Opinie o Profilook Sp. z o.o. w Luboszyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Profilook Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profilook Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profilook Sp. z o.o. w Luboszyce

Jak dużo osób pracuje w Profilook Sp. z o.o.?

XXx Nowy wpis

(usunięte przez administratora) , szefostwo chodzi panoszy się a sami nie maja pojęcia o pracy i co robić. Totalny brak szacunku, poniżanie,ucinanie wypłat, najgorsza firma

Sylwia Nowy wpis

Wow widzą tu nawet wpisy z jakimiś ostrzeżeniami dotyczącymi pracy tu. Lata temu szukali pracownika hurtowni. Jednym z obowiązków była obsługa klientów na miejscu. Czy tu chodzi o wybór towarów, doradztwo czy obsługa kasowa też?

Sklep internetowy do niczego. Dokonałam zakupu zapłaciłam 21-04-2020 a 23-04-2020 otrzymałam maila że mój zakup anulowano. Pieniądze wysłane zakup dokonany. Zadzwoniłam aby wyjaśnić sytuację Pracownica sklepu internetowego miała za chwilkę oddzwonić czekałam prawie 3 godziny. Jeszcze raz zadzwoniłam nikt nie odbierał myślę do wytrwałych świat należy no w końcu za którymś razem pani odebrała telefon informuje mnie że nie ma towaru w sklepie.Ludzie jak robić u Was zakupy kpicie sobie z klientów. Zamówione zapłacone a pracownik pyta mnie na jaki nr konta ma odesłać pieniądze. No chyba logiczne że na ten z którego pieniądze były wysłane.Szanujcie nawet tych którzy dokonują drobnych zakupów.

Klient Nowy wpis
@Gość

Na jaki numer udało się dodzwonić? Mam tak sama sytuację, zapłaciłam zamówienie anulowane a zwrotu pieniędzy nie dostałam. Dzwonię pisze maile i zero kontaktu.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Profilook Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Jasia

Dużo jest pracy na dziale pakowania? W sensie trzeba non stop robić czy można złapać moment oddechu?

pracownica

Praca w Profilook nie należy do najmilszych. Niestety nie szanuje się pracownika w ogóle, z dnia na dzień ludzie tracą pracę bez wyraźnych powodów. Wypłaty nie są płacone na czas, wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny też wpływają z opóźnieniem. Wymusza się na pracownikach pracę po godzinach bez wcześniejszych ustaleń, a odmowa jest bardzo źle odbierana. Pracownikom sklepów obiecuje się wiele, a gdy upomną się o swoje oprócz upomnienia nie dostają nic. Oczywiste jest, że takiego nie wygodnego pracownika wkrótce się zwalnia bez wyraźnych powodów. Kadra zarządzająca firmą wychodzi z założenia, że My pracownicy powinniśmy im dziękować za to, że Nas zatrudnili. Dlatego też nie mają szacunku do człowieka i nie liczą się z nim. Nie liczą się też z klientem sprzedając produkty po terminie, a gdy klient się upomni to każą pracownikom mówić, że data produkcji to numer seryjny produktu. Jeśli ktoś, kto przeczyta te wszystkie opinie zdecyduje się jednak na zatrudnienie w tej firmie to proszę jeszcze pamiętać o jednym, że to skąpy "prywaciarz" który sam lubi się "lansować".

Xxx
@pracownica

Tak.Całą ta wypowiedź to 100% prawda .

Magda

Moja córka miała tam pracować ale pracownica, która akurat się zwalniała, ostrzegła ją przed pracą w tej nierzetelnej firmie... Osobiście poznałam dwie dziewczyny (z jedną obecnie pracuję), które potwierdziły wszystkie niepochlebne opinie o pracy i pracodawcy w profilook...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Profilook Sp. z o.o.?

Brak stylu , brak zorganizowania , brak niczego . (usunięte przez administratora)

Tam wszystko leży , mnóstwo niedomówień , problem ze wszystkim

Tomasz
@Bob

Jak oceniłbyś atmosferę, która aktualnie panuje w tej firmie? To jeden z kluczowych czynników zadowolenia, dlatego chciałbym się w tym zakresie czegoś dowiedzieć.

@Tomasz

Atmosfera ok, parcie na cel ale to normalne w takiej branży ale w tym wypadku nie dostarczają produktów chodliwych . Wszystko inne kuleje osoby decyzyjne nie są kompetentne , mają gdzieś Twoje sprawy .

Tomasz
@Bob

Masz rację wydajność i zorientowanie na osiągniecie celu jest bardzo ważne. Ciekawi mnie, czy idą za tym premie lub inne gratyfikacje?

@Tomasz

Dają tak wysoki cel, żeby go nie osiągnąć :)

dudek

@Lolo Faktycznie trzeba pracować. Za leżenie nikt nie chce płacić. Firma jest spoko więc wymagają!!

Han
@dudek

Firma która daje rzeczy po terminie , wymaga żeby pracownicy to sprzedawali . Wiec co oni mogą wymagać ? Niech najpierw zaczną od poprawy siebie .

@dudek

Ale co tak jest spoko ? To ze towar po terminie jest dostarczany i sprzedawany ?

Lolo

Profilook Ta firma to totalne dno pracownicy są zamieszani do nadchodzin do jednego sklepu zatrudniają 1 osobę która musi być od pon do soboty w pracy kiedy przychodzi do urlopu pracownik to nie dostaje obojętnie czy wakacyjny czy jaki menagerka wręcz mówi o tym że firma niby wysyła na urlop Ale tak naprawdę w tym czasie jest się w pracy i firma ci płaci rewelacja szef firmy nie miły gbor obiecują 2500 na rękę po czym na umowie dają ci najniższa krajowa co do wolnego są tak bezczelni że jak mówisz że pójdziesz ma L4 bo.innefo wyjścia nie masz to ci powiedzą to pójdziesz sklep może być nie czynny nawet 3 mc Ale uczciwie urlopu ci nie dadza. Mają magazyn A codziennie ze sklepów ściągają towar dla klientów co tym sposobem w sklepie są pustki nie ma czym handlować później robią ci wyrzuty że są za małe obroty Ale jakie mają być zamawiamy towaru na 300 pozycji z czego przychodzi 20 i jeszcze zabierają ci to z magazynu hahaha w tej firmie średnio co 3 miesiące zmieniają się pracownicy nie polecam nowy menager jest do .... ! :)

NOONO

To co mówiła osoba rekrutująca na rozmowie nie pokrywało się z tym co mówił kierownik. Brak informacji dotyczącej grafiku, błędne informacje dotyczące umowy. Miało być "szkolenie" ale nie wyglądało to jak szkolenie tylko typowo praca fizyczna. Brak przygotowania do obsługi klienta oraz zaznajomienia się z programem, brak osób kompetentnych, które w jakiś sposób mogłyby przekazać te informacje. Brak rąk d pracy ale za to kierowników i prezesów pod dostatkiem. Kompletnie nie dziwi mnie rotacja pracowników. Niestety, nie polecam.

Gwiazda
@NOONO

Ja przepracowałam w tej firmie 4 dni. W pierwszy dzień kobieta pokazała mi jak wystawia się paragon i fakturę i pojechała sobie zostawiając cały sklep na mojej głowie.brak szkoleń,kierowniczka za grosz nie ma kultury.pieniadze zostały wypłacone po terminie.ahhh obiecywanie ze bedzie druga osoba to tylko mydlenie oczu.niestety człowiek przez 9 h nawet nie ma czasu się isc zalatwic A co dopiero zjesc. Firma kogucik

Danuta
@NOONO

Czy zechcesz napisać coś więcej na temat szkolenia do pracy w firmie Profilook z Luboszyc? Jakie zadania były Tobie zadane podczas odbytego szkolenia - chodzi mi o te z wykorzystaniem pracy fizycznej, o której wspomniałeś. Czy na forum jest ktoś, kto pracuje w tej firmie i napisze, jak wygląda tam sytuacja z perspektywy pracownika ze stażem?

Nie polecam. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Brak szacunku do pracowników. Zero szkoleń, tylko ciągłe pretensje. Ponadto sprzedają towar, którego nie posiadają i później pracownik musi się tłumaczyć przed klientami. Nie płacą uczciwie za przepracowane nadgodziny. Tragedia

Pracownica_L.

Od półtorej roku jestem pracownicą tej firmy i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Kontakt z moim szefostwem jak dla mnie bez żadnych zarzutów , zawsze są chętni do rozmowy jeśli potrzebuje porady lub pomocy zawsze to otrzymuje ( jeżeli maja zebranie, inna rozmowę itp. mówią, że oddzwonią jak tylko będą mogli i tak tez robią ). Szacunek do pracownika na najwyższym poziomie , nigdy nikt mnie nie obraził ani nic ,jeżeli zrobisz cos źle to oczywiście ,że zwrócą uwagę i są zdenerwowani ,ale to chyba normalne w każdej pracy ,prawda ? Co niektóre osoby wystawiające te denne opinie i wypowiedzi powinny postawić się na miejscu pracodawcy i zobaczyć co to znaczy dopilnować wszystkich i wszystkiego żeby firma hulała jak należy. Wszyscy oczekują od pracodawcy ,ale nie dają nic od siebie. Co do szkolenia : Ja miałam jednodniowe szkolenie i szefowa powiedziała i pokazała mi wszystko co najważniejsze , jeżeli później miałam z czymś problem to zawsze tłumaczyła co i jak. Umowa- jest :) Nigdy żadne z szefostwa nie kazało zostawać mi po godzinach wręcz przeciwnie, jak zostałam dłużej w pracy ( bo stwierdziłam , że mam taka potrzebę np.. posprzątać sobie na magazynie ,żeby lepiej mi się pracowało , bo w czasie pracy nie zostawię sklepu i nie pójdę na magazyn ) to szef dzwonił i kazał mi wracać do domu i odpocząć. Od Ciebie zależy jaka dostaniesz premie, tak jak pracujesz tak Cię później wynagradzają + dodatkowo pomagają w dążeniu do jak największych zarobków. Dbają o to czy masz towar na sklepie i czy niczego nie brakuje. Jestem zadowolona z tego jak rozwijam się w tej firmie , przynajmniej co 3 miesiące są organizowane różne szkolenia. Pod koniec dodam cos do osób ,które piszą ,że wiecznie są ogłoszenia na OLX :) Jeżeli nie ma osób, które potrafią i CHCĄ pracować to trzeba szukać. Pozdrawiam i zachęcam do pracy w tej firmie-jeżeli stawiasz na rozwój , dobre zarobki i jeśli wiesz co to praca ! :)

amitka
@Pracownica_L.

To Pani szefowa pisała? Nie jest to prawdą.

kawa

Czyli nic się nie zmieniło...????

amitka
@kawa

Nic się nie zmieniło. Jest co raz gorzej

Danuta

@Niezadowolony Rozwiń, proszę, swoją wypowiedź. Samo stwierdzenie "nie polecam" niewiele mówi innym użytkownikom. Napisz jakieś konkrety o warunkach pracy w Profilook Sp. z o.o.? Co ci najbardziej przeszkadzało, a co można by było zaliczyć na plus? @Stefan A dlaczego masz wątpliwości czy firma funkcjonuje?

Niezadowolony
@Danuta

Moja wypowiedź była bardziej obszerna ale niestety administrator usunął.

Niezadowolony

Nie polecam! (usunięte przez administratora)

Anita

Interesuje mnie praca w takiej właśnie firmie i miałem nadzieję na jakieś informacje. Szkoda, że od dawna nikt nie pisze?

Stefan

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Jerzy

Czy firma potrzebuje pracowników?

Olek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zostaw merytoryczną opinię o Profilook Sp. z o.o. - Luboszyce

• Jak się pracuje w Profilook Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profilook Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Profilook Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 47 ocen.

Profilook Sp. z o.o.