huta miedzi

Legnica

Opinie o huta miedzi

kolo 2010-02-02 12:27:49
buahahah to jest [usunięte przez moderatora]zakład na maxa na zmianach pracowników na produkcji 4 a dozoru 6 osób niewiem jak to funkcjonuje :D gdzie tu oplacalnosc darmozjady PO brygadzisci mistrzowie st. mistrzowie kierownicy tu jest tyle fikcyjnych stanowisk ze nikt nie wie do kogo z czym ma isc totalny haos !!!!!!!!!! ale nic nie trza robic i tez zmiana zleci totalna olewka wszyscy maja [usunięte przez moderatora] na maxa
ocena celująca najwiekszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w legnicy
Jontek 2014-07-05 07:04:48
Huta w katastrofalnych warunkach.Dziwie się że takiego truciciela nie zamkną....no ale to tylko dlatego że produkuje złoto i państwo trzyma się rękami i nogami.Praca w w tej hucie to tak jak zsyłka na Sybir.Wszędzie potworne zapylenie,niebezpieczne związki chemiczne,na każdym kroku.....ale tym nikt się nie przejmuje.Nikt nie zdaje sobie sprawy,że codziennie powoli umiera.Zero norm BHP.Nikt tego się nie trzyma ani nie stosuje.Szkolenia na odpieprz.Ja byłem tutaj i pracowałem 5 dni..aż 5 dni,i powiedziałem .....DOŚĆ.....(usunięte przez administratora)
danuta t 2016-04-21 20:39:43
cisza tu wiodzę a o najstarszej hucie miedzy w Polsce takiej ciszy moim zdaniem być nie powinno. w zasadzie to tutaj trzebaby zmienić nazwę firmy bo teraz to oni są w Leginicy jako oddział Kombinatu Górniczo-Hutniczego Miedzi i warto o tym pamiętać dobrze
Zostaw swoją opinię o huta miedzi - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie huta miedzi