Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Zenuś

Napiscie prawde w końcu co z tym holdingiem.Jak ta sprawa? Jak macie co nie ktorzy pisac głupoty to wam dziekuje. Kazdy ma rodziny i teraz wszyscy jedziemy na jednym wozku.

Asa

no o 9.30 Bo ma być też telewizja

xxx

Zebranie jutro 9:30 czy 10:00 bo juz ludzie różnie mówią

Oby nas Weglokoks teraz wzial w calosci a potem te Slaskie Huty Stali powstaly

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno

Oby nas Weglokoks teraz wzial w calosci a potem te Slaskie Huty Stali powstaly

dsw

Teraz nie pozostaje nic tylko składać indywidualne pozwy do Sądu Pracy o wypłatę zaległych wynagrodzeń.

jgj

oni mieli wyje...e na nas od początku

Adi z gilotyn

to że pan P miał na nas wyje..ne jaja i wiedział o tym świadczyła sama wczorajsza rozmowa telefoniczna...

kurcze blade

co to znaczy dla nas-bezrobotne czy nowy podmiot i nowe umowy?

xxxxx

to już jest koniec nie ma już nic tylko co dalej gdzie nasze wypłaty i co snami będzie ja pierd... :(

optymista

jeśli to prawda to mam nadzieję że ta zła wiadomośc okaże się dla nas tą dobrą i najbardziej korzystną

ooooooooooo

A teraz pojdziemy na jednego ,bydymy pic

Yyyy

Chopy to co teraz z nami bedzie?

sergio
@Yyyy

Teraz hopie to juz z górki likwidacja miała byc od razu ,na kasa poczekomy niedlugo ,ale od pana P wcale by my nic nie dostali jak bydzie kasa to spokojnie mozna poszukac sobie nowa robota ,teraz jest ostatnia okazja żeby sie zwolnic z winy pracodawcy jak ktos ma cos w zanadrzu

alojz
@sergio

Synu to jest bardzo dobra wiadomosc

Adi z gilotyn

poprostu sie dowiedziałem nie byda pisać od kogo jutro sie przekonamy

Ttt

Adi z gilotyn a skad to wiesz to pewne

endrju

Dodam ze rozmawiałem z kims naprawdę bardzo waznym ,nie powiem z kim bo nie mogę ,ale dowiedziałem się że nasza walcownia jest strategicznym miejscem ,a nasz rząd nie moze pozwolic sobie na zamknięcie tego wydziału ,może kiedys napiszą cos więcej na temat tej rozmowy ,ale eraz nie mogę

Adi z gilotyn

stało sie upadłość likwidacyjna!

waldek
@Adi z gilotyn

Adi dzieki mom nadzieja że tak bydzie i ze jakis cwaniak sie pod ciebie niy podszywo

endrju

Jutro odbędzie sie ostatnie rozdanie pan P jest juz przegrany na kazdym polu Ten kiero z wykanczalni powinien zostac odwołany bo moim zdaniem o wszystkich machlojkach wiedział i jest adwokatem diabła ,nic nie zrobił w naszej sprawie ,trzęsie portkami ,i zrobi wszystko żeby się przypodobac swoim mocodawcom ,takich ludzi trzeba wykluczyć i nie pozwolic im działac w nowym układzie ,a tak na marginesie pan Kas... kłamał jak z nut chodzi oto że ten człowiek chroni interesy pana P i nasz los jest mu obojętny ,mogłbym coś jeszcze napisać ,ale jutro wszystko się rozstrzygnie na 99%

Yyyy

Tylko żeby ta telewizja przyjechała na 100% i chopy apel nie bać sie gadac jaka jest prawda musimy zrobic szum jak chcemy dostac swoje nalezne pieniądze!!!!

Asa

I dobrze niech to trochę nagłośnią .Tylko wszyscy mają być jutro o 9.30.Dzwońcie po wszystkich.niech wiedzą że ludzie mają już dość.

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa