Opinie o Huta Miedzi w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Huta Miedzi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Huta Miedzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Miedzi w Legnica

Cześć, wiecie może ile zarabia automatyk bez doświadczenia?

Wiecie może, czy w Huta Miedzi szukają chętnych na staż?

1kV Nowy wpis

na jakie wynagrodzenie może liczyć inspektor nadzoru elektrycznego z papierami?

Jaka umowa obowiązuje w Huta Miedzi podczas okresu próbnego?

Pracownik Produkcji

Po wysłaniu formularza otrzymałem zaproszenie na test.sala na niej około 50 osob (w różnym wieku) .około 20 pytań odnośnie bhp i ,huty oraz ogólnych. Po tygodniu zaproszenie na rozmowę .dodam że praygotowana profesjonalnie w towarzystwie 7 osób z HM około 10-15 min. Pytania ogólne. Teraz oczekiwanie na odp

Dlaczego chcesz zmienić pracę. Twoje osiągnięcia.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

czy ktoś ma jakaś opinię na temat ochrony obiektu KGHM w Legnicy??

On

Mam pytanie 12.04.2022 byłem na rozmowie w Hucie w Legnicy. Na rozmowie powiedziano mi, że odpowiedź będzie drogą mailową. Czy tak zawsze odpowiadają? Nawet jak się nie dostanę?

Izabela
@On

Dasz znać jak już się do Ciebie odezwa? Bo tez mnie to ciekawi

@Izabela

Tak

@Izabela

Otrzymałem dzisiaj odpowiedź, że rekrutacja została przerwana i anulowana.

Aneta
@On

A podali powód chociaż? Na moje oko to dość nieprofesjonalne podejście

@Aneta

Niestety nie podali, tylko to co napisałem wyżej.

Olga
@On

Przerwana i anulowana czyli, że ostatecznie nikogo nie biorą? Czy to jakaś delikatna forma odrzucenia, nie myślałeś, żeby się ich podpytać o co w sumie chodzi?

@Olga

Nie, bo to i tak nic nie zmieni. Jak dzwoniłem wcześniej i zapytałem od kiedy zatrudnienie to powiedziano mi, że to centrala decyduje. Więc myślę, że odpowiedzi i tak bym nie uzyskał.

Dawid
@On

Pewnie tak. Może za jakiś czas wznowią rekrutacje. Jakby znowu przyjmowali to będziesz jeszcze raz próbował? Bo ja też zainteresowałem się robotą tylko nie zdążyłem wysłać CV.

@Dawid

Jeżeli nie będę już pracował to tak.

pytanie
@Dawid

A masz duże doświadczenie?

Kamila
@pytanie

a trzeba mieć?

Ameba

Po otrzymaniu pozytywnej rekomendacji w sierpniu na stanowisko w Hucie Legnica nikt nadl się nie skontaktował zemną z HR.Jak długo mam czekać i czy czekać?

Banan

Witam,jaki jest grafík zmianowy na produkcji w hucie miedzi legnica?

lab

jak wyglądaja zarobki w laboratorium?

Irek

Dużo zmian wprowadziłam firma żeby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom po ogłoszeniu pandemii?

D.
@Irek

Bardzo dużo na plus.

Info

Witam jakie są zarobki na początek operator produkcji i jaki dział jest dobry ? i kiedy są przyjęcia prosze o odpowiedż.

Igor

Bardzo dobre miejsce do pracy dla ludzi ambitnych i chcących pracować i rozwijać się.

byly pracownik
@Igor

brak perspektyw rozwoju, pisze z autopsji

Witam. Jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu ? Jakie zarobki, warunki, atmosfera? Proszę o opinie.

Krzysiek

Witam czy ktoś z HR odezwał się już do osoby która była na rozmowie 13.12.2019r.Bo niewiem czy warto czekac

Onnn
@Krzysiek

Witam.tez bylem 13.12 i cisza .jak cos daj znac

Jurek
@Onnn

Do mnie dziś zadzwonili i jutro idę na badania

Henry
@Jurek

Powodzenia w Lubinie na wydolnosxiowych;)a napisz od kiedy do pracy

Akyye
@Jurek

I jak?

Nie DlaPsaKielbasa
@Krzysiek

Dziękują za rozmowe ale maja innego kandydata....

Janooo

Jak wyglada rekrutacja elektryk TEE?jakie badania itp?

Czesław

Wiecie czy w Hucie Miedzi dostaje się premie lub bonusy do wypłaty? Czy młode osoby po szkole zawodowej lub technikum mają szansę na pracę lub staż w firmie? Dajcie znać.

Młody
@Czesław

Ja jestem po technikum i pracuje. Dostałem się bez niczyjej pomocy. Zarobki na start lipa ale potem coraz lepiej. Bonusy są

Janooo

Witam.jakie zarobki elektryk TEE jaki zakres pracy i jakie badania wstepne?dzieki

Młody

Jak wyglądają zarobki elektronik-automatyk?

Justyna

@Kamil Firma huta miedzi poszukuje aktualnie ślusarza, elektromontera, elektromechanika, kierowcy i wielu innych. Zobacz na ich oficjalnej stronie internetowej https://rekrutacja.kghm.com/ Myślę, że spośród takiej różnorodności profesji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Bardzo Cię proszę, żebyś na bieżąco informował innych użytkowników forum o swoich poczynaniach.

kolo

buahahah to jest [usunięte przez moderatora]zakład na maxa na zmianach pracowników na produkcji 4 a dozoru 6 osób niewiem jak to funkcjonuje :D gdzie tu oplacalnosc darmozjady PO brygadzisci mistrzowie st. mistrzowie kierownicy tu jest tyle fikcyjnych stanowisk ze nikt nie wie do kogo z czym ma isc totalny haos !!!!!!!!!! ale nic nie trza robic i tez zmiana zleci totalna olewka wszyscy maja [usunięte przez moderatora] na maxa ocena celująca najwiekszy (usunięte przez administratora) w legnicy

@kolo

Jak było za komunę tak zadzi Nasze Państwo. Tu potrzeba Hitlera I Stalina żeby ten B....L róż....ić ino im wali forsa do łba a ty zdychaj

@kolo

Jak za PRL ale się miało kasę

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Miedzi - Legnica

• Jak się pracuje w Huta Miedzi?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Miedzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Huta Miedzi?

Kandydaci do pracy w Huta Miedzi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Huta Miedzi