Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

pomiar

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie poprzez agencje Praca wcale nie jest taka łatwa i przyjemna szczegolnie jak wszystko trzeba na plecach 0.5 km nosić a będzie jeszcze więcej roboty.Morale na brygadach jest bardzo niskie,wiele niedawno zatrudnionych osób planuje w najbliższym czasie złożyć wypowiedzenia. Trzymajcie się zdala od tej roboty chyba ze chcecie zobaczyć jak to jest harować cały dzień za 1400zl Pozdrawiam Pomiarowy geofizyczny

Pomiarowy

Nie dajcie się robić w bambuko wiertacz na bieszczady idą przez GK na normalnych zasadach a wy jak zgodzicie się to dalej będą kręcić śrubę i przez aterime z marną delegacja a nawet bez.Panie prezesie czy GK się cofie i myśli że ludzie w górach będą pracować za marne grosze ? To głównie dla delegacji się pracuje wszystko drożeje a wy obcinacie pensję i tak najmniej zarabiającym niedługo najlepsi i lojalni odejdą którzy doświadczeni i szybko rozwijali rozstaw branie ludzi z ulicy tylko to opuznia i niedaje żadnych oszczędności .ale jak widać ludzi ma się gdzieś .Praca w delegacji za1400 to jest nieporozumienie ale oczywiście zaraz będzie wielkie halo że jak nie odpowiada to nic na siłę zgadza się tylko ludzie solidni i znający się ODEJDĄ i tyle a renoma firmy ztacza się wroccie do starych zasad a i szybciej będzie robiona praca co napewno przyniesie oszczędności i zadowolenie ludzi. Pomiarów zjednoczenie się bo za chwile za zupę będziecie pracować

napal

Ej krakusik, krakusik. Pewno przy spuszczaniu paliwa za dużo oparów się nawdychałeś i od tego tak ci się w głowie pomieszało. Daj sobie na luz bo takie bzdety to mogą robić wrażenie na twoich kolesiach spod budki z piwem.

Newgeofizika - Sesele

Na nic lamenty , utyskiwania co było wczoraj odeszło w cień niepamięci niech się święci cuuuuuuuuuuuududddduddududdudu CZEKAMY?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

piaskarz

Zadziwia mnie, że taki świetny pracownik jak Krakusik jeszcze w GK pracuje. Wszak inne firmy ustawiają się do niego w kolejce. Przecież on, mistrz, w ofertach może przebierać jak w ulęgałkach. UOS pewnie już go błagał na klęczkach, lecz on, niewzruszony publikator plot, masochistycznie nadal poświęca się i trwa na posterunku, by dostarczać nowych rewelacji.

złodziej z gk
@piaskarz

bo krakusik ma racje w 100%

alfonso

Najwiekszy czas aby ta swita z Olszy zamienila sie w pomiarowych.

On

przecież delegacje wprowadzono ponownie jakieś 7 lat temu? nauczcie się prawa, to będziecie wiedzieć jakie macie prawa, a nie płaczecie. Albo znajdźcie inną pracę, proste.

bolek

vibrowcy uratują temat

pomiarowy

NIKOMU SIE NIC NIE POMYLILO OSZCZEDNOSCI TO WCZESNIEJ MOGLY BYC KRAKOW POZERAL KASE Z TEMATÓW I NIE UDANE PRZETARGI ZAGRANICA KTOS POWINNIEN ZA TO ODPOWIADAC TAK SAMO JAK ZA WIELE INNYCH RZECZY NIECH FIRMA ZARABIA ALE NIKT NORMALNY NIE BEDZIE PRZY DZISIEJSZYCH KOSZTACH ZYCIA PRACOWAŁ ZA 1200 ZL W DELLEGACJI

x

Coś wam się chyba pomyliło. Czasy, kiedy GK miała za zadanie przede wszystkim zapewniać miejsca pracy nawet kosztem rentowności już minęły. Firma ma zarabiać pieniądze, więc nie wiem skąd nagle te lamenty, że się szuka oszczędności.

Były kierowca
@x

Kiedyś to GK to jedna rodzina wódka,wino i co ino a teraz podpier...lacz goni podpierda....cza odszedłem 2 lat temu nie żałuję mam wypłaty więcej niż Matysik razem z synkiem i pracuję 2 na 1.A i ktoś mi powiedział kiedyś że wrócę 2 dni no i się pomylił nie mama zamiaru. Tyrajcie koledzy za stypendium i miskę ryżu powodzenia i tak was wyjeb....ią.Pozdrawiam!!!!

pomiarowy

niech robia za bloczek na zupy

Krakusik

Matysik pojechał dzisiaj do Krakowa na Traktorze Chrobaku,pewnie dostał wezwanie na dywanik,obmyślają plan z Prezesem jak wyrolować ludzi,Stefański niech poszuka w Kożmicach Żuli pod sklepami do roboty, przyjdą na jeden dzień do pracy,KOBIETOWSKI,CZEREBA,STRACH,BRACIA MROCZKI,I INNI,ratujcie rozstaw sejsmiczny macie przecież całą delegacje.

alfonso

Biedaki z Podkarpacia i tak beda pracowac za 1200neto .

Krakusik

Matysik to kawał (usunięte przez administratora) ,już zapomniał jak dostał po ryju w ciemnym korytarzu od pomiarowego pare lat temu,niech wezmie swojego SYNKA ćpuna i razem będą rozwijać rozstaw,tylko młody sie musi dobrze SZTACHNĄĆ to może wtedy będzie robił,nauczył sie orać beżowymi w OMANIE to teraz pokazuje to samo w Kraju,NIECH ŻYJE STASZEK MRÓZEK.BŁYSKAWICZNY MUSISZ ODEJSC zwolnij sie NIKT CIE NIELUBI.Może jedna Pani Geofizyk zapłacze za tobą (usunięte przez administratora) ją w Gruzji

nijaki

ktos powiedzial kiedyś kierownik wskonczyl 4 i skonczy 9 z swoim kolesiami Staszek szacun dla ciebie

geofizyk

każdy inny tylko nie wiesiek bo to jedyna osoba która się nie zgodziła żeby ludzie robili na starych zasadach

nikt

czy to staszek czy janusz jak jest normalny i zna sie na pracy to niema jakis problemow ale widac ze chcieliby niektorzy zeby byl staszek ale niema ludzi niezastapnionych byle byl normalny i znal sie na pracy staszek czy jurek to to samo chyba ze cos nie tak i oto chyba chodzi

anatol

Robił robotę, dbał o załogę Staszku wróć. Twój zastępca nie dorasta Ci do pięt. Poznali już się na nim i niedługo wyleci.

anatol

pracownik tgs nr9

Kierowniku (usunięte przez administratora)dlaczego opusciles swoich ludzi

sławomir mrożek
@pracownik tgs nr9

bo to debile

lili
@sławomir mrożek

Nie pracuję długo w kochanej GEOFIZYCE,Sławomir Mrożek to kierownika o tym imieniu i nazwisku nie ma.Dzieńki za pochlebstwa bo wiadomo o kogo chodzi.Też chciałbym aby dalej kierował swoją macierzystą grupą której przewodził od początku.Chłopaki trzymajcie kciuki za STASZKA.

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.