Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Barbarella

A przecież Ci co mają samochody i teraz muszą płacić abonament za parking 120 zł,to mogą przesiąść się na autobus.Bilet miesięczny kosztuje 89 zł.A jakby kierowcy się dogadali i zorganizowali,to mogli by sobie załatwić busik,który by ich przywoził i odwoził z pracy.Ale ludzie teraz z sobą nie rozmawiają. A z resztą 120 zł,to dla większości tych co parkują od podwórka,to tylko 2% pensji,a czasem nawet mniej.Nawet tego nie zauważą.

On

coraz więcej osób zakłada firmy na boku, np. geoecosafety . pl , seispro . prohost . pl , nie obowiązują już umowy o zakazie konkurencji?

AA

Pensja bez premii, abonament za parking.... czekamy na opłaty za toaletę. Ciekawe kto siądzie jako babcia klozetowa? Może któraś z kierowniczek - żeby uż wszystko mieć pod kontrolą?

ad44
@AA

Po co babcia klozetowa?Po prostu będzie się wrzucało 2 zł do dziurki,żeby się drzwi otworzyły.Ale wcześniej trzeba będzie iść do szefa po papier toaletowy.

cichy obserwator

Ciekawe ile za stojak na rowery będzie abonament. A propos abonamentu na placu,czy wszyscy aby będą płacić (kierownicy - zwłaszcza jednego działu?).

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
x

Ale o co chodzi? Na pytanie co będzie każdy może sobie odpowiedzieć sam. Sektor poszukiwania i wydobycia cienko przędzie na całym świecie. Światowe giganty zwalniają tysiące osób. Dlaczego zatem taka firma jak nasza i to jeszcze z takimi wynikami miałaby przetrwać?

Dick Cheney

Jola, może do wiertniczej. Będziemy razem penetrować otwory i ciągnąć druta, sorry kabel z sondą.

sexymotherfucker

Jola a co potrafisz, ja cię zatrudnię

Jolita

Ledwo firmy nie rozwalą ha ha, he he,hejże hola.

kas

Jedzą, piją, lulki palą, Tańce, hulanka, swawola...

jola

no to co tam robią jak nie pracuje żadna grupa

piaskarz
@jola

Owszem Jolu na pracę dla zatrudnionych, niewystawionych do zwolnienia - jakieś szanse są, nieśmiałe wiosenne ptaszki coś o tym śpiewają. Mam nadzieję, że to nie było bezmyślne pytanie, czy ty masz szansę na pracę w tej firmie w sytuacji gdy idą w niej zwolnienia.

Jolanta
@piaskarz

jola,dawniej mająca nick majka,wcale nie szuka pracy dla siebie w GK.Tylko dla męża,który pracował w GK jako pracownik fizyczny i go zwolnili.I ciągle zadaje to samo pytanie,niczym bumerang,mimo,że już dostała odpowiedź kilka razy. I nie ładnie,że majka podszywa się pod Jolę.Choć zdaję sobie sprawę,że dla kogoś kto nie stosuje znaków interpunkcyjnych,ani dużych liter,to wszystko jedno.Ale na tym portalu,jak widać jest jola i Jola.jola to majka i ciągle zadaje to samo pytanie,bez znaku pytającego na końcu.To bez podstaw znajomości języka polskiego,jola(majka),nie miałaby czego szukać w Geofizyce.

obrońca Joli
@Jolanta

Jak jesteś takim detektywem, psychologiem i do tego znasz świetnie zasady interpunkcji to może wiesz również kiedy w końcu skończy się ta żenada i czy/ a jak tak to kiedy dojdzie do połączenia Geofizyk? Tak w ogóle jakie to ma znaczenie czy to Jola czy majka czy ktokolwiek inny. Nikt nic nie wie ludzie chcieliby znać prawdę, nawet najgorszą ale prawdę. A tak żyjemy zawieszeni w próżni. Czy będziemy istnieć, na jakich zasadach.... Niech to się już skończy bo wylądujemy wszyscy w wariatkowie.

jola

czy jest szansa na pracę

Ela
@jola

Oczywiście,już możesz przynieś swoje CV.Pośmieją się trochę w kadrach.

luis

Coś ruszyło w dobrym kierunku bo nikt nie płacze,i cicho w eterze.

piaskarz

Gdyby udało się wyłapać dobry kontrakt na Syberii, to ochotnicy by się znaleźli i jeszcze się cieszyli, że robota jest, o ile wypłata dobra. Nie wszyscy lubią upał i zaśpiewy muezzinów co parę godzin. Ale niestety, klimat w polityce taki, że marne szanse.

johm rambo

Takie że wszystko sprzedają i ludzi zwalniają.

Wzz
@johm rambo

To przecież tak miało być,miały być zwolnienia,a są przecież nie od dzisiaj tylko od 2012 roku.N tym polega restrukturyzacja.Gorzej będzie,gdy zamiast zwalniać,to zaczną wysyłać nas na Syberię do łagrów.A ładne geofizyczki sprzedadzą Arabom,pod pretekstem prac np. w Pakistanie.

john rambo

Ci co zapieprzali dostawali ochłapy a góra spijała piankę i są tego efekty teraz.

AA
@john rambo

A jakie efekty są teraz?Wydarzyło się ostatnio coś ekscytującego w naszej firmie?

dziadzia

Pozostała tylko wielka Ujnia i nic więcej. Powoli wychodzą machloje na fakturach i przetargach które świta na Olszy robiła.Że prokurator jeszcze nie położył łapy na tym całym bałaganie to dziwota ale chyba to kwestia czasu.

luis
@dziadzia

Dziadzia,myślę że jesteś zdrowy na umyśle że takie rzeczy ujawniasz

Zorro
@luis

Przecież żaden prokurator nie zagląda na tę stronę i nikt tak naprawdę machlojkami się nie interesuje.Dziadzie,niestety,nic jeszcze nie ujawnił.A może by się skusił i ujawnił jakąś machlojkę?

realista

Tak, dosyć duża - na Wąwozową.

jola

czy jest szansa,że jakaś grupa ruszy

Colo

Ludzie, do jakigo poziomu zeszły wypowiedzi na tym forum.słów brak.Pani Ago i Pani Azalio przenieście swoje jarmarczne wywody może na kleparz a nie popisujcje się brakiem erudycji.Forum powinno wnosić konkretne informacje o zakładzie a nie domniemane wieści, często wyssane z palca, ośmieszacie i zaniżacie tylko poziom pracowników gk.

john rambo

przyjęć nie ma i nie będzie, są zwolnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.