Opinie o Nieruchomości POŁUDNIE w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nieruchomości POŁUDNIE. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nieruchomości POŁUDNIE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieruchomości POŁUDNIE w Kraków

shdkj8238 Nowy wpis

Żenada. Brak szacunku do pracownika. Brak podstawowej pensji. Wymagany własny komputer.

A Nowy wpis

Tragedia

Paulina Nowy wpis

Jesteś zatrudniony w Nieruchomości POŁUDNIE? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków pracy w firmie. Jakie masz doświadczenia z Nieruchomości POŁUDNIE? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany?

kura Nowy wpis

Ja to mam odpowiednie doświadczenie jako specjalista ds. nieruchomości, bo kompleksowa obsługa klientów nie jest mi obca, ale szkoda, że nie określili jakich średnich zarobków można się u nich teraz spodziewać, wiecie może? Dziękuję za szybką odpowiedź.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nieruchomości POŁUDNIE? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
ktoś

Pracownicy fajni, pan T.G - bez komentarza....

Agent z biura

Pan Tomasz G. nie wie co to znaczy uczciwie się rozliczyć- trzeba go po sądach ścigać , żeby oddał pieniądze, jednym słowem PORAŻKA. Z zarządzania PAŁA, bo gość nie ma o tym pojęcia- natomiast jest tam kilka fajnych pracowników, którzy dają się mu wykorzystywać i okradać

@Agent z biura

Kompletna bzdura. Jestem pracownikiem od ponad 2 lat, NIGDY nie miałam problemu z otrzymaniem wynagrodzenia!!! Nie czuję się też okradana ani wykorzystywana, nie wiem skąd takie opinie.

agent

właściciel myśli , że jest panem bogiem- a naprawdę nie ma pojęcia o zarządzaniu. Nie liczcie na uczciwe rozliczenia.

Pośrednik
@agent

Kompletna bzdura - Właściciel zawsze rozlicza się w momencie rozliczenia klienta. Nawet czasem można liczyć na wcześniejszą zaliczkę z prowizji. Akurat w tej firmie na pewno nie ma żadnego problemu z rozliczaniem się z pracownikami.

jjjjjj

Buhaha wizyta u psychologa gwarantowana po miesiącu pracy. Pan [usunięte przez moderatora] sam o to zadba:) [usunięte przez moderatora], brak słów... Nie polecam

sb

Czy na pewno mówisz o tej firmie ? Byłem na rozmowach i zaproponowali mi tylko prowizję więc warunki nie są atrakcyjne.

ona

Jeśli ktoś szuka pracy w nieruchomościach to naprawdę polecam tą firmę. Dobre warunki pracy, Super atmosfera. Poszanowanie dla pracownika. Wiele można się u nich nauczyć bo stawiają na naprawdę wysoki poziom. Wymagają, ale też potrafią to docenić!

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości POŁUDNIE - Kraków

Nieruchomości POŁUDNIE
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Górnych Wałów 1A/3
    44-100 Kraków