Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Ttt

Kierownictwo jest na zakładzie to może wiedzą co z tym funduszem? Mom dług u rodziny , już mi jest wstyd jak dzwonią a co z tej tygodniówki 350 co dostaja mom oddac jak mi ledwo na życie starczy, ktos coś wie o tej kasie z funduszu?

Ttt

Na wszystko czekać , najpierw na decyzje sądu i to ile miesięcy, teraz na kase z funduszu i aż to ruszy ....masakra z tym wszystkim już , chce normalnie chodzić do roboty i dostawać 10 tego wypłaty jak wszyscy moi koledzy , a nie ciągle sie martwic dostaniemy z funduszu kase , do kiedy będzie i czy 10 lipca bedzie wyplata .Moi koledzy planują urlopy a jo ino zbierom te tygodniówki i myśla czy mi na opłaty i życie starczy .Do kitu juz z takim życiem mom dosyć tego wszystkiego!!!!

Tata

Bardzo prosze Kierownictwo napiszcie czy dostaniemy te kase z funduszu do końca miesiąca...pracuje za pare groszy i długi musze oddać!!!

xxx

zawsze tak bylo ze oni mieli nas gleboko gdzies,mysleli tylko o sobie

Gosc

Dostaniemy do końca miesiąca ta kasa z funduszu? Musza długi popłacić...

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kod

Kierowniki dajcie znać co z tą wypłatą W tym miesiącu bo już idzie do głowy dostać to już żyć nie idzie chyba się umówione się dr psychiatrycznego

NNX

kolejny miesiąc mija ,a my zaś bez wypłat.To jest bardzo przykre, jak widza jak ludzie robią zakupy.Pełne tasie a jo gapia się bo nie mom za co kupić.Ale ile można???? Już mi się nie chce żyć.Ludzie zaś kolejne terminy obiecują,tym razem z funduszu.A jak pewność że dostanymy do miesiąca?Najpierw trzeba zawieść te papiery ,a my stoimy w miejsu

cry

oby byla kasa do konca miesiaca, bo ta robota co mom to nie wystarczy na splacenie czynszu i rat

Roki

Przecież syndyk mówił że bydzie kasa z funduszu do końca miesiąca...

Kozak

Bida, bo syty nigdy nie zrozumie głodnego

Czerwona Bida

Gadają że mają miesiąc na złożenie wniosku a potem fundusz ma miesiąc na wypłaty ale my zdychamy z głodu teraz

Czerwona Bida

I znów 10 ty a my nie mamy wypłat mam już dość tej(usunięte przez administratora)bidy. Znowu obiecali że będzie wypłata a jeszcze wniosku nie złożyli do funduszu o wypłatę

Ttt

Chopy mocie jakieś nowe informacje co sie dzieje na naszej walcowni? Robia po 12 godz ...niech juz to ruszo! Czekom na ta kasa z funduszu i mom nadzieja ze do konca miesiąca bydzie bo musza czynsze zaległe zapłacić....

Czesiek

Koledzy o ktorej jest to zebranie z syndykiem w gostyninie. Ma przedstawic konkrety z tego co mowil we wtorek?

Tok fm

Chopy bydzie do końca miesiąca ta kasa z funduszu ? Musza długi popłacić

Ted

Wydaje mi sie że jak Weglokoks jest zainteresowany to odrazu bedzie mogł naszą walcownie kupic zeby ludzie mieli prace , napewno juz jakies rozmowy są prowadzone...

Yyyy

Mom nadzieja że to bydzie przejscie całej zalogi na walcowni odrazu pod Węglokoks....

Ted

Chopy wiecie już kiedy na walcowni ma być światło i gaz?

życzliwy

Prawidłowa likwidacja odbywa się od zwolnienia (prawie) wszystkich pracowników, aby likwidator w spokoju mogł zrobić likwidację majątku. Jedyną pozytywną możliwością otwieraną dla pracowników poprzez likwidację firmy jest wyplata świadczeń z Funduszu. Poźniej będzie z pół roku likwidacji z kierunkiem na Węglokoks i niektórzy pracownicy dostaną pracę.

ziom
@życzliwy

Likwidacja spis stanu majątku już napewno jest i był w Sądzie wiec spoko a tym bardziej Węglokoks przejmie to będzie miał Czarno na białym a dam sobie głowę urwać że za 2-3 lata będzie cała polska słyszeć o sukcesach Waszego zakładu !!

życzliwy
@ziom

Spis może jakiś tam był, ale w zależności od sposobu upadłości to nie sąd a likwidator/syndyk sprzedaje majątek, więc powinien powołać biegłego do wyceny majątku, następnie zrobić spis wierzytelności oraz zwołać zgromadzenie wierzycieli i uzyskać ich zgodę na cenę i sposób sprzedaży,akceptację musi także uzyskać od sędziego komisarza, a sama sprzedaż powinna się odbyć na zasadzie wolnorynkowego przetargu a nie tylko dla Węglokoksu, gdy nikt nie kupi, to robi obniżkę majątku i znów zwołuje zgromadzenie wierzycieli i itd. dużo czasu może upłynąć, chyba że PiS to przyspieszy łamiąc procedury

Tooni

Czesiek to nie jest takie proste przestac pracowac. Syndyk sam Cie nie zwolni,chyba ze jezeli odmówisz pracy to on Cie zwolni z artukułu i nawet Kuronia nie dostaniesz, a dyscyplinarką w papierach zostaniesz.Takie prawo niestety;( A jak nie pójdzie dobrze to co wtedy Twoim zdaniem? Wszyscy chodzą skołowani bo nie wiedza do konca co bedzie, ale powinno chyba do konca czerwca się wyjasnić,albo nawet wczesniej .

Kod

ZULU .ino powiedzieć do jakiego lasu jak jesteś Z Batorego to chyba do lasu Kochlowickiego

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa