Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Czesiek

Molik to przyjdz i daj mi po mordzie jak jestes taki cwany.A prawda zasze boli.Nie cwanikuj obys sie nie pomylil.Faktycznie masz cos z głową i nawet z (usunięte przez administratora) br /> Mozesz mnie w pompke cmoknąć. Rob tony dostaniesz premię.hahahah

hy

z funduszu dostaniemy ale czy 10 lipca wypłatę dostaniemy ,podpisali już dzierżawę?

Ko6

Wierzycie że dostaniemy z funduszu całość bo jo już som nie wiem

TOLEK

ZAPOMNIALES CZESIEK ZE KAZDY KOMPUTER MOZNA NAMIERZYC A JA MAM TA MOZLIWOSC AJPI TWEGO KAPUTERA JUZ JEST NAMIERZONE A MOJE PODEJRZENIA SIE SPRAWDZILY.

lis
@TOLEK

Nie macie innych problemow?piszecie dalej takie pierdoly ze wstyd mi jest za was.Roboty szukajcie a nie obrazac i straszyc innych.

fafik
@TOLEK

HA, HA, HA a co ty pies że po (AJPI) możesz dojść? Chyba że słynny pies Szarik z H.W.

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Czesiek

Hapaj dzide dziadu to umiesz najlepiej

Admin

Przypominam wszystkim analfabetom i dyslektykom że jest to forum H.W Pietrzak Holding Odlewnia zeliwa -Kutno. Wszystkie wpisy nie dotyczące owego zakładu będą usuwane.

JA JUZ TEZ WIEM KTO TO JEST CZESIEK BOJ SIE

G

Yyyyyyyyy jaki orangutan to raczej wieloryb ale maaaaaasa jest trocha za wiela na brzuchu ale sie wytnie zakryje kiedy bedzie kasa ??????????? Jo się pytom!!!!!!!! Momy czekać do połowy lipca? To jest chore nie idzie tego przyspieszyć?????

xxx

Czesiek widzę ze cię ryj okrutnie swędzi pamiętaj ze dowiem się kim jesteś bohaterze a wtedy śmieciu pazury którymi pisałeś na mój temat połamie.Pamiętaj dowiem się na 100

Kod

Jako kasa w Batotym nic ma

NNX

I co koledzy znowu nie ma kasy???? U Pietrzaka tak już będzie.Jak najszybciej musicie uciekać od tego pracodawcy.To już jest koniec z Pietrzakiem.Wiem że to jest trudne ale kasy nie zobaczycie.Pozdrawiam

@NNX

WIDZE ZE ODEZWAC TO NA ZEBRANIU NIEMA KOMU ALE KRYTYKOWAC TYCH CO SIE ODZYWAJA TO ZAWSZE ZNAJDZIE SIE JAKIS CZLONEK BY NAPISAC PARE SLOW KRYTYKI.CZESIEK JAK JESTES TAKI WYGADANY TO W PONIEDZIALEK BEDZIESZ MUGL SIE WYKAZAC. PS.NIKT CIE DO PRACY NIE ZMUSZ MOZESZ ISC DO MATUSA JAK CI MOZG SIADA .A CO DO MOLIKA TO CHOCIASZ MA ODWAGE POWIEDZIEC TO W PROST A NIE CICHACZEM.

Czesiek

Koledzy fakt jest taki nigdy juz tak nie bedzie jak 3 lata temu. A ci ktorzy zostali doskonale o tym wiedza.Napewno jak bedzie syndyk.To jest osoba ktora pracuje dla sądu. A co do naszego znanego Molika to Niech sie ogarnie i cukruje kierownikowi bo on tak doskonale go rozumie.Powodzenia Molu

GOS5YNIN

Koledzy z gostynina. Powiedzcie z reka na sercu znowu nas oszukali jak zawsze.Dalismy sie zrobic jak male dzieci.A kierownicy tylko potrafia walic scieme zeby tylko robic.Koniec tego. A ten zryty molik to niexh teraz idzie robic tony bo przeciez da rade.Pierwszy sie madrzy jak by zjadl swoj mozg.Masz zryty łeb.A tak na marginesie to wszyscy zdrowi w domu.

iiiiiiii

chopy jak to jest z lekarzem przyjmie mnie ?

Ttt

Dobrze sie komuś godo jak widocznie dostaje kasa albo coś , jo juz pora miesięcy świeca oczami a teraz do konca czerwca mom oddać i skąd mom wziąć, w lipcu bydzie i z funduszu i wypłata a teraz co mom sprzedać od kogo pożyczyć ? Chore to wszystko!!!

Czesiek

disiaj jak do 18.00 nikomu nic nie wpłynie to odejdżmy od maszyn pograjmy w karty godzinke i do domciu ,a w poniedziałek do lekarza.Nie będzie nas to może sie to skończy i w końcu nas ktos wykupi .

Fizol

Fajnie ci się p_ierdoli,ty żeś chyba jeden z dozoru!!!!Wypłaty na bieżącą na kontach macie to się nie macie czym przejmować.

NNX

wcześniej dostaniesz wypłata 10 niż z tego funduszu.Wszyscy czekamy na kasa ,bo każdy jest zadłużony na maksa.Jeszcze czerwiec muszymy przetrwać,a poem z górki

Ttt

No właśnie maksymalnie do 17 lipca a teraz z czego momy żyć!!!mnie jest kasa do końca czerwca potrzebno bo musza oddać , to po co było gadane że do konca czerwca dostanymy teraz żech obiecoł i skąd mom wziąć !!!

Do 30 dni mają czas,licząc od dzisiaj to jest maksymalnie do 17 lipca

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin