Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Krakusik

Geofizyka sie rozlatuje ale prezes Stefański niepowiedział tego ludziom on im obiecał nowe TEMATY,w Krakowie kilku DEBILI z biura myśli nad tym jak uje..ć pomiarowego jeden z nich ma powiązania z firmą ATERIMA,złodziejstwo na całego nowy Prezes albo wie o wszystkim albo udaje że nic niewidzi,każdy z pracowników biurowych ma na pożegnanie dostać kabel i teczke z geofonami,no chyba że sprzęt sejsmiczny zniknie na żądanie jak to było w DANII.

co było
@Krakusik

A co to było w tej Danii? Bo chyba masz informacje, których nie ma nikt inny.

pracownik gt torun

aterima to to co tz transwalder wielki niewypal kiedys byla taka proba ale byla wielkim niewypalem czemu nie skonsultowali sie z gt mieli takich pracownikow co dzien brakowalo jedna trzecia zalogi kto jest taki bezmyslny i wprowadza tzw podwykonawcow czy gk chce byc posrednikiem to niech pozegna sie z prestizem i nie bedzie miala fachowcow tylko papudrokow

anatol

Lili skąd masz takie informacje? Napisz coś więcej

lililili
@anatol

Tak i co się dziwić jak takie wyniki finansowe - strata goni stratę. W końcu koniec. Takie informacje są ogólnie dostepne.

lili

Tak to już koniec geofizyki,jeszcze jeden temacik i odlot-upadłość-i nie trzeba zwalniać pracowników,bo ten co zwalnia też dostanie szpica

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
anatol

To aż tak źle w geo fizyce?

krakusik

Mirek Szlachta kolejne ZERO w Geofizyce,w Żywcu mało wziął łapówek od chłopaków wiertło do ręki i niech zap.....la,kiedyś wyrzucał bańki z Defenderów wielki szef transportu,wykolejone towarzystwo,ćpuny (usunięte przez administratora) dupodajki w biurze,następny temat mają pomiarowi z ATERIMY robic tylko za zupy.

krakusik

ATERIMA poszukuje pracowników w okolicach Tarnowa żeby (usunięte przez administratora) dla Geofizyki po 12 godzin w polu za 1200zł bez delegacji,jakis (usunięte przez administratora) z biura ma powiązania z tą firmą i ma na ludkach kase,najwyższy czas żeby do tej firmy wkroczył CBŚ,pranie brudnych pieniędzy trzeba zakończyć

haha

to ze stefanski robi z ludzi wariatow to od dawna wiadomo ze błyskawiczny ma chore pomysły to tez traktorzysta to kawał głaba i tyle niech orze pole pod jarosławiem to mu najlepiej wychodzi. ale po co ludzie robia za te marne grosze w tym wyzysku po 12 i wiecej godzin no po co. zrezygnowac poszukac innej pracy i olac szlachte z olszy i wtedy zobaczymy co sie stanie. gk lezy juz od dawna i taka jest prawda a zwykły robol ma 1200 na renke plus delegacja ktora idzie na mieszkanie jedzenie itp. nadgodziny to abstrakcja a w zeszłym roku w zywcu brygady wiertnicze pod władza mirusia tyrały od 6 do 21 i co im przyszło z tego? paru wiertaczy zwolnili reszta na głodowym postojowym i papa

bolek

Jak mialbys choc odrobine honoru to nie obrazalbys ludzi. Jak to mowia hanysy ty ciulu

AA
@bolek

uderz w stół a nożyce się odezwą - nieuda....ku Bolku

haha

bo prawda jest taka ze w gk pracuja juz tylko same nieudaczniki i dupodajki bo cała reszta która miała choc odrobine honoru juz dawno odeszła

bolek

Ha ha ha

czester

kogos mlodego chcą przyjac wlasnie na stanowsko 'hse junior officer' a firma wyglada albo przynajmniej robi takie wrazenie na rozwijającą się i majającą kontrakty z największymi firmami

Bo nic nie zapowiada żeby było lepiej, a w GK zwalniają a nie przyjmują.

czester

Dziekuje za info. Mam jeszcze pytanie do przedmówcy dlaczego za "chwile" ma byc po firmie? Odnośnie wyjazdów do tych muzumańskich krajów to zastanawia mnie dlaczego inni wykwalifikowani juz pracownicy lub tez bez doswiadczenia tam jadą? Czy tylko ze wzgledu na zaborki czy poprostu nie mysla w kategoriach ze cos im się stanie.. bo ja jakbym mial doswiadczenie to za nic w swiecie bym sie tam nie pchal, przeciez jest duzo ofert pracy w innych czesciach swiata dla wykwalifikowanych pracowników (przynajmniej tak mi się wydaje gdy przegladam oferty pracyw internecie). Takze wszedzie byle nie tam a jednak duzo ludzi tam jeździ.

W GK pracy nie ma co szukać, za chwilę będzie po firmie tak więc lepiej się tu nie pchaj

czester

Witam. Mam pytanie odnosnie pracy w GK.. Jestem co dopiero po studiach, bez doswiadczenia i chciałem się zapytać czy np w Pakistanie, Syrii jest naprawdę niebezpiecznie jesli chodzi o terrorystów czy może polepszyło się coś od 2009 roku, kiedy to zamordowali tam geologa. Nie wiem czy się tam pchać na początek jak bedzie taka mozliwość.

erer

jakieś informacje po wizycie z GT

vicky

Szkoda ,na prawdę szkoda firmy . Szkoda że to prezesi zjebali tą firmę i robią to dalej. Pracownicy jak by nie patrzeć zawsze chcieli dobrze . Najlepszy kabaret jest taki że prezesi dalej swoje nieudacznictwo odbijają na pracownikach .Taki mają dziady kierunek bo nie potrafią kierunku zmienić żeby iść w innym kierunku ,promować firmę i dbać i szanować tych co na nich zapieprzali. Kawał niedouczonych s,dziadów . Patrzcie się matoły, dziady co wyprawiacie!Potraficie tylko coś zjebać ,a nic żeby poprawić. Jesteście nikim! Jesteście największymi ...... i niedoukami !

Nostradamus

Zaprawdę powiadam Wam, a stanie się to zanim czterysta dwudziesty czwarty kabel zostanie zwinięty na bęben. Smok Wawelski zadławi się piernikiem - bo zbyt duży kawał ugryzie. Padnie jak rażony piorunem - nawet picie wody z Wisły nie pomoże. Tak to właśnie zakończy się historia piernikowo-smoczej geofizyki romantycznej w Polsce.

x

Nieźle masz poryty beret. Wyceniam na co najmniej 10 lat pracy w GK.

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.