Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

GK

Witam prosze o informacje ile w tej firmie mozna zarobić jako przedstawiciel i jakim autem się pracuje?

ph
@GK

hyundai i30 kombi

rw

UWAGA - ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OSZUSTWA! W styczniu zamówiłem karnisze wraz z jedną roletą nietypową. Chciałem by wymiary rolety były większe, a przede wszystkim chodziło mi o sposób mocowania (przyklejane do futryny). Dostałem roletę o 2 cm węższą i inaczej mocowaną (przykręcaną do ściany), tak że w moim przypadku do wyrzucenia. Ponieważ na zamówieniu wpisałem kod podany mi przez pracownika, reklamację odrzucono. PROSZĘ NIE WIERZYĆ PRACOWNIKOM MARDOMU.

MJ
@rw

Panie Marku dziękujemy za wpis, jednak mija się Pan z prawdą. Powinien Pan napisać ze zamówił Pan roletę klasyczną montowaną inwazyjnie do ściany. Następnie telefonicznie poinformował nas Pan ze rozmiar rolety ma być o 2 cm szerszy od zamawianej , podając tą informacje został Pan poinformowany że roleta ta będzie wykonana na zamówienie i tak się stało. Towar wykonany na zamówienie nie podlega zwrotowi (zapis w regulaminie paragraf 6 , punk 10). Opis rolety klasycznej znajduje się na stronie sklepu internetowego :"Przewagą rolet klasycznych jest solidny montaż. Może być zainstalowana na ścianie, bądź suficie." Przy zamawianiu produktu musiał Pan dokładnie wiedzieć co Pan zamówił. Pozdrawiam serdecznie.

nowy

nowi/młodzi ludzie odchodzą z firmy bo nie potrafią/nie chcą/nie mogą znosić chamówy kadry zarządzającej (czyt. mistrzów)

alphina

Lekcja dzisiejsza nauczyciel po 3 klasach sugeruje czyszczenie kibla doktorantowi.

hej

Do pracy pożądani z IQ 100 do 160.

Ciekawe ile na święta dadzą. Czy osoby które nie korzystają z benefitu będą miały coś więcej?

ALDO2

Witam! Ja tam pracuję już prawie trzy lata w tartaku i nie narzekam raz jest ciężko raz lekko ale pracować trzeba, narzekają tylko ci którym się robić nie chce a ja 2200-2300 na miesiąc mam i jestem zadowolony.Pozdrawiam wszystkich pracowników Janusz S.

Pracuś
@ALDO2

jak tyle zarabiasz to więcej niż ci z biura, a tak Was doi tego biura ciągnie

marja

ja chcę być i to konkretnie na stanowisku montera do drzwi i okien, ciekawi mnie czy skoro w tytule ogłoszenia obiecują bardzo wysokie zarobki to czy one na serio są wysokie

Żenadll
@marja

Chyba coś ci się pomyliło

pake

Ludzie Jest mi tu dobrze...... Nie odejdę stąd......... Czemu Was tu jeszcze nie ma......??????

ojej

Dyg lub no nie,opiniotwórczy ojej -czkawka. Podziwiam odpowiadających ,cierpliwie na poziomie odpowiednim do opiniującego.

Boniek

Podejrzewam, że to nie wina księgowości, a kadr. Kiedy księgowość dostanie kwity to wtedy robi przelewy. Siedzi ich tam w kadrach z osiem i się nigdy wyrobić nie mogą. Z drugiej strony to każdego indywidualny problem kiedy ma wypłatę, bo ma konto w innym banku niż PKO. A w przepisach raczej jest zapis że nie na kontach do 10 każdego miesiąca, tylko muszą być wysłane przelewy do 10. Mniej chlać w weekend to i do poniedziałku kasy starczy :)

brak wyplaty

Kolejny 10 dzień miesiąca w niedzielę wypadających i jak zwykle wypłata będzie ma kontach pracowników w poniedzialek dopiero. Bo się nikomu z księgowości nie chce zrobić jej z rana. Żeby zwylky szarak z produkcji miał ją w piątek wieczorem . Przykro że są takie rzeczy w tej firmie. Ale zgodnie z kodeksem pracy wypłata wynagrodzeń powinna być dzisiaj już na kontach pracowników. Od października 2015 roku wszystko się spieprzylo. Tak to wypłaty były zawsze na czas. Wezdzie coś z tym zróbcie bo żal (usunięte przez administratora) zciska przez te grono księgowych.

Nie znam się

nie znam się to się wypowiem, żenujące. Najwięcej zawsze mają do powiedzenia Ci, którzy są puści jak ten dzwon z przysłowia.

DC one

popieram brak komunikacji i praktycznych rozwiązań, stosowane są jedynie zasłony dymne, aby zaspokoić ambicje pewnych ludzi... którzy mimo wszyscy wierzą w tę bajkę. Neverending story....

AND
@DC one

I tak jest,jedziemy dalej...

Peace

Ty zrobiłaś dzisiaj dla nich dużo...... Ile oni zrobią dla Ciebie??????????????

Marketing

Być może dostaniesz 2500 zł ale brutto, jeśli się spodobasz

Zydzew

Brak tej firmie zorganizowania, komunikacji, etyki. Produkt made in china.

zamknij wrota
@Zydzew

Najbardziej opiniotwórczy oczywiście są Ci, którzy przyszli tu do pracy na chwilę i chcieliby od razu zarabiać kokosy. Popracują miesiąc, góra trzy i odchodzą, tak naprawdę nic nie wiedząc o produkcji, o produkowanym towarze. Chcecie awansować? To się interesujcie czymś więcej niż tylko tym aby odfajkować 8 godzin i do domu szybko uciekać.

MARKETING!!!
@zamknij wrota

UWAGA! Potrzebny od zaraz człowiek, który nawet gdy będzie Tobie mówił (usunięte przez administratora) to będziesz czuł podnietę na samą myśl o zbliżającej się podróży.

siemka
@zamknij wrota

powiem tak ludzie ktorzy pracuja po 2 lub 3 lata zostali kontrolerami jakosci nie maja pojecia o tym co robia np. emilllllllll to kazdy wie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pffff
@siemka

Emil pracuje jakieś 6 lat w zakładzie, po za tym jak jesteś taki "mądry" to było iść, złożyć podanie i pokazać na co Cię stać!

kunta kinte

"ba" co do twojej wypowiedzi to nie wiem czy wiesz co wpływa na dobrze wykonaną prace. Jeśli nie wiesz to trudno nie będę cię edukował. A czasami przydało by się pomyśleć co się pisze na takich forach. Nie nienawidzę jak ktoś nazywa ludzi zarabiających ciężką pracą na tą firmę "leniami". "ba" a ty wiesz chociaż co to zasady moralne. Poczytaj troszkę, idz do szkoły lub coś w tym stylu a potem się wypowiadaj o drugim człowieku.

łona

"Zazdrość" a co do palarni to powinni ją wywieść jestem za. A niestety ale papierosy mózgu nie wypalają.

łona

"Zazdrość" jaką zazdrością?Czego mam zazdrościć braku honoru??

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom