Opinie o BestHill Work w Czarna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestHill Work. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BestHill Work o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestHill Work w Czarna

Łukasz, Wrocław

Pełen profesjonalizm jestem mile zaskoczony wszytko tak jak ustalone

Mike

Wszytko tak jak w ustaleniach, nie zawiedziesz się

Iza

inne ustalenia, inaczej na zleceniu, ciagły problem z kontaktem, nie polecam

Zespół BestHill Work
@Iza

niestety hejt istnieje tego nie unikniemy szkoda że wstawianie negatywnych opinii to rodzaj zabawy dla Pani "Izy " a nie rzetelna opinia dla naszej agencji , szkoda Cóż Pani "Izo" życzymy udanej zabawy w wystawianiu negatywnych opinii nie tylko naszej agencji lecz wszystkim chyba jakie Pani zna

Iza

Nie polecam

BestHill Work JoannaHillbruner
@Iza

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BestHill Work rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Monter fasad prace remontowe od zaraz Drezno 2160€ /miesiąc?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Zajac

Dziękuję Pani Asiu, pozdrawiam

arek

ja sie nie zawiodłem , dobry kontakt

śmieszek

Naj firma, lepsza od konkurencji, z która wyjeżdżałem i nie byłem zadowolony, możliwość urlopu jest super. POLECAM :)

Marian z Poznania

bardzo szybko dostałem prace,dziekuje za pomoc w załatwieniu wszystkiego

Maja
@Marian z Poznania

BestHill Work jest agencją pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia. Wyróżniają ich kwalifikacje i kompetencje, jak również indywidualne podejście. Wobec tego zapewne nikogo nie dziwi, że tak szybko udało Ci się dostać pracę za ich pośrednictwem. A czy zdradzisz nam, czym się dokładnie zajmujesz? Opowiedz nam jeszcze o formie umowy, którą Ci zaoferowano.

Alex

sprawdzona Firma pracuje od roku wypłata na czas, zaliczki są,kasa się zgadza

Aktualność
Greg

pozdrawiam

Waldek

nie zostawili mnie w potrzebie, kwatera ok, wypłata na czas Pani Joanna pomaga

damian

polecam ja wraca po nowym roku jestem zadowolony

krzysiek

dla mnie spoko bardzo pomocny koordynator i zawsze odpowiednia reakcja.

Dawid202

Kasa na czas, miła i fachowa obsługa, brak problemów z urlopami. Polecam!!!

Obcy
@Dawid202

A czy koniecznością jest język obcy?

Obcy

Witam.. Szukam pracy jako monter konstrukcji stalowych. Czy brak znajomości języka jest przeszkodą w podjęciu współpracy z Best Hill?

Sebastian

polecam z czystym sumieniem

Jacek

wypłata na czas nie mam się do czego przyczepić dobra opieka Pani Joanny pozdrawiam

Ile mozna zarobic jako malarz na vzysto?

Robert

Dziękuję za pomoc Firma godna polecenia z czystym sumieniem

Zdzislaw

solidnie , rzeczowo ,godne polecenia Moje sugestie dla BestHill Work: nie mam Lubię atmosferę w BestHill Work za: pomoc Pani Joanny mozna na nią liczyc

Zostaw merytoryczną opinię o BestHill Work - Czarna

• Jak się pracuje w BestHill Work?

Zobacz opinie na temat firmy BestHill Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestHill Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BestHill Work
3.4/5 Na podstawie 219 ocen.

BestHill Work