Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Hcw

9876 naucz sie czytać a potem pisz?

Opsss

Pozdrowienia dla Giertych on dobrze gadal.Takich ludzi trzeba. Czesiek nie wszyscy beda tacy jak Molik mial mozliwosc sie wykazac ale zamilknoł tym razem. On tylko cwaniakuje na zakładzie kazdy to wie ale ma swoich wiernych słuchaczy.hahaha

Czesiek

Witam Nasz Gostynin. Co tam ciekawego bo bylem chwilowo zajety. Co tam się urodzilo.Z tego co doszly mnie sluchy wszystko ma sie po staremu tylko inaczej przedstawiono.Mozemy do tego 10 lipca wytrzymav a pozniej sie okaze. Dawno nie odzywal sie nasz Molik ktory mal zawsze duzo do powiedzenia.Szkoda wielka ze tylko duzo gada .taki typ człowieczka.Ciezko bedzie z tym twoim (Ajpi) .Ale tak na marginesie mozesz sobie tylko pogadac.Chwal sie kolegą a oni tez maja na ciebie wyj....e i sie z ciebie smieja . Nikt nie zna litosci. Pozdrawiam wszystkich.

Luzak
@Czesiek

Molik wal się cycu

Czesiek
@Luzak

Luzak nie podpinaj sie podemnie jak masz cos do molika.To co ja mam to napisze a nie cwaniakujesz.Ok kazdy niech pisze od siebie. Narazie Molik zachowuje sie pięknie.Pozd

@Czesiek

Chopy co tam u Was w Gostyninie słychac ? Wiecie moze kiedy ta kasa z funduszu bedzie?

NFZ
@Yyyy

Kasy nie będzie w termine.

xxxxxx
@NFZ

A SKAD TAKIE WIESCI MASZ DO MIESIAC MAJA CZAS WIEC CHYBA KOŁO 15 BEDZE TA KASA Z FUNDUSZU BO PREDZEJ NIE MA CO SIE SPODZIEWAC

Olo
@xxxxxx

Skonczcie zas pisac glupoty ze kasy nie bedzie w terminie...

@xxxxxx

A co z wypłatami 10 lipca wiadomo coś czy będą?

Yyyy

Rodowity Polak masz racje to tylko w naszym kraju takie coś ze jestesmy pół roku bez środków do życia a druga sprawa blachy są sprowadzane z zagranicy a my czekamy na pracę śmiechu warte naprawde!!!

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Rodowity Polak

Takie rzeczy to tylko w naszym pięknym kraju. To jest wręcz paranormalne,jesteśmy pół roku bez środków do życia i nikt z tym nie jest w stanie nic zrobić.

Hcw

Po co było to gadanie że będzie przejęcie odrazu tylko ludziom nadzieji narobili gdybym sie zwolnił w grudniu mialbym juz nową pracę bo u kolegi było miejsce a tak tyle czekania po co ? Jak jest chętny to powinno być odrazu przejęcie żeby ludzie mieli prace...

?

wygląda to jak gra jedną kartą o wszystko albo nic.Suma sumarum wszyscy wylądujemy na bezrobotnym a zakład zostanie sprzedany za grosze na magazyny logistyczne.Poczekajmy do 10-go,jeśli dostaniemy wypłatę będzie to sygnał że jest chęc przejęcia zakładu.W przeciwnym wypadku będzie to znak że czas pakowac graty.Siedem miesięcy czekania,nadziei,wypluwania z siebie flaków a teraz słyszymy że mamy problem.Co znaczyły słowa typu "przechodzimy z automatu".Czy przez te pół roku nikt nie był w stanie przewidziec że znowu będą schody,absurd.

ziom

Witam Jak sytuacja, czyli przejmuje Was Węglokoks czy niestety likwidacja zakładu już całkowita ??

her

Drugi klient będzie oglądał zakład we wtorek, więc nie jest to ściema.

Ttt

Nie wiem co to za problem jest chętny Węglokoks to powinni sie dogadać i kasa by była z tego i ludzie by mieli pracę po co te gadanie było że teraz to kwestia czasu to przejęcie...ale tu nie chodzi o pracowników tylko o kase taka jest prawda...

Kaśka

Może drugi chętny na walcownie to syn Pietrzaka?!

antony

Z tym drugim chętnym po Węglokoksie to jest jakas śćiema syndyka ,tak mi się wydaje ten drugi jesli by był to chyba jakis pan p nr 2 lub jakis jego koles ,czekajmy do 10 tego ,a potem ruszajmy stąd KONIEC ŚCIEMY

Boss
@antony

Gostynin co u was? Macie jakies wiesci co z zakładem bo mało piszecie na temat waszego zakladu.Moze ktos z waszego kierownictwa odpisze no napewno to czytaja. Slyszelismy ze tez wam obiecali kase za czerwiec do 10 ciekawe czy sie lekko nie pomylili znajac tych biznesmenów ktorzy robia z mami co chca.Daj cie znac Gostynin

Feel

No tylko z tym "ktosiem" jest problem.Miało być już z górki a okazuje się że my nie jesteśmy w połowie drogi na szczyt.

Yyyy

Też sie z tym zgadzam w 100% ważne ze jest ktos chętny kto chce prowadzić produkcje i jest zapotrzebowanie na blachy!!!

Polska gola

Podobno od pierwszago cały Gostynin ma mieć wypo

Ted
@Polska gola

A co dalej z naszą walcownią?WBG Batory wiecie już może coś?

sssssssss
@Ted

Nic nie wiadomo dalej momy czekać ino ile

100% wiary

pomimo tego że sytuacja sięga drugiego dna uważam że nikt nie dopuści do sytuacji w której zakład zostaje bez pracowników pod warunkiem że jest zainteresowanie jego kupnem i dalszym prowadzeniem produkcji,a tak dotychczas było.Bez pracowników zakład ma wartośc złomu.Drugi argument który przemawia za tym że zakład BĘDZIE dalej prosperował jest taki że jesteśmy drugim po hucie"Częstochowa" w Polsce zakładem który jest w stanie produkowac blachy takich formatów i grubości.Wątpię by dopuszczono do sytuacji żeby zakład pozostawic na pastwę losu.Jest zapotrzebowanie na blachy,pozostaje huta "Częstochowa" która nie ma tak dużego przerobu by zaspokoic cały rynek albo import blach z zagranicy który wiąże się z kosztami których producenci wolą unikac.Wszyscy jesteśmy rozgoryczeni informacją że znowu napotykamy na trudności pomimo tego myślę że sprawy już wkrótce będą miały finał z pozytywnym dla nas wynikiem.

dżery

Podobno syndyk idzie na urlop ,ktoś ma go zastąpić , więc na jakiś czas sprawa utknie w martwym punkcie ,jesli do końca miesiąca się nie dogadają co do dalszych losów walcowni ,to prawdopodobnie dostaniemy wypowiedzenia ,bo jak zapowiedział syndyk nie będzie dalej generował kosztów co do wypłaty musimy zaczekać do 10 tego bo podobno węglokoks nie wycofuje się z obietnicy że nam wypłaci tylko obecnie myślą na jakiej zasadzie nam wypłacić syndyk nie wypłaci bo nic nie produkujemy sprawa jest bardzo skomplikowana i może potrwać kilka miesięcy ,ale nas już chyba tam nie będzie Jak się w koncu ktoś z kimś dogada to już nie ruszą z produkcją ,bo nie będzie kto miał ruszyć Chyba że się do konca miesiąca dogadają miejmy taką nadzieje Nad tym chaosem już nikt nie panuje dyrektorzy znikli a naszymi sprawami zajmują się jeszcze tak krytykowany przez wielu Kamczyk ,czy kilku jeszcze innych

xXx
@dżery

Tak naprawdę to dyrektorów nie ma już od pół roku na zakładzie.I niczym się nie interesują.

ziom
@dżery

no nie brzmi to zbyt optymistycznie !! ??

Ttt

Chopy czy my sie doczekomy kiedy bydzie normalno robota? A co z wypłatą 10 tego czy ktos coś wie?

xXx

Skaładaj CV śmiało...i czekaj na decyzje.Jeżeli chodzi o dzierżawe Walcowni to podobno Łabedy przekombinowało.Jak 10 lipca nie bedzie kasy mam w d.. ten zakład i obietnice szukam nowej stałej pracy.Może prase i TV po 10 lipca by znowu poruszyć jak kasy nie bedzie? Kiedy bedzie jakieś spotkanie bo najgorsze informacje to brak informacji ludzie nie wiedzą co sie dzieje !!!!!

;(

(usunięte przez administratora)Samozwańcu co ty sobą prezentujesz?Twojej szpicatej godki na każdy temat nie idzie słuchać! Pistoleta Ci odstrzelą i bedziesz lody w Weglokoksie,Łabedach a może na Pokoju robić.Zacznij pomału bo możesz nie zdążyć! Nowa dyrekcja jeśli taka powstanie powinna Cie jako pierwszego odstrzelić tam gdzie twoje miejsce.Ludzmi kierować powinni ludzie inteligentni a ty należysz do sprytnych inaczej.Troche ogłady i samokrytyki PierDOlcu! Powodzenia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa