Opinie o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor w Siedlce

Kaz

No hala jest naprawdę duża, bo 25x45x4, więc pewnie i czas wykonanie dłuższy. To naturalne w sumie :D Nie chcę też na szybko i poganiać bo to się mija z celem, jak mają źle pospawać i zmontować.

Kamil R.

To zależy od projektu, materiałów itp. Skontaktujesz się z nimi to udzielą Ci więcej informacji. Ja na kontakt nie mogę narzekać, bo hala już prawie skończona i niedługo montaż.

Jim

Praca jak praca. Pracy jest sporo to fakt, ale panuje przyjemna atmosfera, dogadujemy się z chłopakami więc jest całkiem fajnie.

Kaz

Czy ktoś wie ile trzeba czekać po złożeniu zamówienia na halę? Zależy mi na czasie i potrzebuję szybkiej realizacji.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zatrudnię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
RO

2 lata tam pracowałem, jak jeszcze mieszkałem w Siedlcach. Mogę polecić. Płacą na czas, pracy dużo ale jak ktoś lubi takie zajęcie to na spokojnie się odnajdzie.

David

Pracowałem tam przy kilku projektach i byłem zadowolony. Dobrze płacili na czas, atmosfera w pracy była spoko. Polecam

Alek

Pracę w Jarbudzie oceniam wysoko. Pieniądze - dobre, atmosfera - w porządku, godziny pracy - znośne. Można by narzekać, że pracy sporo, ale to już w tej robocie tak jest :) Pozdrawiam Alek

Walt

Jakiś czas temu podpisaliśmy z nimi umowę dotyczącą dostarczania materiałów do hal, regulują wszystkie faktury w terminie, kontakt dobry

tonny

pracowalem tam i bylo ok, wiadomo nie kazdemu wszystko odpowiada, ale jak dla mnie jarbud jest dobra firma, sporo sie nauczysz, popracujesz na dobrym sprzecie, poelcam

Konrahent

Współpracowaliśmy z nimi ponad rok i ta współpraca przebiegała wzorcowo.

Krzysiek

Pracowałem w JarBudzie przed wyprowadzką do Niemiec i było naprawdę ok. Mogłem zaznajomić się z nowoczesnym sprzętem i nauczyłem się spawać. Płacili na czas, roboty może i dużo, ale to akurat plus. Polecam

Dima

Regulują wszystkie faktury, nie ma problemu z zaległościami

R10

Nie ma idealnej pracy, ale akurat JarBud mogę polecić. Pracuję tam od 3 lat i ten czas na pewno nie był zmarnowany. Pewna wypłata, określone godziny pracy, dużo nauki. Co do nauki to naprawdę trzeba się przykładać do roboty - czy to spawania czy zwykłego szlifowania. Sprzęt jest dobry więc można na spokojnie sobie działać. Firma przez te 3 lata bardzo się rozwinęła, zarówno pod względem ilości zleceń, jak i jakości oferowanych usług.

Janek

To co Ty tam w środku "hodujesz", że hala wytrzymała ;) ? A tak serio to halę postawili mi w zeszłym roku i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń - spełnia swoje zadanie - warsztat samochodowy. Bramy przesuwane dobrze rozlokowane. Materiał, z którego wykonana cała hala najwyższej jakości.

Marcin Z.

Hala, którą dla mnie postawili naprawdę się sprawdza. Szybka realizacja i dobry kontakt. Konstrukcja bardzo wytrzymała, zarówno w związku z warunkami panującymi w środku, jak i warunki atmosferyczne.

NW

Pracowałem dla nich kilka miesięcy kiedy czekałem na kontrakt w Norwegii i praca była jak najbardziej w porządku. Dużo można było się poduczyć, ekipa ok, płacili na czas.

Łukasz

Podobnie i u nas. Profesjonalizm. W przeciągu ostatnich lat firma znacznie się rozwinęła, ponieważ zamówienia są znacznie większe w porównianiu do tych z poprzednich lat.

Okocha

Trzymają się umów i respektują przyjęte w nich założenia.Nie mieliśmy żadnych problemów jak dostarczaliśmy im materiały.

Robert

Dla klientów może i tak, ale dla firm już niekoniecznie. Rozumiem, że to bardziej złożony projekt, ale nie ma wiele firm które się tego podejmują. To jest właśnie ta przewaga Jarbudu, że potrafi się dostosować do klienta i jego wymagań.

KarolP.

Czy ja wiem czy normalne. Prostokątne/kwadratowe to klasyka. Ja postawiłem już jedną prostokątną dzięki Jarbudowi. Bardzo dobre wykonanie. Pełen profesjonalizm. Kontakt dobry, nie ma na co narzekać. W planach kolejna hala i zapewne wybór padnie również na Jarbud, bo to już sprawdzona firma. Łączenia i wykończenie na wysokim poziomie. Wszystko dokładnie oszlifowane, nie ma żadnych zadr.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor - Siedlce

• Jak się pracuje w Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jar-Bud Zakład Usług Budowlanych Jarosław Pastor
4.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul. Powstańców Warszawy 43
    08-110 Siedlce