Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Dobrze. Dziękuję.

Csa
@Żona

Zona oby te telewizja była pewna na 110%

XXTL

to niech jutro przyjadą o 9.30 bo i tak mamy zebranie na hucie.Będzie cała załoga

Żona

Mieliśmy telefon z tvp3. Musimy tylko podać termin spotkania na 100% i przyjadą.

Żona

Jestem też w kontakcie z pewnym Posłem z naszego rejonu i jego pracownikiem.Mam informować o wszelkich nowościach.Teraz dałam sobie czas do wyroku sądu.Ostatnio Pan P zamydlił nam oczy wyplatami.Teraz miarka się przebrała.

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Żona

Ja już wysłałam emalia do tvp3.

Tok fm

Moze jakby wiecej osob napisalo do tvp3 to by przyjechali....jo jutro wysla...

Yyyy

Ok to juz wiem ze sroda aktualne zebranie

Yyyy

Adi czy spotykomy sie w sroda o 10 tej znowu bo nie wiem czy sie wziac wolne tam kaj robia na zlecenie?

@Yyyy

ponoć ja ale nie wiem czy jakiś patałach nie bydzie mataczyć na forum że nie robimy spotkania itp ludzie zaczynomy to skończmy sprawe do końca.

Adi z gilotyn

po zebraniu pojechaliśmy z nie byda pisać z kim bo nie wiem czy se tego życzy do urzędu miasta by porozmawiać z naszym prezydentem Chorzowa i niestety był na konferencji do godziny 16.00 i nie mógł z nami pogodać ale dowiedzieli my sie że i tak jak byśmy poszli tak jak było planowane że niby w środe pod urząd miasta to i tak nic nie załatwimy bo pan K idzie na urlop ale możemy i trzeba to zrobić pismo wyjaśniające z podpisami pracowników i wyznaczyć osoby do reprezentowania nas wtedy co kolwiek mogymy z nim załatwić.

Ttt

Adi jakoś nie chce mi sie w to wierzyc ze ma zablokowane pieniadze na wypłaty!!!

@Ttt

to są słowa pana P nie wierzysz na spotkaniu w środe moga ci to puścić mom nagraną rozmowe

Adi z gilotyn

tak ogólnie po tym jak ludzie sie zaczeli rozchodzić nie potrzebnie to było że tak szybko poszliście tak byście byli świadkami tego co sam pan P powiedział kierownik dzwonił do wielkiego pana P i oto co usłyszeliśmy mam zawiązane ręce Kasa się skończyła dlatego nie płaci jakieś tam ponad milion zł ma zablokowane na koncie ale nie zapłaci bo musi to załatwić sąd .

Adi z gilotyn

godołech dzisiej jak ludzie sie rozchodzili że udało mi sie dodzwonić do tvp3 i oni juz o naszej sytuacji słyszeli bo mieli już kilka takich telefonów ale nie zajmą sie tym dopóki ludzie tylko będą dzwonić,redaktor wytłumaczył mi że ludzie w jak największej grupie muszą wysłać imaile z dokładnym opisem naszej sytuacji i podać swoje dane osobowe a jak narazie mieli telefony anonimowe jeżeli tak zrobimy to prawdopodobnie [tak mi powiedziano] naczelny tvp3 wyda zgodę na nagłośnienie medialne.

Żona

Jeżeli już piszecie o mediach. Przed ostatnią wypłatą dzwoniłam do rmf.Facet w Krakowie skierował mnie do lokalnej siedziby w Katowicach gdzie działają Marcin Buczek i Anna Kropaczek. Kazał napisać meila do nich i może się zainteresują sprawą. Znalazłam do P Ani.tj....anna.kropaczek@rmf.fm.Tylko jak ktoś się zdecyduje napisać to żeby miało ręce i nogi.

Yyyy

Xxxxx kiedys pisales ze wyslales wiadomosci do róznych telewizji czy ktos odpisał?

Yyyy

Chopy czy w sroda o 10 tej tez jest spotkanie?

llll

mysle ze to dobry pomysl, w koncu by sie obudzili a tak nas maja gdzies

ProszeVardzo

Zostanie złożone wypowiedzenie przez wszystkich pracownika i to jest sensowny krok tak trzymać, bez nas niema produkcji!

Zzz

Trzeba w grupie złożyć wypowiedzenia to wtedy sie obudzi

jebac kase

dobrze ze nie ma wypłat i żeby nie było pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa