Opinie o Estate Dealer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Estate Dealer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Estate Dealer o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estate Dealer w Kraków

klasyk gatunku

Myślę, że każdy jednak najlepiej uczy się na własnych błędach, ale mimo wszystko szkolenia są pomocne. Żadna teoria nie przygotuje do pracy tak jak praktyka. W ED porażki przekuwamy w sukces :D Pozdrawiam!

stary kandydat

Firma, która od początku do końca jest uczciwa wobec swoich pracowników, nie ma obietnic, których potem nikt nie spełnia, wszytko realnie i rzetelnie, więc od początku każdy wie na co się pisze. A myślę, że samą ofertę mają okazyjną, więc nawet jak ktoś nie jest przekonany to warto spróbować.

szybki

Najlepsza w tej pracy jest atmosfera. Nie ma takich sytuacji, że ktoś się wywyższa czy szczyci się swoim doświadczeniem, wiadomo jak to bywa w tej branży.. Relacje są przyjacielskie, a wiadomo, że w takiej pracy, z pomocnymi ludźmi zawsze jest lepiej pracować.

kancler
@szybki

O i z tym się zgodzę. Co jak co, ale w poprzedniej pracy doskwierała mi atmosfera, a jakby nie patrzeć to bardzo ważny aspekt. Ludzie często rzucają bardzo dobrze płatne posady, by wreszcie pozbyć się nadmiaru stresu i normalnie pracować. Tu nie dość, że dobrze zarabiamy to jeszcze nie okupujemy tego kosztem naszej psychiki, także pozytywnie.

POLECAM

W mojej opinii bardzo dobra firma, POLECAM!!!!

Agent Nieruchomości

2 etapy, pełen profesjonalizm.

O doświadczenie, chęć rozwoju, ambicje.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
pracuś

Firma dla każdego, nie ma dyskryminacji, najważniejsze jest przecież to co człowiek umie sobą reprezentować. Branża specyficzna, ale znam wiele osób, które na początku mówiły, że to czarna magia, a potem miały naprawdę fajne wyniki. Nie bez znaczenia są tu szkolenia.

pumpkin

Dobry pracodawca, nie obiecuje więcej niż może dać, myślę, że jak ktoś myśli o karierze w tym kierunku to jest to bardzo dobra firma.

sunnyday

Jak dla mnie najlepsza firma z jaką się spotkałem! Wreszcie firma, która daje możliwości i wspiera pracownika!!!

bobi

Czytam te opinie i warto też wspomnieć, że nie jest to tylko miejsce dla osób dopiero zdobywających doświadczenie. Wiedzę w Estate Dealer mogą powiększać też osoby, które w branży nie są od dziś. W końcu człowiek się uczy całe życie, a z kursów i szkoleń zawsze można wynieść jakaś pozytywną wiedzę. Ta firma nie spoczywa na laurach i można się tu stale rozwijać.

tom

Parokrotnie spotkałem się w firmach o tej specjalizacji, że nie było podstawy.. Zarabiało się na samych premiach. Szczególnie dla osób dopiero zarabiających nie było, więc to proste. W ED dostaje się od początku bardzo fajne warunki, nie mówiąc już o pakiecie szkoleń i potrzebnych narzędziach.

kropla

W tej pracy każdy jest indywidualistą co nie oznacza, że nie tworzymy zgranego zespołu. Wszyscy jesteśmy tu w końcu, żeby zarobić dobre pieniądze.

wspominając początki

Pracowałem już w podobnej firmie, więc nie startowałem od zera, a jakieś doświadczenie już posiadałem. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że będę aż w takim stopniu zadowolony z tej zmiany. Jak się szybko okazało w ED jest jeszcze sporo rzeczy, których mógłbym się nauczyć. Bez wątpienia jest to praca dla ludzi pełnych pasji i chcących osiągać sukcesy.

dawny

Tu się nie ma co oszukiwać, o tej firmie można wiele powiedzieć, ale zapewniam, że ja ze swojej strony nie mam im nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie. Firma chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Nie ma podkopywania pod sob a dołków. Atmosfera to zawszy był duży plus tej pracy.

rupert

Moim zdaniem zaufani specjaliści, miałem przyjemność z nimi pracować i wiem jak działają. Nie posiadam jakichkolwiek zastrzeżeń, firma jest zaufana i myślę, że z pewnością poleciłbym ją przyjaciołom.

dla ambitnych

Młodzi, pozytywni ludzie, pełni zaangażowania. Praca z takim zespołem to czysta przyjemność. Pracodawca jak najbardziej godny polecenia!

szczera opinia

W tej firmie można wiele zarobić. Trzeba tylko wiedzieć jak i czerpać ile tylko się da z tego co firma oferuje. Pamiętam jak ja zaczynałem. Zyski nie były od razu kolosalne, ale szybko uczyłem się na błędach i teraz ten zawód nie kryje już dla mnie niespodzianek. Co nie znaczy też, że moją naukę już zakończyłem. Każdy kolejny klient to moje doświadczenie. Więc oby ich było jak najwięcej. Młodym radzę się nie poddawać. To trochę jak inwestowanie, tylko tutaj inwestujemy w siebie.

trach

Firma może się pochwalić wieloma doświadczonymi agentami. Są oni dobrym wzorem dla młodszych kolegów. W tej branży trzeba mieć to coś, ale nauka również jest kluczowa.

ja polecam

Firma grająca na jasnych zasadach, nie ma niedomówień, kontakt też jest w porządku, polecam gorąco!

:>

Może to nie jest firma, gdzie są gruszki na wierzbie i tego nie radzę oczekiwać, ale za to mogę zapewnić, że jest stabilnie, a warunki są uczciwe zarówno dla klientów jak i pracowników.

poszukiwacze

Przyszłościowa firma, nie jest teraz znaleźć dobrą pracę, a taką, gdzie dbają o pracownika jeszcze ciężej. Od zawsze interesował mnie temat nieruchomości. Ta praca zdawałaby się być idealna dla mnie. Moje przypuszczenia się sprawdziły ;)

zadowolony klient

Moja współpraca z firmą Estate Dealer była bardzo satysfakcjonująca. Muszę przyznać, że w kwestii podejścia do klienta nie brak profesjonalizmu. Cenię też szybki i sprawny kontakt, gdy nie odbierają, oddzwaniają jak tylko mogą. Dodatkowo widać, że każda sprawa traktowana jest indywidualnie. Polecam gorąco!

Zostaw merytoryczną opinię o Estate Dealer - Kraków

• Jak się pracuje w Estate Dealer?

Zobacz opinie na temat firmy Estate Dealer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estate Dealer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estate Dealer?

Kandydaci do pracy w Estate Dealer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estate Dealer