Opinie o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. w Kraków

pop

Zobaczcie ludzie co ten nowy prezes wyrabia taki swiat niespokojny aten odwazyl sie wyslac ludzi do pakistanu i do murzynow tak jagby unas niebylo pracy w kraju lub w europie to zwykly mobing rado nadzorcza czs zakupic taczki i fruuu z G K skad przyszedl

Mcfly
@pop

"pop" Gratuluję pomysłów, a obserwowałeś sytuację na rynku węglowodorów? Jak wielu pracowników zwolniono w firmach "zachodnich"? Jaka obecnie jest cena ropy itd?? Jeśli masz informacje o jakiejś pracy dla Geofizyki w Polsce to może podpowiedz marketingowi. Wolę obecny niż poprzedni zarząd, przynajmniej są jakieś zlecenia, praca dla ludzi i szansa na przetrwanie firmy. Prowadzisz czarny PR w swoim imieniu czy "na zlecenie"?? Jak ci nie pasuje zawsze możesz się przenieść do kolegów podp...alaczy z Torunia, oni pracują w spokojniejszych rejonach świata jak Egipt czy Mozambik, prawie Europa i pewnie za wyższe pensje - ale tam Prezesa nie zwalniasz :P.

ŁoTatko

Odezwali się krakowscy abstynenci. W domu napić się nie mogą, żona wałkiem zleje po łbie, to będą innym w kieliszki zaglądać z zazdrości. Napić się może każdy, rano sprawdzają alkomatem i chyba wiadomo co grozi za bycie pod wpływem. Dotyczy to zawiadamiacza, geofoniarza, kierowcy i każdego innego. Szkoda, że w Krakowie tak nie biegają z alkomatami jak na grupie.

Pomiarowy

Już się pewne grono ludzi zajmuje umowami brygadzistów i Aterima i co się z tym wiąże Geofizyka będą oddawać ludziom ryczałt za mieszkanie

ŁoMatko

Polityka jakości w GK. Jakoś to będzie. Żartem jest że tyle czasu PGNiG dokłada masę kasy do GK.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Aha ha ha.

Zawiadamiacz

Co Ty chłopie chcesz? Tak zapieprz. ..asz że nie widzisz co się dzieje wokół? Od kiedy tak pilnie pracujesz? Taki jesteś bez skazy?

anonim zdziwiony

czytając te powyższe komentarze mam wrażenie że pracuję w innej firmie a pracuję kilkanaście lat niech mi ktoś odpowie z tych mądrali zawiadamiaczy kiedy pracownicy na grupie mają czas chlać jak pracują po 12-14 h? doba o ile się nie mylę ma 24h. kiedy brygadzista geofoniarz ma na to czas jak rozwija po 150 kanałów dziennie w zimie kiedy jest 8h światła? albo wiertacz w Baligrodzie próbując odwiercić w bieszczadach piąty otwór w zimie w ciągu jednego dnia przenośnym, ważącym 350 kg urządzeniem? chyba że to chlanie dotyczy zawiadamiaczy. To bieżcie się do roboty. Pracownicy etatowi generalnie nie mają kiedy chlać bo generalnie nie mają czasu nawet się załatwić. Nie piszczie takich bzdur bo ludzie to czytający mają wrażenie, że my mamy normalnie melinę w GK. Ludzie ciężko harują żeby jakoś ta firma przetrwała. A co do łączenia firm - skończcie te idiotyczne gadanie - słyszę to już od 10 lat. My urodziliśmy GT więc ona wróci do macierzy :-) Niech piszą ludzie którzy cokolwiek wiedzą o tej firmie a nie jakieś pierdoły tutaj opowiadają

Zawiadamiacz

Trafnie to ująłeś . Czy nikt tego oprócz nas nie widzi? Co sądzicie na ten temat?

Zawiadamiacz_1

Jaki beton. Jedno co potrafią to zwalać jedni na drugich, obrażać, do tego anonimowo a na korytarzu koledzy.

Zawiadamiacz

Ktoś wcześniej zauważył, że moim działem kierują Cichociemni . Że są to wiadomo, a co robią nikt nie wie.

Zawiadamiacz

Są i byli skuteczni szkodnicy zawiadamiacze. Brak skuteczności całego działu zaczyna się od tego, że szefostwo i jego otoczka nie ma pojęcia o co chodzi w tej pracy. Zwolnili kilku skutecznych pracowników, a zatrudniają przez pośrednika przypadkowych ludzi. Przychodzi taki człowiek i co? Zakaz na zakazie. Myślę, że taka polityka kadrowa Krakusów przyczyni się do Wielkiej Klapy GK

Kolejny zdolny

Jesli sie liczy skutecznosc, to Wy nie jestescie skuteczni !!!

Kolejny zdolny

Ja pierdziele przeciez tu wszyscy pracownicy sa tacy sami pijaki jakich malo od kablarza po kierownikow dzialu co jeszcze nie tak dawno budzili sie na olszy o 2 w nocy, po co te wpisy nic nie zmienicie byle pseudo fachowcy dumni z siebie co poswiecili normalne zycie dla calorocznej imprezy w gk, byle sie napic i tydzien zleci

Zawiadamiacz

Liczy się skuteczność w tej pracy, nie wykształcenie. Nie macie pojęcia o pracy w tym dziale. Nawet kierownictwo nie kuma o co chodzi w zawiadamianiu.

xxx

@paweł,jeśli będzie ci się chciało przeczytać wpis "aha" ze zrozumieniem,(czytaj powoli), to na pewno dostrzeżesz ze mowa jest o dziale powiadomień i odszkodowań

wykształciuch
@xxx

Do tzw Działu powiadomień i odszkodowań - jak piszesz - to również zatrudnia sie ludzi z wyższym wykształceniem - takie są przynajmniej wymogi. Zżera Cie zazdrość czy masz jakiś problem?

Ahahahaha

haha

ja miałem na tyle honoru ze sam doszedłem ha ha ha

anatol

Ta trafiłeś w dziesiątkę ha ha ha ha ha ha!

aha

Anatol z twoich wpisów żal się wylewa, ciebie prawdopodobni nie przyjęli bądź zwolnili z tego szlachetnego działu odszkodowań i zawiadomień. Tam proste chłopy (dosłownie) pracują większość bez żadnej szkoły i nie należy się po nich spodziewać zbyt wiele

anatol

Pracuję na tyle długo, i na tyle znam realia pracy, że mogę mieć i nam wyrobione zdanie o pracy co niektórych . I na ekonomii też co nieco się znam.

Zostaw merytoryczną opinię o GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o. - Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 263 ocen.
  • łukasiewicza 3
    31-429 Kraków

GEOFIZYKA Kraków Sp. z o.o.