Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Rebus

Szkodnik kierowca cała biurokracja na grupie ci to mają zawsze za co wypić codzienne mityczny wieczorne nie zostały wymyślone po to żeby rozmawiać o sytuacji na projekcie tylko po to żeby się nachlac a geo fona za co ma pić za 1200 bez delegacji bo i to im już podobno uje bali . Zabrać delegacje każdemu kto pracuje w terenie i zobaczymy czy jest tak fajnie. A cała świte z olszy do kabla emci i w las. Pozdrowienia dla wszystkich ciężko pracujących!

re juh

Piszesz takie bzdury że się czytać nie chcę jakie debile w szkodach, znam się na tym mój wujek akurat tam pracuje i nic takiego nie mówił zawsze opowiada że jest super kasa się zgadza jak nie to się dorobi cos zawsze, Kierownika mają fajnego który zna się na robocie jak imigrant na przejściu granicznym,co by nie było sa gorsze działy w których nie ma wyjazdów w teren na grzyby, na wódeczkę do znajomych itp.,

oby wam się

Witam Geofizyka to jedna wielka ściema na Olszy jak na festynie, działy które tam utworzyli to jakaś kpina, kierownicy działów to jedna wielka banda rodzinna, w wielu pokojach zwracają się do siebie wujku, ludzie bez pojęcia o swojej pracy obejmują stanowiska o których pojęcia nie mają, ale co tam metoda prób i błędów się kiedyś nauczą (albo i nie). A na grupie to już dożynki wszyscy narzekają na wszystko nikomu nic nie pasuje, kierownicy w polu to jakby się wściekli ale co to da jak każdy narzeka, a najlepiej narzeka się wieczorem pijąc wódke do rana i od rana do wieczora.

Vicky

Ale ze zrozumieniem na szczęście kłopotu nie było.W miętkie trafiło. W szkodach to od dawna prezesik najbardziej się orientuje .

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Prezes

Ten Vicky to jakiś grafoman, niedouk. W szkodach robi?

john rambo

100% racji Vicky. Nie da się ukryć nie których spraw.

No cóż, prezes wymienia kadrę, stali pracownicy- specjaliści do zwolnienia, sprzedają siedzibę. Nie wiem czy coś dobrego z tego wyniknie. To nie jest ta firma w której zaczynałem pracę. Teraz nie liczy się człowiek, tylko pieniądze. Nie robią nic, że by zatrzymać wykwalifikowaną kadrę. A na tą Geofizykę ludzie pracowali od 50 lat. To nie ich wina, że ostatni zarząd był nieudolny, a raczej "udolny", tylko na własną korzyść. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Adi

Gdzie ta Geofizyka z lat 70 i 80-tych XX w.Zgranie , miła atmosfera , dobre zarobki.Pracy było bardzo dużo . Nowy sprzęt z Francji i USA to było przeżycie(nowa elektronika jak na polskie warunki - cudo).Pozdrowienia.

john rambo

Tak i umowa na czas określony dożywotnio co dwa trzy lata przedłużana, malina !!!

znawca

kreatywni ludzie - to już nie ta firma. Wszyscy kreatywni odeszli albo się ich pozbyli bo nie pasowali do polityki przydu...sów. Zero szkoleń - chyba że obowiązkowe z ISO i BHP. Co do umowy - zgadzam się z "john rambo". Karta Multisport - nie za darmo. Dodatkowo pakiet medyczny który opłacasz sam. Cała prawda o Geo - bardzo wysokie kryteria naboru przy bardzo niskich profitach dla pracowników. Szukaj innej firmy.

Trąbka

No to dzwonek widzę, że masz pomysł jak rozwiązać wszystkie problemy GK - powinieneś się spotkać z zarządem. Powodzenia w walce z długami.

xyz

temat w armeni to prawda?

Króliczan

Ktoś kto ratunku upatruje w outsorcingu pracowników to na zarządzaniu zna się jak świnia na gwiazdach. Żenada nie szybko upada a w jej miejsce może w Polsce otworzy biuro jakaś porządna firma z branży geofizycznej.

emeryt

idzie w waszym kierunku wielka kleska jak zatrudnia sie przez posrednikow to jawny wyzysk zdradziecka polska niema nic wspolnego z kapitalizmem a walese powinno powiesic za jaja bo na lekka smierc nie zasluguje

Pracujący jeszcze

Tak to prawda nasza płaca to tyle co stypendium i miska ryżu. Do tego doprowadzili Zarządzający GK

emeryt

jak bylem mlodszy jak dzialo sie cos zle to my strajkowali zaco obrywalismy lanie od milicji i ormo ale wasze pokolenie niewie co to honor tylko boicie sie o utrate pracy i ta kase i dobrze wam tak honorowy nie bedzie dziadolil tylko zrobi cos dla drugich ale was nigdy nie bedzie nato stac bez charakteru i przyjazni zawsze bedziecie nikim tylko mrowka do pracy

haha
@emeryt

jaki honor w gk jeden drugiego w łyżce wody by utopił żeby tylko posadki nie stracic pół roku temu to na olszy papieru w kiblach brakowało tacy byli osrani ale sie udało najwieksze nieroby i ich przygłupawa otoczka została i mysla teraz jak tu zaoszczedzic co sprzedac aby przetrwac kolejny miesiac. poza prezesem nic sie w tej firmie nie zmieniło. a co do pracy w tzw terenie to jest to jedna wielka paranoja jakis posrednik ludzie z palca wyssani i jak to ma sie toczyc. ja pamietam jeszcze czasy długopisa i kalki w gk i wtedy było duzo lepiej a dzis banda niedouczonych leserów i tyle.i jeszcze taka mała rada do ludzi na grupach nie dajcie soba pomiatac wasza ciezka praca jest warta wiecej niz 1400netto ostatnio wyliczyłem srednia zarobów w gk i wyszło mi prawie 5000zl z czego fzycznych na dzien dzisiejszy jest moze 50 osób reszta sami biórowcy z czego srednia fizycych to ok 2400zł koszty utzymania i wpłat dla firmy to miesiecznie ponad 4 000 000zła majatek frmy sprzedaje sie za pare groszy!

pom

dzieje się bo paruletni pracownicy siedzą w domach a GK zamiast przyjmować ludzi i im płacić noramlne pieniądze wolą zapłacić pośrednikowi

ktos

niewiem co tylko piszecie o wiertaczy czy oni sa tacy zli czy to jest szlachta u was w pracy uwazam ze w tym sektorze pgnig cos dzieje sie nie tak a to niby piekne firmy panstwowe

pom

pomocnicy wiertaczy też będa przez gk zatrudnieni?

haha

teraz nosicie po 0.5km a w bieszczadach bedzie 5.0 km i nie teczke z kablem tylko emci haha ale silny wiertacz z delegacja i posiłkiem regeneracyjnym da rade i tak trzymac a bedzie dobrze i nie mniej niz 5 punktów dziennie!!! bo ,,szlachta'' juz wasy stroi

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.