Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Czesiek

Witam wszystkich czytelników.Wiec w gostyninie bylo zebranie z syndykiem, tak naprawde dowiedzielismy sie tyle ze zalegle wyplaty dostaniemy z funduszu bedziemy czekac do konca podobno czerwca lub poczatek lipca.Bo brak jest jakichkolwiec pieniedzy na koncie (slowa syndyka) wiec jako gostynin musimy sie wykazac i przerobic towaru 1000 ton miesiecznie, jest to nie do zrobienia poniewaz z braku ludzi obslugujacuch maszyny.Wydajnosc by byla wtedy kiedy by szly wszystkie maszyny a jest ich 9 wtedy jest to mozliwe tak bylo wtedy. Decyjze beda oglaszane na biezaco przez syndyka on chce zeby firma presperowala ale tylko zalezne jest od nas jako pracowników. Doslismy do porozumienie ze bedziemy robic do konca czerwca jak dostaniemy z funduszu kase a co dalej okaze sie.A co do chorzowa to syndyk potwierdzil ze rozmowy trwaja i batory bedzie wydzierzawiony przez weglokoks (od kiedy rozmowy trwaja).Także czlowiek bije sie z myslami co to bedzie sie działo. Bylo duzo pytan do syndyka ale jego odpowiedzi byly takie ze on dopiero jest 5 dni i musi sie ze wszystkim za znajomic nie jest wstanie nam za duzo powiedziec.Duzo pisania ale nerwy robia swoje koledzy.Czyli na ta chwile jestesmy w czarnej d.......czas pokaze.

Ted

Koledzy z Gostynina co tam u Was po zebraniu?

ziom

Przecierz Walcownie Batory przejmuje Węglokoks a później Ślaskie Huty Stali . !

Roki

Naszą walcownie przejmuje Weglokoks a napiszcie koledzy co u Was w Gostyninie? Jak po zebraniu?

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kolega

witam panowie.. musimy zaczac sobie szukac pracy .. teraz nam beda tylko mydlic oczy a tak na prawde juz po firmie.. ale jesli ktos zyje nadzieja niech zostanie i czeka na cud.. dostaniemy wyplaty z funduszu i to nie predzej niz na poczatku lipca .. a poza tym na nic wiecej nie liczcie milego dnia czesc..

Czesiek

Koledzy i byl S.Pietrzak u was w chorzowie? Podobno dzisiaj ma byc w Gostyninie o 14 zebranie z nim i syndykiem.Ciekawe co bedzie sie działo. Jak to wszystko bedzie dalej funkcjonowac?

xxxxxx
@Czesiek

WCALE NIE BEDZIE FUNKCJONOWAC NIE WIEM JAK U WAS ALE JAK U NAS BYŁ TO TYLKO GADKA PSTRA BYŁA HA A WYROK SADU JEST O UPADŁOSCI LIKWIDACYJNEJ U NAS JUZ SYNDYK DZIAŁA NIE DAJCIE SIE ZBAJEROWAC TEMU DZIADOWI BO TYLKO OBIECUJE NIC WIECEJ MY CZEKAMY CO DALEJ BEDZIE BO JAK NARAZIE TO SA PROCEDURY BY COKLWIEK ODZYSKAC I CZEKAC

jeb z dzidddy

Kaj je moja wyplata!!! Ja sie pytam kampo patrol... Samozwańcu najwspanialszy uratuj me ciało i daj sie zmucic w kakao

wusztlik

Te XXTL nie fandzol mi tu tys jest na pewno jedyn z tych dwoch majstrow bo tyn stary niy mo komputera teroz ino kery pisz dalyj to wydukom cos ty za jedyn

gggg

Jeśli chodzi o tego przedstawiciela.załogi to Grzegorz jest idealny ale czy on będzie chciał? Prawdziwy chłop z jajami.

parowa

Ja wynanczalnia to mo majstrow jedyn stary co go niy ma drugi co by patrzol durch przed zadlem i trzeci co niy umiy sie wygodac ich by tyz cza bolo wymienic

XXTL
@parowa

Ty tuku do pierwszej klasy z Tobą.Nie umiesz pisać!!!!!!!!!!Literki składasz!!!!!!!!!!!!Ładny wizerunek

nasa

Dzisiaj podobno był pan Pietrzak ,pożegnać się z hutą

xxxxxx
@nasa

A NIE PO TO BY JESZCZE COS ZAPIERDZIELIC ? A MOZE Z NASZYMIBYL SIE POZEGNAC I JAKAS IMPREZKE NA ZAKONCZENIE WSPÓŁPRACY ZORGANIZOWAC HAHAHAHA MÓGŁ CAŁA ZAŁOGE ZAPROSC BIZMESMEN PIEPRZONY

Seba

Dlugo mnie tu nie bylo dostalem wiesci I wracam koledzy na moja walcownie 26 lat pracy ciagnie mnie tam pozdrowionka zobaczymy sie wszyscy w pracy Narka

lol

matol matola obraza dobre ahahah

Q

Nie pisz czegos o czym nie masz zielonego pojecia..Skonczcie sie juz nakrecac i nie piszcie ciUlstw. Matoly ogarnijcie sie nie macie zielonego pojecia co jest grane to siedzcie cicho i czekajcie co sie wydarzy!

ino

z tego co gadali to fundusz ma 30 dni na wypłatę zaległych pensji

xxxx

hej a kiedy fundusz wypłaci nam te wypłaty czy wiadomo coś jak długo mamy czekać

ktoś

fundusz wypłaca 3 wypłaty, każda maksymalnie śrdnia krajowa czyli coś koło 3900 brutto. Jak na umowie jest 1850 brutto plus premia- to wypłaci tylko 1350 zł razy 3 czyli 4050 zł

AntyKampol

Ten najmlodszy to najwiekszy przydupas i pieRdolec z calej rodziny..A.K. w klapkach jedzie do sadu i stoi za filarem i ciagnie druta medalikowi z pistoletem.A staty z ptokiem nie umi sie doczekac kiedy do roboty wroca pomimo ze raz odprawy wzieli a ostatnio na emerytury przeszli!Rodzina z tradycjami????

Czerwona Bida

Kto wie do jakiej wysokości wypłaca ten fundusz świadczeń pracowniczych jaka max 1 wypłata. (usunięte przez administratora)

Walcownik

Rodzina kamp to rodzina z tradycjami walcowniczymi głosuję na młodego Kampa on już walcuje i fajny jest taki

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa