Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Kuba

Mam pewien sentyment do tej firmy, bo sporo lat odwiedzałem punkty. A w zasadzie jeden punkt w moim mieście. W sezonie co miesiąc zostawiałem no cóż,,, kilka razy więcej niż wypłata obsługi. Raz się udawało wygrać więcej, raz mniej. Nieważne. Do tego stopnia relacje były miłe, że jak się raz pracownik pomylił i wydał mi 100 zł więcej, to od razu śmigałem z powrotem z domu, chociaż to kawałek drogi, żeby tego samego dnia nie miał problemów rozliczając kasę. Niby tylko stówa, ale podejrzewam, jak się czuje ktoś, kto o 21 stwierdzi, że pracował cały dzień za darmo, bo musi to oddać z własnej kieszeni. Powiem wam jedno dziewczyny - wiejcie z tej firmy póki jeszcze istnieje. Bo to już niedługo potrwa. Szukajcie sobie czegoś stabilnego i wiejcie. My już nie wrócimy. Mam na myśli takich jak ja, grających kupony po 100, 200 i więcej zł. Nie ma czego grać. Po zmianach polikwidowali po prostu to, co się grało. Przez pierwszy miesiąc myślałem, że to taki okres przejściowy, ale teraz mam wrażenie, że to świadome działanie na szkodę spółki. To nierealne, żeby nie wiedzieli z jakich powodów przestaliśmy przychodzić czy grać w necie. Musieliby być totalnymi przygłupami.

Jaaa
@Kuba

Dokładnie jak piszesz, zlikwidowali najlepsze podgry, dużo klientów niestety już do nas nie wróci i czeka nas w niedługim czasie koniec, a szkoda bardzo bo takiej jak ta praca w tak super atmosferze z klientami nie często sie zdarza :(

Nuda

Niby niedziela a zawiało nuuudą,u was też? Czy tylko mi w tych ostatnich miesiącach źle się pracuje? Co robicie jak się nudzicie, bo ja już nie daje rady, myślę o życiu... Nagła zmiana pracy w mojej miejscowości nie wiąże się z czymś lepszym niż to, przyznam że szukam czegoś nowego, chyba wypaliłam się w Totolotku a szkoda :( Kiedyś było lepiej, a teraz? Teraz pracuje po 12 h i dostaje prawie tyle samo co kiedyś po 10 h( gdzie weekendy były krócej!) A teraz jestem bardziej zmęczona samym siedzeniem tutaj, brak czerpania z życia,brak klientów, brak kompanów do rozmów. A więc co polecacie na nudę? Myślę sobie, że to chwilowe, ale jeśli nie, to trzeba coś z tym zrobić...

ApartL
@Nuda

U nas też wieje nudą, nawet jak gra reprezentacja. Niestety prognozy na przyszłość nie są super. Jedyne co słyszę w pracy to narzekanie na nowy system i strasznie wolną stronę internetową. Kilku stałych klientów nie ma od tygodnia i raczej ich nie zobacze

@Nuda

Też chciałabym się dowiedzieć co zrobić z tą nudą w pracy

TOJA
@1234

Zmienić pracę. Natychmiast..

Zachwycona
@Nuda

Ja jak mi sie nudzi to maluje paznokcie ewentualnie cos jem

Zdenerwowany klient

Otrzymalem dzisiaj sms od totolotka (tak to grywalem u innych bukmacherow) ze macie promocje na mistrzostwa europy. Z racji ze mieszkam blisko M1 pojechalem do punktu na wyzwolenia w częstochowie i otwierając drzwi chyba pani z obslugi zamknela mi butem drzwi i powiedziala ze zamkniete poki nie wypali papierosa.. co to ma byc do cholery? od razu wrocilem sie do domu.... zenada

Jdjshs
@Zdenerwowany klient

Jaka płaca taka praca. Przerwa każdemu się należy

Gracz
@Jdjshs

Równia pochyla w dół , omijam ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem w innych punktach takie zachowanie nie ma miejsca. Po tym jak nie przyjęto mów totoligi więcej tam nie przyjdę, słowa dotrzymałem. Teraz czekam na zamknięcia nie rentownych punktów.

Zen
@Zdenerwowany klient

A nie popłakałeś się czasem? Tak chamskich i roszczeniowycch klientów, jak hazardziści nigdzie nie spotkałem.. Każdemu należy się przerwa w pracy, a nie haha panisko przyszło trzeba poczekać i nauczyć się kultury trochę.

Ola
@Zen

Dokładnie, a nie daj Boże jak pójdziesz siku i klient klamkę pocałuje, miałam tak ostatnio, że klient poczekał może z 5 min na dworze, bo poszłam do WC to jak otworzyłam i mordą do mnie wyskoczył Co Pani tyle czasu w kiblu robiła? To nie wytrzymałam i powiedziałam że qowno go to obchodzi to wielce zdziwiony wyszedł, bo my musimy cały dzień siedzieć i wstrzymywać potrzeby, w ogóle nie jeść i czekać na nich bo ich trzeba obsłużyć

@Ola

A nie złapał od razu za swój wypasiony telefonik i zadzwonił wypłakać się do RKS-a, że nie było kartki z informacją co robię?

Michal
@Zdenerwowany klient

To na Slasku taka pani jak zamknela drzwi i bylo zaraz wracam to zapomniala ze zaraz musi wrocic;)

Nowa ja

Ja jeszcze nie żyję. Urodzę się jutro o godzinie 4:00. Jeszcze nigdy nie widzieliście takiej osoby jak ja. Normalnie będziecie się mną zachwycać koleżanki i koledzy z Totolotka

Znhdzona
@Nowa ja

Powtarzasz się. Już to pisałaś jakiś czas temu. Zmień płytę.

@Nowa ja

Myślałem ,ze już się urodziłaś/eś xD

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
nie polecam pracy

Nie inwestujcie swojego czasu w ten (usunięte przez administratora) Pewnego dnia zostaniecie zwolnieni ot tak, ponieważ pupilki dyrektorki muszą być gdzieś przeniesione a was wyrzucą na zbity pysk. Piszę o nowo utworzonym rejonie w Bydgoszczy. Lepiej szukajcie sobie pracy, bo jak nie liżecie jej wiadomo czego, to wylecicie prędzej czy później

@nie polecam pracy

Strasznie współczuję... Należy tylko pamiętać, że nikt nie jest tu "anonimowy" :)

Toto

Współczuję Ci, że masz tak bardzo nieszczęśliwe życie żeby wylewać swoje żale na "anonimowym" forum.

Sąsiadka
@nie polecam pracy

W Szczecinie tak chłopak wyleciał. Lubiany przez klientów,sumienny kiedy była potrzeba to przyszedł do pracy.

Lila88

Kiedy będą grafiki na listopad?

jerry

Witam Masz rację Praca po 12 godz święta nie święta to przegięcie Atmosfera panująca w firmie też do (usunięte przez administratora) W Szczecinie baba szefowa (usunięte przez administratora) nad debilami traktuje pracowników jak tanią siłę roboczą a punkty jak swój folwark Z takimi zarządzającymi firma poleci na ryj oby jak najszybciej

@jerry

Podpisuje się pod twoim wpisem obiema rękami. O tej osobie można dużo pisać, ale negatywnie. Przy niej przeżyją tylko "wlazid..."

Były
@ZORRO

Mobbing i jeszcze raz mobbing. Jak nie pójdziesz na zastępstwo na pani "prośbę", to jad aż uszami dymi i teksty w stylu ja dla pani/Pana tyle zrobiłam.. Szantaż emocjonalny. Pracownicy to głupki, lenie, kombinatorzy, bo ośmielają się mieć jakieś plany itp. Ma zawsze być po jej myśli, jak nie to wyżywa się na wszystkich

@Były

... I nie można mieć własnego zdania nawet jeśli chodzi o tematy nie związane z pracą, bo wtedy automatycznie jesteś wrogiem publicznym. Jest mściwa i pamiętliwa. Omijać ten region wielkim łukiem.

AparatL

Nie polecam pracy w Totolotku. Pracuje rok, ale po wszystkich zmianach, szczególnie godzin pracy mam dosc. Złożyłam wypowiedzenie. Zero rozwoju, a pracowników traktuje się tu jako ochroniarzy dla terminali, którzy nie mają nic do gadania.

Korek

Pracuje tu już X lat i pierwszy raz od X lat mam poważny kryzys .... lubię ludzi ,klientów zawsze traktuje z sercem.... I generalnie jestem życzliwą osobą i do tej pracy zawsze przychodziłem z uśmiechem....Dobrze się czułem w tej firmie.....Dziś jednak coś pękło i Jestem o krok od złożenia wypowiedzenia Godziny pracy, praca w święta do 21;30 Do tego poczucie że dla góry jesteś tylko pionkiem w grze....I mają Cię gdzieś..Ogólna atmosfera w tej firmie się zepsuła nie ma tu życzliwości nie gramy do jednej bramki Niby wszyscy pracujemy w jednej firmie ale w praktyce to centrala uważa się za tych lepszych A my jesteśmy tylko tanią siłą roboczą ...Kiedyś były konferencje moglismy sie czuc na nich czescia totolotka niby nic ale budowały poczucie przynależności do firmy byla Dodatkowa kasa na swieta Totomixer.... Teraz nie ma już nic Stary totolotek umarł A dobre dla nas czasy skończyły się wraz z odejściem Greków Dziś dotarło w końcu do mnie co tu się wyprawia

Agdgjk
@Korek

Naprawde bedziemy pracowwc w swieta Bozego Narodzenia ?

Jadwiga
@Korek

Dziś przyszedł do mnie klient o powiedział ,ze nasza firma spada na samo dno .Nie wróży jej przyszłości ,do przyszłego i będą likwidować punkty .Nie ma kto i po co do nas przychodzić .Konkurencja ma lepsza ofertę,kursy ,programy lojalnościowe .

@Agdgjk

Wigilia to nie święto

Gracz były
@M

Dokładnie Wigilia to nie święto a zwykły dzień pracujacy

@Korek

Ja również przepracowalam X + 1lat w tej firmie, w tym 4 lata będąc na emeryturze. Tak jak ty zaczynałam u Greka. Po zmianie właściciela zaczęła się równia pochyla w dół. Najpierw paromiesieczny przestuj. Co roku durnowate szkolenia z obsługi klienta, ale jeszcze się dało pracować. Niestety, to co zaczęło wyrabiać w tym roku przepelnilo czare. 12-to godz zmiany, również w święta i dni ustawowo wolne od pracy. Kierownic zaczęli traktować nas jak niewolników, bez prawa głosu itp itd. Miesiąc temu coś we mnie pękło. Miałam wolne. To był impuls, napisałam wypowiedzenie, wysłałam bezpośrednio do kadr. A teraz jestem spokojna. Prawie wszystkie dolegliwości, kręgosłup, nadciśnienie i parę innych, zlagodzily się. Jestem spokojna. Może zacznę szukać dodatkowej pracy, ale nie w Totolotku. Tutaj nie ma ani teraźniejszości a tym bardziej przyszłości. Nie czekajcie aż was zwołania, sami to zróbcie. Ta praca i jej kierownictwo wykańcza pracowników. Szkoda na to zdrowia. Pozdrawiam jeszcze pracujących....

Helena
@ETAM

Po tym co piszesz odnoszę wrażenie, że praca w Totolotek jest bardzo stresująca. A czy przełożony przeprowadził z Tobą jakąś rozmowę po tym, jak złożyłaś wypowiedzenie? Chodzi mi o to, czy np. pytał, dlaczego odchodzisz itd.

@Helena

Praca w Totolotku zrobiła się jeszcze bardziej stresująca od tego roku, czyli jak zmienił się właściciel. Jednocześnie zmienił się stosunek kierowników do pracowników. Niestety na gorsze. Wypowiedzenie wysłałam bezpośrednio do kadr, dlatego aby nikt mnie od mojej decyzji nie odwiodl. Miałam dzień wolny, poinformowałam tylko moją zmiennjczke prosząc aby nie dzwoniła do rksa bo zrobię to jak będę w pracy. Niestety zrobiła to. Kadry poinformowały RKS-a. A ja zadzwoniłam w ostatni dzień pracy aby się pożegnać. Mój RKS nikogo nie prosi aby został. Niewolnik ma pracować, a nie stawiać warunki. Niestety taki stosunek do pracowników jest praktycznie w większości firm. Pozdrawiam...

Ocochodzi

Ile macie na godzinę?

Były juz pracownik
@Ocochodzi

Jak brałem wypłatę 10-tego każdego miesiąca to do 15-tego wystarczało

JACUŁA
@Ocochodzi

17 BRUTTO NA GODZINE NA ZLECENIE.... KRS z warszawy już dawno przestał pierniczyć o etatach....

Hmmm

Ktoś wie jak będzie 1.11 i 11.11?

Rks

@Kasia89

Skąd wiesz? Pewne info?

Rks
@Hmmm

1 listopada zastanawiamy się 11 listopada od 9:30 do 21:30. Wigilia 9:30-21:30 tak samo święta

@Rks

Weź idź stąd podrabiańcu

@Rks

W naszym punkcie napewno żadna z nas w święta nie przyjdzie!!! Paranoja jakaś!!!

Atet

Ponoc wlasciciel sts zalatwil z ministrem ze w niedziele i swieta bukmacher otwarty gdzies to pisalo

@Atet

Ja nie rozumiem w czym Wy macie problem ?W święta pracujemy ? Kto Was zmusi ? Kto chce pracować to przyjdzie .Tyle w temacie .

Atet

Chyba tam zwariowali ze w swieta do pracy

Ttt

Dziś ostatni dzień w totolotku po 12 latach. Będzie mi brakować ludzi z firmy i klientów. Ale brak doceniania brak podwyżki i te godziny to porażka. Firma która kiedyś była już nie istnieje. wam życzę powodzenia

@Ttt

Przykre ale niestety większość z nas szuka juz innej pracy, życzę ci powodzenia :)

Totomix

Podobno stary system jest tylko do końca września. Czy wiecie coś na ten temat? Bo u mnie stary system i nic nie słychać o remoncie

Cojaturobie
@Totomix

My też mamy stary system. Od 2 m-cy mówią o remoncie,maszynach itp. I nic się nie dzieje. Pomimo tego, że lecimypo staremu, zabrano target. Więc się nie oplaca starać się o wieks, e obroty. Tym bardzjej, że punkty z maszynami pomimo wysokich obrotów premii nie dostały. Znowu zostaliśmy wydymani...

Totomix
@Cojaturobie

Ale podobno stary system działa tylko do końca września A od października wszystkie punkty mają mieć nowy system.

K
@Totomix

Ja mam nowy system juz dawno a remontu jak nie na tak nie ma Poczekacie sobie.A maszyny beznadzieja

@Totomix

Nasz rks mówił ze na koniec października wszędzie nowy system a po nowym roku dopiero remonty

Patrycja
@Totomix

Daje rok i tej firmy nie bedzie...kierownicy bujaja w oblokach,premii ponoc juz nie macie to po co tam robicie,bedziecie w pracy spedzac Nowy Rok gdzie konkurencja bedzie leczyla kaca w tym czasie;) a jak u wasz klimatyzacja?

Gracz w dodoatku były
@Patrycja

Nowy Rok swoją drogą, ale jeszcze 1 listopad, 11 listopad, wigilia, Boże Narodzenie, Szczepana, a później 6 stycznia. I love this game

Lolo
@Gracz w dodoatku były

Masz racje,ale ludzie beda siedziec gadaja i tak przyjda a pozniej pisanie ze maja zycue poza Totolotkiem heee dobre.Dosyc wyzysku

Gracz w dodatku były
@Lolo

Niestety tak to wyglada. Zamiast 24 grudnia karpoa wpier....to będzie do grania liga turecka bo tyle w ofercie bedzie i oczywiście czekanie na 21:30

Nie wydymani tylko Podyma-ni

Gracz w dodatku były
@Lolo

Jeśli sami nic nie zrobicie to niestety będzie tak to wyglądało. Są klienci co nawet by zagrali na żywo NBA czy NHL więc może Wasz zarząd pomyśli o otwarciu 24h.

Lolo
@Totomix

Kiedy beda wszedzie nowe systemy???i czy mamy premie bo ja nawet celow nie dostalam na ten miesiac.Ktoa cos wie???

Justyna
@Lolo

Jesli jestes katolikiem to nie maja prawa cie sklonic do pracy w te dni,masz w umowie o dyskryminacji ze wzgledu na religie,ja w tamtym roku w zadne koscielne swieta nie bylam,jesli by cie zwolnili to kazda sprawe wygrywasz

Justyna
@Gracz w dodatku były

Nigdxie w ten dzien do pracy nie ide ,a tymbardziej do 21'30 ,ktos chyba dzieci nie ma i nie wie co to rodzinna wigilia i swieta,ludzie beda zap... gdzie przyjdzie pieciu ochlaptusow a pingpongi beda sie z nas smiac i wp...przed tv

@Lolo

Cele są, trzeba pytać swojego kierownika. Nie wiem dlaczego nie ma ich jeszcze w systemie ale mi kierownik przez tel podał cele na ten miesiąc.

Cele
@Toto

A mi nie podal i z tego co wiem Trojmiasto nie ma podanych celow

@Cele

No to ja nie wiem o co chodzi już..

@Cele

Były plany, ale my z nowym systemem to możemy zapomnieć już o premii XD także ci ze starym starajcie się ile możecie żeby mieć jak nawiecej bo potem możecie pomarzyć

Jaaa
@Cojaturobie

Tylko ze wzgledu na premie nie odeszlam z pracy, teraz to juz nic nas tu nie trzyma...

@Jaaa

Dokładnie, z mojego punktu nie odeszło dużo osób, głównie starszych, ale 3 było takich którzy na TM i psach nabijali nam bardzo ładną premię i po wstawieniu maszyn poszli do Fortuny, nieważne ze przychodzili dzień w dzień, te maszyny to dla nich głupa i ogólnie braki w ofercie ich zniechęciły żeby tu przychodzić... To wszystko to strzał w kolano, miało być lepiej a jest tylko gorzej, jaki to jest sens teraz brać 3 pracownika jak premii nie mamy? Lepiej się pomęczyć we 2 te 12 godzin i mieć większa wypłatę, chociaż to tez żadne rozwiązanie, taka praca jak tu bez premii to nie praca, zamiast robić wszystko żeby pracownik miał jak najlepiej to robią że każdy chce się zwalniać...

Klient totolotka
@Justyna

Chyba coś Ci się pomyliło. Lokal otwarty więc do pracy. To nie jest jarmark żeby wybierać. Czynne do 21:30 to do pracy maszyn pilnować. Klienci tez chcą sobie cos zagrać.

Klient totolotka

Jesteś zatrudniony w tej firmie to pracuj a nie wywody. Lokal otwarty to do pilnowania maszyn i bez gadania.

Krzysiu
@Klient totolotka

A ty kim jestes ?czlowiekiem ktory caly dzien spedza u bukmachera grajac za2zl?masz dzieci i zone czy tylko zwierzatka?zajmij sieczyms lepszym bo widze ze lubisz jarmarki i blaszane zegarki...

@Klient totolotka

To sobie zagraj w bilarda kieszeniowego ,albo bierki

M

Zawsze mnie smieszyły opinie na tym portalu. Ludzie jak Wam tak źle, to czemu nie odejdziecie? Pracy jest wszędzie ogrom. Jesteście życiowymi frustratami i nieudacznikami. Pozdrawiam cały rejon Gdynia - były pracownik

Byla pracownica z południa Pol
@M

Święte słowa. Płacz lament a w tym kierunku nikt bic nie robi.

@M

Są takie osoby tu które nie chcą rzucać tej pracy, lubią ją i klientów którzy przychodzili, przykro się poprostu robi jak mijam już byłego klienta na ulicy (który zostawiał kilka tys tygodniowo)pytajacego czy juz coś się zmieniło...że mam dać znać jak się ogarną w tej warszawce to do fortuny nie bedzie musial juz chodzić normalnie obstawic to co chce :( a takich klientów niestety wieeelu odeszło , było fajnie atmosfera w punkcie na szóstkę a teraz wszyscy nerwowi, klientów na żużel, siatkowke czy ręczną już praktycznie nie ma gdzie wczesniej były tłumy, poprostu przykre to bardzo tak świadomie firmę wieloletnią rozwalić:(

Maja
@Kajula

Jak p .Gosia będzie rządzić to punkty będą puste my bez premii ja już złożyłam wypowiedzenie po 11 latach dość nie zamierzam pracować w święta bo tak będzie w każde o nie dość

@Maja

Ja juz też szukam innej pracy po paru ładnych latach :( niestety nie ma innego wyjscia a szkoda bo ubustwialam tych ludzi tutaj...

Helena
@Kajula

Napiszesz szerzej, co jest powodem Twojej decyzji? Będę wdzięczna za informacje, które dotyczą warunków pracy i atmosfery. Dzięki.

Ola
@Helena

Wystarczy poczytać wcześniejsze wpisy i będzie wiadomo czemu...

