Opinie o Estate Dealer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Estate Dealer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Estate Dealer o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estate Dealer w Kraków

Rekrutacja

Witam. Chciałem opowiedzieć trochę o mojej rozmowie rekrutacyjnej z Panią Magdalena. Rozmowa była ciekawa i bardzo precyzyjna. Pani Magda opowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała moje wątpliwości.. jasno przedstawiła podstawowe zasady firmy i zarobki. Pomimo tego, że nie dostałem się do kolejnego etapu uważam, że było to bardzo ciekawe doświadczenie i bardzo miło było mi poznać Panią Magdę.

Jaki jest wkład kierownictwa Estate Dealer w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

B.

Żaden. Poszukaj innego biura, jest wiele lepszych opcji w Krakowie

Obecny pracownik ;)

Bardzo duży ;) zapraszamy do nas! Warto się przekonać. Jesteśmy zgranym zespołem a nowe osoby dochodzące staramy się brać pod opiekę i wdrażać tak samo my(jako zespół) jak i firma oraz osoby zarządzające zespołami. Polecam zorientować się samemu bo jak widać niektórzy nie potrafią powiedzieć w prost tam gdzie trzeba swojej opinii (która nawet nie jest konstruktywna uwaga).

O jakich dodatkowych pieniądzach mowa ?

Eryk

Chyba najlepsza agencja nieruchomości w Krakowie :)

HGDF
@Eryk

No żartujesz, naciągają nielegalnie poza praca! Proponował wynajmującemu mieszkanie dodatkowe pieniądze do wyludzenia od najemców :)

Bartosz
@HGDF

Skąd masz takie informacje na temat Estate Dealer? Pracowałeś w tym miejscu? Ciekaw jestem ile wynoszą tu prowizje i jaki jest system pracy, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

Agent Nieruchomości

2 etapy, pełen profesjonalizm.

O doświadczenie, chęć rozwoju, ambicje.

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Yoko

Planuję zakup mieszkania i myślałem właśnie żeby ogarnąć to z Estate Dealer. Ma ktoś jakieś doświadczenia? Chodzi mi ogólnie o obsługę, gdzie warto kupić, jak z ofertą itp. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam Kamil

@Yoko

U mnie wszystko przebiegło bez problemów. Oferta na tyle duża, że można znaleźć mieszkanie dla siebie.

Julka
@Yoko

Duża ilość na Krowodrzach, fajne lokalizacyjnie mieszkania, dobierają zgodnie z tym co powiesz, jaki metraż, czy z balkonem, czy z miejscem parkingowym, zawsze coś znajdują ciekawego, ceny też są ok.

Izi
@Yoko

ja Ci Estate polecam, profesjonaliści którzy znają się na swoim fachu, sprawdzili sie i u mnie i u brata, bo kupowalismy mieszkanie w podobnym czasie

Darek
@Yoko

Ofertę mają dobrą. Szczególnie jesli chodzi o duze mieszkania.

Olga
@Yoko

Kupiłam od nich mieszkanie i wszystko jak najbardziej w porządku. Nie kręcą i nie kombinują, a to według mnie najważniejsze.

Megi
@Darek

A jak duże? Szukam czegos powyzej 70m2.

Kamil
@Megi

No ja akurat kupiłem teraz ponad 80m2 więc bez problemu można coś takiego znaleźć od Estate ;)

Darek
@Megi

No takie powyżej 70 to bez problemu :)

@Megi

Obczaj strone tam mniej wiecej bedziesz wiedziec co i jak. Na szybko to widziałem że sa powyżej i 100 bez problemu. Ja akurat wynajmuje ale tez od nich 82m2.

Megi
@Paweł

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Właśnie się wczoraj skontaktowałam i już wszystko wiem.

@Megi

Ja kupiłam dzięki nim mieszkanko i jestem mega zadowolona! Lepszej agencji w Krakowie nie ma :)

Alex
@Yoko

Ciekawa ksywa. Kiedyś pracowałem w Estate Dealer i przynosiłem do pracy napój z żabki na bazie zielonej herbaty, który nazywa się YOKO. Niestety zostałem zwolniony :(

@Yoko

ja kupowałam z nimi i jestem bardzo zadowolona, spełnili wszystkie moje wymagania, no i znaleźli mieszkanko w lepszej okolicy niż się spodziewałam ogarnęli za mnie wszystkie formalności, ja sie tylko podpisywałam, także jestem mega zadowolona :)

Karpi

Hej, Zamierzam złożyć CV do tej firmy. Nie posiadam żadnego doświadczenia w sprzedaży nieruchomości. Czy jest ktoś, kto właśnie bez doświadczenia pracuje albo pracował w tej firmie? Jakie są szanse, żebym dostała tę pracę?

Kamila
@Karpi

Z tego co wiem to podstawowym wymaganiem jest doświadczenie sprzedażowe i branże poboczne :) Ale zawsze możesz spróbować. Polecam Ci opisać coś ciekawego od siebie i może akurat. Powodzenia w każdym razie ;)

bbb

Agencja do zadań specjalnych, potrafią znaleźć naprawdę ekstra nieruchomości :)

ccc
@bbb

Dziwne, mi nie potrafili znaleźć mieszkania na parterze. :(

Alex

Jestem byłym pracownikiem, z resztą zwolnionym. Pracowałem w nowo otwartym biurze w Warszawie.(usunięte przez administratora) Osoba wyznaczona(usunięte przez administratora)pracowała zarówno w Krakowie jak i Warszawie. Mam nadzieję, że poniższe sytuacje pomogą Państwu w ocenie tego miejsca: 1. Osoba, która w biurze siedziała przede mną została zrekrutowana przez telefon jak była na parkingu w samochodzie. Rozmowa trwała 5 minut. (usunięte przez administratora) Po tym jak usłyszał, że udało mi się umówić spotkanie. Kazał dać mi numer do klienta zainteresowanego mieszkaniem i umówił spotkanie na mieszkanie za które on by dostał prowizje. Jeszcze próbował mnie (usunięte przez administratora)na prowizji. Zgodnie z założeniami w sytuacji w której ja znajduje klienta powinienem dostać 50% od tego co dostają sprzedawcy. No niestety. Początkowo usłyszałem, że dostanę 40%, następnego dnia rano 33% a wieczorem usłyszałem, że dostanę 0%. (usunięte przez administratora) Do pracy przyjmują każdego i o ile przychodzisz i jesteś grzeczny to nie zwalniają. Uwaga dla klientów: standardem jest mówienie, że się ma klienta na mieszkanie dzwoniąc pod ogłoszenie. To nie klient. To inny pracownik udający klienta. A(usunięte przez administratora) Pozdrawiam (usunięte przez administratora), Alex

Bardzo długo szukali dla mnie działki, ale miałam ogromne wymagania, których żadna inna agencja nie spełniła. Jestem zachwycona, bo spełnili moje marzenie :)

karol

Bardzo polecam współpracę z Panem Patrycjuszem, jestem bardzo zadowolony z przebiegu całej transakcji. Pan Patrycjusz był na moje każde zawołanie :)

marek

Jako klient jestem pod wrażeniem pracy agencji, naprawdę świetne podejście i szybka reakcja. Co prawda dosyć długo szukaliśmy mieszkania ze względu na ograniczony budżet, ale w końcu się udało! Serdecznie dziękujemy :)

Witam ! Mam w planach złożyć CV do tej firmy. Czy rozmowa kwalifikacyjna jest bardzo wymagająca ? Spodziewam się jakichś przykładowych scenariuszy sprzedażowych, natomiast czy wiedza MUSI być na wysokim poziomie ? Przyjmują nowicjuszy ? Dzięki z góry z odpowiedzi ! :)

W trakcie rekrutacji
@Nowy

Każda rozmowa jest wymagająca ;) zależy jak się toczy i jakie masz oczywiście doświadczenie. Najlepiej się przygotować do rozmowy- ja tak zrobiłem. Moja rozmowa przebiegła dość sprawnie. Rozmowa na poziomie. Czekam na odpowiedź czy udało mi się dostać do zespołu w Warszawie. W jakim mieście będziesz wysyłać cv?

jakub

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, piątka za profesjonalizm. Polecamm serdecznie

Karol

Jak na Polskę warunki pracy są dobre.

Praca ok, fajni ludzie, dobre pieniądze, jasno okreslone warunki wspolpracy, czasem dużo roboty, raczej nic odkrywczego nie napisze - warto spróbować jeśli pojawi się taka możliwość

Vimi

Praca na stanowisku doradcy do spraw nieruchomości ok. Trochę pracowałam i było spoko, ale zdecydowałam się iść totalnie w inną branżę, jakby ktoś chciał się dostać to ja powiem szczerze że jest to fajne miejsce do pracy, z ciekawymi ludźmi.

Agata

Szukają teraz kogos do pracy?

Młody
@Agata

Jak masz odpowiednie kwalifikacje to próbuj, ja dostałem się bo napisałem maila z CV, opisanym doświadczeniem itp. Na stronie masz wszystkie potrzebne dane kontaktowe

Dominika
@Agata

Ja wysyłałam CV jak akurat była prowadzona rekrutacja, ale z tego co wiem to można wysyłać w dowolnej chwili. Ja ostatecznie się nie dostałam, ale myślę że na pewno będę próbować za jakiś czas.

Patryk
@Agata

Wysłałem CVke przed chwilą, jak będę coś wiedział dam znaka

pico
@Agata

Śmiało startuj :) ktos tam nawet ostatnio mial rozmowę

Agata
@pico

Wszystkim dziękuję za odpowiedzi. Spróbuję, może się uda :)

pico

Praca jest dobra, jasno okreslone warunki, czlowiek wie czeego sie spodziewać, ogólnie jak najbardziej fajna peaca i ją lubię

Paulina

Przyjemna, konkretna rozmowa z panem od nieruchomości (konkretna rzeczowa informacja nt. wynajmu mieszkania), Szczerze polecam

Mieszkanie ktore wynająłem sztos. Ogarneli super mieszkanko na Woli.

Zostaw merytoryczną opinię o Estate Dealer - Kraków

• Jak się pracuje w Estate Dealer?

Zobacz opinie na temat firmy Estate Dealer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estate Dealer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estate Dealer?

Kandydaci do pracy w Estate Dealer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estate Dealer