Opinie o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Starsprings Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starsprings Poland Sp. z o.o. w Sady

Qwe

Czy praca jest na nocka zmianę?

Mario

Zastanawialiście się dlaczego na postojowym pracownicy Hali A i B otrzymują samą podstawę bez premii a pracownicy z Hali C otrzymują podstawę i 50%premii? Gorszy sort?

@Mario

Zapraszamy do działu finansowo - kadrowego (pokój 3 lub 4). Odpowiemy na wszelkie pytania lub pokierujemy do właściwej osoby.

Czas pandemii

Zastanawialiście się dlaczego na postojowym pracownicy Hali A i B otrzymują samą podstawę bez premii a pracownicy z Hali C otrzymują podstawę i 50% premii? Gorszy sort?

@Czas pandemii

Czas pandemii

@Czas pandemii

Pracownik Produkcji

Ogólnie rekrutacja trwała krótko. Rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, trochę stresu było choć wcale niepotrzebnie. Decyzja o przyjęciu była pozytywna. Stawka na start zadowalająca.

Kilka nieskomplikowanych pytań.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Niezadowolony

Zastanawialiście się dlaczego na postojowym pracownicy Hali A i B otrzymują sama podstawę bez premii a pracownicy na Hali C otrzymują podstawę i 50 % premii??? Sprawiedliwość??? Pocket zawsze był gorzej traktowany!!! A niby jedna firma.

@Niezadowolony

Arkadiusz

Czy jak dostanę pracę to przechodzę jakieś szkolenie na wdrożenie czy od razu na głęboką wodę ?

@Arkadiusz

Teraz to raczej pracy nie dostaniesz.

Atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Współpracownicy jak i szefostwo bardzo miłe. Pracuję tutaj już kilka miesięcy i jest naprawdę spoko. Oby tak dalej.

Polak

Stabilna praca, w różnych miejscach pracowałem i z całą odpowiedzialnością mogę polecić pracę w tej firmie.

Pracuś

Polecam pracę w Starsprings. Obecnie pracuję za granicą, ale firmę Starsprings wspominał będę dobrze. Pozdrawiam.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Najbardziej będą się interesować Twoim życiem prywatnym. Nawet jeśli Cię już nie będzie w firmie będą wypytywać innych czy już Ci się noga powinęła. Generalnie jedno wielkie zakłamanie.

KKa

Czy Starsprings zatrudnia pracowników bezpośrednio czy przez pośrednika Agencje pracy itp. ?

@KKa

Dzień dobry, Zatrudniamy pracowników bez firm pośredniczących. Pozdrawiam

Zwracam się do osoby "uprawiającej" propagandę na profilu Starsprings Praca. Jeżeli osoba prowadząca ten profil uważa, że można na profilu wypisywać półprawdy lub nie do końca informować jak jest naprawde to gratuluję, nic dziwnego, że ludzie tak szybko się zwalniają po tym jak zobaczą jak jest naprawde... Żeby nie być gołosłownym dla przykładu: 1) Kanapki w firmie można kupic a nie dostać i to tylko na jedne zmianie 2) Ochronniki słuchu to najzwyklejsze modele a nie jakieś firmowe co sugeruja posty na FB 3) Z pomiędzy wiekszości negatywnych opini na GoWork wybrana jedna pozytywna i wstawiona na FB Takich przykładów jest więcej oczywiście. Jeszcze raz gratuluję dla osoby uprawiającej propagandę, wkońcu żyjem w czasach w których nic nie da się sprawdzić. A może było by lepiej pisać całą prawde ?

Koronawirus

Dzień dobry.Mam nadzieje że firma zadba o to aby małżeństwo które pracuje w naszej firmie a teraz pojechali na zagraniczny urlop po powrocie nie przychodzili do pracy przez dwa tygodnie tym bardziej że dojeżdżają do pracy autobusem z innymi pracownikami. Tyle mówią w tv żeby nigdzie nie wyjeżdżać ale jak widać niektórzy mają to gdzieś...

Praca jak praca. Wcześniej pracowałem w branży meblarskiej i motoryzacyjnej gdzie warunki były podobne ale płaca trochę mniejsza. Tutaj chociaż są premie które są fajnym dodatkiem na swoje przyjemności. Pozdrawiam

Komunikacja na GoWork jest komunikacją jednostronną. Pracownicy się nie podpisują z imienia i nazwiska, w związku z tym strona pracodawcy nie wie do kogo ma kierować swoje słowa. Wiemy też, że nie wszyscy pracownicy podpisaliby się pod opiniami na GoWork. Zachęcamy do rozmowy – pokój 3 lub 4. Nie jesteśmy w stanie rozwiązywać problemów przez GoWork.

Pracodawca oferuje możliwość rozwiązania problemów pracowników jeśli takowe mają, odpowiedzi na wszelkie pytania i pomoc w każdej sytuacji. Jeśli tematy są trudne , tym bardziej zachęcamy do szczerej rozmowy. Pracownicy, którzy przychodzą porozmawiać mogą zaświadczyć o tym jak funkcjonujemy, ale oni nie wypisują komentarzy na goworku. Po merytoryczne odpowiedzi zapraszamy do pokoju nr 3 i 4. Pozdrawiamy.

@Starsprings Poland Sp. z o.o.

Dlaczego kierownik od lat zbywa pracowników ? Dlaczego nie wywiązuje się z Tego co sam zadeklarował ? Dlaczego pracownicy nie sa równi tylko jak ktoś jest z rodziny albo jest kolegą to ma łatwiej (szybciej awansuje na kolejne poziomy) a inni muszą czekać grzecznie aż łaskawie dostanie aneks do umowy ? Dobrze by było jakby ktoś spojrzał na ręce kierownika i obiektywnie ocenił czy napewno wszyscy pracownicy są równo traktowani...

Jan

Pięknie powiedziane, ale tutaj koneksje robią swoje, wystarczy popatrzeć kto jakie ma znajomości i kogo z rodziny. Firma rodzinna - albo jesteś swój albo jesteś robol . (usunięte przez administratora) Takiej ilości rodzin, małżeństw, szwagrów, braci, wujostwa, kuzynostwa, kolegów, sąsiadów to chyba w innym miejscu nie znajdziesz, cały powiat szamotulski:)

Damian
@Starsprings Poland Sp. z o.o.

Czasem się zastanawiam czy my aby w tej samej firmie pracujemy. Niby obydwoje widzimy to samo a odczucia są diametralnie inne. Pozdrawiam serdecznie A co do pracy tutaj to nikomu nie polecam, wręcz szczerze odradzam. 90% opini to prawda, może czasem nadto uwypuklona ale prawda.

Dajcie już sobie spokój z tym sianiem plot i pretensjami o wszystko. Nikt nikogo w pracy tam nie trzyma na siłę.

@Marek

Oczywiście, że nikt nikogo nie trzyma na siłe ale jaki to ma związek z równym traktowaniem pracowników ?

QWE

Czytając te opinie jako pracownik zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie. Przecież nikt nie podpisał cyrografu tylko umowę o pracę. Dostajemy pieniądze za wykonaną pracę a jak się komuś nie podoba to niech zmieni pracę. Pozdrawiam i życzę wszystkim uśmiechu.

Komar

Zatrudniłem się w Starsprings bo mam blisko do pracy. Wynagrodzenie nie jest takie złe szczególnie jak wpadnie dobra premia. Pozdrawiam i do zobaczenia w pracy :)

J.K

Pracuję tutaj już kilka miesięcy i jest ok choć nie mówię, że nie mogłoby być lepiej. Wypłata na koncie zawsze w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Starsprings Poland Sp. z o.o. - Sady

• Jak się pracuje w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starsprings Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Starsprings Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Starsprings Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Starsprings Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 173 ocen.

Starsprings Poland Sp. z o.o.