Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Ha ha. A Ty kim?

anatol

Że względu na koszty powinni udawaczy, ściemniaczy i nierobów wywalić w pierwszej kolejności.

@anatol

Anatol a kim ty jestes

ktoś

Może te "szepty" to tylko plotki "podsłyszane" gdzieś tam? ALE ALE Co prawda to prawda cała biurokrację można robić w Warszawie w dobie komputerów. PGNiG ma wszystkie najlepsze programy, już dawno poprzedni Prezes się przymierzał do obniżenia kosztów. Najważniejsza jest produkcja i przetwarzanie. Pewnie podzielą pracę może Ośrodki w Toruniu a Produkcja w Krakowie, Czy ktoś ma jakieś wtyki w Warszawie może czegoś się dowiemy więcej

smutny pracownik

Wszędzie szepty ze będzie tylko jedna geofizyka. Całe biurowe i administracyjno finansowe sprawy /kadry i księgowość/ w Warszawie ze względu na koszty. Jak myślicie czy nasza GK zostanie? Mamy tu przecież uczelnie itd.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
anatol

Zawiadamiacze, ściemniacze siedzą cicho. Pracujecie, czy udajecie ? I tak koniec jest już tuż tuż. A od spania w biurach itp. rzeczy to się odpierdo.....

haha

od zarania kapitalizmu świta z biora śpi tam gdzie pracuje bo szkoda wydać 10zl dziennie na nocleg a z drugiej strony wstajemy rano i w pantofelkach do pracy a tam kawka Internet pogaduszki i jakoś tydzień zleci

adam

strachu nimoo

Lolo

Jeden wielki syf

haha

widzę ze ostatnio sami fachowcy tam pracują eksperci profesjonaliści itp. ja cie kręcę... podwyżki od nowego roku ciekawe ile pewnie jak zwykle procentowo w zależności kto z kim gdzie i ile wypil litość bierze jak czytam co się tam teraz dzieje

EXPERT

Przyczepiliście się jednego działu ostatnio, czyli co? w innych jest tak świetnie, otóz nie!, jako specjalista od zawiadomien obronie nas tu trochę, pracujemy na umowach smieciowych, mało zarabiamy wizji dalszej pracy brak to jak mamy nie walić w hu,.ja no jak?, zaraz znajdzie sie ktos mądry kto napisze jak nie pasuje to się zwolnij ale nie bo wtedy musiał bym isc do pracy gdzie będę musiał pracowac!!!, a co do kierownictwa naszego tajnego działu: Oni sa jak cichociemni nikt nie wie co robia czym się zajmuja widocznie dbaja dobrze żeby się nikt nie dowiedział wkoncu 4 osoby do odbierania jednego telefonu czasem przyjdzie pismo jeden przeczyta i pokaże nastepnemu żeby zobaczył jakie jaja ktos do nas napisał a po miesiącu spowrotem sobie przypomną o pismie i znjowu sobie poczytają przynajmniej my na grupie pracujemy czasem a raczej żadko:)

Fachowców widać wszędzie nawet śpiących w biurach, nie mieszczących się w drzwiach, leżących i pijanych, udających pracę. Ludzie co się w tej chwili w tej firmie dzieje? Nawet Święty i Gryzoń, pafik i herlak i inni boją się z moczyć, specjaliści strachu, paniki, mniej niż zero. Szkoda gadać.

fachowiec

Widze że wszyscy fachowcy się znaleźli to skąd są problemy, ludzie kładąc kabel w polu popijając piwem wiem więcej i lepiej niż pseudo specjaliśći bez pojęcia o tym co robia w danej chwili, na Lublinie wszystko było pieknie widac jak cięzko ludzie pracuja, juz nawet starali by sie udawac że coś robia, RIP.

admin admin

SPIĄ W BIURZE BO DO POKOJU NIE DOSZLI!!!!

anatol

I co z tego że śpią w biurze, zazdrość?

obserwator1234

Kierownik i administracja tak mało zarabiają , że muszą spać w biurze a wy mówicie że podwyżki były?

Dobre to co dali.

anatol

Nie mają żadnych norm. A co do podwyżki to dobre i to dali.

me

Były podwyżki a wy nic na ten temat?

świeżak

To co dzieje się w tej firmie to jest tragedia.Dziwie się że to jeszcze istnieje.Ludzie zatrudniani przez jakiś ATERIM nie majacy pojęcia o tej pracy sprzęt wypożyczany od konkurencji itp itd o co w tym wszystkim chodzi ?

anatol

Adam to weź się do roboty, nie jeżdżenie bez celu, picie i pajacowanie . Przez Was zawiadamiaczy możemy paść jak muchy. Od dłuższego czasu przyglądam się Wam i szlag mnie trafia jak widzę jak pracujecie! Ale widzę że nie tylko ja Was obserwuję.

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.