Krzysiu
@Maja

Mam nadzieje ze Nasi zachodni sasiedzi wywala naszych ze stolkow bo zmiany poszly ku gorszemu;)

kocham totolotka

To dla mnie eldorado. ta firma nie może zniknąć z rynku. musimy zrobić wszystko aby ja utrzymac

A ja nie
@kocham totolotka

Co zrobiłaś w tym kierunku?

orbit

ruda tanczy jak szalona hihihi

jjjjff
@orbit

ja tańczę z nią, bo ją uwielbiam, jestem na każdy jej rozkaz

orbit
@jjjjff

to tancz gosiu tancz hihihi

Ktoś

Hej, orientuje się ktoś czy na umowie zlecenie jest jakiś okres wypowiedzenia? I czy trzeba to wysłać do kadr?

@Ktoś

Teoretycznie jest okres wypowiedzenia ale ja zrobiłam tak ze zadzwoniłam do kierownika i powiedzialam ze chce zakończyć prace juz, z dnia na dzień i kazal napisac wypowiedzenie i wysłać do Warszawy. Na tym sie skonczylo.

@5555

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Gosia22
@Ktoś

Nic nie musisz dawac,idziesz I tyle,chcialam w tej firmie pracowac ale widze ze nie ma sensu,godziny pracy tragedia

Magdalena37
@Gosia22

Za takie pieniądze , w takich godzinach na punktach to niedługo będą chyba same duchy pracować, już konkurencja ma lepsze stawki, pozatym nowa oferta i cała reszta to dno. Tylko kierownicy roztaczają świetlaną wizję i wyzywają nas od nierobów.

@Gosia22

Ja jednak zachowałam drogę służbową. Dzisiaj wysłałam wypowiedzenie, informując o tym kierownika, a na te 14 dni okresu wypowiedzenia ustaliłam ze zmiennikiem trochę inny grafik

TOJA
@Ktoś

Okres wypowiedzenia dla zleceniobiorcy wynosi 14 dni. Wysyłaj do kadr. Okres wypowiedzenia liczy się od dnia następnego, po dniu w którym firma otrzymała pismo. Dostaniesz od firmy odpowiedź. Wzór wypowiedzenia znajdziesz w internecie. Ja tak zrobilam

@TOJA

Tak też zrobiłam, w sobotę wysłałam listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, zakładając że odbiorą we wtorek, rozpisałem ze zmiennikiem grafik tak żeby dobrze, a kierownika poinformowalam telefonicznie deklarując do kiedy będę w pracy. Dziękuje za podpowiedź/odpowiedź i pozdrawiam

Zwolniony
@Ktoś

Ja też wysłałem wypowiedzenie , mam dość pilnowania maszyny.

@Ktoś

Widać że będzie Nas więcej w krótkim czasie, to w sumie przykre. Może da komuś do myślenia?! :/

@Zwolniony

No to idź. Sio mi stąd. Zostaną sami najlepsi i osoby, na które można liczyć

@Ktoś

Da do myslenia, że ciągle Wam źle....

@zdeterminowana na sukces

Jak będziesz miał taki staż pracy jak ja to możesz się wymadrzac i pokazywać jaki to z ciebie zrozumiały typek. Konkretnie 35 lat pracy, w tym ponad 10 w Totolotku.

Pol
@ETAM

MAM DOSYC PILNOWANIA TYCH MASZYN.Nic sie nie dzieje doslownie pustka.Trzeba odejsc bo to szkoda zdrowia i czasu a jade taka wszedzie zarobie

@Pol

Zrobiłam to. Praca w Totolotku, to dla mnie przeszłość. Od kilku dni mam luz. Nie muszę pracować, mogę cieszyć się emerytura, ale jeśli znajdę propozycję pracy, to tylko na um. o pracę i w normalnych godzinach oraz z pensja, która nie jest głodowym zasilkiem.

Joo

Brawo ty!!!!!

zdeterminowana na sukces

Ja dzisiaj nie żyję urodze się jutro między 3:30 a 5:00. Zobaczycie wszystko. Ja płone. Nigdy nie będzie już tak jak było. Ja się zaczynam!!!! Totolotek tylko na tym zyska. Jeśli mnie wyplujecie, to zyska na tym inna firma, Być może konkurencja. Póki co totolotek to dla mnie eldorado. Mogę tu wszystko i angażuje się na 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A