Opinie o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

Mistrz '88

Według mnie jest to dobra firma. Pewna umowa o pracę i warunki jasno opisane więc jest całkiem OK.

no limit

Ta firma to trochę ewenement. Jest jedną z tych które płacą najwięcej i dają największe profity. No ale trzeba pracować. Nic za darmo nie ma.

irek

Nie ma jakichś większych wymagań żeby tutaj robić. Po szkole zawodowej dużo jest chłopaków i sobie dają radę. Wiekszość z nich ma sprytne ręce, a to się w tej branży ceni.

Filip

W końcu widać te zmiany które były zapowiadane. Jak dla mnie na plus. Płace są wyższe, a warunki pracy już nie są średnie tylko jedne z lepszych w regionie tutaj. Na atmosferę też nie ma co narzekać :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
mati

Dobry poziom HR i ciekawy sposób na rekrutację. W firmie swoich pracowników traktują dobrze i nie ma co narzekać na płacę. Dobre premie za plany. Za taką postawę dla firmy 5+

Miłosz

Czy to praca na dłuższą metę to nie wiem. Ja pracowałem tam kilka miesięcy żeby sobie dorobić na wakacje i taka forma mi się podobała. Jak ktoś szuka czegoś takiego to nie powinno być problemów, żeby pracę tutaj dostać.

Trzeci Tenor

Jak to mawia mój wujek - pracownik ma pracować, dzięki temu zarobi i będzie mógł wydać na co tam będzie chciał. Ja odkąd tutaj pracuję właśnie tak się zachowuje. Swoje mam, swoje dostaje i swoje mogę robić po pracy. Nikt mnie nie zajeżdża, nikt mnie nie zamęcza. Robię swoje i tyle :)

SZeryf

Widzę, że firma się prężnie rozwija i zmienia się na lepsze, bo z początku to była lekka partyzantka. Nie chodzi tylko o płace, ale też warunki pracy i konstrukcje umów.

Abel
@SZeryf

Fajnie że się rozwijamy. Dużo nowych osób się pojawiło. Sporo z nich mówi, że dopiero teraz się zainteresowało, ale to zrozumiałe jeśli idziemy do przodu :-)

Seven

Firma jest naprawdę porządna, można się dogadać odnośnie podwyżki. Trzeba się tylko starać.

Pracuję już tutaj od dwóch lat i sobie chwalę pracę. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają to polecam przekonać się na własnej skórze.

Bum cyk cyk

Świetna atmosfera w pracy, można robić kilka przerw w ciągu zmiany, szefowie bardzo przychylni.

man

Pracowałem już wtrzech firmach, ale dopiero w tej jest przyjemnie. Zarobki ok czas pracy można ustalić z szefem pod swoje prośby grafikowe.

aktywny

Zarobki są naprawdę zadowalające. Można zdobyć dodatkowe pieniążki do wypłaty za wykonanie zlecenia bardzo rzetelnie i szybko. Szefowie doceniają pracowników, o ile się oni starają.

Wiesław pracownik

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Kargo

To jest profesjonalny wykonawca hal namiotowych, poelcam, jetesmy bardzo zadowoleni.

Chętny

Szukają kogoś może?

dobry syn
@Chętny

Chyba tak, zdaje mi sie że widzialem jakies ogloszenie na necie

Spawacz

Spawacz spawaczowi nie równy, jest duzo osob ktore przeceniaja swoje umiejetnosci i potem jest wielka spruta do wszystkich. Ja wiem na ile mnie stać, jak czegos nie umiem od razu mowie. Nie ma z tym problemu. Tutaj tak wolą niż jak sie wciscka, ze ejstes w stanie zrobic wszystko a potem wychodza kwiatki i wielkie zdziwienie.

Avocado

wiem że kiedys tu nie bylo tak kolorowa ale każda firma sie uczy a w tej na prawde widac postepy, zaczeli doceniac ludzi i z dnia na dzien pracuje sie co raz lepiej, serio.

kordus

dostałem prace u nich, pare miesiecy temu i w sumie to jestem zadowolony. Zarobki dla mnie sa dobre i zawsze w terminie, z urlopem jest okej, wszystko do ustalenia. Oprócz tego pracuja tu na prawde spoko ludzie a praca czasem bywa ciezka ale wiedzialem na co sie pisze, zdziwiony ni e jestem.

potokowy geniusz

Aja pracuje u nich juz sporo i dalej uwazam ze to rzetelna firma i spoko robota.Nawet bym nie ryzykowal zeby ja zmieniac bo na pewno trafil bym duzo gorzej zwlaszcza ze no tutaj zle nie jest

a.d.a.m.
@potokowy geniusz

No dokładnie, ja mam takie same odczucia..... Dobrze i tu jest, po prostu.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor - Siedlce

• Jak się pracuje w Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor
4.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Powstańców Warszawy 43
    08-110 Siedlce