Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

ZULU

Ucichlo bo ludzie poszli do lasu cos upolowac do jedzenia, aby zapewnic byt rodzinie.

Kod

Jakoś ucichło na tym forum

Ttt

Nie dziwcie sie że ludzie czekają na ta kasa z funduszu jak trzeba długi oddać i popłacić różne zadłużenia które narosły przez to ze nie dostawaliśmy wypłat...

Kod

Jo się już potracil z tymi wypłatami

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Ttt

Nick jak mamy dostac po 500 zl jak z funduszu do konca miesiąca dostaniemy 3 wypłaty zaległe...

A Ty skąd wiesz

HtMl

Nic nie dostaniemy.

Nik

Nie wiecie czy dostaniemy znowu W tym miesiącu od Węglokosu po 500zł

Ttt

Chopy dostaniemy do konca miesiąca ta kasa z funduszu? Musza długi oddac i czynsz zapłacić a z tego co zarobia mamy co jesc przynajmniej!

GOSTYNIN

Czesiek masz całkowitą racje, jestem za zeby przestac robic za darmo.Pomyscie mamy rodziny, za co utrzymamy je jak bedziemy to wszystko przedluzac i oni beda brac kase , i sie smieja z nas ze jestesmy murzynami. Przestanmy sie łudzić.

Czesiek

Ludzie z gostynina oni was czaruja, nie maja szansa zeby z pustego nalac.Najlepiej bedzie jak przestaniecie pracowac i wam da wypowiedzenia, to wtedy jest szansa ze szybciej weglokoks was przejmie.Tylko przedluzacie wasza pracą za darmo weglokoksowi przejecie was.Jak dobrze pójdzie to wszyscy spowrotem wrocicie na swoje miejsca pracy, kazdy gada bo.musi.Gadalem z prawnikiem bo mam w rodzinie i dlatego bylo by dla nas najlepiej zeby nas zwolnili. Poczytajcie kodeks.Nic nie tracicie poza nerwami.

Gen.Zachtel

Jeszcze troszkę minie zanim pojawi się prąd na walcowni.Więc radzę uzbroić się w cierpliwość...Może już za 2-3 miesiące produkcja pójdzie pełną parą.

Czesiek

Sorki za błąd ktory sie wkradł masz racje 10000 tys ton

DORA

Prawda prawda chyba tak będzie .Mocnych i głópich robota lubi.

gostynin

grisza masz racje robią z nami co chcą jak w burdelu jak nie uciekniemy to będziemy zapierdalać na tych krawaciarzy .Na siebie bysmy może zarobili ale dla nich bedzie wciąż mało , ale jeżeli lubimy pracowac za darmo to pracujmy ale żebysmy w sierpniu nie obudzili się z ręką w nocniku.

grisza

Ludzie z Gostynina uciekajcie na chorobowe niech to całkowicie upadnie a potem pomyśli nad nami węglokoks tak jak napisał nick gostynin. Ja się nawet nie zastanawiam bo to wszystko co dziś było to parodia.

XXL

masz racje będziemy tu dymać nie wiadomo dokąd najlepiej isć na chorobowe zwolnić sie i isć gdzies cos zarobić a jak będzie potrzeba to będą dzwonić .Kierownicy maja do nas numery telefonów ,bez nas ten zakład jest zerem jak ktos nas kupi będą się grzały telefony .

gostynin

Powinnismy zatrzymać ten zakład jak WĘGLOKOKS ma chrabke na nas i widza w tym dochód to napewno odkupią od syndyka i będą do nas dzwonić .A tak to będziemy tu pracować za darmo do usranej smierci.

czesiek nie 1000 ton tylko 10000 ton

Ted

My napewno ruszymy pod Weglokoksem nie martwcie sie Panowie zGostynina my juz tez kiedys pracowalismy pod syndykiem takze moze i u Was bedzie praca....

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa