Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

adam

Np, na takich fachowcach jak ja, przeszedłem kilka szczebli w tej firmie, od wbijania pikietów zaczynając, a teraz dział zawiadomien w głównej mierze sie na mnie opiera.

anatol

Adam skąd Tyś się urwał ? Na nielicznych fachowcach cała reszta jedzie! Myślę, że i Ty jesteś jeźdźcem bo takie slogany piszesz !

Obserwator dziadowstwa

Tacy fachowcy, że przez nieudolność dziau zawiadomień 2 tematy będą w plecy. Gratulacje dla kierownika działu i jego świty!!!

wesoły jacek

tutaj trzeba mieć całkiem niezłe konotacje rodzinne, ja mam i na robocie też się znam, dlatego jestem świetnie opłacanym fachowcem

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Gosc

Tak pracują i żadna Toruńska, zlecenie wykonuje geofizyka Kraków a Toruń jedynie geodezja. Chcący do pracy się dostac wejdz sobie na strone ATERIMA i w ofertach pracy znajdziesz co trzeba. A Ty niżej jak nie wiesz to się nie wypowiadaj.

Krakusik

Za posrednictwem portalu GO.WORK.PRACA.przepraszam Pana.M.(usunięte przez administratora)za wypisywanie nieprawdziwych informacji o nim,opinie te były dla niego krzywdzące i niepowinny być opisywane ani rozpowszechniane przezemnie na żadnym publicznym forum.

swider

Tak pracuje ale torunska

pytam

Czy geofizyka teraz pracuje koło Przemyśla? Przyjmują może do pracy? Proszę o odpowiedź

niko

Tak znam 01.04. o godzinie 14:59

Geofizyk

Czy ktoś zna już datę fuzji z Toruniem i likwidacji Geofizyki Kraków?

UGYS

No moi panowie ale wtym roku 2015 poszlo na lewo paliwa niedasie tego opowiedziec a powodem jest to ze zlikwidowali dozorcow a ochronie wcale natym niezalezy bo w dzien na bazie niema nikogo z ohcrony hulaj dusza Pozdrawiamy staryhc bywalcow dozorcow pana Piotrusia P CHENIA I P MARIANA SIEMA jest OKEJ

anatol

To trzeba się zorganizować i walczyć o swoje. Jak zwolnienia to wymóg PGNIG . A jak sprawy Barbórka i bony to już nie!!!! Jak to jest? Walczy o sprawiedliwość i prawo !!!!!

Chłopie, nie bredź. Spór zbiorowy to był w samym PGNiG a nie w spółkach grupy kapitałowej.

odwagi Związkowcy
@22

Czy Spółka Gazownicza z GDAŃSKA to należy do PGNiG? - tam pracownicy liczą ze nagrodę z zysku otrzymają! Może trzeba poprosić związkowców żeby zrobili nareszcie krok do przodu i zaczeli działać - Nowa opcja polityczna u władzy - nie bójcie sie Prezesów że Was wykopią, jesteście chronieni jako związkowcy

do pracowników ktorzy pracuja i juz zostali zwolni

16.12.2015 Zakończenie sporu zbiorowego w PGNiG SA Zarząd PGNiG SA podpisał 16 grudnia 2015 roku Porozumienie ze wszystkimi Organizacjami Związkowymi, które zakończyło spór zbiorowy rozpoczęty 21 maja 2015 r. Podpisane porozumienie jest dowodem na wzajemne uszanowanie stanowisk obu Stron oraz uwzględnia interesy pracowników i możliwości finansowe Pracodawcy. W wyniku Porozumienia strony ustaliły, że: pracodawca wypłaci premię za 2014 rok w wysokości 5050 zł brutto na pracownika z proporcjonalnym uwzględnieniem wymiaru etatu oraz okresu zatrudnienia w 2014 roku. Premia roczna zostanie wypłacona do 24 grudnia 2015 r. pracodawca dodatkowo zasili bony towarowe kwotą 950 zł na każdego pracownika do 24 grudnia 2015 r. Strony uzgodniły, że do końca kwietnia 2016 r. ustalą procentowy wzrost płacy zasadniczej na 2016 rok, który będzie uwzględniał również brak regulacji płacowych w 2015 roku. Tym samym został zakończony spór zbiorowy pomiędzy Pracodawcą a Organizacjami Związkowymi działającymi w PGNiG SA. Zespół Prasowy PGNiG SA

z ostatniej chwili

cytat ze strony PGNiG - "Zarząd PGNiG SA podpisał 16 grudnia 2015 roku Porozumienie ze wszystkimi Organizacjami Związkowymi, które zakończyło spór zbiorowy rozpoczęty 21 maja 2015 r. Podpisane porozumienie jest dowodem na wzajemne uszanowanie stanowisk obu Stron oraz uwzględnia interesy pracowników i możliwości finansowe Pracodawcy. W wyniku Porozumienia strony ustaliły, że: pracodawca wypłaci premię za 2014 rok w wysokości 5050 zł brutto na pracownika z proporcjonalnym uwzględnieniem wymiaru etatu oraz okresu zatrudnienia w 2014 roku. Premia roczna zostanie wypłacona do 24 grudnia 2015...."itd Tj premia wypracowana za 2014! Jeśli Zarząd nie wypłaciłby ludziom w/w premi, ktorzy przepracowali cały rok 2014 - a zostali zwolnieni w wyniku tzw restrukturyzacji to wszyscy "byli" wnoszą pismo do Nowego Prezesa PGNiG w Warszawie. Moim zdaniem Zarząd GK i Związki Zawodowe są tego świadome, Byli pracownicy ! Jeśli nie dostaniecie tych pieniędzy i bonów o których mowa w porozumieniu to szukajcie prawników, prasy którzy chętnie włączyliby się do tej sprawy a przynajmniej chętnie nagłośniliby ją w Warszawie!!!!

Podobno kierownicy i inni przechodzą na samozatrudnienie. Czy ktoś wie na jakich zasadach i kto już przeszedł?

fizyczny123

Moim zdaniem ta firma skończy niedługo karierę, zawsze myślałem że największym zasobem firmy są ludzie, a teraz zatrudniają przez pośrednika kowali spod sklepu

byly

5 lub 10 lat temu to były czasy! delegacja 2000 miesięcznie wypłata 2500 i lewizny drugie tyle jak nie więcej czasem a robota jak na wczasach klapczki krótkie spodnie a w zimie przytulną ciepła kabina wibratora chociaż wolałem cysterke bo bez roboty a oręż pelny

gołyfizyk

Ja w GK zarabiałem ponad 3000zł , plus dodatki.Grupa była zgrana , praca szła gładko , dyrekcja nas doceniała.Ogólnie było OK.

haha
@gołyfizyk

tak 5 lat temu i do kierownika mówiłeś wujku

PREZES

JAK TO KTO JEST PREZESEM, JA JESTEM I WSZYSTKICH WAS ZWOLNIĘ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.