcia umowy o pracę wstecz i będzie on zobowiązany do wypłaty wszystkich należności ze stosunku pracy, wynagrodzenia urlopowego, nadgodzin, a także wyrównania do minimalnego wynagrodzenia.

@Tajemnicza

Parę lat temu, ktoś napisał do PIP-u, kierownicy latali po punktach i usiłowali się dowiedzieć kto to zrobił, bo list został wysłany z zagranicy,. Sprawa ucichla i jest tak jak jest.

Xxxxxxxxx
@ZORRO

Żeby się teraz nie zdziwili. PIP nie może bez Twojej zgody podać nazwiska, a przecież jeszcze jest rodo. Jak nie zmienia tych godzin to nawet sąd im nie pomoże bo każdy pracownik jest wygrany. Kontaktowałem się z odpowiednimi ludźmi żeby się dowiedzieć coś na ten temat. Będą leciały odszkodowania za przepracowany czas na umówię zlecenie odkąd pracujesz i nie dostałes najniższej krajowej. Tylko trzeba ruszyć ten (usunięte przez administratora) co się dzieje.

PA-PA
@Tajemnicza

To o czym piszesz jest mi znane, ale... Pracuję (jeszcze), w tej firmie prawie 10 lat z dużym kawałkiem. Na początek 3-mce um. zlecenie. Potem umowa na cały etat. Obie osoby mają pełne etaty. Po ok. 6 mcy, zmieniają tylko mnie umowę na 3/4 etatu. Po 9 m-cach dowiaduje się, że muszą mi kolejny raz zmienić umowę bo... trudno im ułożyć grafik dla dwóch osób o różnych umowach o pracę. Jak mi się nie podoba to..... W tym czasie pracę było gorzej niż trudno. Zostałam, ale po kilku m-cach zbuntowalam się . Przy jednej osobie zatrudnionej na cały etat, zleceniobiorca miał mało godzin. Chciałam podwyżki. Dostałam, ale nie taka jaką chciałam. Stawiając nas przed faktem dokonanym drugiej osobie zmienili um. z całego etatu na 7/8 a mnie przybyło 20 h. I tak jest do dziś.....

Lolalala

Proszę wytłumacz ie mi. Bo w regulaminie pracy i wynagradzania nie ma mowy o osobach pracujących na zleceniu. Wypłata do 14...spoko ale nie ma na to żadnego zapisu. Pracownik to jedynie osoba pracująca na umowie o pracę. Czyli jak nie będą chcieli nam (usunięte przez administratora) muszą skoro nie mają zapisanego tego w regulaminie.

No sorry
@Lolalala

Przecież obowiązuje ich umowa, która podpisałaś.

Aniii

Powiedzcie mi czy coś z wypłatami się zmieniło? W sensie w regulaminie dalej do 15 czy 7?

Lucy
@Aniii

Nic się nie zmieniło.... Zlecenie 14 umowa o pracę 7.

@Lucy

Przecież zlecenie nie ma 14 już od stycznia co ty

Lucy
@12345

Ja dostaje 14 moja zmienniczka też i na innych punktach z tego co wiem też się nic nie zmieniło

@Lucy

Oni powinni zlikwidować w każdym punkcie Lotto, bo to tak kusi, żeby drapać i raz dwa człowiek się nie obejrzy i nie ma wypłaty

Tajemnicza

A czy ktoś nie myślał żeby podać ich do inspekcji pracy? Bo to co wyprawiaja to to nie jest legalne i ładnie łamią kodeks pracy. Myśle ze wtedy oczy im się dopiero otworzą. Nawet osoby na zleceniu czy umówię o prace.

@Tajemnicza

Wszyscy tutaj jesteście ą ę ale anonimowo każdy może. To może cwaniaki podacie? Pisaliście że sie zwalniacie a zwolnilo się może parę osób więc jak jesteś hop do przodu idź i zgłoś

@Xxx

Jestem w trakcie omawiania sytuacji

@Tajemnicza

Tak jak omawialiscie zwolnienia? Skończycie tu sapać i wzdychać tylko grzecznie do kąta proszę iść. Beka z was.

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A