Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha

Opinie o Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha

kt 2012-06-08 13:26
popieram
anonim 2012-06-26 09:53
Robota w Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha jest absolutnie nie miła. Można się dużo nauczyć jak nie należy postępować i zdobyć spore doświadczenie ażeby docenić każdą poprzednią i przyszłą pracę. Nie polecam Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha ludziom którzy poszukują pracy. Z pewnego źródła wiem że robota jest tragiczna i nie przyjemna.
kon. 2012-10-23 14:49
praca jak każda inna.
agata 2012-12-14 20:33
W Kielcach jest super kierowniczka [usunięte przez moderatora],napewno każdego nowego pracownika przeszkoli
anon. 2015-04-29 16:54
Praca jak każda inna, ani dobra, ani zła.
Helena 2015-09-27 00:42
Robota super, świetna pensja, warunki pracy bardzo korzystne. Szczególnie szefostwo bardzo miłe. Nie wiem co ten u góry pierdoli głupoty.....
DON 2015-12-28 08:40
FAJNA ROBOTA MOŻNA SIE NAPIĆ W PRACY A I TAK CIE NIE SPRAWDZĄ
jorgus 2016-09-16 12:51
Popieram praca w tej firmie jest okropna wyzysk wyzysk wysysk
ILONA 45 2017-02-10 21:14
W dobie umów śmieciowych i pracy na czarno to takiego pracodawcy jak Heban ze świecą szukać.Dni próbne płatne,pełny etat, nie proponują stazu czy umów zlecenie. Ktoś wcześniej napisał ,że ''praca tam jest nie miła '' -miła to może być dziewczyna a nie praca.Choć to ''sieciówka '' (powiedzmy) ,atmosfera jak w małej rodzinnej firmie.
Tajemniczy klient 2017-08-13 20:51
Praca rozwijajaca.jedna lepszych w krasnymstawie. Pensja ok. Trzeba sie starac aby cie doceniono. Z obserwacji widzę.ze pracuja tam odpowiednio wyszkoleni ludzie
Zostaw swoją opinię o Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heban Sp.j. Sklep Meblowy Elżbieta Mucha i Aleksander Mucha