Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

yyy

Ttt rozbawiło mnie twoje pytanie czy to jest pewne ? Pół roku się ciągnie idalej nic nie wiadomo Przemyśl co piszesz pewne pewne ha ha ha ha

Ttt

Czy to spotkanie pracowników z zarządem Weglokoksu jest pewne? Skąd wiecie?

Ted

Droga pracownico większosc pracuje gdzieś dorywczo bo nie sposób jest utrzymac rodzine przez tyle miesięcy nie pracując ale absurdem jest sie teraz zwalniać czekając tyle miesiecy bo teraz na dniach moze sie to wyjaśnić wszystko

pracownica

Panowie dobra rada póki macie jeszcze żony. Weźcie się do pracy w końcu a nie czekacie na cud. Przez tyle miesięcy to nawet pies na pana swojego, by nie czekał jak wy na obietnicę pracy i odzyskania pieniędzy. Nie ma już czasu ani sensu czekać na coś co się nie stanie. Lepiej znaleźć pracę, nie martwić się i żyć sobie spokojnie. Jeśli nawet znowu wszystko ruszy to zawsze można spróbować wrócić. Absurdem je siedzenie na forum i biadolenie – czy tu siedzą faceci czy baby z targowiska? Tyle miesięcy było na znalezienie pracy a wy tylko czekacie…

NIEROBY
@pracownica

MI SIE WYDAJE ZE SIEDZĄ TU BABY,ROBIC IM SIE NIE CHCE WIEC CZEKAJĄ NA CUD

JASKINIOWIEC
@pracownica

pewne jest to ze bedzie jubilat, hutnik , bony , premie itp

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
c

W tym tygodniu zebranie załogi z zarządem Węglokoksu - prosimy o cierpliwość pracowników WBG.

her

pieprzenie , najpierw kasa za czerwiec a potem możemy ruszać.... nawet na opolską

Ttt

Wiecie może cos o tej kasie z funduszu kiedy przypuszczalnie będzie?

her

Jest prawdą ,że Łabędy chciały kupić a nie wydzierżawić walcownię ,"nie wiedziały " , że nie można na tym etapie kupić.Za dużo " wpadek".Jeżeli do 10 lipca nie będzie kasy ,to większość załogi się zwolni i syndyk może to sprzedać jako złom czy magazyny.

@her

Dlatego jest to Walne Zgromadzenie, żeby przejąć aktywa Walcowni Batory a jak przejmują aktywa to wszystko ..i wtedy ruszy z górki i nie panikujcie .

JACEK

KOKOSY CHYBA NA BEZROBOTNYM W KOLEJCE PO ZASILEK

ziom

NO i robicie co niektórzy panikę że hej ..zobaczycie jeszcze będziecie zarabiac kokosy wspomnicie moje słowa !!

ziom

Gdzie ? w monitorze ze zbiera sie walne zgromadzenie i huty labedy i reszty o przejeci aktywow walcowni batory... i nie robcie paniki ..jezeli weglokoks chce was przejac to przejmie, ja rozumie ze sie denerwujecie ale ...zamiast ciut optymizmu to znowu ..nerwy..

Tok fm

Ziom kajś ty to niby wyczytoł chopie?

Roki

Trzeba poczekać do 10 tego a nie się znowu dołować a może bedą te wypłaty

xxx

Witam widze ze nadal macie nadzieje,jestescie bardzo naiwni.Jak to pisaliscie socjal,jubilaty wczasy pod gruszą.Sami zobaczycie ze bedzie z tego wielkie nic.Wyplata 10 chyba wam sie cos sni

Ted

Przecież walcownia ma należec do Śląskich Hut Stali a Weglokoks ma nam wyplacic 10 tego wypłaty , to co piszecie pierdoly ze nie jest zainteresowany?

Ttt

Ziom gdzie ty to wyczytałeś ?Weglokoks jest zainteresowany kupnem a nie dzierżawą WBG Batory

FUCHA

Prawda jest taka ze weglokoks byl zainteresowany, ale juz nie jest i taka jest prawda.I zamiast plakac i narzekac szukajcie sobie roboty.Pisze oczywiscie do tych co bez sensownie chodzą do roboty za free, posiedziec i w karty pograc.Bo ktoregos dnia obudzicie sie w ręku w nocniku.A teraz mozecie sobie komentowac , bo ja dorabiam ciezko i mam na oplaty.Pozdrawiam ciezko pracujących a nie siedzących.

@FUCHA

A skąd ty wiesz ze Węglokoks nie jest już zainteresowany ?? Masz jakiś oficjalny komunikat od zarządu ? To się podziel i tym bardziej że Ted napisał że ma powstać Śląskie Huty Stali ..

ziom

z tego co słyszałem i wyczytałem 15 lipca 2016 zbiera się walne zgromadzenie w celu przejęcia aktywów Walcowni Batory itp ..

Hcw

Ax wiarygodnośc to ja już dawno straciłem przed rodziną bo ciągle czekają az oddam im kase , robie za pare groszy i czekam na te kase z funduszu jak na zbawienie , przez pana p bedę sie leczył u psychiatry za niedługo a dodatkowo super pokrzepiające wiadomosci że sie nie dogadali co do dzierżawy .Wszyscy nas mają gdzieś ciągle tylko obiecanki a na koniec zakład potną na żyletki a my pójdziemy na zasiłek za 800 zł , więc jak tu można mieć w sobie wiare i optymizm po tych 7 miesiącach....

Yyyy

Chopy a jest już prąd na zakładzie? Jo słyszoł ze do 15 lipca wszystko bydzie wiadomo , czy ktos wie czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa